13295


Mielőtt BÁRMIT kérdeznél, előtte látogass el a WLM FAQ-ra

-


WLM 9.0
-=-

Mess MSN Honlap -=-




WLM Scriptek

-=-

MSN Hiba Blog
-=-
WLM Plus 9.0hoz (Work)

  • finizlik
    #12895
    Melyik a legjobb alternatívája a WLM-nek?
    (Amivel be tudok lépni a hotmail-es fiókomba és normálisan tudok csevegni ill. rendesen látom az álapotokat, Mert pl a Nimbuzz-al sokszor az online barátot is offline nak írja)
  • SimaSuna #12894
    Mirandát használtam 2-3évig. Amióta FB van azóta BE SE léptem :D
  • tmp
    #12893
    Akinek van esze, az mirandát használ. 3 megát eszik a memóriából. A legújabb wlm win7 x64 alatt nekem 138 megát eszik alapból (a photoshop 90megát!!!) Nagyon vicces :)
  • ravensoul
    #12892
    Na, tudsz te azért rendes választ is adni... :)
    wlm-et újraraktam, nem lett jó, mind1, nem foglalkozok vele. Még új msn címet is csináltam, azzal is ugyanez a gond. Majd megjavul.
  • KaBuTo666
    #12891
    Hát most írjam le a szokásos egyszerű válaszokat hogy rakd újra wlm-t, rakjd újra a gépet, stb? Ha ezek után nem megy akkor írj.

    Amúgy meg kell fogadnod, hogy vannak olyan random hibák az informatikán belül ami logikátlan és nincs rá megoldás vagy egyszer csak megjavul. Nekem 1 évig szar volt a WLM, újra lett rakva teljesen a rendszerem is és minden szart kipróbáltam hogy működjön de nem lett jó, akkoriban valami gaim szart tudtam csak használni, aztán több mint 1 év elteltével mondom felrakom hátha megy...és működött...logikátlan és érthetetlen, az érdekes az volt hogy vmwarere rárakott virtuális rendszeren meg működött a WLM. :DD
    Régebben rendszeresen írtak ide az arcok minden féle problémával, legalább hetenként mert annyi buggot szült ez a program. Nem muszáj WLM-t használni, Trillian is nagyon jó én már kipróbáltam, valaki a mirandára esküszik és stb.
  • ravensoul
    #12890
    Ne haragudj, de ezt nem hiszem el, ismerőseim közül senkinek sincs ilyen jellegű problémája.
    Köszi, hogy hátráltatsz a megoldással...
  • KaBuTo666
    #12889
    Igen.
  • ravensoul
    #12888
    Ez valami új változás, ami ellen nem lehet tenni semmit?
  • KaBuTo666
    #12887
    Sehogy.
  • ravensoul
    #12886
    Jah és még annyi hozzá, hogy mikor megnyitom a windows live profilt, a rejtett módban kapott üzenetek a jobb alsó sarokban egy kis chat ablakban jelennek meg.
  • ravensoul
    #12885
    Sziasztok!
    Ha rejtve kapcsolódok és valaki üzenetet ír, azt nem kapom meg, csak ha a windows live profilomat megnyitom. Régebben ha valaki írt, és rejtve voltam, automatikusan nyílt egy ablak a tálcán, amiben mint egy hagyományos beszélgetéskor, ott volt az üzenet. Semmit nem állítottam át tudomásom szerint. Akkor tűnt fel, mikor ismerősök mondták, hogy írtak, de semmit nem kaptam meg belőle. Akkor jöttem rá, hogy csak a windos live profilban tudom megnézni. Hogyan lehetne visszaállítani, hogy ha rejtett módban vagyok, ugyanúgy jöjjenek az üzenetek, hogy megnyílik egy új ablak a tálcán?
  • Sickness
    #12884
    Az érdekes... Már csak azt kell megtudnom, hogy még hova. :D
  • [HUN]FaTaL
    #12883
    Több helyen be vagy jelentkezve.
  • Sickness
    #12882
    Haj, miért írja ki nekem hogy "Ez a beszélgetés megjelenik több helyen is"
    Eddig nem dobta ki.. :S
  • Met
    #12881
    Sziasztok,

    Nemrégen telepítettem egy gépet, Win7 Home Prem. 32 bit, WLM 2011.
    Vettem hozzá egy ilyen kamerát kép van (igaz elég darabosan) de hang nincs illetve van de csak néha 1-1 szótag és az is torzan.
    Alaplapi hang és chipset drivert frissítettem de nem használt, sőt azóta kép sincs mert hívás kezdéskor vagy fogadáskor feldob a tálcára egy hibaüzenetet hogy frissítsek drivert.

    Lehetséges hogy az a baj hogy egy usb-s wifi stickkel kap netet a gép? Vagy mit frissítsek?
  • szundi8
    #12880
    Sziasztok!

    Ha van pár percetek, légyszi töltsétek ki a kérdőívem!

    Köszi mindenkinek!!

    https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dG9uNVlRR0xvVkZtTnp0NzRTSXVsdVE6MQ
  • Gépsárkány
    #12879
    Sziasztok!
    Az a problémám a WLM-el hogy mindig ki ír egy hibakódot ez lenne: 80048103
    Ha valamelyik őtök tudná a választ az írjon már legyen szíves!
  • akyyy
    #12878
    nálam az a baj hogy bejelentekzéskor mindig kiirja hogy Néhány beszlgetési napló nem lett feltöltve. van hogy többször is kiírja. mé?

  • bardocz
    #12877
    Illetve az indulásnál feljövő reklámot ki lehet kapcsolni?
  • bardocz
    #12876
    Letöltöttem valami windows live-ot, nem tudom mennyire új, még nem akarta frissíteni magát. Miért nem hagyja hogy 200kb-nál nagyobb képet rakjak megjelenítőnek? Eddig mintha mindegy lett volna. Illetve a beszélgetős ablakoknál be tudom valahogy állítani, hogy ne az alap babakék legyen a keret? Ott, ahol a partnerek vannak, be tudom állítani rendesen, de más részeire nem hat sajna.
  • tommygear
    #12875
    minden bejelentkezésnél bejön valami gyökér reklám egy külön kis ablakban, ezt nem lehet kilőni valahogy?
  • biomage
    #12874
    Hali

    Ma egy gmail fiókot vetem fel a windows live mailbe, ez az első gmail, és minden mappát külön tölt le, miért van ez így? a többi mail fiók egyben tölti le a mappákat.
  • smith09 #12873
    helló

    az mitől vanh a win7 alatt használt Windows live messneger gondol egyet és kilép
    aztán ezt csinálja ujra + ujra ?
    köszi előre is
  • tobias88
    #12872
    Sziasztok. Lenne egy olyan problémám, hogy a Messenger 100%osan eszi a 4 magos procimat, ami elég érdekes. Ez most valami vírus vagy valami bug, mert letöröltem és újratettem már 3szor regisztris törléssel, de semmi hatás...
  • owen20
    #12871
    Sziasztok,

    Olyan kérdésem lenne hogy feltettem a windoes messenger 8.5-öt majd amikor el akarom inditani frissiteni akarja ezzel sem lenne gond bejön a Windows Live elkezdem telepiteni kiválasztom hogy csak a messengert akarom rárakni elindul de a végén elindul vissza felé és nem tudom felrakni nem tudok belépni nem tudom mi a gond.
    Valaki valami megoldás?

    Sziasztok!
  • Falkon
    #12870
    #12849, #12850: Sajnos egyik módszer sem jött be :(
  • Holjam33
    #12869
    Hi!

    Nekem is volt hasonló gondom, letöltöttem a teljes installert, tehát nem a web-est, hanem a messenger offline telepítőt erről az MSN letöltés oldalról, és utána már nem problémázott.
  • jackoneill90
    #12868
    Én mondom nekem is van sp1 nélküli. Sp1 et akartam telepíteni rá és azt se engedte mert valami ahhoz is kellett volna.
  • Firerock
    #12867
    Sziasztok srácok!
    Kéne egy kis segítség,tegnap óta az jelzi az msn hogy nincs fenn senki,nekik meg azt hogy én nem vagyok fenn, az ablak alján a "Kapcsolódás" felirat látható.
    Van valami ötlet? azóta ki is volt kapcsolva a gép.
  • donhellner #12866
    Az eddigiekkel is működött...
  • dragon11
    #12865
    Láss csodát, ezzel működik.. felrakta és megy a Plus a 2009es msnnel..


    köszi még1x
  • dragon11
    #12864
  • [HUN]FaTaL
    #12863
    Link
  • dragon11
    #12862
    pl letöltöttem és nincs benne magyar nyelv
  • [HUN]FaTaL
    #12861
    Pl. a hivatalos oldalról.
  • dragon11
    #12860
    s honnan lehet letölteni?

    hátha ez működne nekem is, és felrakná..
  • Madi92
    #12859
    Sziasztok!
    Van olyan program, amivel ki lehet adni hagokat msn-ben, amit akkor is hall az illető ha éppen elfoglalt?
  • [HUN]FaTaL
    #12858
    Plus v5.10.748, bekerült a magyar nyelv.
  • Rage47
    #12857
    rajzolni nem lehet már msnben?
  • BoneDragon
    #12856
    Erre valaki?:S