323
Biztos vannak közöttünk Hatvaniak is :)
  • akyyy
    #163
    a mi van veletek

    rendeljetek bonprixet, otttót teleshópot, jah és milét:D

    de hogy témánál maradjunk jöhetnek edigitalos termékek is:)
  • 42nd Intruder
    #162
    Ááá.. Én csak itt/ott dolgozom :)
  • hunbasser
    #161
    alap ;) te is hatvani vagy?
  • 42nd Intruder
    #160
    Hehe... Van Hatvan topik is.. ez jó... :D
  • akyyy
    #159
    colt egy cimem, hatvan
    újmajor u. és ilyen kirkrax számok.

    gondolom tanya

    de nincs ott olyan hogy ujmajor, csak ami nagykökényes meg lőrinci mellet van, de nem hiszem hogy oda ment volna a csomag.

    szóval hova kellene vinnem?
  • akyyy
    #158
    jó nekem mondom este a gyöngyösi is:D igaz kicsit leeszme magam, de addigra már eleve úgy nézek ki hogy teljesen mindegy.

    amugyjobban megnézve ezt a képet, pont ez az én területem, plusz gyöngyöspata:D
  • TothLaci
    #157
    Én az újhatvani Coop melleti üvegtigrisből veszem a Hamburgert. Ehető.
  • akyyy
    #156


    kéne nekem egy ilyesmi térkép.

    ezeken rajta vannak a tanyák is, sashalom, kisgombos, sőt, talán ég a hiresneves újmajor is rajta vcan csak a fehérség miatt nehezen kivehető

    volt sashalomra egy cimzett, de senki se tudtam hogy hol van az, de már betettem nyomozósba a csomagot, nemtudom kapok e valami búnuszt, ha meglelem:D
  • akyyy
    #155
    azért kéne hamburgeres mert a kinaival sok idő elmegy. és az idő pénz:D

    de már megoldottam, gyöngyösbe van valami meki sféle hamburgeres, este megálok veszel elvitelre és útközbe jól lakok:)

    amugy a 3-a úton ööö... tán rákoczi úton szokott lenni valami "üvegtigris" .

    de mind1 már:) ha nagyon éhes vagyok shellbe veszek valami sütit.
  • hunbasser
    #154
    és ráadásul az árak is jók
  • szoltan
    #153
    A kínais tényleg nagyon finom, megéri betérni ha arra jársz :)
  • hunbasser
    #152
    jó hamburgeres nem nagyon...:D nem tudom mennyire ismered 60-t,de tudok egy helyet ahol jó hambit csinálnak (habár rég ettem már ott bármit is).a profi mellett van a coop,és a coop sarkában ott van egy török gyrosos,annak a gyrosa is fincsi meg a hamburgert is jól csinálja,jól megpakolja.mondjuk az megint más kérdés,hogy sokszor ott csoportosulnak a cigányok.

    nem hamburgeres,de nagyon tudom ajánlani a kínait is.ahogy mész a főúton elhagyván a kossuth teret mész gyöngyös felé és ahogy a bíróságot elhagyod lemész jobbra.aztán ott egy bekamerázott parkoló lesz,bal oldalt fogod megtalálni a kínait. olcsó és finom kajákat csinálnak.

    hát hamburgert még újhatvanban lehet venni pár helyen,bár újhatvanban annyira nem vagyok ismerős,itt óhatvanban a bajza gimi felé van két gyorskajálda,az egyik a donatella,na ott hamburgert ne vegyél,mert kb csibefasírtot raknak bele... ott nyokkót érdemes venni.a másik meg a kék sarok,ott meg gyrost ne vegyél mert nagyon rossz :D

    szintén főúton haladva még az esposito van,itt lehet kapni pizzát,gyrost,hambit viszonylag elfogadható árban/minőségben ugyanennek az asszonynak van még egy gyorskajáldája a grassalkovich téren,oda már a lánya miatt is érdemes betérni :D:D:D
  • akyyy
    #151
    Nincs valami jó hamburgeres?
  • hungary60
    #150
    Üdv!

    A busz ára a Málta elleni válogatottra megváltozott!!

    A maximum ár 900 FT-ra csökkent, s ennél már csak kevesebb lehet, létszámtól függően...
    Ezen kívül 10000 db jegyet 1200 Ft-ért árulnak majd, ill. 2000, 4000, 7000 Ft-os áron lehet majd hozzájutni a belépőkhöz.
    A Magyar Gyermek Labdarúgó Szövetség igazolt játékosainak ingyenes!!
    Menjünk minnél többen!!
  • akyyy
    #149
    ja csak reggel is már érdemes úgy sorbarakni a papírokat, hogy ne út közbe kelne vele tökölni, na de elsőnek jó lesz még gps-el kimenni egy két helyre, aztán posta. azt még tudja gps is, legalább is kell tudnia.
  • hunbasser
    #148
    itt is ingyenesen jön. hát szerintem postán vagy kisfutárnál lehet kérni.mind a kettőt megmondja neked bárki,hogy hol van :) aztán kávé közben lehet jelölgetni,hogy mi hol van,hová kell menni először :D
  • akyyy
    #147
    van gps, nyomtathatnék is, de én nem hatvanba lakom, semmit nemtudok az utcákról.

    pedig sorba kéne raknom a cimzetteket úgy, hogy a leggyorsabban jutok el a-ból b-be és c-be d-be....etc.

    van vagy 30-40 csomag:D
    gps-be mire beírom mind1, az egy óra, plusz lehet hogy elviszem az egyik csomagot egy helyre, a következőre úgy irányit oda hogy az a város másik végén van. pedig lehet hogy csak két sarkoknyira is lenne 1.

    google maps azért nemjó kinyomtatva, mert most bogarásszam ki belőle hol van a mitomén milyne kossuth urca?:D ezért jkellene cimjegyzékkel.
    kisokosokba áltlaba igy szokott lenni.

    valakinek nincs véletlen szkennere, hogy beszkennelné nekem? vagy az is jó ha olvashatóan lefényképezi:D:D

    de majd megprobálok venni holnpa valahol, hol tudok? meg mennyi? nálunk ingyenesen szokott jönni félévente barcikán.
  • hunbasser
    #146
    de,Kisokosban van Hatvan térkép
  • szoltan
    #145
    Miért nem használsz GPS-t, azzal sokkal könnyebb lenne!
    Vagy esetleg a faluk/városok google maps térképet kinyomtathatod, bár ezek nem igazán mutatnak teljes képet
  • akyyy
    #144
    Nah, mind1, holnap megint go , Hatvan. Kéne nekem egy nyomtatható utcajegyzékes térkép. Vagy nincs nálatok valami "Kisokos" nevezetű városi valami, amibe benne van egy utcajegyzékes térkép?
  • akyyy
    #143
    ki jártas szűcsibe vagy gyöngyöspatára?:D
  • hungary60
    #142
    2009.04.01.

    MAGYARORSZÁG - MÁLTA

    világbajnoki selejtező labdarúgó válogatott mérkőzés!

    A gazdasági helyzetre való tekintettel mindenki igyekszik spórolni, csökkenteni kiadásait. Így vagyunk vele mi is, szurkolók. Ennek tekintetében különjáratot kívánunk indítani a hatvani szurkolók részére, ami lényegesen olcsób, mint a vonatos, vagy amenetrendszerű buszos utazás, ill. nem menetrend-függő.

    Buszindítás: 35 főtől
    Ár: max. 1200Ft /min. létszám esetén/
    Indulás: Hatvan, autóbusz-állomás
    Helyszín: Budapest /stadion még kérdéses/
    Mérkőzésre jegy: 1500-7500 Ft /előzetes infó alapján, szektortól függő/

    Érdeklődni:

    [email protected]

    06-20/492-6541
  • akyyy
    #141
    Miskolci cég (igazából pesti csaka telephely van miskolcon is) és Hatvan körzete ide tartozik.
  • hunbasser
    #140
    :Ddddddd

    de Kazincbarcikáról hogy kerülsz te ide? meg van adva a futárszolgálatoknál,hogy melyik sofőrnek melyik a körzete és az csak arrafelé szállít?
  • akyyy
    #139
    80% hogy nálatok fogok futárkodni.
    Majd szólok.

    Ha rendeltek valamit és egy bizonyos futárcégtő jön a csomag, kéretik sok sok borravalót adni majd:)
  • elims
    #138
    Ne onnan ítéld meg. :-))) Nézd meg csak a mth-t...onnan milyen "fazonok" jönnek ki.??. :-)
  • hunbasser
    #137
    nem voltam még bent,de láttam már,hogy milyen fazonok jönnek ki onnan :Dddddddd
  • elims
    #136
    Tényleg nem voltál még benne... ) Akkor nem ezt írnád.Jó kis,nyugis hely.Nem kell kötözködőket törni... Nézz be egyszer. ) Vagy meghívlak egy bambira. :-) Esetleg Tabán úti kocsmák?
    Laci:értesz te a san andreashoz?
  • hunbasser
    #135
    bh-ba beülni...jóó....:DDDDddddddd nem szoktam járni oda,de szoktam látni,hogy milyen 50-es,60-as alkesz faszok szoktak oda járni :DDddddd
  • elims
    #134
    Apropó..most olvasom csak,gta?Ez az a gta?Na!Meglenne az egyik téma. ) A san andreasban nem értek egy-két dolgot..neked meg weboldalad van??? ) A kisujjadból kiráznád a válaszokat -én meg megvilágosodnék ) -.
  • elims
    #133
    :-)) Ne te égjél mindig? :-) Én nem csak azt mondtam,hogy vhova bulizni (itt Hatvanban úgysem lehetne),hanem mondjuk beülni egy délután a Borharapóba vagy vhova.Ha buli,akkor pest vmi goa partyba.. )
  • TothLaci
    #132
    Az a baj, hogy itt Hatvanban nincs semmi jóhely, ahol sokan lennének, sok egyedülálló csaj lenne. Én meg a csajok után futnák inkább, de most is a bulizás helyet TAWE portál rendszerem írom a GTA-s website-omhoz. Bár van pár ötletem, hol találok egyedülálló csajt itt Hatvanban, de nem vagyok mestere az ismerkedéseknek, azt várnám, hogy csaj ugorjon rám, ne én égjek mindig.
  • elims
    #131
    Na,akkor ezt jól megbeszéltük.. )
  • elims
    #130
    3an biztosan lennénk. )
  • hunbasser
    #129
    túl kevesen vagyunk :(
  • elims
    #128
    Sziasztok! Kigondoltam vmit.. ) Vmikor összedobhatnánk egy "sg:60" fórum találkozót.Egy nappali kis italozás vagy csak szimpla beszélgetés vmi kis nyugis csehóban,esetleg egy pesti komolyabb goa party tele szexre éhes kislányokkal? ) Így ismeretlenül.Téma biztos lenne,csak ne a foci.. :-)
  • TothLaci
    #127
    Pénteken valami buli? :P
  • hunbasser
    #126
    ne félj,pár hónap múlva az összes szórakozóhely melegkonyhás lesz,és akkor nem lesz gond :)
  • TothLaci
    #125
    Tudom, nem a legjobb megoldás, de sajnos nem lehet mit tenni. Én, majd ha tehetem, nyitni fogok egy klubbot, de tényleg csak akkor, ha lesz rá való pénzem, és nem az utolsót tenném bele.
  • TothLaci
    #124
    Miért nincs lehetősége menni? Aki tud menni bulizni, annak biztos, hogy van lehetősége elmenni máshová is bulizni. Este fel szál az utolsó buszra, vagy valamelyik vonatra, reggel meg elmegy a legelső vonattal.
    Én eddig vonattal jöttem haza, bár igaz, hogy mindig félig megdögölve, mivel keveset kajáltam.