70
  • blackeagle
    #29
    Csodálatos ,más rendszerben már 10 éve van. Iszonytos fejlődés egy ilyen szegény cégtől.
  • Yv@n
    #28
    Linux alatt rdesktop, win alatt pedig a beépített remote desktop client. Neptunos honlapokon szokott lenni leírás, használandó hostnévről, úgyhogy ha rákérdezel bizonyára elmondják...így nem kell IP-vel szarakodnod.
  • Zsoltika 007
    #27
    Ok. Köszi!
    Most már mehet linuxon is. Csak majd valahogy ki kell derítenem milyen ip-t kell megadni neki.
  • sonicXX
    #26
    Legyen már eszed jóember... a MS-nak annyi pénze van, hogy zsebből felvásárolhatná az Apple-t az IBM-et, és mondjuk egy nagyobb afrikai országot. Utána is maradna annyi pénze, hogy az alkalmazottakat kifizesse.

    Egyedül azért nem teszi, mert a bíróságok nem hagynák.
  • Caro
    #25
    Igen, de akkor lehessen törölni is!
    Én is az összes csomagot letörlöm, amit felrakok, de nem kell, ne foglalják a helyet a vinyón, ne nyissanak meg file-okat, és ne hagyjanak biztonsági réseket!
  • Caro
    #24
    Igen.
    A remote desktopot is a citrix csinálja, csak mellékesen gyártottak egy activeX klienst is.
    De van ezer féle. Javás is asszem.
  • ironmaiden
    #23
    Pl. Így lehet hozzájutni.
  • Ruzso
    #22
    Legálisan sztem. csak úgy ha bejegyzett tester vagy a microsoftnál. Illetve ha osztogatják vmelyik kiállitáson. Ilyen is volt már.
  • atlagember
    #21
    Hogyan lehetne hozzájutni egy tesztelésre szánt példányhoz?
  • Ruzso
    #20
    Persze hogy ők a legnagyobb részvényesek. Egyszer egy Bill nevü emberke (vajon ki lehet) átvert egy Steve Job nevüt... A többi történelem
  • avman
    #19
    izé, ez az árukapcsolás most az akar lenni, h van az oprencerben böngésző? meg médialejátszó? úárgh.
    ezzel az erővel az autógyártókat is lehetne perelni néha, hiszen sokszor alapáron kaphatsz extrákat is. jahogy az eu-ban van néhány eléh kemény gdp-t termelő autógyár... hm...
    senki sem kötelezi a júzert, h IE meg win mply-t használjon. ha meg nem lenne, az lenne a gond, h az ms hangoztatja médiacenter meg internet ami már az égbő is gyön és az oprencer meg nem birkózik meg vele...
  • EvilDevil
    #18
    ez nagyon tetszik :D

  • kandeláber
    #17
    Egyébként a Microsoft az Apple egyik legnagyobb részvényese.
  • Zsoltika 007
    #16
    Ez az amit a Citrix csinál?
  • EvilDevil
    #15
    mocskosul idegesítő egy ember vagy... senki nem kiváncsi az állíndó MS fikázásodra.. ennél már csak a "M$" szánalmasabb!!
  • Caro
    #14
    Ott az ICA client.
    És nem IE, hanem csak ActiveX.
  • Zsoltika 007
    #13
    Azt is számításba vehetnéd hogy néhány helyen csak és kizárólag IE támogatott. Pl Neptun
  • Caro
    #12
    Na igen, az a másik :)
  • Alfa Of NS
    #11
    Vagy kicsi a piac ahoz, hogy megérje. Ha túl sok a meló vele.
  • fflx
    #10
    ott se realis, mivel ott is van egy beepitett cucc, ha jol emlekszem.
  • fflx
    #9
    mitol korrekt? kivonsz egy termeket akkor mit mondasz? tessek ezentul nem bongeszni az interneten? vagy mit? persze, hogy az apple safarit ajanlja, mivel az csak mac-re keszul. igazabol nem konkurens szamara.
  • NEXUS6
    #8
    Kíváncsi vagyok ott mennyi lehet az IE részesedése?

    Valszeg win alatt, is annyi lenne a jreális részesedés, ha az M$ törvénysértő módon nem csinálná ezt az árukapcsolásos dolgot.
  • sanyo1212
    #7
    "gyors eléréséhez még az eltávolítható tárolókat (például USB flash memória) is memóriaként használhatja fel"

    Bruhaha
  • acdc
    #6
    Safari, Firefox, Opera ,Netscape,OmniWeb, Shiira, Camino, szerintem aki ennyi közül pont az ie választja macen ott valami nem stimmel az emeleten, gondolom azér macet használ,mert biztos jobban bejön neki mint a win (vagy microsotftos cuccok):)
  • strogg
    #5
    nincs ertelme fejleszteni tovább szerintem sem.
    Van azért élet az IE-n kívül is. Szal szvsz tökmind1 fejleszti-e tovább vagy sem.
    Bár szerintem magának tesz rosszat az m$, dehát ő tudja. Ez nem korrekt, nem korrekt kérdés.
  • roliika
    #4
    Az,hogy elismeri szar az explorer...
  • NEXUS6
    #3
    Ja "teljesen" korrekt. Az Apple jön intelre, konkurenciának.

    A korrekt az lett volna, ha a versenyt vállalva folytatja az IE fejlesztését.
  • Caro
    #2
    Nem mert a Konquerort is említhetné.
  • archkoven
    #1
    "Némileg szokatlan az óriáscégtől, hogy "újabb böngésző technológiák" használatát javasolja, és példaként az Apple Safariját említi"
    -most mi ez ha nem korrekt hozzáállás a Microsoft részéről?