23
  • Harly18
    #23
    Nagyon király!!!!!!
  • el bruja
    #22
  • pero
    #21
    Hali mindenkinek!
    Nekem is nagyon tetszett,és a szinészek is nagyon jók benne akik a hangokat csinálják,nagyon jó kis film hangulatos,mulatságos,és egy kicsi tanulság is van benne ami kell én szerintem egy filmbe!Olyan mese szerű,de a tőrténete miatt pont nem az,jó kis film,és be is jőtt az embereknek mert szorakoztató,és a gyerekeknek is jó!Amikor én néztem meg akkor mondjuk tőbb volt a felnőt ami azt jelenti hogy ezt a korosztályt is érdekli!Mindenkinek tudom ajánlani hogy nézze meg mert sokat is lehet benne nevetni olyan "fekete humor van benne én igy hivom",kevés olyan film van amin mostmár az ember szivből tud nevetni hát ez a film kőzéjük tartozik én szerintem!
    Na mindenkinek tovvábbi jó film nézést!
    Hellósztok!
  • Teppik Amon
    #20
    Jó kis film, néha kicsit Grim fandango-s hangulata van amitől még élvezetesebb (márha rajtam kívül más is ismeri a játékot ;)
    Aki nem ismeri és tetszett neki a film annak kötelező darab!
  • gz8
    #19
    Egész érdekes, de ha már a részleteknél tartunk: Victor barátunk egy szimpla C-dúr skálát játszik az elején, a lenyomott billentyűk azonban teljesen más, valami bővített skálát adnak.

    Danny Elfman viszont csodálatos zenét szerzett a filmhez, maximális elismerésem!
  • AnarchoiD
    #18
    csarli es a csokigyar nyaladzasban megemlitenem hogy az csak egy -kozepes - remake .. szal ennyit az eredetisegrol ;)
  • Farseer
    #17
    nálunk is.. ki árti.. a helyi moziban a pingvinek vándorlásáért elkérik a 600 ft-ot és a dolbis teremben megy, ezt meg ingyé vetítik a fapadosba..
    Mellesleg jó film.. nekem kicsit hangos volt a zenés-táncos rész, de a sztori az kafa.. jól kidolgozott, logikus és szép a vége. 1szóval aki teheti nézze meg. (feliratosan)
  • artschiatwork
    #16
    Nálunk ingyen adják :)
  • winnie
    #15
    ez a film egy évig készült.
  • CSOCSO
    #14
    lesd meg az elozo ilyen filmjet! az jobb
  • Cat #13
    persze azt is fontos megjegyezni, hogy azt az alig 70valahány percet is van hogy évekig tart megcsinálni bábfilmesen, mert egy kis mozdítás, képkocka, kis mozdítás, képkocka... és ebből 25öt másodpercenként. Szal nem véletlenül nem 3 órás :)
  • Hoz_Hun
    #12
    Ez egy szuper jó kis film!! Remélem hamar lesz DVD-n. Már nagyon megvenném.
  • Dredd
    #11
    nem volt rossz, viszont nagyon rövid, alig több, mint egy óra - a barátnőmmel néztem meg, az előzetes beharangozók után többet vártunk. letöltős film, nem éri meg a mozijegy árát szvsz.
  • Nenrandil
    #10
    TIM BURTON, CORPSE BRiDE: RULEZ!!!
  • mongoose18
    #9
    heh alig morbid az egész:P halottgyalázás :D
  • Broafka
    #8
    szerintem "oltári" a film :)
    nekem bejött
  • rgerg
    #7
    Azt birom ebben a mukiban,hogy van stílusa.NIncs egy olyan film,amit ő csinált volna,és ne hagyott volna valamuilyen nyomot bennem.
  • CSOCSO
    #6
    ez egy aranyos kis film.. nekem tetszett.. a karacsonyi lidercnyomast tegnap lattam... es jobb mint ez!!!!
  • BandiG
    #5
    Nekem és jópár ismerősömnek is nagyon tetszett a film. A musical része is a "hasonló" filmeknél jobb egy fokkal. Bár az "első részét" nem láttam még, majd csak most fogom. Én ajánlom mindenkinek. Az arcok fantasztikusak. :)
  • norti
    #4
    mondjuk legyen a 6., a matek nem az erősséged, ha már ilyen értelmeset mondtál...
  • HUmanEmber41st
    #3
    ÓÓÓÓÓ 6.kép !!!!!
  • norti
    #2
    Hát mindenesetre érdekes alkotás. Engem sajnos a musical jelleg miatt nem nagyon fogott meg, felénél abbahagytam a nézését...
  • HUmanEmber41st
    #1
    Baloldali oszlop, fentről negyedik kép aláírás:
    Ezzel vágom le a f4szodat, ha nem veszed a lányomat feleségül!!!!!!!!