1528
Mercedes-Benz
  • Falkon
    #1408
    Az új A osztály:









    Hátulról k*rva ronda! :D
  • mistermiskolcz
    #1407
    Mercedes Asztal :)
  • GhostRider1 #1406
  • GhostRider1 #1405
  • Falkon
    #1404
    Az a Maybach!!
  • GhostRider1 #1403
  • pszihopata
    #1402
    oké ez így teljesen korrekt
  • Falkon
    #1401
    Természetesen vitázni nem fogunk! Ahány ember, annyi ízlés. Ha többeknek se tetszik, akkor hétvégén csinálok vele valamit.
  • pszihopata
    #1400
    leírtam egyértelműen,a csicsa háttér nem tetszik,miért nem lehet hagyományos egyszínű?
    zavaró hogy nem homogén a háttér és minden negatívban van a többi topichoz képest,lassan is tölt be gyakran

    a bannerkép sem tetszik,mert hatásvadásznak és hivalkodónak érzem

    nem vagyunk egyformák,csak leírtam a véleményem,vitázni nem akarok és ha másoknak ez tetszik természetesen maradjon így!
  • Falkon
    #1399
    Szerintem eléggé jó, de melyik része nem tetszik neked?
  • pszihopata
    #1398
    nem akarok beleugatni,de én azért nem járok ide mert jojózik a szemem

    muszály ezt a csicsa hátteret erőltetni?
  • GhostRider1 #1397
  • Willi Betz
    #1396
    Na ez nem sikerült...
  • Falkon
    #1394
    Ez a hang! <3
  • Falkon
    #1393
    Mondjuk 124-est eladni nagy hiba! :D
  • Norby646
    #1392
    Értem, köszi! Egyelőre még úgyis átfontolóban van minden. :)
  • Falkon
    #1391
    Egyik ismerősnek volt, nem nagyon panaszkodott rá. Mint minden szerviz, gondolom a Merci is drága ilyen téren.
    A w220-ról több rosszat hallottam, bár bitang szép gép!

    Itt olvasgass, hátha van valami jó.
    Persze ha az ember jót fog ki, akkor jó, ha nem, akkor nem :DDD
  • Falkon
    #1390
    Szépek!
  • Willi Betz
    #1389
  • Garou
    #1388
    Udv!

    Pillantas a jovobe: link
  • Norby646
    #1387
    Sziasztok! :) Látom nem túl aktív a topik de hátha kapok választ. A kérdésem az lenne hogy mercedes ml320 w163-ról vannak valakinek tapasztalatai? Mennyire szervízigényes és ha oda kerül mennyire drága a javítása? Új autó vásárlás előtt álunk, sajnos a kis ce300-ason sokat kéne javítani és akkor már inkább egy újjabb autó. Hátha egy kap egy olyan gazdit aki tud rá többet költeni. :) A másik ami felmerült a w220 s500 de ilyen üzemanyagárak mellett, nemhiszem h jó ötlet ilyen autót venni. A szervízelése (ha kell) meg gondolom kurva drága. Szal valszeg inkbb az ml320, úgytudom 12-14 körül eszik, nagyjából mint a jelenlegi. Na ha tud vki segíteni akk köszönöm! :)
  • Falkon
    #1386
    Istenem! Mondjuk az ültetés túl sok, és a felni is túl széles. Amúgy kéne! :))
  • Willi Betz
    #1385


  • Falkon
    #1384
    Ezt sajnos nem tudom!

    Az új SL:

  • tmp
    #1383
    Ennek mennyi lehet a gázlómélysége? 600mm mint a GL-eknek?
  • Falkon
    #1382
    Szeretetben gazdag karácsonyt kívánok mindenkinek! :)
  • Falkon
    #1381
    Brutális!
  • Rotcsa
    #1380
    Fuck Yeah! http://totalcar.hu/magazin/hirek/2011/12/21/odacsapott_a_merci_az_m3-as_bmw-nek/
  • Falkon
    #1379
    A betűk narancssárgák.
  • Willi Betz
    #1378
    Hát inkább ez :D



    Nem lehet látni,amit ír az ember,mert fekete a háttér és a betű is...
  • Falkon
    #1377
    ML 63 AMG

    Szerintem nagyon szép! :)









  • pszihopata
    #1376
    mindíg is egy dízelmercire vágytam,de mostanában a költségek ezt nagyon irreális döntéssé tették

    tudom hogy nem logikus,de az ember az életben néha az kell hogy mondja,ez nekem jár

  • Falkon
    #1375
    2.0d felejtős, kevés főleg a 124-hez. 2.5 - 3.0 szívódízel megölhetetlen. Ha tartósra kell, akkor ez a megfelelő. Esetleg 2.3 benzin. Az olyan 9 literrel elvan. Talán még a 3.0 td lehet fasza. Arról csak jókat hallok.

    Igazából te döntésed. Ha sokat járkálsz az autóval, akkor 2.5 - 3.0 szívódízel. Ha kevesebbet, és nem akarsz "olajkályhát" akkor 2.3 benzin.
    Ez természetes mind a w124 szériából, hiszen az az igazi Mercedes! :)
  • pszihopata
    #1374
    max 1.5-ig vennék valami mercit,a benzines sokat fogyaszt,a dízel sokat futott,az öreg rohad a fiatal nem tetszik

    legjobban a w116-126-140 vonal tetszik de az első kettő biztosan rohad ha dízel akkor 95%-ban utólag,a 140 meg mind gatya és túl szervízigényes

    talán egy 190-es v. w124 dízel,de hogy melyik motorral az megint kérdés

    a 2.5-3.0 td-től és az automata váltótól ami általános bennük félek,a 2.0d lenne a legjobb sok szempontból,de az meg gyenge

    benzinest esetleg gázosítva,de a dízelek valahogy úgy nézem jobban bírják az öregkort

    öreg dízel?-fiatal gázos?

    a körlámpás e-osztály rohadós és 1.5-ért csak szarok vannak,a c-osztály nekem ronda

    lehet hogy kintről kéne egy,de akkor csak fiatalabb max 2.0 lehet a magas regdíj miatt

    valami véleményt szivesen olvasnék,de ismétlem sima benzinest biztosan nem veszek max gázosítom utólag,de a dízelmotor nekem jobban bejön







  • Falkon
    #1373
    Hol vannak a merci fanok? :DD

    Egy kis csalogatás:

  • Falkon
    #1372
    És ilyenkor én hol vagyok???????? Ide akarok menni! :D
  • Willi Betz
    #1371



  • DIESEL DOG #1370
    Nagyon patent állapotban van a gépezet... szívesen hajtanék egy ilyet... :)
  • Falkon
    #1369
    Brutálisan gyönyörű!! Minden további nélkül elfogadnám! :)
  • Willi Betz
    #1368