312
  • ngcsnet
    #112
    #81, amúgy: Lancia Motor Club / Model Guide
  • I.C.ram
    #111
    nincs valami lancia delta típusjegyzék valahol? Képekkel, adatokkal? Hátha mégis csak létezett kereklámpás sima delta hf turbo. Mondjuk az a 134 LE is gyanús kicsit.
  • I.C.ram
    #110
    A sima Deltaban azt nem szeretem, hogy kockalámpás... :( Láttam már Delta GT kereklámpával is, de az eléggé kokánygyanús nekem.

    Erről beszélek:

    http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=500597&command=ugras&screenwidth=1280
  • I.C.ram
    #109
    Nekünk mikor még Renó 5-ösunk volt, akkor a szerelőnknek volt egy ilyen Lancia-ja, én meg még kisebb volt, és elvitt egy körre vele. Csak később döbbentem rá, hogy miben is ültem :D Fasza Competitione festése volt, asszem Martini-s. szír volt nagyon. Be volt csövezve ugye, ki volt belezve. Nem is vágtam igazán, hogy most miben is ülök :) Azóta kinyomoztam, és nag álmom lett az autó :) Csak ne lenne ilyen rohadt drága és szervízigényes. :/
  • ngcsnet
    #108
    ja, jó lenne egy videót is látni róla, biztos van az is
  • kemszi2
    #107
    érdekes kis verseny lehetett:
  • kemszi2
    #106
    hát igen nem igazán voltak szívbajosok a Lancia tervezői
  • ngcsnet
    #105
    sok érdekes prototípus készült még:
    -link-


  • Jano
    #104
    Ehh, szomorodj meg! :D

    Németországi unokatesómnak egy 1.6 GTie volt, nagynénéméknek meg egy 2.8-as Thema a '80-as évek végén. Én akkor zúgtam bele, előtte arról sem nagyon volt fogalmam, hogy a márka létezik.
    De még a kis 1.6-osnak is olyan frankó hangja volt, hogy csak na. (Mondjuk szocautókon kívül nem nagyon ültem másban addig. :D)
  • I.C.ram
    #103
    Valóban... Mindegy... Én anno egy 300+ LE-s rally Deltaban ültem :D Isten hangja volt. Azóta nagy szerelmem az autó :)
  • kemszi2
    #102
    az én tulajdonomban is van egy két maket.A Fő munkám egy Stratos,most pedig egy 93-ascelica wrc vár matricázásra.A terveim közt szerepel egy92es és egy 89-es delta,egy impreza,és egy 037-es:)
  • Al Age
    #101
    Nekem eddig egy Ducati 888-as Superbike-om van készen és az Integrale, egy F40-es pedig fújásra vár.

    ÁÁÁÁ, nem vagyok italomán... :DDD
  • kemszi2
    #100
    felajánlottak egyet nekem6ezer ft-ért.csak az egy 89 es delta.De lehet megveszem őt is
  • Al Age
    #99
    Először is köszi :-)

    Egy győri boltban vettem, 5950 Forint volt.
    Hasegawa makett, amiről azt hittem, hogy épp olyan jó minőségű lesz, mint egy Tamiya, utólag tudtam meg, hogy amikor vettem, már a Revell kezében volt a cég és ez sajna a minőségén is érződött...
  • kemszi2
    #98
    én már egy hónapja várok visszajelzést,hogy lesz e :(
    Amúgy szép munka
  • kemszi2
    #97
    Róla lenne szó!Te honnan szedted?Kitől?Mennyiért?
  • kemszi2
    #96
    úgy van
  • Jano
    #95
    ?

    Tudtommal a legerősebb _gyári_ Integrale a 215 lovas utsó széria volt (Evo II).
  • Al Age
    #94




    Csak nem Róla van szó? :-)

    Anno én is két hetet vártam rá... :-)

    A kedvencem a biztonsági öv volt benne, vékony műanyag fóliából kellett kivágni a megfeleő szélességű és hosszú öv-darabokat és azokat kellett átfűzni az alumínium csatokon... Nem volt egyszerű de a végeredmény magáért beszél, csak erről így utólag már nemigazán tudok képet csinálni. :-(
  • ngcsnet
    #93
    áhá mostmár tudom honnan szedted az összehasonlítás infót
  • kemszi2
    #92
    Ezjó kis link.A Deltákról mindent meglehet találni
  • kemszi2
    #91
    Egy kis összehasonlítás:)
    Subaru impreza 99
    0-100Km/h acceleration: 6.1S
    Max speed: 234Km/h
    0-1000m acceleration: 26.3S
    Lancia Delta HF Integrale 92
    0-100Km/h acceleration: 5.7S
    Max speed: 220Km/h
    0-1000m acceleration: 26.1S
  • kemszi2
    #90
    #71-kár,hogy csak koncepció volt
  • ngcsnet
    #89
    erre az autóra nem.
  • kemszi2
    #88
    A lancia rárakta a szokásos hűtőmaszkját....ami elég elegáns....szóval nem igazán illek egy ilyen kocsira
  • ngcsnet
    #87
    mondjuk a 3 modellt megnézve, nekem a Suzuki tetszik legjobban, valahogy a Lancia hűtőrácsa nem lett úgy eltalálva;-@
  • ngcsnet
    #86
    én nem nevezném terepjárónak, hívjuk inkább Szabadidő-autónak
  • kemszi2
    #85
    modjuk még csak a suzuki gyártya...igaz nekik már a wrc változat is kész van
  • kemszi2
    #84
    #81-re büszke is vagyok .De miért kell ugyanazt a terepjárót 3 féle gyárnak legyártani?Nem értem
  • ngcsnet
    #83
    legyél büszke, hisz a Suzuki koppintotta, vagyis "megvásárolta gondolom" a Lanciától a modellt, nehogy azt hidd hogy a Lancia másolta a Suzukiról.
  • ngcsnet
    #82
    pedig legyél
  • ngcsnet
    #81
    Delta HF Integrale 1988-1989

    Motor: 4 henger (Turbó-feltöltős)
    1995cc: 185bhp @ 5300rpm
    Váltómű: 5-sebességes, 4WD (4-kerék-meghajtású)
    Legnagyobb sebesség: 134mérföld/óra (201km/h)
    Legyártott példányszám: HF Integrale: 7475
  • kemszi2
    #80
    Viszont erre sem vagyok büszke mint Lancia fan:( :
  • kemszi2
    #79
    sajnos ez baj:,,, még formájában sem lehet felfedezni rokon vonásokat."
  • ngcsnet
    #78

    Új Lancia Delta cikk a5.hu
  • kemszi2
    #77
    én is inkább rá szavazok
    Ez nem is delta....Inkább nevezném az Y 5ajtós változatának
  • ngcsnet
    #76
    hát nem tudom:/
    mi csak maradjunk a régi, megszokott, sportos, kockás formájú, deltánál
  • kemszi2
    #75
    épp most akartam írni,hogy vajon mikor lesz utódja a deltának.És akkor találtam ezt:

    Érdekes forma....
  • ngcsnet
    #74




  • kemszi2
    #73
    mehet bannernak