230
Meddig lehet elmenni?
  • Max7
    #108
    az senkit nem érdekel hogy mi a rendelet ha te pénteken furni faragni akarsz mert átalakítod a házat senkinek semmi köe nincs hozzá ha van engedélyed!

    a szilveszter meg ugyan így van kérsz engedélyt este 6-tól reggel 3-ig és kész le vannak szarva (általában meg szokták adni az engedélyt volt már rá példám)!
  • Garrett27
    #107
    :D
  • PyRex
    #106
    :DDDDD
  • Bandew
    #105
    Most már annyi ötletet adtatok, hogy sajnálom is, hogy elmegyek. :-)
  • sweech
    #104
  • sweech
    #103
    csináld azt velük amit ők veletek...fogod magad bekopogsz hozzájuk, ő kijönnek te meg leüvöltöd a sárgaföldik hogy ne zajongjon mert tanulni akarsz :D
  • PyRex
    #102
    A 2-es tetszik :)

    Őőő, a 3-as is :)))))
  • Anubys
    #101
    Pár lehetőség:

    1. Hajnali 1-2-3 körül becsöngetsz hozzájuk egy szál pólóban, kómás arccal, hogy csináljanak valamit azzal a k*rva gyerekkel mert nem tudsz aludni a gyereksírástól. Ha magyarázkodnak, hogy nem is sír, mert alszik, akkor te is elkezded szídni a jó anyjukat (ez hatásos megoldás lehet úgy a 3. alkalom tájékán, csak a kisklambót sajnálom, bár ilyen szülők miatt szerintm már mindegy neki).

    2. Ez egy kis szervezést igényel és az előfeltétele hogy van kukucskáló, és rá lehet látni a lépcsőre + elmegy egy sms is:
    a. haverod otthon max-on nyomja a Manson-t, Rammstein-t vagy valami Graveworm / Cannibal Corpse-szerű remeket.
    b. te valahol a kapu előtt vársz.
    c. haverod sassol kifele a kukucskálón, amint jön fel valamelyik, ha jön, lekapcsolja a zenét, küld neked egy sms-t (egy "jön" elég), és bebújik mondjuk a szekrénybe.
    d. amint megkaptad az sms-t, felblattyogsz, valszeg a bőszen csöngető balf*sz orra elé fogsz éppen érni, ekkor kedvesen közlöd vele, hogy senki nincs itthon, most jöttél haza, ha pattog, azt is megengedheted neki, hogy benézzen a kéglibe.
    e. ha pofázik, közölheted vele, hogy feljelented zaklatásért, ha még egyszer meg meri nyomni a csengődet.

    3. Leütöd...
  • Bandew
    #100
    Na jó én azért nem akarom jogilag így megszivatni őket, sztem ez a legaljasabb dolog, egyszerűen csak hangoskodni akarok, ki akarom élni magam! :-D
  • Strahd_
    #99
    Ez hogy te a rendörségen bejelented mikor akarsz zajongani attol függ milyen házban vagy mi a házirendelet stb.

  • Max7
    #98
    nem olvastam végig az egész topikot ezért ha valaki elmondta elöttem már akkor sorri!

    a csendháborítást eltörölték már 2-3 éve! tehát ha zajongsz és zavarod a szomszédok nyugalmát joguk van feljelentést tenni!

    azomban védekezhetsz ez ellen! be kell jelenteni a hatósági szerveknél (rendőrség) hogy te mikor miért zajongasz az indokoltnál hangosabban és engedélyt kell kérni ezek után le..ophatják a jó k..va anyukat is akkor se tudnak mit csinálni!

    továbbá a hétköznapokban ha zaklat a faszságaival nagyon egyszerűen tudsz ellene tenni hivd ki te a rendőrséget mond meg nekik hogy zaklat téged és hogy fel szeretnéd jelenteni! kérdezék emg a szomszédot hogy ők mit tapasztaltak és ahogy már a 10 hozászólás környékén olvastam kiperelheted a gatyájukat is sőt akár hatósági eltiltó parancsot is követlehetsz amiszerint 200 méteres körzetben nem közelíthetnek meg :)

    aloha emberek!
  • PyRex
    #97
    jah :D
  • Takezó
    #96
    sztem a petárdás témát abba kéne hagyni, mert a végén még bezárják ezt is a modik :\

    [amúgy utálja ő is a petárdátpfájj :@@@]
  • PyRex
    #95
    OFF:

    Az a durva, hogy veszélyes. Az, hogy hangos, az egy dolog. Szilveszterkor még el is lehetne hallgatni, csak sokan túlzásba viszik és veszélyes helyzeteket teremtenek vele (lábak alá dobják, kezükben felrobban, stb...)

    ON
  • Bandew
    #94
    A petárdázást amúgy én sem komálom. Jujj pukkan egyet, húú micsoda nagy dolog! Ennyi erővel tapsolok, vagy időnként beleüvöltök a levegőbe.
  • Bandew
    #93
    Igen, rajtatok keresztül próbálok utánajárni. :-)
  • blackgamer
    #92
    az természeti jelenség, az más, azt jobban felfogja
  • blackgamer
    #91
    én már nem tudom ki poénkodik itt sg-n és ki gondolja komolyan
  • Gabesz amd64
    #90
    mennydörgéstől nem ijed meg? ugyanaz a szitu
  • PyRex
    #89
    Gondolom ő sem komolyan gondolta, hogy ha valaki vesz egy kutyakölyköt, akkor petárdázzon neki, hogy hozzászokjon...

  • blackgamer
    #88
    mivel én utálom a petárdát, ezért egész évben nem is hall ilyen éles hangot
  • PyRex
    #87
    ????
  • Pheel
    #86
    Már kölyök korától szoktasd a kutyát a petárdához esetleg...
  • Davidus
    #85
  • artschiatwork
    #84
    kontrázd vmi death metallal max. hangerőn, miután ők lefeküdtek aludni
  • sweech
    #83
    mert az erdőben egy állat sem ijedne meg
  • blackgamer
    #82
    nekem csak a szilveszteri petárdázással van bajom,
    aki robbantani akar, húzzon ki a közeli erdőbe, ne a kertjébe ökörködjön
    szegény kutyánk nyöszörögve rohant a házába, alig tudtam megnyugtatni
  • nyami
    #81
    ilyet 11-12 évesen sem szabad hagyni :/
  • nyami
    #80
    kezd a topik egy kicsit a szélsőségek felé elmenni, de azért beszartam a röhögéstől :A_?S:?D:S?S_::S_?SA
  • bertino
    #79
    beteg :)
  • Mr_no_NaMe
    #78
    Műszar?Van igazi is mér pont a műt kell?
    Amúgy nekem is van egy köcsög szomszédom...azt csináltam hogy fogtam teletöltöttem egy kotont tejjel, kimentem az ablakuk elé és tiszta erőből rávágtam a redőnyre:DD
    Akkorát szólt mint az állat és szita tej meg koton lett a redőnyük:D
  • OrioN the S
    #77
    Szart nekik!!!!!
  • Garrett27
    #76
    ilyen idegbetegek tenyleg megerdemelnenek egy kalap fost a fejukre...
  • Garrett27
    #75
    bunteto de bizonyitsak be.....sajat szarat ott ne hagyja, meg a hugyat, de a muhanyas meg a mufos szarszagu spray-vel befujva....ezt mar nem tudjak rakenni...
  • Garrett27
    #74
    lol de jó hangosan, assszem mindja bekopognak, hogy mit rohogok ilyen hangosan ejnek-evadjan... LOL 10x
  • PyRex
    #73
    Ha tuti elköltözöl, akkor egyértelmű:

    1. - utánajársz, hogy milyen hangosan lehet zajongani nappal, ill. este
    2. - utánajársz, hogy hány órától számít az este :)
    3. - az aktuális decibel érték ALATT maradva folyamatosan szólhat valami

    Senki nem tud semmit csinálni, sem rendőr, sem senki. Egy idő után kimennek majd zajszintet mérni, de mivel alatta vagy, marad a szép szó (könyörgés). Nem nagyon tudnak belekötni. Minden más poén (szarral bekenni, stb.) már akár büntetendő IS lehet (bele lehet kötni), szóval csak óvatosan az ilyen tréfákkal. Mindamellett primitívség is szerintem.
  • CodeRed
    #72
  • Pheel
    #71
    Esetleg Neoluxszal (van még ilyen egyáltalán?) írd a fa ajtójára, hogy biccccs
  • bmffm856
    #70
    :D:D:D fúúúj....:D:D:D ez nagyon beteges...:):):) de annál jobb...:):):)
  • GregSB
    #69
    Egyik filmben volt: Barnazacskót telerakni kutyasz@rral, és meggyújtani a tetejét. Ha szerencséd van, akkor a lábával próbálja eloltani