283
  • Sephi
    #163
    Laer Breake : 1913760
  • Gábor
    #162
    Kár, h nincs dl íróm...Na mind1.
  • Sephi
    #161
    100%

    A SAVE kompatibilis es igen atmegyen a 7-edik chapter fekete kepernyojen.
  • Gábor
    #160
    Ez már tutkó működik?
  • Sephi
    #159
    Rogue_Galaxy_PROPER_USA_PS2DVD9_Start2
  • Afe
    #158
    a gyerektől kapott csapdába kell tenni vmilyen kaját, csak akkor lehet lerakni. később felszedheted, ha jelez hogy elkapot vmit.
    én 2 bogarat szedtem össze, egy szarvast meg egy csápost, szerencsére különböző neműek. lehet nekik vérszomjas neveket adni:)
    időközönként etetni kell mindenfélével ugy fejlődnek. Zerardban lehet bajnokságon harcoltatni őket v mi. még ezt nem tudtam kiprobálni, mert nem volt 3000rem a licenszhez.
  • Banyapapa
    #157
    eredeti hdloaderel müködik
  • tukko
    #156
    Én tegnap este kezdtem el, játszottam vele 3órát. Szerintem nagyon nagy game. Valószínűleg le fogom szedni a DVD9-es verziót. Működni fog az HD Loaderen? A mentés biztos kompatibilis lesz? Légszi válaszoljatok gyorsan. Köszi! Ja és hogy kell bogarakat fogni a terráriumba? :D
  • Afe
    #155
    fax kivan.. 1 db challenget se tudok megcsinálni itt a börtönbe, ahhoz tul erősek az ellenfelek, hogy 25 mp alatt végezzek velük ugy hogy nem használok semi cuccot.
  • Afe
    #154
    6 és fél óránál Ch.4 :The Great Escape

    más is észre vette, hogy ez a Zerard mennyire hasonlít Archades-re? :)
  • Gábor
    #153
    A hetedik chapterig mennyi idő eljutni kb?
    Hol jártok most a játékban?
  • Sephi
    #152
    Fene megtudgya. A lenyeg hogy a SAVE kompatibilis. Ha le is all rakom a masikat oszt csokolom.
  • chicco24
    #151
    Nos,fent van a torrenten a 9gigás DVD9-es változat,de akinek nincs dupla rétegű dvd írója az beszívta. Így én is.
    Várni kell amíg kijön a 2dvd-s rip. Addig elleszek a chapter7ig.
  • Afe
    #150
    az a furcsa, hogy pont ekkora méretű(2,36 Gb) a "miénk" is, és az is 3napja került fel.
    sztem ez uaz a realis amivel toljuk: Rogue Galaxy USA PS2DVD-PROTOCOL

    az Isohunt talált 2db 4 Gb feletti torrentet, de ezeket nem tom hányan seedelik.
  • Sephi
    #149
    Jah es kompatibilisek a SAVE-k. Szal amig nem jon le az egesz addig siman lehet tolni a chapter 7-ig!
  • Sephi
    #148
    Csak azt nem vagom hogy most akkor ez dupla layeresre kell irni?
  • Sephi
    #147
    Na! Ami nekunk volt az NUKE. Csak az elso LAYER. En nem is ertem hogy mertek kirakni.

    VISZONT FENT VAN FULL ITT

    :D

    Na bye!
  • Afe
    #146
    felszerélst az Allies-ben rányomsz egy karira, aztán Equipment.
    Ha fel tudsz használni vmit akkor azt mutatni fogja a listán, ha nincs ott ,akkor az nem felrakható cucc.
    az mondjuk kicsit szar, hogy csak 4 féle dolgot lehet rárakni.
  • Gábor
    #145
    WTF? Kezd elegem lenni...
  • chicco24
    #144
    A mininován fentvan a teljes 2 dvd-s rip. Mondjuk én azért kivárok,mert lehet hogy annak is kijön a második layere amit leszedtünk. Azért nem fogok 5 gigákat töltögetni feleslegesen:))
  • Afe
    #143
    hát én vloszinleg egy idő után beleőrűlnék a gondolatba, hogy lehet csak az üres DVDtokokért fizettem :DD

    btw azok még sokat érhetnek a jövőben az eBay-en :)
  • Sephi
    #142
    Jo , de nincs turelmem :D
  • fanatifo
    #141
    hát mert béna vagy
  • UltimateGamR
    #140
    Hello! HELP!

    a dzsungeles pályán vagyok , van egy csomó cuccom ( páncélok , kesztyűk , cipők , egyéb ) DE nem tudom őket a karakterekre tenni !!!!!!!!!!!!
    hogyan lehet ??
  • chicco24
    #139
    Nekem 500db eredeti ps2 játékom van és még fel sem bontottam őket.
    Játékra a torrentről leszedett dolgokat használom:)
  • Afe
    #138
    akkor meg azon ne izgasd fel magad, hogy csak 6-odika után postázzák(#89), mert annak már végkép semmi értelme ha csak dísznek veszed, fel se bontod ;-)

  • Sephi
    #137
    Nem akarom megmutatni neked hany bontatlan Ps2/Xbox jatekom van. Maradjunk annyiba.
  • Afe
    #136
    Sephi sztem ne izgasd fel magad ezen, neked ugy is meglesz az eredeti jövőhéten, addig meg el leszel a féljátékkal nem-e?
  • Afe
    #135
    abszolute igaz. én már fel is vettem a partyba, és egy kiskegyeddel irtja a népet. :)

  • Sephi
    #134
    Nem , varjal most olvasom mashol is hogy valoban a DVD-rol van szo. Alitolag csak az elso layert rippeltek.

    De harman aszongyak nem igaz es oten aszongyak hogy igenis igaz es behal.

    Most ki a faxomnak higgyek akkor?
  • Seth
    #133
    sőt azt is olvastam, hogy Pityu bá ,a sarki újságos is benne van, ez igaz lehet?
  • Gábor
    #132
    Hogy lehet ennyi ellentmondó info egy release-ről??
  • Seth
    #131
    én dvd-t is olvastam
  • Sephi
    #130
    Alitolag csak HD-rol lejaccot verzanal van a fekete kepernyo.
  • Gábor
    #129
    Ezeket hol olvastátok?
    Akinek nincs hd-je az hogyan "süsse" meg?
  • Seth
    #128
    hádde bazd+ a a hdloadered
  • Sephi
    #127
    SET :

    HD-loader mode3 and mode1.

    Jaja most olvasom enis :D

  • chicco24
    #126
    Ja és mégvalami. A befagyás a chapter7ben:nem azért van mert rosszul rippelték,hanem,mert be kell állítani a Hdloadert mode3+mode1re.
    Ezt most hallotam egy ps fórumon.
  • chicco24
    #125
    Na végre lejött a game. Ez valami beszarás,hogy milyen jó. Eddig számomra a Dragon quest8 volt az etalon RPG,de ez a Rogue Galaxy nagyon emlékeztet rá. Király.Fel is toltam egyből a winyóra. Hdloader0.8b no modes.
  • Gábor
    #124
    Erről szól néhány nforce-os hozzászólás is.
    Az az érdekes, hogy két team is szarul rippelte a játékot....én nem értek hozzá, de hogy ketten is elkövessék ugyanazt a hibát...