323
Biztos vannak közöttünk Hatvaniak is :)
  • pterosaurus
    #203
    Tudjuk, hogy Hatvan nem a kultúra fellegvára. Azt is tudjuk, hogy az igény is alacsony. Az igénylők is kevesen vannak.
    De azt is tudjuk, hogy paraszt ritkán mutatja az utat felé.
    De, mégis hogyan lehetséges, hogy még kis falvakban is születnek igényesebb programok, összefogással.
    Hogyan lehetséges, hogy más települések honlapja tele van élettel - és képekkel - az életükről, hogy ott naprakészen, mindenről tudnak és tudni is akarnak az ott lakók?
    Például arról, hogy kik szerkesztik az ő honlapjukat. Hátha megszeretik őket.
    Mert a miénk rendezetlen, rendetlen, türelemjáték. És főként nincs lelke! Miért?
    Máshol beleszólhatnak - mindenbe - ha olykor bután is -, mert ott van a fórum a honlap mellett. Sőt, uram isten! még a képviselők is válaszolnak nekik.
    Hogyan lehetséges hogy más településeken szeretnek ott élni az emberek, ahol laknak?
    -Talán, mert az övék. Tudják, érzik...


    /bocs’ Tóth Laci, hogy felhasználtam a topicot!/
  • TothLaci
    #202
    Még mindig Hatvanból.... ÁÁááá Bezzeg a régi szép idők...
  • akyyy
    #201
    mégse voltam, máshova mentem
  • hunbasser
    #200
    az szépséges időpont :D:D:D
  • akyyy
    #199
    Na go Hatvanba
  • akyyy
    #198
    Ami szintén Hatvanba szokott nekem gondot okozni, az a Radnóti Tér 2. Azis valami lakótelep szerű a cukorgyárnál, semmi kiírás, áltlaába csak teszek egy kis kört, hátha láto kvalakit aki tud segíteni.

    Meg a boldogi út amit nem szeretek. Van egy nő aki mindig rendel bonprixet. asszem boldogi út 2. körbekérdeztem már ott minden házat, de sehol se tudtak segíteni:D bár a vasútállomás jól néz ki.

    Sporttelepet tudom hol van, Nagyteleket szintén.
    az a legjobb mikor hatvanba van cimezve, de igazából az már kerekharaszt, de gps-be az már külön van.

    egyébként köszi a segítséget:D
  • akyyy
    #197


    ja vagy 3 sor hiányzik a rajzról de tán azok a párosak.

    Ami szintén gázos az lőrincibe az Erőmű lakótelep bár ott nincs sok cink, de az a sorszámozás ami ott van valami kegyetlen
  • akyyy
    #196
    egyszer votl tán valami csomag hajós alfédre, de nem találtam meg a házat, ..:D
  • hunbasser
    #195
    de ez így nem jó...az utolsó két lépcsőház már lehet,hogy nem pázsit,sőt sztem tuti nem,mert ahol a 3 van,ott még van 3 lépcsőház,az ott elvileg 5-3-1,de ha ami itt van jobb oldalt 13-11-9 az 17-15-13,akkor se jó... de valami ilyesmi egyébként.a pázsit 39 meg az óvoda,ahol a hajós alfréd utca van,gondolom ott már voltál (az uszodánál)
  • hunbasser
    #194
  • hunbasser
    #193
    egyszerű a számozás,a profinál kezdődik a 37-35,aztán pedig így visszafelé 33-31,29-27 és a többi... aztán mellette pedig 13-11-9-7-5-3 azt hiszem így van,a 9 és a 7 a legcinkesebb :D ami pedig már ezek mögött van az már szabadság utca.

    a körforgalom meg fogalmam sincs milyen utca,az pont a szabadság utca legszéle + a petőfi kezdete.
  • hunbasser
    #192
    hidd el ismerem,18 éve ebben élek :D na jó,én azért nem bent a sűrűjében hanem a legszélén... de vágom mi van itt.
  • akyyy
    #191
    az tele van c-vel meg büdös is van ott:D

    jajj de ha már ott laksz, nem tudnál egy "térképet" csinálni a házszámakról? össze vissza van ott minden bárkit megkérdezek nem tudja:C

    meg ami mellette van, körforgónál is, az szabadság utca? néha olyan cimhez kell mennem, amit csak lesek, hisz nincs is olyan.
  • hunbasser
    #190
    én nem voltam kint,én a másnaposságomat pihentem ki :D egyébként pázsit ltp...
  • akyyy
    #189
    kint vótál?

    egyébként te hol laksz?
  • hunbasser
    #188
    városnap volt :D de mostanában minden hónapban legalább 1-2 ilyen rendezvény van :Dddddd
  • akyyy
    #187
    mija szent sz volt ma Hatvanba?:C Búcsú XD
    Kipróbáltam az üvegtigrises hambit, hát jó szar. Barcikaival egyenlő:(
  • akyyy
    #186
    óh a fuckomat rossz topik
  • akyyy
    #185
    videó róla
  • Erste Kupa
    #184
    Hajrá Hatvan!

    Hatvanban zárulnak az országos Erste kispályás focibajnokság helyi fordulói

    Profi körülmények és komoly pénzjutalmak várják az amatőr csapatokat

    Hatvanban, a vadonatúj Ollé pályákon az Erste Bajnokság utolsó helyi döntőjére június 7-én reggel 9 órai kezdettel kerül sor az FC hatvani pályán. A torna küzdelmeihez még csatlakozhatnak az érdeklődő csapatok.

    Az összesen közel kétmillió forintos összdíjazású országos amatőr labdarúgó torna Hatvanba érkezik június 7-én. Az OLLÉ Programiroda az Erste Bank támogatásával országosan tíz településen rendezi meg a tavaszi Erste Bajnoki küzdelmeket. A hatvani döntőt követően már a legjobb 10 csapat mérkőzik a fővárosi nagydöntőben, így izgalmas csaták várhatóak. Az érdeklődő csapatok a www.erstebajnoksag.hu oldalon még nevezhetnek.
  • lippet
    #183
    60-ba a SZIKSZI-be járok!
  • szoltan
    #182
    Igen a probléma kicsit félre lett diagnosztizálva nálam is, hiszen azt nem mondtad h csak 1 alkalomra kell a net :)
    #180: Hidd el én sem költök hülyeségekre pénzt, nálam is megvan a helye
  • hunbasser
    #181
    jaaa,hát ha egyszeri alkalom,akkor ugorj be reggel meló előtt a kávészünetbe,szerintem ha csak ezt akarod megcsinálni azt szerintem ingyen is megcsinálhatod.

    amúgy én azt hittem,hogy meló előtt,kajaszünet közben kicsit be akarsz ülni netezni,stb... akkor elnézést,nem értettem,hogy pontosan mit is szeretnél.

    Kazincbarcika meg nincs azért 300 km,itt van az északi régióban az is :D
  • akyyy
    #180
    mobilnet is annyi, és akkor BRHOl tudok netezni, és nem kell elmennem 300 kmterre egy könyvtárba:D

    Nekem csak egy dologra kellet volan ez. regisztráljak egy msnes cimet. mert itt nem lehet. utánna soha többé nem mennék oda, de életem végéig fizessem 500 ft-ot?????

    netterem 200 ft egy órára, nem kell tagsági meg semmi. sőt normális helyenekn 10 perceket adnak 50 ft-ért. tagsági nélkül!! helyben!

    Nem értem iért akarto rábeszélni hogy mennyek oda? és iratkozzak be, majd félévente fizessek 500 ft-ot. majd ha te is kidobsz az ablakon, ennyit, mert nem veszel igénybe semilyen szolgáltatást, csak egyszer, majd megérted, hogy annak az 1000 ftnak évente van máshelye is.
  • szoltan
    #179
    Azért annyira szegény nem lehetsz, hogy félévente 500 Ft földhöz vág!
  • akyyy
    #178
    de akkor csincs időm beregisztrálni, meg havonta 500 ft minusz, azért, mert egyszer beüljek netezni? a mobilnet olcsóbb akkormár:D
  • hunbasser
    #177
    bárki lehet tag,nincs megszabva,hogy kik lehetnek tagok
  • akyyy
    #176
    jah, de nem hiszem hgy az orzság végén lakó tag lehet ott:D meg nincs idom nekem ezzel szenvedni, annyit nem ér
  • hunbasser
    #175
    nem baj az,szerintem leszarják. amúgy meg ha azon múlik csak,hogy tag legyél...hallod,500 ft/félév a könyvtár tagsági ha jól tudom :D
  • akyyy
    #174
    nem tehetem, mert eléggé messze lakok tőle.

    ha meg munkaközbe megyek be, már "sajna" van munkaruhánk, egyből kkiszurnák hogy én nem vagyok tag:D
  • hunbasser
    #173
    ezt hogy gondoltad? :D nem én akarok netezni :) ha érdekel,menj be,a könyvtár ott van a városközpontban,pár perc megkérdezni. de mondom, szerintem ingyenes. menj be,netezz kicsit,ha rádszólnak,hogy tag vagy-e,akkor mondod,hogy nem és csak megnéztél valamit és elmész,ha meg nem szólnak,akkor netezhetsz,ennyi :)
  • akyyy
    #172
    tudd mármeg légyszives:D
  • hunbasser
    #171
    hát,akkor szerintem könyvtár,bemész és leülsz csak simán a gép elé :D azt hiszem full ingyenes,de lehet,hogy tagnak kell lenni,nem tudom.
  • akyyy
    #170
    nem, csak pár percere kell. beugrok, regelek egy honalpra, oszt megyek is tovább:D egy ip miatt nem lehet, ha meg úgyis dolgozok.....:D
  • hunbasser
    #169
    városi könyvtár :D polgármesteri hivataltól jobbra van,bárki megmondja neked,hogy hol van. vagy a buszpályaudvarnál van egy hely,kávészünet,mondjuk az annyira netcafé,hogy kb egy kis presszó terasszal,meg van egy kis helyiség,ahol van pár gép :D szóval még vedelni is lehet közben :_ habár neked nem szabad.
  • akyyy
    #168
    Mondjatok nekem Hatvanba vagy környékén olyan helyeket, ahol lehet netezni.
    netkávézók, nettermek, ilyesmi. akár fizetős, akár ingyenes (könyvtár), csak ne keljen regisztrálni meg beiratkoni, csak leülök, neteze, fizetek, bye. :D

    kösz
  • akyyy
    #167
    posta lop, futárcégek meg drágák, meg minek fizessek rá ezer meg kétezer forintot, ha útközbe esetleg megtudom sporolni. de mingy1, megoldottam pestről hoztak nekem egyett:)
  • TothLaci
    #166
    Én nem tudok, de erre akár ott van a webáruház, és a posta.
  • akyyy
    #165
    Tud valaki Hatvanba vagy környékén konzolboltot? Xbox játékot akarok venni és ott hátha van az ami kéne:D (Colin M.Dirt!)
  • akyyy
    #164
    Nincvs valakinek rendőrismerőse?:P