283
  • Seth
    #243
    hát ha nem használtál apache-ot akkor persze hogy nem jó, az mindenképp kell, amúgy fingom sincs mi az ,de írták hogy kő' . Ezért várom én meg amíg vki megcsinálja és feltölti a már rippelt-et
  • Afe
    #242
    kipróbáltam ezt a ripkitet a korábbi dvd9-es iso-n, de mondanom se kell, hogy nem indul a cucc :))
    most vagy eredeti gamet tudja csak rippelni, vagy én baxtam el vmit.
    "WARNING: Do not change any part of this kit, or else the game will crash.

    1.Extract from an ISO image all the files from both layers with Apache 2 or 3 into the same folder as the ripkit (you can delete the ISO after this)"


    mi ez az Apache 2 or 3??
  • Seth
    #241
    ja hát olvasgattam fórumokon, mindenki kérdezget összevissza, de állítólag minden megmaradt, azok valszeg dummy fájlok
  • Banyapapa
    #240
    Meg is venném,ha lenne.....
    Vagyhanemlenneazatetvesrégikodosistenverése
  • Afe
    #239
    Ha azt nézzük, hogy a DL 6,9 Gb méretű volt, akkor sztem más is ugrott abból nem csak a stáblista.

    LoL akkor ez lesz a 3. RG amit kiprobálok. Lassan tényleg olcsóbb lesz, ha megveszem
  • dinomano
    #238
    vááárjuk-vááárjuk!
  • Seth
    #237
    Kijött egy dvd9 to dvd5 ripkit, amivel a dvd9 verzióból a készítők listájának fmv-jét kiszedték(és az opening movie-t loopolják a helyére, de ha staff után nincs semmi fmv,ahogy egy két rpg-nél szokott,akkor nem bánom^^), így rámegy az egész dvd5-re. Blackcats fórumán megerősítették hogy túlmegy a 7. fejezeten, remélhetőleg végig is jó lesz. Én megvárom amíg vki felrakja ezt a dvd5 verziót,tuti lesz,nem kell dvd9-est leszedni ha vkinek kevesebb a sávszélje
  • Ronin1350
    #236
    ja ezért húzom épp a DVD9-es verziót
  • Seth
    #235
    hát a 7. fejezetig nem is lesz
  • Ronin1350
    #234
    Rogue Galaxy USA PS2DVD-PROTOCOL Eddig semmi gond vele
  • Afe
    #233
    nem a realisel vaN a probléma, mert azt többen is írák, hogy működik, hanem az én ps2-el, ami nem képes kezelni az írott DL lemezeket, mert ócska szar fos.
    és igen nagy az esély arra is, hogy az eredeti nálam se fog működni. #170
  • D0C
    #232
    a #161-ben sephi azt írja, hogy átment a fekete képernyőn és a save is működik.
    megütne a guta, ha nem működne a save, 50 óra van a játékban, szinte minden fegyver kimaxolva, a szereplők lv48-52 között, csomó tárgy legyártva, 14. vagyok a ranglistán, ha ez most elveszne, nem is tudom mit csinálnék. :))
  • D0C
    #231
    mi az oka, hogy a dl lemeznél is van fekete képernyő?
    egyáltalán nincs használható verzió?
    honnan lehet tudni, hogy a gyári usa verziót sem viszi? miért ne vinné?
  • Afe
    #230
    én is vettem DL-t, ki írtam ahogy kell, el indúlt, őrültem mint a majom a farkának, aztán jőtt a black sreen, amikor már kevésbbé örűltem.T_T

    szivesen megvenném eredetibe, mert nagyon bejött a game, de valószinüleg az se működne a gépembe, ujjabb ps2-t meg már nem akarok venni.
    talán majd 5év múlva ps3-on végigtolom :)
  • KaTy
    #229
    Ew,MM árul dl lemezt pont a hétvégén vettem, az említett játék miatt:)
  • Seth
    #228
    nincs :(
  • dinomano
    #227
    Hmmm.van már hasznalhato rip-verzio? :-P Ugy értem, ami nem fagy le X. palya utan...
  • D0C
    #226
    nem jutottam túl, nem sikerült dl lemezt szerezni, (ha valakinek van eladó, az nyugodtan írjon privátba), a black screen rosa-n, a desert ruin után jön.

    addig is mindeniknek a fegyverét fejlesztem a maximumra
  • Afe
    #225
    Most akkor túljutottál a black sreen-en, vagy mi van?

    egyébként mi annak a bossnak a neve, ami után jön a fagyi, mert kiváncsi vagyok, hogy mikor kell izgulni a tovább menetel érdekében? :)
  • D0C
    #224
    láttam valahol egy képet, ahol 999 volt jaster hp-je, de a level nem derült ki, hogy mennyi.
    úgy látom túl sok értelme nincs a szint fejebb tornászásnak, ha a fegyverek megállnak lv41-nél.
  • Seth
    #223
    valszeg 99 a max szokás szerint
  • D0C
    #222
    mennyi a level maximum? jaster nálam most 54-en van, kiványcsi vagyok, hogy még nőhet-e és meddig? vagy végtelen?

    a fegyvereknél úgy látom, hogy nem lehet lv41 fölé kombinálni. vagy valakinek sikerült többet?
  • Afe
    #221
    ezt nem tom sajnos, de sztem igen.
    mindenesetre vegyél 2 lemezt. vagy elsőre sikerűl, vagy másodjára sem :)
  • Afe
    #220
    swap magic-el is müxik, csak kell hozzá egy eredeti DL-es játék, ami nem kisebb 6,48 Gb-nál.(pl GOW)

    to boot DVD9 with swap magic, boot up the cd version not the dvd, when insert disc appears insert a cd loader disc, (think i got mine from swap magic site awhile ago) then when the next insert disc menu appears, insert a real PS2 DVD9 game by opening the tray for TOC refresh(i use Xenosaga Ep1) let it read that, then finally insert the backup you wish to play into the flip top.
  • Banyapapa
    #219
    Ez a pecsel,ha esetleg nem régi a csip (bár egy több mint 3 éves,és akkor is csippelt ps2-be menne),akkor is elindul a játék?

  • Gábor
    #218
    Ha jól értesültem a swap magic meg nem bír a dl játékokkal, így az importnak is kakukk.....
  • D0C
    #217
    a fenébe, ettől féltem. nem szoktam leszedni semmit, még íróm sincs.
    a cimborámtól kaptam ezt is. az a baj, hogy nagyon messze a pal-os megjelenés, hogy megvehessem, nem bírom ki addig. :D
  • Seth
    #216
    nem, nincs 2. lemez. Szedd le a dl-t
  • D0C
    #215
    na én is elértem a fekete képernyőhöz. van második lemez, vagy kell a dl?

    a bányában a hatalmas teremben, hogy lehet előhívni a kérdőjeles monstert, mit kell kiválasztanni?
  • Gábor
    #214
    Na igen, a discet majd most megveszem, aztán majd nyilatkozom. Köszönöm!
  • Afe
    #213
    Patchelni csak akkor kell az iso-t, ha régifajta chiped van ami nem tudja a DL lemezt indítani.

    ha neked összejön, én is belefogok, csak még odáig se jutottam, hogy vegyek egy DVD-t.
  • Afe
    #212
    talán ez segít:
    [i]I can confirm (like many others) that it works. I'm at the end of chapter 8 and had no problems, no slowdowns etc.

    Patched with TOXIC, burned with ImgBurn at 2,4x. clicked NO at size correction window and changed book-type to DVD-ROM (Tools -> Drive -> Change Book-Type). My dvd-burner is a LG H12N. burned on Verbatim DVD+DL Photo Printable.

    The Chip in my PS2 is a pretty old one -
  • Gábor
    #211
    Vettem egy új írót, úh csak az érdekelne: mínuszos vagy plusszos dl lemezeket szereti a ps2?
  • fanatifo
    #210
    kiégett az öreg gémer:)
  • D0C
    #209
    ja és 18 óra után sem unom még, hanem nagyon élvezem, nem értem sephit
  • D0C
    #208
    kösz.

    - - -

    18 óra után lv41 vagyok és most sikerült kutyulni jasternek egy power:373-as kardot, egy suhintással elintéz olyan ellenfeleket, amelyekkel korábban megszenvedtem. :))
  • Gábor
    #207
    Azt hiszem az alkatrészek mindegyik leírásában szerepel, hogy mennyi ideig tartózkodik bent az anyag. Mivel adott nyersanyagot adott finomító tud csak lekezelni, ezért lehet matekozni.
  • D0C
    #206
    továbbra sem értem a factoryt, a blueprint elvileg kész gépet dob ki, a nyersanyagot is írja, hogy mit használjunk, félúton mégis elakad, pedig egyszerre ért oda.
    hol van, hogy minek mennyi "time" kell?
  • fanatifo
    #205
    jajj istenem ugyis jön még csak sajnáltatja magát:)
  • Afe
    #204
    hagyd, kiégett.. béka poraira