1532


War Rock Regisztrációs Útmutató (Koreai verzióhoz)




WarRock - Ingyenes online FPS


Magyar WR rajongói oldal


  • sharpwrz
    #1332
    Ohh, köszönöm szépen...amugy nekem is az egyik pillanatról a másikra tünt el...
  • RAZOR27
    #1331
    Biztos nem azzal van a probléma, mostanség elég sokaknál jön ez elő, még keressük a megoldást.
  • sharpwrz
    #1330
    Sziasztok!
    Olyan gondom lenne, hogy valamiért nincs hang a játékban nékem, egyedül akkor hallom a lövéseket, ha a hátam mögött lőnek, de különben nem!5.1-es hangfalrendszerem van...lehet hogy rosszul van beállítva?
  • karajjj
    #1329
    vannak új cuccok? :O akkor kipróbálom, hátha látszik mostmár a fegyver a kezemben
  • aadam
    #1328
    Hát ez lol!!Mi a véleményetek az új pályákrol meg az új járgányokról?Aszem ha a csapatszállító heliböl kiugrasz van ejtöernyő.
  • Cingar
    #1327
    hali!
    nem tudok valamiert lehasalni. eddig ment , frissites utan is ment de ma jelentkezett a hiba . nyomom a c-t lehajol meg tovabb nyomogatom de semmi. igen volt fegyver a kezemben nem az a baj. sztetek mi lehet?
  • brutalg
    #1326
  • brutalg
    #1325
    Hali!
    Az egész játék tele van ilyen hibákkal sajna, de előbb-utóbb maguktól megjavulnak(vagy kijavítják :))
    Ha valakinek van koreai regje akkor ott van egy új game COMBAT ARMS néven.
    A nexonos reggel el lehet inditani a nexon plug-ból
  • RAZOR27
    #1324
    XD ilyet nemláttam még pályafutásom alatt....(modjuk 1 hónapja nem nyomom)
    Akkor még az volt a hiba, hogy ha eldobtad a gránátot megált a kezedtől 1 centire és ott robbant....XD
  • karajjj
    #1323
    nekem ha futok, ha nem, akkoris keresztben van, lövés közben is :S maga a gránát meg a pisztoly nem is látszik :S
  • RAZOR27
    #1322
    Futás közben mindig keresztbe van.
    Az eltűnést még nem tapasztaltam.
  • karajjj
    #1321
    mért van az, hogy keresztben van a fegyver a kezemben, vagy pedig egyáltalán nincs ott? :S
  • RAZOR27
    #1320
    Szerintem először csináj egy próbaaccountot amivel mindent megveszel 7 napra, hogy kipróbáld meik fegyver fekszik neked a legjobban.
  • karajjj
    #1319
    ja értem :D köszi az infót, szerintem egy próbát megér...
  • RAZOR27
    #1318
    Hát, kezdésnak annyit mondok, hogy jó játék (1 éve nyomom-most untam meg)
    Igazából a warrock.net-en kéne, mert már a kóreaiba nemlehet regizni, meg macerás is.
    De készülj föl, hogy a nemzetköziben sok a hacker/cheater, és kifognak borítani :D
  • karajjj
    #1317
    még nem regiztem sehova, ezért kérdem, hogy oda kell? vagy a warrock.net-en kell? ma hallottam életemben először a játékról és érdekel, hogy a kettő közül hova kéne reggelni
  • RAZOR27
    #1316
    Mármint a kóreai regisztráció?
    Nemtudom, te hogy regiztél a kóreaiba?
  • karajjj
    #1315
    de akkor a banner alatt az az útmutató miért van?
  • RAZOR27
    #1314
    Nem, a kóreai teljesen más -sajnos ők bővelkednek az extra tartalmakban :( -Azt máshonnan kell letölteni, valószínüleg nagyobb is alapból.
  • karajjj
    #1313
    lehet, hogy lámaszar kérdés, de ha a koreaiba regizek, akkor maga a játék is koreai lesz? meg most hogy megy ez az egész? mert olvasgattam vissza és nem igazán tiszta pár dolog, szóval nagyon szépen megköszönném, ha valaki leírná
  • Sonlox
    #1312
    Jah és ha akkora idióta vagy aki

    -más klánból jön szórakozni me iszonyat májernek érzi magát
    -fárasztani szetne
    -poénnak találja
    -unatkozik
    -faszszopó
    -gyökér
    -stb

    az leygen szíves nem zaklatni ! Kösz !
  • Sonlox
    #1311
    aki klánt keres :)

    msn: [email protected]

    írj bátran, megbeszéljük hogyan lesza felvétel !
  • RAZOR27
    #1310
    Itt
  • Antiga
    #1309
    ÉS hogyan kell regelni a gémbe PLS
  • Sonlox
    #1308
    Mellesleg a 115-ös szoba lesz, szerintem az nem telik meg addig :D
  • Sonlox
    #1307
    Nah egy kis változás lesz ! Sajnos nem tudunk jelszavas szobát csinálni ezért aki jönne az küldjön nekem egy privát üzit !

    Mert mire oda kerültök már lehet hogy tle lenne a szoba 'idegenekkel' ...
    Sajna ez most így jött össze :D

    Szal a privát üzenet elküldése : belépsz a london_1 szerverre és a Close Quarters Combatra kattintasz , ez eddig gondolom stimm :D

    Chat ablakba ezt írod be : "Sonlox2 Üzeneted

    Fontos hogy szóközt hagyj ki és hogy a billentyűzeted ne angol nyelven legyen ...
    Sorry ez van , )
    21:00-kor várok mindenkit :)
  • Sonlox
    #1306
    Sziasztok ! A BeeZ klán tagokat keres , akit érdekel a dolog az ma este 9-kor (azaz 21:00-kor) jöjjön fel a London_1 szerverre Close Quarters Combat-ot fogunk nyomni. A szobát és a hozzá tartozó pass-t kb fél kilenckor közlöm itt a fórumon :) A meccseket nyolc fősre tervezzük , tehát aki most nem férne be az se csüggedjen , lesz még ilyen ;)

    Ami fontos :

    -nincsen lvl limit ,bárki jöhet !
    -a klán csak hobbi jelleggel működik, tehát abszolút csak kikapcsolódási célból hoztuk létre
    -a lényeg hogy jó csapat jöjjön össze , normális emberekkel
    -aki azért jönne csak , mert szeretne tanulni és szeretné kiépíteni a csapatjáték és taktikai tudását az is jöhet bátran , majd ha talált nagyobb jobb klánt akkor túlléphet rajtunk :)

    Várunk mindenkit szeretettel !
  • mac100
    #1305
    Nagyon szépen köszönöm
  • Solid Snake
    #1304
    vezérlőput-hangok audió eszközök-speciális-teljesítmény útvonalon találod
  • Solid Snake
    #1303
    Próbáld ki hogy leveszed a hang hardweres gyorsítását, hátha........
  • mac100
    #1302
    Szevasztok lenne egy kis problémám, nincs hang ill. néha akadozva van.
    kiprobáltam már mindent, a opciokban, Driver ujratelepités, hangkártya ujratelepités, közbe leállitom a virusölőt, MSN-t, Torrent letöltő programot és ez sem segitett. A segitséget előre is megköszönöm nektek
    Mac
  • mac100
    #1301
    Szevasztok lenne egy kis problémám, nincs hang ill. néha akadozva van.
    kiprobáltam már mindent, a opciokban, Driver ujratelepités, hangkártya ujratelepités, közbe leállitom a virusölőt, MSN-t, Torrent letöltő programot és ez sem segitett. A segitséget előre is köszönöm
    Mac
  • brutalg
    #1300
    Cső c0llect0r!
    Rég láttalak, remélem összefutunk valahol.
  • RAZOR27
    #1299
    heh!
    Cső brutalg ,mimár találkotunk néhányszor a game-ba(my name is: c0llect0r)

    ui:már szívesen kipróbálnám a kóreai werzsönt.
  • brutalg
    #1298
    140-es ping!!!
    Alapban is sok és a többiek valószinű elég érdekesen látnak téged game közben(nekik azt jelzi : ping 999 vagy akadozva látszol). Ez a játék elég lagos magában is sajnos mert valamit elb@sztak sztem, ugyanis a koreai verzióban fele ilyen lag nincs, pedig 3x annyi ip-n keresztül jutok el a szerverekig. A nemzetközi béta pedig fele ilyen lagos nem volt. A kiszavazásról meg csak annyit hogy ez a köcsög német szervereken divat a többin nem annyira.
  • RAZOR27
    #1297
    Halkan megjegyzem ,pont a "kisgyerekek" szoktak itt panaszkodi ,hogy:"Jajj mindig kikickelnek jajj!" -megoldás egyszerű korrekt,szabályszerű játék és nemkell telekáromkodni a csetet játék közbe ahogy azt egyesek teszik ,ha netán meghalnak.És egyébkéntis honnan veszed ,hogy az a két "kissrác" akar kikickelni ,azt nem lehet tudni ,hogy ki indít vote-ot.Mind1.De nem megsérteni akarlak ,csak próbálom elmagyarázni ,hogy (mint Paja elvtárs kifejezte: "ez egy nemzetközi játék")nem lehetnek mindig ott ,mint ahol te.

    Ui:A kisgyerekeket azért tettem " "-jelbe ,mert az életkorukat se lehet tudni....

    Ui2:Ha valki tud magyar in-game clant(és keres tagot) az szóljon (lvl:15- G36-assault és Psg_1-sniper)
  • paja007
    #1296
    Kedves AMD Athlon!

    Felháborodásod okát megértem, de ha nem szavaznak ki, csak inditját a vote-ot akkor ne foglalkozz vele. Ilyen egyszerű. :) Egyébként pedig nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy ezen a fórumon megtalálod a két kissrácot, hiszen gondolj csak bele, ez egy nemzetközi játék....

    Mellesleg, több mint egy év kihagyás után most megint felraktam a játékot, játszottam vele 1-2 órát, nem volt rossz, de hiányzik pár dolog, ami a koreai verzióban anno megvolt. Egyszer majd talán itt is lesz.
  • TC3
    #1295
    Üdv. Mindenki!

    3 nap óta rámvan cuppanva 2 kis mocsok, és abba a pillanatba, ahogy véletlen arra a szerverre megyek, ahol Ők vannak, abba a pillanatba elkezdenek kiszavaztatni. Kis 14 évesek, akik erre élveznek. A poén az, hogy abba a pillanatba, ahogy belépek, még csak 1 lépést se teszek, meg jön a szavazás ellenem. A pingen legtöbbször 140, de inkább kevesebb.
    Jólenne, ha a hasonló emberek leállnának, mert elég idegesítő, hogy nem cheatelek, és nem is spawn killerek, de ilyen fazonok elcseszik az egész játékélményt.
    Bocs ha egy kicsit csípős amit írtam, és ha valakit véletlen megsértettem, azon a két KISGYEREKEN kívül senkitsem szerettem volna megbántani!

    Amúgy a játék nagyon jó, ha olyan szerveren van az ember, ahol nincsenek ilyen gyerekek!

    Bye
  • Sonlox
    #1294
    Hi all ! Na most hogy megalakulnak lassan a klánok , nyomhatnánk amolyan Clan War-t :) Akinek van kedve az hívja ki a Hungarian SunFighter klánt , itt megtehetitek ( a megfelelő menüpont alatt ) :

    http://hsf_forum.extra.hu/

    A részleteket meg majd megbeszélitek a 'főnökkel'

  • grebber
    #1293
    Szerettem volna most multizni kicsit erre nem fogadja el a kodom :(