2732

  • grebber
    #2211
    Hm megvan az összes cucc ami kell akár már véget is vethetnék a játéknak de nem teszem megprobálok a térképből minél nagyobb teret bejárni!
  • JamesRyan
    #2210
    azt írja hogy már 1.5 a játékod
  • KaszaN
    #2209
    Segitsetek nemtudom felrakni az 1.5-ös petchet mert ezt írja ki
    You already have version 1.5 installed. The installation will be aborted now. (Ha tudja valaki mit jelent ez ami ide van írva mondja meg) és nemtudom de lehet hogy azt kéri tegyem fel a régebbi petceket de azokat se lehet mert ha felrakom bármeik petchet nem indul el a játék(error) valaki segítsen ezügyben.
  • b-type
    #2208
    Egyébként a banditák jó kőkemények lettek nehéz szinten, gyakorlatilag sz összeset törrel kell öljem, mert egy ütésből ölnek,...megnézném a statjukat hogy milyen eséllyel dobják a kritikusat, mert egy vicc...lehet egyszer csinálok róla videót.
    Odamegyek szétütöm-csapom a sokezres sebzéseimmel+mágikus sebzés....a csávesz csak egyszer kell üssön, akkor leüti az összes életem (nem tolom meg alkímiával).
  • b-type
    #2207
    Nekem 24óra van benne, és 47-s szint:
  • Nandusz
    #2206
    Olyat nem mondtam, hogy a küldetések megcsinálása élmény öldöklő lenne. Sőt, mintha ez is beletartozna a felfedezés örömébe nem?
  • balee4
    #2205
    Lenne egy láma kérdésem: az alsó gyorsmenü sávra hogyan lehet tárgyakat helyezni/hozzárendelni? A Gothic 3-ban simán od lehetett húzni, na itt nem lehet ezt tenni.
  • balee4
    #2204
    Szerinted én mit csinálok, küldetéseket hébe-hóba csinálok, szinte csak felfedezek, öldöklök.
  • balee4
    #2203
    Na ahogy nézem ez nem jött össze, rossz a link, még1x:
    two worlds karim
  • Nandusz
    #2202
    Nem tudom, de én pl. most vagyok 13 óra játéknál, 29-es szint mellett.
    Tényleg nem értem, hogy minek rohanni, ez a játék nem erről szól...
    Mondom: nem tartom magamat én sem egy tökölős, meg rétestészta mód nyújtós játékosnak, de valahogy itt ennél a játéknál annyira elkaptam a fonalat, hogy nem az előrehaladás motivál, hanem a felfedezés és fokozatos fejlődés szépsége.
  • balee4
    #2201
    Ilyen a karim, nem tudom mennyire látszik:
    [img=http://img232.imageshack.us/img232/7687/twoworlds20080421214659je8.jpg]

  • balee4
    #2200
    Elárulja hova rejtették el a banditák a kincset! igen 50k arany lesz. :)
    egyébként 11-12 óra után most vagyok 40-es szintű. Jól haladok? Most kezdtem el csak potionokat gyártani, az életem már most 11ezer. :D
  • balee4
    #2199
    Lenne 1 kérdésem: a Karga klán kincsesraktárából hogyan tudom megszerezni az ereklyét? be van zárva! Még 1 van egy Athos nevű város (remélem jól írom) ott van egy nő akinek elveszett a testvére, a helyi templomban lehet, megszereztem a kulcsot a templomhoz, átkutattam, de a srác nincs ott, nem tudjátok hol találom? (addig nem tudom megszerezni innen az ereklyét mert ha felveszem lerohanják az orkok a várost és minden küldi elveszik)
  • b-type
    #2198
    De-de, Bodlo-nak lepasszintod a farkasszíveket, akkor ad egy tippet.
    Azt megcsinálod/oda mész, akkor lesz a jutalmad a nagy pénz.
    Bodlo csak egy csóri szakács :))
  • totya4
    #2197
    Nyilván úgy mint a többit (amit alapból nem tudsz), egyszercsak találkozol valakivel aki 10e-ért megtanít... Akik tanítanak azoknak más színű a kontakt ikonja.
  • Pigyu01
    #2196
    Köszönöm szépen. Azt tudod, hogy kell az alkímiát aktiválni, vagy megtanulni???
  • b-type
    #2195
    a tegez alá jön a tőr, és lehet a lóra is pakolni...közel kell hozzá állni és hátizsák.
  • Pigyu01
    #2194
    Sziasztok!

    Még sohasem játzottam ilyen jó RPG-vel. Az Obliviont és a Witcher-t is meguntam pár óra játék után, de ez valahogy magával ragad. Kellően egyszerű és nincs túlbonyolítva azzal, hogy pl. elkopnak a fegyverek, vagy meditálni kell, hanem jön a sok ellenség meg a változatos küldetés és lehet gyakni 1000-el. Viszont lenne pár kérdésem:

    Lehet láma kérdés, de az a helyzet, hogy már 38-as szintű vagyok, de még nem értek az alkímiához és már a hátizsákom tele van a sok gazzal. Az alkímia képességet hogyan kell megtanulni, vagy aktiválni?

    Az a hely, ami a tegez alatt van, mire való, oda mit lehet tenni?

    A lóra is lehet pakolni, vagy csak a ládákba lehet lerakni a cuccokat, amiket nem akarok cipelni?

    Kérlek segítsetek minél hamarabb! Előre is köszi!
  • Xardas18
    #2193
    Ki mit mond... mennyire hasonlit a Gothic 3-hoz és mennyivel jobb vagy rosszab...:D nemsokára nyomom én is most töltöm... végre egy normálisat:D
  • grebber
    #2192
    LOL Oblivion filing befigyelt egyik küldetésnél

    Nekromanta csávesz mondja vigyek neki "rontás sarjadékot" viszek mondja kell több oké viszek többet mondja kell mégtöbb mondom jóval azt mostmár 10 kell neki még utoljára
    Azóta bolyongok összevissza és temetőket keresgélek még 1 db kell azt megvan neki a 10 is.

    Igaz Oblivionba durvább volt :D
  • grebber
    #2191
    Te miket tudsz kombinálni.Kotyvasztásokat keresek és láttom ilyen cimet hogy found 500000 gold.Ez mondom érdekes lehet és megnéztem.
    Ha rohanni akartam volna már rég végett vetettem volna az egésznek olyan 15 óra játék után.
  • totya4
    #2190
    Na látod, mondom hogy rohansz. RPG-t végigjátszás/tippek alapján játszol? :)
  • grebber
    #2189
    Na ezt irta a srác bár ez xbox 360-on van és lehet valamit nem jól értelmeztem a program fordítása által.

    "Just thought sum might find it usefull to know where to find 50000 gold on the 360(probly the same on pc)
    anyway south west of cathalon along the river is a milatary camp look for a cook who needs wolf hearts and do his quest (hes on the left of the camp when you enter hes called bodlo)"
  • grebber
    #2188
    Angol fórumon nem ezt olvastam :(
    Megprobálom újra előszedni a linket!
  • b-type
    #2187
    ?
    Bodlo nem ad 50ezer aranyat, csak egy tippet. :)
    asszem 7szív kell neki.
  • grebber
    #2186
    Én nem rohanok.Most probálom megkeresni a szakács csávót aki csomo farkaszivért cserébe 50.000 aranyat ad.De eddig nemt aláltam meg.

    Angolból progval lefordítva itt található: Dél a folyó mentén elhelyezkedő cathalontól nyugatra egy milatarytábor a szakács neve Bodlo.

  • totya4
    #2185
    Nekem eddig még semmi sem tűnt el. Számomra a kezdőhelyszin megfelel, mert ott a templomban rögtön 4 láda van, tehát lehet szeparálni. Egybe rakom a fegyvereket, egybe az állandó hatású cuccokat+gyűrűket, következőbe az ideiglenes hatású cuccokat (ezeket nem is használom), a negyedikbe meg ami ezen kívül van. Itt aztán le van téve egy ideiglenes teleport ugyanúgy ahogy a kedvenc kereskedőmhöz is, tehát könnyen elérhető.
    Ne rohanj szerintem...
  • b-type
    #2184
    Ott persze :)
    Nekem Rovant, nyugati kapunál van letéve egy hordozható teleport, két kereskedő van, és a nyugati kapuhoz tökközel van egy banditatábor ládával.
    oda pakolok.
  • grebber
    #2183
    Bármelyik ládába ha belpakolom a cuccaimat az ott is fog maradni nem tünnek el belöle a dolgaim?
  • totya4
    #2182
    Értékes helyet? A ládák mire vannak szerinted?
  • grebber
    #2181
    Én nem ilyenekre gondoltam mint a képeket hanem hogy az a sok szar növényből meg szarból valami értlemes lötty legyen ne foglalják az értékes helyet.

    Már 17,5 órát toltam 45-ös szinten vagyok és már csak a tűz ereklyét kell megszereznem.

    Most voltam Ashosban nagyban csinálom a küldetéseket leküldenek a templom alá mire feljövök mindenki halott a városban és tele orkkal :(
  • KaszaN
    #2180
    Nálam nagy gond vanleszedtem egy petchet a 1.4 est felraktam de aztán a játék csak angolul indult el felraktam megint a magyarosítást hála ég működött de aztán a mentéseim elveszteka 30-as karim és a fejlett páncélok mind elveszett vége. De a legnagyob gond csak most kezdődött nem lehetett új játékot kezdeni. Valaki segitsen
  • b-type
    #2179
    Ez a hozszólás kifejezetten vesézőn foglalkozik a alkímiával.
    A topikban régebben nagy kotyvasztás ment:
    -kép
    Ezért én óvatosan használom/nem használom az alkímiát.
    Meg ilyenek is:
    -kép
  • grebber
    #2178
    Vannak benne hibák az biztos.

    Tud valaki olyan oldalt ahol a fözetek előállításáról írnak mert invertorim tele van raklap szarral de nekem csak mérgek jönnek ki :(
    Pl ilyen hogy életerő feltöltés lötty na olyannal nem találkoztam csak méregellenszerrel eggyüttesen.
  • cserpak
    #2177
    Grebber és a többiek, segítsetek. Felteszem gamet+1.5 patchet, na erre tenném a kicsi 1.6-ot és azt írja előbb zárjam be a futó játék valamilyen alkalmazását azután folytassam. De nem is fut semmi a játékhoz kapcsolódó, új winxp-t tettem. Azután teljes 1.0-1.6 szintén ezt írja ki. 1.5-ig minden szép és jó még a magyarítás is, köszi nekik.
  • KaszaN
    #2176
    Ja ém amikor kaszaboltam mindíg amikor támatt volna megütöttem és abba hagyta a támadást
  • totya4
    #2175
    Béna a játék? Hm. Kíváncsi lennék te milyen tudnál csinálni. Én még egy házat sem tudnék szépre megrajzolni :)
  • grebber
    #2174
    Én annyira nem gyurok a tapasztalati pontokra.Csak megnéztem hogy megtudom-e ölni.De a játék bénasága miatt meglehet!
  • KaszaN
    #2173
    Nem érdemes lávasárkányokat ölni mert mire az ember lekaszabolja azalatt az idő alatt egy csomó kissebb lényt le lehetett volna gyilkolni és talán még több tapasztalatpontot is kapunk érte
  • grebber
    #2172
    Hát nem :D

    Amugy elég jól ellensúlyozva vagyok most ahogy elnézem sterintem pont most vagyok ideális se nem túl erős de már egyáalán nem gyenge.

    Amik nehéz falatok az ogrék,küklopszok,gólemek,halállovagokno meg a kétkezes fegyveres orkok meg a nagy lávasárkányok (1-et már megöltem vagy 15 percig csapkodtam)