2732

  • Theoden
    #2331
    Hali!
    Kipróbáltam ezt az inventory növelő modot de nekem csak a tárhelyet növelte meg, a súlylimit megmaradt 100-on, hiába toltam fel az erőmet 100 fölé.
  • The Fugitive
    #2330
    Vedd meg boltban, és nem lesz ilyen gondod...
  • mzoli70
    #2329
    Sziasztok !
    Egy kis help kellene!
    torrentről letöltöttem a two world játékot, 1.5-ös peccsel megigazítottam,
    ( mivel olvastam, hogy az nélkül sok küldetés nincs meg ! )info filében megadták a kódját is, ( 1911-1911-1911-1911 ) Na, ez nem jó !!! És ezért nem tudok játszani vele. Akinek megvan, kérem, hogy segítsen ebben az undok számsorban !!!
    Előre is köszi !!!
  • totya4
    #2328
    Én is csak ezt :)
  • grebber
    #2327
    Csak ezt találtam:

    The Two Worlds website offers patch 1.7, which also contains the multiplayer add-on Tainted Blood.
    Tainted Blood FAQs

    F: I can't find the Add-On.
    A: The Add-On "Tainted Blood" is only available in the multiplayer part but can be played alone.

    F: How do i start a map from the Add-On?
    A: Login into one of the multiplayer servers, press F12, choose a map from the mission window which begins with [DC1] or [DC3], click on '*Create' and when the connection window appears press F12 again.
    Now a map from the Add-On starts.

    F: Can i play the Add-On offline too?
    A: No

    F: Will there be additional Add-Ons?
    A: Yes. The world of Antaloor will continue crowing in the future.
  • totya4
    #2326
    Persze mindez csak multiban. Jó lenne a patchról valami rendes változáslistát is látni, de egyelőre nem látok olyat.
  • grebber
    #2325
    Two Worlds v1.7 Patch/Tainted Blood Addon.

    Two Worlds: Tainted Blood expansion adds 4 co-op maps, 45 new quests, harder enemies, a new town featuring a Merchant and Gladiator’s district, with advanced trainers to learn new skills and try them against opponents.

    Patch (1,6->1.7 ill 1.7 full)
  • Xardas18
    #2324
    Mostmár elég jól belejöttem és kezdem a megmaradt küldiket is megcsinálni... majd meglesz mind 1szer :D
  • The Fugitive
    #2323
    Én úgy emlékszem, hogy Balor azt mondta, hogy Gandoharnak nem Aziraal személye kell, hanem csak az ereje! Vagyis szerintem nincs az orkokkal, hanem csak az Isteni Erőre pályázik, és azt akarja megszerezni magának.
  • JamesRyan
    #2322
    lépj tovább azt javaslom,majd később visszatérsz megoldani...
  • Nandusz
    #2321
    hmm...Néha elgondolkodok, hogy egyáltalán két lépést is tudsz tenni a játékban fórumos segítség nélkül.
  • grebber
    #2320
    Aki végigjátszotta tudna válaszolni a #2295-re?
  • The Fugitive
    #2319
    Való igaz, hogy az erőmtől függ, de mint írtam, nem is eleinte zavart, hanem a közepe táján (már végig vittem) mert elérte az 500-at, és onnan nem ment tovább, de szerintem már 300nál is csak 2 oldalnyi cucc lehetett nálam. Vegyük mondjuk a varázsköpenyeket, azoknak nincs nagy súlyuk, ha sokat artam belőlük vinni, nem tudtam, de nem azért, mert nem bírtam volna el, hanem mert kevés volt a hely számára. Remélem így érthetőbb.

    b type free - nem is adok el mindent, egy egész gyűjteményem van kardokból, bárdokból, pálcélzatból palástokból, szinte mindenből, és így is van/volt 4 milla a végére.
  • totya4
    #2318
    Bizony, főleg hogy amúgy is az erődtől függ mennyi cucc lehet nálad... ez a mod inkább "patch". Ezek szerint sikerült leszedni. :)
  • b-type
    #2317
    Mert megy a harács :DD
    Sok más játékban is ez volt...vagy még rosszabb, a régebbi játékoknál (csak ott még türelmesebbek voltak tán a játékosok).
    Nem kell mindent eladni, ...jönnek a kis motyók, amik amugy is egymásra pakolódnak, meg a pénz....esetleg még a köppenyek.
  • The Fugitive
    #2316
    Az inventory meg nem az elején vészes. Majd a közepe felé. Amikor lemész egy barlangba, és 2-3x kell elteleportálnod onnan, hogy ki tudjad rámolni. Játszol 4 órát, és abból 2 óra a teleportálgatással és a kereskedéssel megy el... számomra ez nem olyan vonzó. De az a mod megoldotta a gondot, legalábbis így jóval kényelmesebb.
  • The Fugitive
    #2315
    szerepjátékot úgy játszani, hogy más mondja meg a megoldást?
    Ebben épp az a jó, hogy bebarangolod a területet, és majd idővel megtudod!
    Ha nagyon tudni akarod, akkor: az ásatásoktól kell menned dél felé, ki van emelve pirossal ott egy útszakasz, valahol arrafelé lesz. Direkt nem írom le, hogy pontosan hol, legalább ennyit keresgélj :D
  • Xardas18
    #2314
    Aki esetleg tudja az segitsen please!
  • Xardas18
    #2313
    ok :D
  • grebber
    #2312
    Fogalmam sincs ki ő!
  • Xardas18
    #2311
    őőő aha köszi!:D és tudsz valamit a másik csáveszrol arrol a conn kranach-rol?
  • grebber
    #2310
    Isa az ott van a Carga Klantól ahogy jössz kifele felkanyarodsz balra és ott lesz a barlangban holtan.
  • Xardas18
    #2309
    Segitenétek... mert nem találok két csókát... Felbérelt a Selden vagy milyen ház hogy találjam meg Conn Kranachot és nem nagyon találom meg tusdnátok mondani merre lelem, és még egy ürge kéne valami Isa ezt pedig a másik ház adta hogy találjam meg és hogy öljem meg!!! HELP aki tud valamit légyszi irjon!!!
  • Xardas18
    #2308
    sztem nem olyan vész nekem a sulyal van eddig bajom mert még az elején vagyok, de amúgy lehet pakolni a lóba is meg ott a kézi teleport csak elugrok egy faluba és eladom a cuccost nem olyan nagy vész, szerintem...
  • rotator
    #2307
    Én nem játszottam még végig, mert meguntam a picike inventory miatti ingázást.
  • Xardas18
    #2306
    Nekem meg most rontás sarjadékok kellenek...:S 5 darab, pedig már átdurtam a két temetöt, na mnajd csak rá akadok még...
  • mama2
    #2305
    Na már magyar is:). 4. színtű vagyok. Ezüst farkast, hanyas szintől öljek? Mert most, ha rámjönnek hároman, kinyirnak:S. De még néha egy is:S.
  • grebber
    #2304
    Én is elterveztem hogy bejárom az egész térképet de valahogy 26 óra után nagyon de nagyon meguntam azt végett vetettem a főszálnak.
    #2295re nem tudsz válaszolni?
  • rotator
    #2303
    Számomra nem. Harácsoló lévén időt spórolok azzal, hogy nem ugrálgatok oda-vissza a loot és a kereskedő között, mivel nincs az az isten, hogy akár egy fonnyadt lóherét is otthagyjak a csata helyszínén. A végeredmény úgyis ugyanaz lesz, csak kevésbé monoton és unalmas így a játék.
  • grebber
    #2302
    Az már csalásnak számít!
  • rotator
    #2301
    Mondjuk Xardas18 pont megvette...
    Én pl. azért nem válaszoltam a kérdéseire, mert nem tudom a válaszokat. :) Most, hogy van a szűkös inventory-ra megoldás, újra előveszem, és elkezdem elölről. A színezésre nem emlékszem (arra igen, hogy különböző pöttyök vannak, de azt már nem tudom, mit reprezentáltak).
  • Roger6
    #2300
    Csatlakozom Dante73-hoz.
  • Dante73
    #2299
    Egyszerű az oka...
    Mikor 200. alkalommal olvasod ugyanazt a -többnyire warezos- kérdést, kicsit kezd eleged lenni, mert a delikvensnek elég lenne 5 hozzászólást visszaolvasnia. (nagyon soxor, de ha nem, akkor 2-3 oldalt. Hamarabb meglenne vele, mint amennyi idő alatt válaszolunk) Másrészről pedig, a fórumon a warez tiltott, regisztrációnál rá kell kattintani, hogy tudod, és elfogadod. Mégis, 10 hsz-ből hat warezos, pedig ott van minden problémás játék fórumának a bannerjában a megoldáshoz vezető link. Ahol nincs, ott nincs különösebb gond, ha nem vagy hülye, mennie kell.
    Ennyi, nagy vonalakban.
  • Xardas18
    #2298
    eddig egy ember segitett... azért azt hozzá teszem és meg is köszöntem!
  • Xardas18
    #2297
    Azt vettem észre hogy ezen az oldalon oly sokan segitenek... sztem ha valaki segitséget kér legalábis én mindig segitek ha tudom de itt leszarják sokan csak a hülye beszolások meg letöltéses problémák mennek itt...
  • mama2
    #2296
    Ezt is megoldódott:D. Hát a vér egy kicsit furcsa, de eddig tetszik. Csak mmagyarítás nélkül cifra nekem, úgyhogy töltöm azonnal az 1.5 patchot:D.
  • grebber
    #2295
    Na végigvittem mind a két féle véget!Hát nemtom lehet valamit elnéztem vagy nem figyeltem de most akkor a főgonosz az az Orkokkal van?? Mert a végén azzal hogy vissza akarja hozni Aziraal-t nem emliti ezt!
    Mert ugye Aziraal az az orkokat vezette legalábbis egy cikkbe olvastam.
  • Xardas18
    #2294
    köszi! és azt nem tudod hogy a küldik szine mitöl függ? mert az is érdekelne... de azért kösz előre megnézem azt a tábort, ott már jártam ha arrol beszélsz ott a törpök kiirtása egy bányában volt a küldetésem... az ottani górét kell megölnöm a (rozsdás tanya vagy mi a neve)
  • JamesRyan
    #2293
    picit tovább nyugatra a fő-út mellett lesze egy tábor balra,ott kell a górét megölni.(ha jól emlékszem)
  • Xardas18
    #2292
    Valaki válaszolna nekem is légyszi mert nem tudom azóta se megoldani azt a küldit és nem tom mért zöld vagy piros vagy kék egy küldetés... HELP!!!