283
  • Seth
    #203
    nekem ne festegessen hanem tényeket mondjon :D
  • Gábor
    #202
    Én a helyedben nem érdeklődnék, kissé depis lett, nem valószínű, hogy reális képet fest (no offense sephi) ;)
  • Seth
    #201
    Nekem teszett az , bár még csak olyan 2 órát nyomtam :), mi olyan szörnyű benne?
  • Sephi
    #200
    Jelzem , ma a Tales Of Abbys gyotrelmes csalodasa utan visszadtam a PS2-ot. Egyszeruen nincs mar mire hasznalni.

    Sziasztok!
  • Afe
    #199
    nem hiszem, hogy béna lennél:)
    nálam még csak 1x volt olyan, hogy mindenki meghalt egyszerre és nem tudtam felélszteni őket. ha vki meghal, már nyomom is a 3szöget és öntöm belé a resurrectiont. ha meg nagyon beáll a gebasz, akkor csak nyomok Jasterrel egy Desert Wind Lv2-t oszt fekszik mindenki:)
    én spec nagyon élvezem a harcokat. az abilityk látványosak, csakúgy mint a burning strike kombók.


  • Sephi
    #198
    Hatokkor en vok bena.

    Valkyre Profile 2-ot is toltam csomo idejig. Az mintha erdejesebb bar furi ez a 2d stilus :D
  • Afe
    #197
    áá dehogy! majdnem minden sarkon van egy save pont, amik között teleportálgatni lehet az egész pályán. abszolult felhasználó barát.
  • Afe
    #196
    hát lehet bennem van a hiba, de én eddig összvisz 2x haltam meg(game over), pedig kb ugyanannyit nyomtam mint Te.
    használd többszőr az abilityket.
  • Sephi
    #195
    Itt nem feltetlenul a mentesrol van szo. TAPOLAS , oszt nem fogok 10 percenkent visszarohanni menteni... ez nem igy kene legyen.

    16 oranal mar mondhatom hogy eleg szipen farmolok cuccokat. Erre egy kis hiba miatt meghalok es akkor racserelem a kov karira de mar az is halott es a kov is..
  • UNREG
    #194
    "harcolok 1 orat mire hirtelen veletlenul leutnek 2 masodperc allat mindenkit..."

    Ilyen sokáig nem lehet menteni? Ne bazz, de utálom az ilyet...
  • Sephi
    #193
    Jovan vaze... de akkorsem latom mi elvezet van abban hogy orakon at ugyanazokat a harcokat vagom ugralva.... semmi strategia nincs benne. Arrol nem beszelve hogy harcolok 1 orat mire hirtelen veletlenul leutnek 2 masodperc allat mindenkit...
  • Gábor
    #192
    A boltban a fejletszés alatt álló címkéjű termékek így kerülnek be a választékba, úh azt mondanám érdemes. Habár én most nem játszom, a dvd9-es verzát húzom.
    A bogarak talán jó móka, nem próbáltam még. Hangsúlyozom: még.
  • D0C
    #191
    a másik, hogy a befogott bogárral érdemes szarakodni? mi lesz, ha felneveled?
  • D0C
    #190
    és megér ezzel vacakolni? valami ritkaságot kapsz legalább?
  • Gábor
    #189
    Azért, mert különb nyersanyag különb előkészítettségi fokon kerül be a rendszerbe. Az átalakítás és szállítás időbe kerül, így össze kell hangolni az időket rövidebb vagy hosszabb pályaszakaszokkal. A lényeg az hogy ugyanakkor érjen oda a két feldolgozott nyersanyag az assemblyhez.
  • D0C
    #188
    serintem meg nagyon jó, ami zavar, hogy több tipp, segítség lehetne a fegyverek mixelésére, mert a 90%-ban nem lesz jobb és minndig tölthetem vissza az állást
    tudom, hogy a béka segít, de ő már betelt

    a factory-s dolgot sem vágom annyira, elindul a két nyersanyag a feldolgozásra, de féluton elakad és failed
  • dinomano
    #187
    Van abban valami amit irtok... Nincs sok közöm a jRPG-khez; de FFVII+FFIX ota nem lattam izomjo RPG-t, kiveve a Chrono Cross-t... Valahogy egysiku minden... az utobbi idöben GoW tetszett /mint nem RPG/ (nem azert mert annyira ujszerű volt, koppi az is; de egyszerüen annyira profi+ballanszolt az egesz, hogy le a kalappal)... Kövezzen meg, akinek tetszett; de a GIII-at is eluntam hamar... :-| Tetszett a vilag, tetszett a környezet; de valahogy ugy ellaposodott a sztori, hogy feladtam...
  • Gábor
    #186
    A hiba részben benned van, mert mindent a saját etalonodhoz hasonlítasz.
    Én pl a ff7hez hasonlítok mindent, így nekem sem könnyű. De azért szokott sikerülni, hogy a játékot csak önmagáért élvezem.
    Viszont igazad van, a tendencia tényleg azt mutatja, hogy az igazi gyöngyszemek száma évenként csökken. Sajnos.
  • Seth
    #185
    nem konkrétan erről a játékról,hanem úgy összességében elmondhatom, hogy már nem okoznak akkora élvezetet a mostani játékok mint régen. Ennek egyetlen oka van, az hogy nincs is már semmi amit ne láttunk vona korábban, én egyszerűen beleuntam. Vannak még kivételes játékok amik igazán le tudnak kötni az újszerűségükkel (okami teszemazt), de azok ritkák mint a fehér holló. Hiába, nehéz manapság újat kitalálni, ezért is kompenzálnak a grafikával meg a hiperszuper faldöntögető hangokkal
  • Sephi
    #184
    Hat... most igy 14 oranal arra jutok hogy messze nem akkora eresztes.

    Baze nem akarom rontani a emberek hangulatat.

    MOST VAGY EN OREGSZEM ES SZARODIK EL A GAMA IZLESEM VAGY EZEK MAR NEM TUDNAK EGY RENDES IZGALMAS JATEKOT CSINALNI.

  • Afe
    #183
    kösszentyü
  • Sephi
    #182
    Nos tudtommal a layer break az kerem alasan pontosan 1913760 -nal van. Szal pl az ImgBurn ingyen iro proginal ezt be kell alitani es ugy irod meg 2x-es sebessegel -R DVD-re.

    Tudtommal.
  • Afe
    #181
    émmeg majd veszek 2 rétegű DVD-t, aztán megprobálom kiírni a fullos verziot, de egyenlőre azt se tudom, hogy a +os vagy a -os DL lemez a tuti. meg, hogy milyen progival milyen beállítással kell írni, mert még soha nem égettem ilyen cuccot
  • Sephi
    #180
    Hat ooo en tegnap toltam de megolt egy mimic doboz... es beraktam a Valkyre Profile 2-ot... mondanom sem kell hogy pofam leszakadt. Szal a Rogue Galaxy most varat magara. (a VP2 egyutt jott vele... aszem elneztek a rendelest)
  • Gábor
    #179
    Mégsem váltja meg a világot a játék? Nagyon csöndben vagytok!
  • Sephi
    #178
    Nincs mar nalam , ez a baj.
  • Seth
    #177
    hogyne, és ha nem kapnak akkor elvonási tüneteik lesznek, fejtetőre állnak karjuk lábuk pedig köréjük tekeredik LOL
  • Afe
    #176
    Most kicsit megnyugodtam, mert egy régi GT4 forumon írta egy srác, hogy a 30004-R es PS2-n előszőr nem indult az eredeti GT4, de csak az optikát kellett megpucolnija oszt ment. Tehát elvileg ez már tudja a DL-t.

    bizony nézem, most ez a kedvenc anime:)

    Tudtad hogy a Halálistenek szeretik az almát?
  • Seth
    #175
    na tényleg, azzal csak menni fog

    a logód.....death note-ot nézed?? :D
  • Seth
    #174
    állítólag a régi szériás ps2-k közül nem mindegyik tudja rendesen lejátszani a dl lemezeket. Ez a rendesen úgy értendő, hogy random nem indul egyik-másik játék. Hogy melyik széria ne kérdezd. Chiptől is függ persze, de most nem ez a helyzet
  • Afe
    #173
    Sephy. ha még nállad van a PS3, akkor abban biztos müxik.
  • Afe
    #172
    És a 30004-R-es, az se tudja a DL-t??
    mert akkor nem fárasztom vele magam.

    Ha jól tudom az is számít, hogy milyen chip van benne. Mondjuk én azt se tudom, hogy az enyémbe milyen van :)
  • Seth
    #171
    úgy tűnik igaz.
    legalábbis külföldi fórumokat olvasgatva több helyen is jól elküldtrék a kedves készítőketa durva anyjukba emiatt.

    mennyiért adod?? :D
  • Sephi
    #170
    Figyeljetek mar... megvan az eredeti. Berakom a 30004-es PS2-be... es nem megy!!!!!!!!

    EREDETI. Igaz hogy a 30004-es szeriak nem birjak a DualLayer-t?
  • Sephi
    #169
    Majd valaki erositse meg ha valoban lehet a DVD5-os verza SAVE-jet hasznalni a DVD9-esre mert most mar az se 100% :P
  • Seth
    #168
    NAmost attól hogy az 1-2 chapter ilyen rövid nem jelenti azt hogy a többi is. Erre jó példa a valkyrie profile 2,ahol a 3. fejezetig eljutottam, nem is tudom, 6 óra alatt, a 3. fejezet végére meg voltam 25 óránál
  • chicco24
    #167
    Banyapapa: én úgy tudom,hogy eredeti HDloaderrel nem megy:) Csak a megpatchelt 0.8b-s verzióval és Toxic dula layer patchelt imaggel. Hoppá. Simán le kell szedni a Sephi által említett torrent fájlt majd letölteni a gamét megpatchelni és egyből nyomatni a Ps2 vinyóra.
    Ennyi.
    A játék amúgy tényleg fasza. 2 dolgot nem értek. Most a chapter 2 végén tartok és kb 1,2 óra játékidőm van. A teljes játék 13chapteres. Akkor miért mondták azt amcsi fórumokon,hogy bődületesen hosszú game??
    Azt is írták,hogy nincsennek enchounter azaz véletlenszerű harcok és minden ellenfelet már előre lehet látni. Ezt én nem így vettem észre. Véletlenül tűnnek fel és nem látom őket előre.
    Na mindegy.
  • dinomano
    #166
    csak beleneztem tegnap; nagyon ahhanyos; tetszik a game+a graf is jo, töltesi idö meg minimumon... Naggyon jóóó! :-D
  • Gábor
    #165
    Habár nem mostanában fogok ezzel a release-szel foglalkozni, azért mégis megkérdem: mi ez?
  • Sephi
    #164
    LAyer na.