283
  • Seth
    #123
    De elég gáz ha így van. Lehet az már a második layeren van és azt nem rippelték
  • Gábor
    #122
    Nagyon remélem...
  • Seth
    #121
    még nincs sok embertől megerősítve, csak asszem ketten írták
  • Gábor
    #120
    Nem is töltöm tovább :(
  • Seth
    #119
    ez vmi extra dungeon, nem kötelező :D

    ja olvastam vmi aggasztót nforce ill blackcats fórumon is, hogy a 7 . fejezet végén a boss harc után egyszerűen fekete képernyő, nem megy tovább. fuck..
  • Gábor
    #118
    Az anyukájukat, ha ez igaz! Nem akarok még egy chrysler towert!
  • Seth
    #117
    mondjuk ezt úgy olvastam gamefaqs-on egyik faq-ba, hogy van vmi extra nehéz ghost ship, és random genereált 100 szintes :D, lehet hogy a többi dungeon nem az.
  • Sephi
    #116
    Hat ennek az infonak annyira nem orulok.
  • Seth
    #115
    ebben is generált dungeonok vannak, úgylátszik ez a level5 védjegye
  • Sephi
    #114
    A jatek fantasztikus! A grafika GYONYORU es maga a elmeny is az! A story edes es izgalmas! De a unalmas , generalt palyak ... totalisan kikeszitett.

    Na de ez teccik. Ez nem csak agyatlan hent non-stop hanem csomo story :D
  • Hellhammer
    #113
    Én személy szerint a Gamespot-ot már régóta kerülöm (még a pc-s időkből ítélve, de ahogy nézem erre-arra fórumokat, mások sem nagyon elégedettek velük). Ha review-t akarok nézni, akkor sokkal inkább ign.
  • Seth
    #112
    pedig azt olvastam tőled hogy oda meg vissza voltál tőle
  • Sephi
    #111
    DC2-ot azert nem teccet mert egyszeruen meguntam a sok ertelmetlen harcot... ami sok az sok.
  • Gábor
    #110
    Yesss! Már csak 1 nap, amíg leér!
  • Afe
    #109
    legelső harcoktol én is megijedtem hogy ilyen káoszos csihipuhi lesz, de miota kezdem megszokni hogy mikor mit nyomjak, meg van már néhány ability is, azóta sokkal könnyebb lett.

    a külső helyszinek nagyon szépen megvannak csinálva(pl ez az erdős pálya gyönyörű), de vhogy a belső helyszinek kb ps1-es szintü látványt nyujtanak. gondolom ezért nincs sehol töltési idő.
  • Seth
    #108
    béna vagy, erre nincs más magyarázat :D

    oké kicsit szokni kell, kamera is bekavar néha

    de a dc2 neked nem tetszett,untad??
  • Sephi
    #107
    A Gamespot szerint unalmasak a harcok ezert kapott 8.0

    Az Eg szerelmere! A Dark Cloud 2 -otben 80% nonstop unalmas harc volt... es 9.0

    Na ...

    Mondjuk itt nem nez ki unalmasnak mert lehet ugralni is... csak az a zavar hogy 40 perce jaccom a jatekot de mar szamtalanszor meghaltam.
  • Gábor
    #106
    Nforce fórumról
    "cleared it know and theres nothing gone. no movies or voices are gone.. i have play the jap version DVD9 and there the same... the usa version is the same and are not missing any movies or voice. therer you have it.. but the usa and the jap version are not the same for one point.. its another world in the usa version.. A NEW WHOLE WILD WORLD TO DISCOVER Very Happy enjoy all of you:D"
  • chicco24
    #105
    Sokkal több újjítás van benne a japán verzióhoz képest. Extra bolygó,extra questek,extra npc-k,extra városok,extra fegyverek,és ami nagyot szól:még az eredetinél is jobb grafika.
    Az iso méreten pedig nem kell kiakadni,mert tömörítési módból ezer fajta van.
  • Gábor
    #104
    Nem lehet, hogy az az új bolygó, amiről a fáma szól? Úgy tudom annyi újítás van benne, bár lehet rosszul emlékszem.
  • Hellhammer
    #103
    Le kell tölteni, kiírni, és játszani vele ;)
    Sztem mire oda eljut az ember, ahol valami nem frankó, addigra kijön egy új release, amit megint le lehet tölteni és azzal folytatni.
    Egyébként valaki olyasmit írt, hogy a 8. fejezetnél jöhet elő a turpisság, mert a japó verzióhoz képest az us verzióba ott raktak bele valami extra dolgokat.
  • Gábor
    #102
    Kezdek ideges lenni....Akkor most mi van?!
  • Hellhammer
    #101
    "I'm 5 hours into the game. I've seen all videos, voices, sound. I play it with swap magic and it works perfectly fine. It IS DVD-5 and nothing is missing.

    It might have been compressed like many DVD-9 games but since nothing is missing I don't mind.

    Everything is there so enjoy."

    "Sorry people, but this version is a DVD5ripped..
    I have a rogue galaxy japonese version and is have a 3,95 GB (4.252.499.968 bytes) and i open it and see a files movies, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12, 13, 98 and 99 with 1,53 GB (1.645.134.168 bytes). and this version is go to 01 to 07 and 97, with 1,01 GB (1.090.945.232 bytes), lost many files of movies."

    Ez az utóbbi idézet érdekes, mert a japó verzióban nincs 97-es movie. Szal fene tudja, de mások írták, hogy az eredeti lemezt rippelve 6,48 giga a cucc, de valami buherrel (valószínűleg dummy adat van rajta) ugyanakkora méretű lesz, mint a torrent-ekről szedhető verzió.
  • Gábor
    #100
    Akkor, ha valaki lát 2,4-től nagyobb méretű iso-t azonnal postolja a linket hozzá, mert akkor az a frankó. Ha nem lesz, akkor ez a frankó.
    Esetleg lehetséges még egy köztes állapot: ezek nem frankók, de frankó sem lesz...
    Jól megaszontam?
  • Seth
    #99
    Ezt én is olvastam, de egy másik srác egy másik fórumon meg tök az ellenkezőjét mondta. Hogy ott van nála az eredeti, berakta dvddecrypterbe, az dvd9-et mutatott,meg csinált vmi 6,29 méretű iso-t, majd azt tömörítette és lett belőle 3.2 vagy mennyi
  • Gábor
    #98
    Melyik release-szel külditek?
  • Gábor
    #97
    Nforce fórumról:
    "No, the Original is DVD5, i have it here in my hands Smile The producers said that before they didn´t know if it would fit onto a DVD5 when it was in the planning stages for new dungeons and such."
  • Gábor
    #96
    Ez eléggé kellemetlen info!
    Nincs senkinek pontos leírása? Nincs egy nfo fájl a torrentben, ahol leírnák, hogy mit vettek ki, vagy mit nem?
  • dinomano
    #95
    Infot a game-röl, infot a game-röl!!! Mondjatok, mondjatok a benyomasokat!!! Milyen-milyen???
  • Seth
    #94
    Őőő, mindegyik fórumon azt olvasom hogy állítólag mégiscsak ki lett rippelve belőle sok movie (azzal érvelnek, hogy a japán discen a mozik könyvtátában van mittudomén mennyi fájl(10-15?), míg a mostani release-ben meg 3 v 4 van csak ), de tényleges megereősítés nem nagyon van, mindenki csak találgat
    Mindenesetre az intro megvan, szinkron is megvan, maga a játék meg így 1 óra után nagyon pöpec. Remélem csak kamu ez a rippelés, mert akkor nem is folytatom, utálom ha nincs meg minden, legyen bármilyen jelentéktelen
  • Sephi
    #93
    Innen jon nekem most 300+K
  • Gábor
    #92
    Menj és seedelj! Publikus trackeren, ha lehet! :D
  • Afe
    #91
    jelentem a játék mindössze 3.14 Gb, tehát mégis csak DVD5-ös a drága.
    toltam kb félórát, és nekem eddig tetszik, bár a harc csak nyomokban hasonlít egy RPG-re. lehet kardozni, lőni, ugrálni, tiszta DMC :)
    harc közben a kamera egy kicsit bendzsa de lehet forgatni + a selectel váltani.

  • Sephi
    #90
    Hopp kozben felraktak :D 2/3 ora mulva irom a elso benyomast.
  • Sephi
    #89
    Apropo. Elo lett rendelve es most tudtam meg hogy csak 6-odika utan kapok meg. Kapjak be.

  • Seth
    #88
    tuti hogy nem, már január közepén lezárult a regisztráció

    most beindult a drága már 60kb/s ^^
  • Banyapapa
    #87
    tegnapelött még lehetet regizni,csak valamiér baxott beengedni
  • Seth
    #86
    hát akkor keresned kell vkit aki meghív,mert csak úgy lehet bekerülni (kérdezd itt hellhammer-t)
    Blackcats

    mondjuk most jelen pilllanatban a közel 300 seed-ből 12 aktív, úgyhogy innen is 30kb/s sebességgel csordogál, remélem hamar észhez térnek ^^
  • fanatifo
    #85
    www.mininova.org

    nagyon kevesen szedik
  • Sephi
    #84
    Na azt pont nem ismerem. Link?