323
Biztos vannak közöttünk Hatvaniak is :)
  • tükörképp
    #123
    Sziasztok! De eddig legalább be tudtál menni,most már azt sem. Különben hová fognak menni azok a fiatalok? Nem hiszem, hogy otthon lehet tartani őket. Messzebre nem mindenkinek van lehetősége menni.
  • elims
    #122
    Köszi!Ha a fiatalabb korosztály látogatja akkor be sem nézek.Egyszer már "megjártam" a Montiban...20percig birtam a cseppek között.Akkor marad pest.Bár Ecséden jó hely az a K.O. Ajánlom. (mondjuk bulizni még nem voltam,de hallottam róla)
  • TothLaci
    #121
    ;)
    Azért van pár ismerősöm, aki odajár bulizni. Különben abba az iskolában érettségiztem, ami ott van közvetlen mellette. Bulizni nem igazán mentem -még eddig-, mivel még nincs meg a jogsi*, továbbá a volt 9-12 A. osztályom nem volt olyan összetartó, mint a B-sek :D

    *Jogsiról jut eszembe, holnap megint vezetek Hatvanban! :) Asszem a 12. óra jön a forgalomban.
  • szoltan
    #120
    Hát ez szívás! Szegény hatvaniak...
    Amúgy a Club Cue jó hely, én is szoktam elég sűrűn járni, bár szilveszterkor máshol voltam
  • TothLaci
    #119
    Jó bulizási lehetőség, mi? :D
    Sokszor a lakosságot a kutyák ugatása is zavarja, azokat miért nem zárják be? :O
  • TothLaci
    #118
    A nyílt szórakozóhelyeknek 22 óra után be kell zárni, kivéve azoknak nem, amelyek városközpontban vannak.
  • szoltan
    #117
    BUÉK mindenkinek!
    Mi ez a 10órási törvény? Már kb 2hónapja nem voltam bulizni 60ban, akkor még iylen nem volt!
  • hunbasser
    #116
    a főnix egy kétszintes hely,fent billiárd asztalok vannak,meg ilyenek,lent meg ugye simán asztalok,de ha teli van a főnix,akkor lent is fönt is alig van hely,régebben jó sokan voltak,hogy most mennyien vannak,arról fogalmam sincs...árak ugyanannyi,mint máshol,bár most nem tudom,hogy mi mennyi,már rég voltam.a fiatalabb korosztály látogatja.
  • elims
    #115
    Sziasztok! ) Boldog Uj Evet Mindenkinek! ) En sajnos nem jutottam el ahova szerettem volna,de igy is jo volt.Iszogattunk es tente.Ma meg egy kis drift.. ) Milyen hely az a Fonix?A Montit ismerem..
  • TothLaci
    #114
    Nem tudom.
  • hunbasser
    #113
    a kettesben Farago nyomta?
  • TothLaci
    #112
    Fiatalokat alig láttunk az utcákon. Egyszer láttuk, hogy fiatal csajok csoportosulva mennek valahova, így hát elkezdtük őket követni. Aztán beszálltak egy Taxiba, és elmentek Újhatvan felé.
    Tisztára üres volt a város 19-22 óra között...

    Heréden is volt a Két Nyárfa kocsmában szilveszteri party
    A daliba is 2 rugó lett volna a belépő.
    Húh, annyit ordítottam a diszkóban, hogy a hangom is szépen elment :D
    Aztán lehet, hogy meg is fáztam, mivel legalább félórát vártam kint a hidegre a vonatra, mivel az előző vonat nem jött, vagy az volt az, ami nem állt meg.
  • hunbasser
    #111
    akkor ezekszerint a 10 órási törvény ilyenkor is él... :S

    de amúgy tuti,hogy nem zárnak be,átállnak melegkonyhás presszóra,és akkor nyitva maradhatnak :) de a Leguánt nem értem,hisz arra nem is vonatkozik a törvény,de mégis zárva volt...az a legszánibb amúgy,amikor ilyen 50-60 éveseknek nyitott kocsmában is van szilveszteri "party" :DDDdddd tavaly láttam még,Rácz kocsmába 2 rugó volt a belépő....:D elég száni :)

    na,de az a lényeg,hogy voltál valahol,és jól érezted magad :)
  • TothLaci
    #110
    Kissé furcsa volt, hogy a hatvani szórakozóhelyek egytől-egyig be voltak zárva. Először megnéztük a haverral a Leguánt... Zárva. Aztán elmentünk Főnixhez... zárva. Amit mi láttunk szórakozási lehetőséget, az minden zárva volt. Aztán bementünk a Daliba... haver gyorsan szaladt is kifelé, mert csak 30-40 éves társaságokat láttunk ott. Vissza jöttünk haza, fel a netre, és megnéztük, hogy Gödöllőn mi újság a Playben. 2 500 Ft volt a belépőjegy, 22-kor volt kapunyitás. Fatert gyorsan rábeszéltem, hogy vigyen el minket oda... Kb. 23 fele már ott voltunk. De megérte! Jó volt a zene, a társaság, meg a disco is. Persze van ott pár ismerős arc, az is jó volt... meg az a rengeteg szépnő... Jól meg is néztem őket. Ismerkedni még nem ismerkedtem, mert még én sem tudom, mit akarok, vagy éppen melyik nőcit. Vannak lányok, akik már régótabba tetszenek, csak bátortalan vagyok, mégpedig nagyon. De tényleg, ez jó szilveszter volt!
  • hunbasser
    #109
    a Monti és a Stop két külön hely :) de biztos volt vmi a főnixben is,leguánban,táltosban,etc.

    de azért mesélj,hogy mi volt :)

    és nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!
  • TothLaci
    #108
    BÚÉK!
  • TothLaci
    #107
    Húh, nem volt semmi a szilveszteri buli :)
  • TothLaci
    #106
    Kevesen vagyunk hatvaniak az SG fórumon. Szerintem azért, mert hatvani fiatalság nem igazán jár fórumokra, idősebbek pedig csak olvashatnak minket.

    HunBasser, a Monti Stop az merre van? :)
    Júj, ez lesz az izgalmas szilveszter, egyik haveromat elhívom Pestről, aztán valamit megnézünk. Elég érdekes lesz mindenzt terv nélkül, de elméletileg úgyis lesz valami a városba. Lehet, hogy sz*r lesz, de attól talán mégis jobb, mint szilveszterkor is itt kockulni a pc mellett.
  • hunbasser
    #105
    jójó,de írjál már vmit...:D pl szilveszterhez.oké,nekem meg van oldva,de pl Lacinak még nincs :P
  • elims
    #104
    Ez a kemeny.. :-))) Bocsi. ) Azota nem is volt hozzaszolas. )
  • elims
    #103
    Sziasztok! :-DDD Ez lehetetlen... :-) Kb. 2 vagy 3 h?nappal ezelott amikor beneztem ide mit olvastam? Nagyon nagy meccs volt!Nagyon jol jatszottunk!Ez es ez ennyi meg annyi ideje focizik es ennyi meg annyi golt lott!Stb.stb. Beneztem most (hatha szo esik vmi szilveszteri dologrol) es mit latok... Beszaras! :-)))) Fel ev mulva ujra jovok.. ) (ha nem tetszik akkor is)
  • TothLaci
    #102
    Elvileg Ecsédre mentem volna party-zni az egyik haverral, de meggondolta magát, mert azt mondja, hogy sz*r műsor lesz.
  • hunbasser
    #101
    meg hát van még pár hely,de nem tudom,hogy most mi a pálya a 10 órási törvény miatt...:S
  • hunbasser
    #100
    kicsit későn kezdesz érdeklődni,nem? :D nem tudom,talán Monti,Stop?(non-stop,most amsterdam presszó vagy mi a gyík)
  • TothLaci
    #99
    Hatvanba valami nyílt szilveszteri szórakozási lehetőségről nem tudtok?
  • TothLaci
    #98
    Köszi :)
    Szeretek vezetni, csak néha sikerül kiakasztanom az oktatómat, mint például elmarad az elsőbbségadás, vagy rosszul megy a kormány kezelése.

    És szeretek vezetni tanulni is, hiszen vannak csinos vezetni tanuló lányok , akik közül volt szerencsém megismerni egy szép fekete hajú, és szép kékes-zöld szemű csajszit, aki nagyon aranyos :)
  • hunbasser
    #97
    :DDDDDDDddddddddddddddddd

    sok sikert :)
  • TothLaci
    #96
    Kedves hatvani lakosok!

    Felhívnám a figyelmeteket arra, hogy pénteken 8-tól 9 vagy 10-ig fokozott óvatosággal közlekedjetek, hiszen Tóth László éppen vezetni tanul egy szürke VolksWagen Golf-al.
  • sibireski5
    #95
    Köszi! Valahogy majd csak eljutok oda
  • hunbasser
    #94
    nem tudom,mennyire mond neked az valamit,hogy homokgödör :) régen azt hívták homokgödörnek,ahol most van.ahogy jössz ecsédről,mész-mész a főúton,látni fogsz 3 nagy 10 emeletes házat,elhagyod őket,és befordulsz jobbra a kereszteződésben.ott mész egyenesen,mész-mész,aztán megint lesz egy kereszteződés,ott lesz a Plus is,ott még mész tovább egyenesen,aztán látni fogsz egy óvodát,bordó színű téglái vannak azt hiszem(oda jártam,az a vörösmarty óvoda :)),ott jobb oldalra mész,ne balra.onnantól már csak 200 m a teniszpálya.egy óra 1100 ft(legalábbis legutóbb még annyi volt,ami azt jelenti,hogy úgy 1 hónappal ezelőtt),de hát minimum két ember kell a teniszhez,tehát óránként 550 ft fejenként.ütőt,labdát nem kell vinni,van sok ott.egyébként 5 pálya van.de van még egy teniszpálya kint a focipályán(azt talán tudod is,hogy hol van),meg újhatvanban is van teniszpálya
  • sibireski5
    #93
    Hy all! Ez a kérdés nem a témához fog kapcsolódni, de azért felteszem XD
    Hatvanban merre van a teniszpálya, és mennyibe kerül, hogy ott tudjak teniszezni, mondjuk 2-3 órát? A válaszokat előre is köszönöm :)
    Amúgy én ecsédi vagyok XD
  • hunbasser
    #92
    látod :)

    bár nekem így sajnos nem ugrik be,hogy ki ő,bár biztos láttam már
  • szoltan
    #91
    Győri Zoli a játékosedző??? Ő Turán is játszott még 2éve, és gólkirály volt :)
  • hunbasser
    #90
    600-an voltak kint,szerintem az elmúlt 7-8 évben nem nagyon voltak ennyien :)

    azért elég száni,hogy azt írják,hogy milyen hősiesen küzdött a csapat,meg minden,miközben azért látszott,hogy a Hatvan is tudott volna még gólt lőni az első félidő elején,csak hát utána beszartak meg kapkodtak,sokszor azt sem tudták,hogy mit csináljanak a labdával,meg rengetegszer adták oda a vasasnak a labdát.
  • hunbasser
    #89
    Hengerelt a Vasas!

    Becsülettel küzdő csapatunk még csak megszorítani sem tudta NB I-es, motivált ellenfelét: FC Hatvan - Vasas 0 - 10 (0-5)

    A rossz idő ellenére több száz néző előtt kezdődött a mérkőzés.

    A négy osztálynyi különbség végig látszott a két csapat között. A hazaiak hősiesen küzdöttek, de a végig nagy lelkesedéssel játszó vendégek ilyen arányú győzelme is teljesen megérdemelt.

    Gratulálunk fiúk! Köszönjük, hogy NB I-es csapatot láthattunk tétmérkőzésen a hatvani Népkertben!


    részletes krónika a Vasasbp honlapjáról:
    Hatvan: Ajtek, Tóth P., Balogh Sz., Králik, Buzma, Györki, Győri, Molnár, Fehér K., Nagy Sz. Simon M.
    Cserék: Tári, Nikl, Nagy T., Abelovszki, Lados, Litkei, Kollár

    Vasas: Edelényi, Pandur, Unierzyski, Tóth, Kincses, Pavicevic, Tandari, Kiss K., Németh N., Lázok, Rebryk.
    Cserék: Németh G., Somorjai, Skita, Odrobéna, Piller, Mundi.

    Kb. 600 néző jelenlétében a Vasas a szokásos piros-kék mezben lép pályára, az ellenfél fekete-fehérben játszik.

    A szakadó esőben a Hatvan kezdi a találkozót, az ünnepélyes kezdőrúgást követően.

    4. perc: Németh Norbert indítását követően Kincses indult meg a jobb oldalon, majd adta középre a kapu előterébe, ahol a védők csak a túloldalon érkező Kiss Karcsi elé tudták a labdát menteni, aki nagy erejű lövésével a felső léc alá bombázott. A játékvezető először szögletet ítélt, mivel -mint utóbb kiderült- a háló kilyukadt, de később módosította döntését és megadta a gólt. 0-1

    10. perc: Fehér 22 méterről leadott lövése Edelényi kapujának bal sarka mellett hagyta el a játékteret.

    15. perc: Szögletet követően kezezés miatt lefújt támadásunk után Rebryk szerzett labdátt és lőtt kapura, de a gólt szabálytalanság miatt nem adta meg a játékvezető (a labda egyébként ismét átjutott a hálón)

    17.perc: Lábról lábra vándorolt a labda a Vasas támadása során és két sarkazás után, csak a tizenhatoson belül sikerült menteni a hatvani védőknek Lázok elől.

    20. perc: Pandur szerzett Gera-szerűen labdát a hazaiak 16-osán belül, a középre adott labdáját viszont Rebryk a kapusba lőtte.

    25. perc: Kiss Károly tálalt Lázok elé, aki rövid gondolkodás után 19 méterről, fordulásból a kapu bal alsó sarkába lőtt. 0-2

    31. perc: Unierzyski borította fel Molnárt a kapunktól 25 méterre, a megítélt szabadrúgást Győri lőtte a kapu fölé.

    32. perc: Németh indította volna Kiss Karcsit, de labdája megpattant egy védő lábán, így a kifutó kapus lábbal menthetett.

    33. perc: Kiss Karcsi lerántásáért megítélt szabadrúgást követően Lázok lövése a sorfalról az oldalvonalon túlra pattant.

    36. perc: Szögletet követően egy rövid hazai felszabadítást Kincses ívelt vissza a kapu előterébe, a labda Tóth András orra előtt elszállt, de a gólra éhes Rebryk a kapu közepébe térdelte azt. 0-3

    38. perc: Rebryk átadását Németh fejelte a kapu elé, amit Tandari a jobb felső sarokba lőtt. 0-4.

    40. perc: Németh a Vasas térfeléről indította Lázokot, úgy tűnt, hogy a hazaiak kapusa könnyedén fel tud szabadítani, de a labda felperdült a lábán és Lázok 5 méterről könnyedén gurított a hatvaniak kapujába. 0-5

    43. perc: A kitörő Molnár elől Edelényi szedte fel a labdát a tizenhatoson belül.

    Vége az első félidőnek.

    A kupaküzdelmek során mindenkor döntő, hogy a nagycsapatok mikor tudják megtörni a kiscsapatok lendületét. A Vasasnak ez a 4. percben sikerült. Ezután csapatunk tábort vert az ellenfél térfelén és további négy gólt szerzett. A csapat az első félidőben maximálisan kiszolgálta a Heves megyei városba ellátogató 100-150 szurkolóját.

    A második félidő ismét egy ünnepélyes kezdőrúgással vette kezdetét.

    Pavicevic helyett Somorjai, Lázok helyett Mundi a pályán.

    46. perc: Pandur tette Németh elé a labdát, aki 12 méterről fölé, mellé lőtt.

    52. perc: Tandari és Nagy Sz. kakaskodásért gazdagabb lett egy-egy sárga lappal...

    54. perc: Mundit akasztották a 16-oson belül, a megítélt büntetőt Németh Norbert az elvetődő kapus mellett a bal alsó sarokba helyezte. 0-6

    57. perc: A Kiss javára megítélt szabadrúgást Németh Tóth András elé tálalta, akinek centerezését Rebryk becsúszva a kapu mellé rúgta.

    58. perc: Kiss futott a labdával az alapvonalig, amit Némethnek játszott vissza, aki 8-10 méterről talált a kapuba. 0-7

    60. perc: Tóth 30 méteres lapos lövése a bal kapufáról vágódott vissza a mezőnybe.

    65. perc: Németh Norbert helyére Skita, Simon helyére Kollár állt be.

    69. perc: Kincses futott be egy labdát a jobb oldalon, amit az alapvonalról egyből középre lőtt. Középen Rebryk és Skita harcolt a védőkkel, végül Rebryknek sikerült a bal alsó sarokba helyezni a labdát. 0-8

    71. perc: Mundi futott el a hatvani védelem bal oldalán, a kapust is elfektetve középre gurított Tandarihoz, aki az időközben visszaérő kapus ölébe emelte a labdát.

    73. perc: Egy szöglet után kifejelt labdát Mundi a 16-osról ballal lőtte kapura, az a gólvonal előtt pattant le, majd a hazai védőknek sikerült felszabadítaniuk.

    78. perc: Tandari indítására Mundi a leshatárról indulva a kiugró kapus mellett jobbal, a bal alsó sarokba gurított. 0-9

    80. perc: Győri szánta el magát lövésre a kapunktól 16 méterre. A középre tartó labdát Edelényi könnyedén fogta.

    82. perc: Rebryket rántották le a tizenhatoson belül, de a játékvezető nagyvonalúan intett továbbot.

    83. perc: Kincses 25 méterről félmagasan csavart jobbos lövése a hazaiak kapujának bal sarkában kötött ki. 0-10

    84. perc: A Skita ellen elkövetett szabálytalanságért Tóth P. kapott sárgát.

    85. perc: Tandari jobb oldali szögletét Skita 5 méterről a felső léc tetejére fejelte.

    90. perc: A történelem megismétli önmagát: Tandari szögletét Skita ismét a felső lécre fejelte.

    91. perc: Vége a mérkőzésnek."


    Heves Megyei Hírlap:
    "LABDARÚGÁS Magyar Kupa országos főtábla A 3. forduló mérkőzésén: FC Hatvan - Vasas 0-10 (0-5) Hatvan, 600 néző. V.: Takács János (L. Tóth L., Kulcsár J.). FC Hatvan: Ajpek - Tóth P., Králik, Buzma, Balog - Nagy Sz., Simon (Kollár), Győri, Fehér, Györki (Nagy T.) - Molnár (Tari). Játékos-edző: Győri Zoltán. Vasas: Edelényi - Kincses, Pandur, Unierzyski, Tóth A. - Németh N. (Skita), Pavicsevics (Somorjai), Tandari, Kiss K. - Lázok (Mundi), Rebrik. Vezetőedző: Mészöly Géza. A játékvezető és segítői alaposan megvizsgálták a pálya talaját a mérkőzés előtt, de a sok eső ellenére is alkalmasnak találták játékra a gyepet. A kezdőrúgást Hajdú Attila, az OK-TAT-60 Kft. ügyvezetője végezte az első félidőben, a második játékrész kezdőrúgása Blázi János gondnoknak jutott Nagy Sándor György klubelnök jóvoltából. A kezdőrúgás címén befolyt ötvenezer forintért a két serdülőcsapat számára vásárolnak labdát. Bátran kezdett a Hatvan, mégis a negyedik percben gólt kapott. Kiss Károly lövését a hazaiak kapusa, úgy tűnt, hogy szögletre ütötte, a játékvezető azonban jól látta, hogy a labda a lyukas háló jóvoltából került a kapu mögé. Mintegy húsz percen át jól tartotta magát a hazai gárda, bár egyértelmű mezőnyfölényben játszott a fővárosi együttes. Ennek nyomán a 25. percben Lázok 16 méteres lapos lövése a jobb sarokban kötött ki. Potyaízű góllal növelte tovább az esélyesebb NB I-es gárda az előnyét, Ajpek a labda mellé ütött és Rebriknek csak az üres kapuba kellett továbbítani. Ennek következtében kissé megszeppentek a hazaiak, és Tandari révén a 38. percben már 4-0-ra vezettek a vendégek. Az ötödik találat úgy született, hogy Ajpek lyukat rúgott, és Lázok előtt is kinyílt az üres kapu. A szünet után Nagy Sz. és Tandari T. kakaskodása eredményezte az első sárga lapokat, majd tovább folytatódott a Vasas gólgyártása. Németh kétszer is betalált, előbb 11-esből, majd egy gyors támadás végén. A Vasas egyre nagyobb fölénybe került, jól alkalmazkodott a csúszós talajhoz, és ezzel megoldatlan feladat elé állította megyei I. osztályú ellenfelét. Az iskolajáték a gyorsaságban fejeződött ki, a piros-kékek nagy kedvvel futballoztak. A hazaiak becsülettel tették a dolgukat, időnként jól is adogattak, de csak ritkán jutottak el az angyalföldi gárda kapujáig. A vendégek hálóőrét nem tették próbára Simonék. A játék képe alapján reális a Vasas nagy különbségű győzelme, hiszen az utolsó percekben már egy kapura ment a játék.
    Gólszerzők: Lázok 2, Rebrik 2, Németh 2 (egyet 11-esből), Kiss, Tandari, Mundi, Kincses. Jók: Králik, Buzma, Nagy Sz., Tóth P., ill. Németh, Lázok, Kiss, Rebrik.

    Győri Zoltán: - Sajnos, véget ért az álom, kihoztunk magunkból mindent, ma ennyire volt elég.
    Mészöly Géza: - Örülök a magabiztos továbbjutásnak, az első pillanattól kezdve a mi akaratunk érvényesült. Maximális odaadással futballozott mindenki."
  • hunbasser
    #88
    b+,Pavicevic is játszott,én meg nem vettem észre :\
  • totti10
    #87
    Hatvan, szeptember 5., 19.25
    Tíznél álltak meg Mészöly Géza tanítványai.

    Rebryk kétszer volt eredményes

    A Vasas gárdája megküzdött a sáros, nem túl jó talajú pályával, és végül 10 gólt lőtt a megyei első osztályú ellenfelének a Magyar Kupa 4. fordulójában. Mészöly Géza, az angyalföldiek vezetőedzője a legjobb összeállításban küldte pályára csapatát, amely végül egy remek produkcióval örvendeztette a meccsre kilátogató mintegy 150 vendégszurkolót. Feltűnő volt, hogy az angyalföldiek végig nagy erőbedobással küzdöttek, ennek volt köszönhető a ritkán tapasztalható nagy különbség. Érdekesség, hogy az első találat már a 2. percben megszületett, meglehetősen fura körülmények között: Kiss Károly bombája nyomán kiszakadt a háló, és a játékvezető előbb szögletet ítélt, csak partjelzője figyelmeztetésére - illetve a Vasas-játékosok reklamálására - intett rendelt el középkedzést.

    A Vasas összeállítása: Edelényi - Pandur, Unierzyski, Tóth - Kincses, Pavicevic (Somorjai), Tandari, Kiss K. - Németh N. (Skita), Lázok (Mundi), Rebryk
    G: Rebryk (2), Németh N. (2), Lázok (2), Mundi, Kiss K., Kincses, Tandari







  • hunbasser
    #86
    mekkora szégyen volt ^^
  • totti10
    #85
    FC Hatvan - Vasas 0-10

    ez hatvan!
  • hunbasser
    #84
    ott a helye minden hatvaninak,kell a buzdítás :)