323
Biztos vannak közöttünk Hatvaniak is :)
  • TothLaci
    #243
    Egyébként a héten történt egy kis bombariadó a Boschban, olyannyira, hogy át kellett vonulni minden dolgozónak a a szomszédos épületbe.
    Én az egyetlen kis előnyt 60ni tartózkodásommal kihasználva már csak poénból is elmentem haza dögleni, megjegyzem: sok közöm nincs a Boschoz... Szóval annyira nem kameráztam, örültem, hogy nem ott várakoztam a kivizsgálás végéig, mint a többi xD
  • TothLaci
    #242
    És valóban... :)
    Maradhattam volna Gödöllőn is :P
  • hunbasser
    #241
    arról nem Hatvan,hanem te tehetsz :)
  • TothLaci
    #240
    Mióta Hatvanban lakom, 2001 óta az életkoromon kívül nem változott semmi.
    Dögunalom van, én meg itt vagyok a PC biztonságos világában...
  • akyyy
    #239
    ma Hatvanba voltam ismét, utoljára vagy fél éve vótam. :D
  • Cripple
    #238
    Hatvaniak !!!!!!!!!!!!!!
    Semmi mozgás?
    Nincsenek hírek ebből a városból?
    Ébresztő!!!!!!!!!!
  • hunbasser
    #237
    hatvan neve igen is jó.meg szórakozóhely is van,csak max te nem látogatod.meg a környéken is most selypen megint megnyílik ami régen barracuda volt,csak most m3 néven,meg itt van közel gödöllő,pásztó...

    a fővárosunk is viszonylag elég közel van,mit akarsz még? imádom,amikor vki itt lakik,és fikázza azt a helyet,ahol lakik... ha ennyire nem tetszik,költözz el,ennyi :D
  • TothLaci
    #236
    A katalógust egyébként nem én vettem át.
    Nyáron volt kétszer, hogy átvettem egy szőkés hajszínű gyerektől 1-2 csomagot, asszem GTR-es volt.
  • akyyy
    #235
    én most ott nem voltam :( meg hatvanba nem is attam most conrad katalógust.

    biztos kolléga volt:D
  • TothLaci
    #234
    Keresztnevét mondom csak: Miklós xD
  • akyyy
    #233
    milyen úton laksz?:D
  • TothLaci
    #232
    Igen, köszönöm, megkaptam a katalógust :)
    Edigital nem biztos, hogy mindig a legolcsóbb... régebben az volt, de mostmár valamilyen területen náluk is elszaladt a ló. Pl. az egyik winyó, amit a Xbox 360-omba szeretnék belehackelni 4-5 ezer forinttal drágább ott, mint más helyen. De karácsonykor a plazma TV-met onnan rendeltem meg.

    Conradot egyébként szeretem, bár ott is vannak drága cuccok, rengeteg a választék, és minőségibb cuccokat is lehet találni ott egész jó áron.
  • akyyy
    #231
    hát most conrad katalógst vittem, póniklubokat szoktunk meg egyéb mesekönyveket (dinsey klub, thomas klub), akkro iyeln flordeszantés szarságot, otto eg bonprix ruhát, meg teleshoppos cuccokat:D a sok hülyeséget:D
    egyedül ami nem hülyeség, az az edigitaltól van, de az is ritka. drága az a hely...

    egyszer rendeltem én is onnan állványt, mert ott volt a legolcsóbb (érdekes), reméltem hogy kolléga hozza ki de valami royalsprint hozta ki:S
  • TothLaci
    #230
    Megjegyeztem a kocsik oldalát. :)
    Ha megismerlek, igyekszem majd a borravalót adni. :D

    Az utóbbi időben rendelgettem ezt-azt... bár borravaló szempontjából nem voltam a helyzet magaslatán. Kb. 20 Ft-ot nem kértem vissza. Most tettem egy kivételt, mert másodjára jött a DHL-es gyerek, és mivel senki nem volt itthon, halkan említem, postaládában volt a lóvé. Persze ez egy ritka kivételes eset volt, mielőtt még valaki elkezdené keresgetni a többit XD
  • akyyy
    #229
    jah van hogy ilyen kékkel megyek:


    De előfordul, mint most is hogy ilyen világoskékkel kell mennem:
    ennek csak az elején van egy kis jel, vagy egy másik annak az oldalán de félig le van kopva:D



    De amúgy elég rég voltam már Hatvanba, mostanába csak helyileg szoktam járni, de Hatvanba jobban szeretek menni. másfél óra oda az út, meg vissza is, addig csak menni kell egyenesen, nincs is annál jobb:D
  • TothLaci
    #228
    Ha jól emlékszem, állt már meg a házunk előtt is egy ilyen kocsi...
  • akyyy
    #227
    GTR, vagy Gartrans :D
  • TothLaci
    #226
    Melyik futárszolgálatnak dolgozol? :)
  • akyyy
    #225
  • akyyy
    #224
    jeje
  • akyyy
    #223
    én szerencsére nem ott lakom:D vagyis nem Hatvanba, hanem barcikán, ugye:) csak most megint ide hoztam csomagot:D bár hatvant most nem voltm sokat, inkább a körnéykét, falvakat, majd estefelé tértem csak be, hogy addigra megéhezek, multkor láttam azt a pizzást közelről a főutcán, oszt jól megívántam:D erre zárva:(


    de gyöngyösbe tescóba is van pizza ott még utalványt is elfogadnak:D
  • TothLaci
    #222
    Ne is mond... nekem már az baleset, ha polgármesterünk megjelenik a TV-ben, és büszkén nyilatkozik szeretet városáról...

    Hatvan... pff...még neve is sz*r.
    A környék önmagában jó lenne, de azok a szórakozóhelyek, amik vannak...
    ...Tóth Laci tetszését nem nyeri el.

    Költözéshez meg csak 5 számot kellene eltalálnom Talán.

    Egy miatt azért még most előnyös: Közel van a "munkahelyemhez..."
  • akyyy
    #221
    szép kis baleset vót ma a körforgalomnál :@@@ szépen kitalálták azt oda, hogy elkerülni nem lehet:D
  • hunbasser
    #220
    ja,akkor nem te hozod... :D csak azért kérdeztem,hátha te hozod. mondjuk asszem kedden vagy szerdán rendeltem meg és még most se hozták ki... :D
  • akyyy
    #219
    úgylátom GLS viszi .. hülyék:D
  • akyyy
    #218
    nemtudom, melyik futárcég szállítja a termékeit? ha gtr, akkor lehet:D de lehet hogy kolléga fogja kivinni.
  • hunbasser
    #217
    nem kell majd véletlenül az ebiketól hoznod egy nyerget hatvanba? :D
  • akyyy
    #216
    Lőrinci felöl, Hatvan felé, mielőtt kezdődik a 4 s-vos út, hogy vannak a sebességkorlátozások?

    Tegnap pnt leadtam utsó csomagot, nah modnom szép sok lett, na húzzunk haza, szemből jöttek egy csomóan (egyse villogot pfff) előttem senki, de nem is mentem gyorsan 85-90-el max, de GPS-be benne van a pontos sebesség:D

    erreszemből eltünnek az autók, beérek mikor kezdődik a 4 sávos, másik sáv végén autó, faszi benne ül kidugja a kezét egy ilyet mutatva

    Ha pechem van, volt tábla, bemért, és bukó
    ha szerencsém van, csak dinnyés volt, amiatt ált, esetleg kolléga, vagy ismerős, akinek vittem csomagot és köszönni akart, vagy esetleg mérő volt, de azért mutatott mert nem tudott bemérni a sok szembe jövö miatt:D
  • akyyy
    #215
    Hm nemtudom hogy lehet sms-el twittelni(: FAIL
  • akyyy
    #214
    Na most hívott a főnök lehet megint megyek Hatvanba.:D holnap.
    Beregizem a twitteremet, oszt majd megtudjátok 7 körül, majd írok rá esemest:D XD
  • akyyy
    #213
    mégse hatvanba mentem, megint megkaptam barcikát:D és most hazaugrottam pihenni:D fákjeah!
  • hunbasser
    #212
    én folyamat itt vagyok :_ mindjárt strandddd :)))))))
  • akyyy
    #211
    Ki megy ma 60-ba?:D
  • akyyy
    #210
    Gyöngyöspatán van mikor sok cigóhoz kell menni, meg Boldogon. Legutobb az utobbinál.
  • hunbasser
    #209
    a gyopár az a 10 emeleteseknél van meg a pázsit ltp sarkánál,ilyen cukrászda,de sztem nem nagyon megy,mert mindig kb ilyen 8-10 benga cigány truvajkodik ott :D ki az aki oda megy.... :D:D
  • akyyy
    #208
    szoktam sajna, bár Gyopár most így hirtelen nem ismerős:\

    Pázsit ut mellet, szabadságtér 18 körül vannak azok a fasza lépcsőházak, akkor olyan mirrors edge feeling fog el, futok mint egy futár, piros csapóajtók, zsaruk (nem messze onnan büntettek meg
  • hunbasser
    #207
    Hatvanra mindig azt mondják,hogy fuu mennyi cigány van itt,stb,Gyöngyösön kb kétszer ennyi van :D:D:D nem tudom,szoktál-e járni a Gyopár környékére meg úgy amblokk a pázsit úti ltp-re :D mondjuk a pázsitra szoktál járni mert múltkor rajzot kértél :D
  • akyyy
    #206
    Nem szeretem Gyöngyöst, mikor oda járok helyetesíteni:D Szük ksi uccácskák, rengeteg járókelő, fuuuj :S
    egeydül a két végén a 4 meg 3 sávos út fasza, ott lehet száguldozni 120-al:D

    Amúgy érdekes, multkor barcikát kaptam meg helyetesítésre, meg környékét, de szar volt:S hozzászoktam má hatvanhoz:D
    Vettem fasza FM tranzmittert, ugyhogy alig várom megint hogy mehessek, csak úgy fogom bömböltetni a muzsikát:D
  • hunbasser
    #205
    ezért kár volt bejönni...

    elmondanám,hogy sajnos Kelet-Magyarországon még jónak is számít Hatvan,ahhoz képest,hogy milyen kevesen lakják,vannak sokkal putrisabb 20-25 ezres városok is itt keleten,a főtér most szerintem eléggé rendben van,meg azt mondják,hogy ha bejössz Hatvanba,akkor nem csúnya azért,szóval ennyire nem kéne fikázni. jó,tudom,pont most voltam Balatonon,megint láttam,hogy Nyugat-Magyarország mennyivel jobb,szebb,fejlettebb.de utálom,amikor a szülővárosomat így meg úgy fikázzák,meg Gyöngyössel hasonlítgatják össze,ami amúgy nagyobb putri mint Hatvan...
  • akyyy
    #204
    barcikának is van honlapja. úgy hi vják opont. és oylan hírekkel van tele, hogy győzike mit csinált, kiszel tündem it főzött, illetve havonta egyszer helyi politikai hír.

    a helyi balesetekről, büncselekmnényekről, vagy bármiről, nehezen neten ehet olvasni de ritka helyen, rendőrségi portálokon, stb.:S