230
Meddig lehet elmenni?
  • bmffm856
    #68
    :D:D:D asszondod ott van??? ez nagyon komoly...:):)..sőt...egy kis kutyaszarral le is lehetne mázolni az ajtót...:)...vagy a kilioncset bekenni vele, és amikor mennek haza sötétben...akkor....plfcssss....:D:D:D
  • Pheel
    #67
    Szerintem meg szimplán vizelj be a levélbedobó nyíláson ;-)
  • bmffm856
    #66
    de...nem ne, hanem de :D
  • bmffm856
    #65
    lehet hogy gyermeteg...ne általában azok a legjobbak...:)
  • bmffm856
    #64
    :D:D:D:D
  • Bandew
    #63
    Mily gyermeteg poénok és óóó mily szívesen megcsinálnám! :-)
  • bmffm856
    #62
    vagy... a következő...bemnész egy ilyen idióta boltab, ahol mindenféle baromságot lehet kapni...mint például műszar, műhányás, szarszagú spray és ilyenek...vegyél egy nagy gusztustalan műfost...lehtőleg minél hígabbat...rakd az ajtajuk elé, és fújd be a szarszprével...de ha akarod ne csak a szaert, hanem mehet az ajtó is...:):)a műhányást meg kend fel a falra...ott marad...láttam már olyat...:)
  • bmffm856
    #61
    szerintem magától a póktól...:):)
  • Seaweed
    #60
    a rohogestol vagyaz ijedsegtol? :DDDD
  • bmffm856
    #59
    igen...azt vágom...:):)
  • bmffm856
    #58
    vagy még vannak! vegyél egy orbitális nagy gumipókot, és lógasd az ajtajuk elé...garantzáltan beszarnak...:):)
  • Seaweed
    #57
    McGuyver volt az a faszi aki egy svajcibicskava a semmi kozepen is megold minden problemat :DDD
  • bmffm856
    #56
    na látod a kátrány sem rossz ötlet...és a toll sem...:D:D:D
  • bmffm856
    #55
    azt nem láttam...:) az ötlet a denisz a komiszból van....:) abban is van ilyen...de nem rossz...:)
  • bmffm856
    #54
    :D:D:D
  • Seaweed
    #53
    made by McGuyver :DDDD

    johogy nemegybol forro katrany es parnabol tolll burkolat...
  • bmffm856
    #52
    a dobszerkó nem rossz ötlet...de akkor már kénbe egy basszus gitár is...ja és ha rám hallgatsz akkor valami zúzóst raksz be...mondjuk rammsteint...vagy valami hörgős dárkmetált...azzal tuti felkúrod az agyukat...:)...de az se lenne rossz, ha beszerválnál pár szekuritist...:)jaaaj! de a legkirályabb! ha hangosan bömbölteted a zenét, akkor tuti feljön vagy a fasz vagy a rinya nem? de. na akkor megvan...fogj egy rajzszöget, nem a bunkósvégű fajtából, hanem a kis ezüstszínű laposból...lyukassz át vele egy celluxot, és ragaszd a csengőre...garantáltan elmegy a kedvük a csengetgetéstől...:) és még valami...a vödör víz megihletett...:) össze lehetne tákolni egy rendszert, madzagokkal meg miegymnással, hogy ha becsöngetnek és te kinyitod az ajtót, rájuk borul egy víz, (te persze tudod, és úgy nyitod az ajtót, hogy nem borul rád) ha van kedved, egy kis lisztet is önthetsz, akkor még ragadni is fognak...:D:D:D
  • Bandew
    #51
    "vagy vicceld meg...mittudomén...vegyél neki valamit, amit ha kinyit akkor festék robban a pofájába..."

    Ezen még mindig behalok! :-D
  • Seaweed
    #50
    az az igazi!!!

  • Bandew
    #49
    Nem is fogjuk hallani ha csöngetnek. :-D
  • Seaweed
    #48
    Dobszerkorol jut eszembe...a szomszedban egy zenesz lakik aki neha ejfel utan is gyakorol...es rendszersen feljon a ven trotty aloluk hogy nem tud aludni...csak azt hallom hogy jon fel es ordibal a lepcsohazban...a dobolast erdekes modon nem....(tudom hogy dobol...merthat ebbol el...de teglafalak vannak es ezek szerint oldalra kevesbe terjed a hang mint lefele a hazban?!)...jokat zsoktam rohogni az oregen...
    Montam is mar az "Akosnak" (a szomszed zenesz) hogy mondja ilyankor nekik hogy a 3 rothado hullat rakjak ki elobb hazbol..aztan johet a rinyalada (ezek a kutyas esetnel emiletttek :))
  • Gabesz amd64
    #47
    szilveszterkor nem szólhatnak bele,hogy mit csinálsz.
    amúgy az egy paraszt aki szilveszterkor feljelent csendháborításért.

    szóval ultrahangosbulit csinálj. :DDD
    helyedben ki se nyitnám az ajtót nekik
  • Goth
    #46
    Nekünk nyaranta minden hétvégén buliznak a kedves szomszédok, aztán este 8 - tól másnap reggelig megy a dörömbölés. Egész éjszaka rezeg olyankor az ablak és duccducctól a szobám jó akusztuikájának köszönhetően erősen lüktet a dobhártyám még hajnalba is.
    Még ha valami jó rokkzenét nyomatnának, vagy olyat ami kellemes, de... =)
    De egyáltalán semmi dallama nincs , csak dübörög mint állat a szoba meg remeg.
    Már hívták ki párszor a rendőröket, akik őszintén szólva teljesen leszarják. A szomszédok megvárják amíg elhúznak a rendőrök , addig lehalkítják, aztán megy megint a buli háusz diszkó istenfasza.
  • cenobite
    #45
    Lőjétek le ezeket a kedves embereket!




    Vagy vegyetek mindketten egy-egy dobszerkót! hajrá!
  • Seaweed
    #44
    hehe :D
  • Dodo55
    #43
    Hát a fölöttünk lakó idős is, meg idegbeteg is szó szerint, mert állítólag idegosztályon volt.
  • Bandew
    #42
    Gondolom szilveszterkor azt csinálok amit akarok. :-P
  • Pheel
    #41
    Ez ráillik a magyar lakosság 78%-ára sajnos :(
  • Bandew
    #40
    De jókat nevetek ezeken a sztorikon. :-)
    Amúgy tényleg az a fura, hogy ezek nem is idősek, csak idegbetegek. A faszi tipikus papucs lúzer, a csaj meg idegbeteg.
  • Pheel
    #39
    Akkor azt hiszem, nincsennek szabályok. A csendháborítás, mint törvény nem létezik, országos szinten eltörölték pár éve. A helyileg illetékes önkormányzat dönt az ügyben, hogy mikor és milyen feltételekkel létezik csendháborítás.
    Ez terjed az "azt csinálsz, amit akarsz"tól, a "hétvégén még szöget sem verhetsz a falba"ig. Érdeklődj helyben!
  • Dodo55
    #38
    Szerintem másnap reggelig is.
  • neuro
    #37
    Idén rendeztünk egy három napos fesztivált a városban (Eger), ami része volt az önkormányzat tavaszi programjainak. Elektronikus zenék mentek mindegyik nap, két szinten a belváros egyik művészeti intézményében - az ország legjobb dj-it és live act-jeit hívtuk el.
    Az egyik nyugdíjas feljelengetős, aki a rendezvény helyszínétől nem messze lakott, persze már az első nap kihívta a rendőröket.
    A közegek azonban teljesen jófejek voltak, elmagyarázták, hogy nincs már csendháborítás jogszabály, bárki kihívhatja őket, ha zavarja a ricsaj. Arra kértek, hogy "a problémák elkerülés végett" vegyünk vissza a hangerőből és zárjuk be az utcára nyíló ablakokat. Felírták a nevem a kis noteszükbe, mint főszervezőt aztán leléptek.
    Egyedül akkor kapták fel a vizet, mikor az egyik vendég zenész részegen elkezdett velük kiabálni, hogy hol a decibelmérőjük :))
  • Bandew
    #36
    De ez éjfélig van vagy másnap reggelig is?
  • Prank
    #35
    eh nem frissítettem...
  • Bandew
    #34
    Jah igen azt kihagytam, hogy most január elején költözünk, szal ez az uccsó lehetőség, azért készülök minden erőmmel. :-)
  • Prank
    #33
    ha ennyire hagyod magad meg is érdemled...
  • Dodo55
    #32
    Na mostmár hiszel nekem?
  • Dodo55
    #30
    Egyébként amikor a 3. leöntős eset volt, amikor valaki egy másik lépcsőházból leönött, akkor olyan ideges lettem, hogy az utcán(kb 15-20 ember volt a környéken) elkeztem olyan hangerővel üvöltözni, hogy azt a hangerőt csak rohadt ideges állapotomban tudom előállítani.
  • Pheel
    #29
    Mivel albérlők vagytok, így elég korlátozottak a lehetőségek. Ha a főbérlő olyan fajta, akkor inkább kirak titeket és keres mást, mintsem konfrontálódjon. Ezzel csak az a gond, hogy ha majd ő akar esetleg ott lakni, rá fog jönni, hogy mégis a szomszéd hülye. Viszont ez titeket nem vigasztal. Meg kell beszélni a főbérlővel, hogy mit szól. Ha leszarja, lehet büntetni. Ha nem, akkor inkább már most kezdjetek keresni egy másik helyet. De a felmondási idő alatt büntessétek a szomszédokat, ahogy csak lehet. Kutyaszar a lábtörlő alá, miegymás ;-)
  • gnar killer
    #28
    Este 11-től reggel 6-ig van csendszigorlat, de gondolom szilveszterkor más a helyzet. Sztem hívjátok meg őket is a buliba :D
    Egyébként lehet hogy a gyerek miatt paráznak, már ha még kicsi.