19
  • Mr Gumby
    #19
    Erről a web 2.0 -ról egy Kispál szöveg jut az eszembe:

    "Sok szép lány tapsolt
    amíg betyárok dobálták,
    a tágranyílt emberszembe a port"
  • enkido
    #18
    :) nevetseges :DDD web 2.0

    husz eve a lada kiralysagnak szamitott ma a ford focus az... megse mondom egy fod focusra hogy auto 2.0... auto mind a ketto csak ennyi ido alatt ennyit fejlodott...

    mielott barki megszolna a fent emlitett automarkak kepviseloivel elozetesen nem egyeztettem semmilyen dijat nem kapok a reklamozasukert :DDDD
  • fako
    #17
    azt a web-et gophernek hivtak, es meg ma is van nehany mukodo oldal. pl: gopher://gopher.quux.org/
    IE-ben registry-bol ki van kapcsolva a gopher, de firefoxal mukodik.
  • lev84
    #16
    ok akkor csak egyre gondoltunk
  • FecaA
    #15
    Nem értetted, amit írtam, de leírtad saját magad is, amit akartam...... !-1,0! Tehát minusz 1,0! Te ezt bétának hivtad :D
  • smv
    #14
    Maga a cikk szerintem jó, olyan téren, hogy élvezetes volt elolvasni. Persze szerintem sem érdemes web 2.0 -ról beszélni, hiszen folyamatos a fejlődés. Programoknál, amiket időnként kiadnak lehet verzióváltásról beszélni, de a web egy folyamatosan fejlődő, és csiszolódó dolog.
  • lev84
    #13
    Igen, a "régi" webet sokszor Web 1.0-nak hívják. (a cikk közepén szerepel is ez a kifejezés)
    Az az előtti web pedig lehet hogy egy béta változat volt... :P
  • Cactus
    #12
    Szerintem ez egy év volt 2004 és 2006 között. Semmi komoly nem történt. Folyamatos fejlődés egy 365napos szakasza.
  • HuAn82
    #11
    "Komoly" cikk.
  • IoIa
    #10
    Vannak, akik mindent szeretnek elnevezni, és azt hiszik, hogy ettől nagyon okosak lettek. Sőt, azt hiszik, hogy ettől majd meg is változik valami. Pedig dehogy. Pontosabban nem ettől változik meg bármi is.
    Kicsit olyan jellege van ennek a dolognak, mint a régi kommunista jelszavaknak. Semmi újat nem tudtak tenni, ezért kitaláltak valami hangzatos jelszót, ami addig még nem volt, és akkor mindenki azt harsogta.
    Az ámítástechnika kicsit túl van lihegve. Tényleg jó dolog, de kicsit túl van dimenzionálva. És persze aki ebből él, az a saját jelentőségét, szerepét és pótolhatatlanságát nem győzi elégszer hangoztatni.
  • FecaA
    #9
    teljesen igazad van..... akkor az előző web mi volt?? (ahol csak szöveg volt) -1,0?????
  • blackeagle
    #8
    Ez egy nagy baromság ahogy van. Állandóan azt nézni minek az éve volt. Semmi nem volt ,fejlődőtt szépen lassan minden ,ahogy az elmúlt párszáz évben .
  • IoIa
    #7
    Szerintem nincs értelme 2.0-ról beszélni. A fejlődés folyamatos, nincsenek ugrások.
  • FecaA
    #6
    Szerintem te vagy a szűk látókörű, és te nem olvastad el a "pórszívós" részt...... de azért jó névtelen beszólogatást......
  • Caro
    #5
    2005 ennek az éve:
    http://www.phys.utb.edu/WYPspeakers/REQUESTS/WYP2005_newlogo.gif
  • Cat #4
    szánalmasan nem értitek a cikk lényegét, vagy el se olvastátok
    a particitativ médiáról szol, ti meg nekiálltok hogy katrina (amerikai hype) meg HDTV...
    szűklátókörüek vagytok
  • FecaA
    #3
    Persze LCD
  • FecaA
    #2
    Nagyon jó cikk! Én PS3 alá akarok majd HDTV-t venni, és most néztem, hogy már a 82 cm!!!-eseket osztogatják 200k-ért (Thomson)fél évvel ezelőtt talán 66 cm-eset kaptam volna ennyiért (és az is nevesincs lett volna........)
  • akyyy
    #1
    Szerintem a 2005-ös év a természeti katasztrófák éve volt!