1532


War Rock Regisztrációs Útmutató (Koreai verzióhoz)




WarRock - Ingyenes online FPS


Magyar WR rajongói oldal


  • Viktor99
    #1372
    Szevasztok
    Épp most szedem le de szemet szúrt a feljebb ékeskedő link...
    "War Rock Regisztrációs Útmutató (Koreai verzióhoz)"
    Kóreai? Miért? Nincs másmilyen lehet hogy hülye kérdés de azért irnátok vmi választ?
  • Xflax
    #1371
    Leszedtem a játékot és nagyon bejön csak egy dolgot nem értek.
    hiába lövök az emberbe egy csomót nem hal meg de ha más lő párat akkor simán meghal. Tán a fegyverem gyenge?
  • Varikova
    #1370
    Hanyas lvl vagy? Nem próbálkoztál hackel? Vagy valami rasszizmus vagy bármi? Mert téged bannoltak. Engem bannoltak. Hackkel próbálkoztam. Leszedtem már vagy 20-at. Vagy én vagyok bal*sz vagy nem tudom mi, de ,hogy én a hackerkedéstől még nagyon messze vagyok az tuti. Nem is használtam a hacket de szinte azonnal bannoltak. Én újat csináltam a mostani nevem 1tekremtzt.
  • sharpwrz
    #1369
    Sziasztok!

    Valamiért nem enged beloginolni a játékba! A hivatalos Weboldalon meg ezt irja:
    Your account has been suspended. Please submit a ticket if you require support.
    Meg hogy az accom státusza Closed! Ilyenkor mit kell tenni?
  • Varikova
    #1368
    Jah, próbáltad már a W,A,S,D-al? A magyar billentyűzetre váltáshoz shift+alt.
  • Varikova
    #1367
    Menj be a controllba.
    Az akinek zölden jelenik meg a neve a játék közben bal oldalt akkor az direkt neked írt. Ha csak úgy lent akkor az az, hogy ki a master. Mit írt? Attól függ.
    Én asszem az EUvsUSA-t kenem (az EU vs Turkey alatt)
    www.warrock.net
    client letöltés regisztráció nekem nagyon ment(miért atyagatya a nevem?)
  • kakaoskalacs
    #1366
    üdv feltelepittettem ujra és ujra .. amikor elkezdodik a jatek NEMTUDOK MOZOGNI ! eger mukodik bill. nem reagal semmire esc-re sem

    help plz
  • HUmanHunter
    #1365
    ínnye, kipróbáltam;kinek a pap kinek a papné há az americas army 1000x jobb. kipróbálásra jó de nem jött be nekem másnak biztos tetszik :)
  • HUmanHunter
    #1364
    nekem csak IE vel sikerült
  • mohamed
    #1363


    kicsoda az akinek játék közben a chaten zölden jelenik meg a neve?
  • VL1
    #1362
    Hello hogy kell itt egisztrálni akármit írok be rossz http://warrock.gamersfirst.com/download.php
  • aadam
    #1361
    ti meik szeron szoktatok játszani?hol keressem a magyarokat ha játszok (néha)? mer ugy nem olxan élvezetes a játék ha csak külfödiek vannak
  • MURopi
    #1360
    Kérlek szépen ugy kell hogy fel mész az oldalra be jelentkezel és Submit ticket és akkor ott Report vagy mit keress és csatoljd a képet meg írd oda h mi a neve a srácnak stb stb...
  • Varikova
    #1359
    Azokkal, hogy lehet kommunikálni akik bannolják a tagokat? Csak mert van egy pár egész jó képem.
  • Varikova
    #1358
    Jó játék csak nem mindig. Hiányolt egy fájlt mikor beléptem feltelepítettem a régi telepítőről, hang nem volt, de azt mondták, hogy nem lesz. Ez volt két hete. ' hete elkezdte azt, hogy a jelszavamat mikor be akartam írni nem vette be csak ha újraindítottam, kilépett játék közben és mindig ha ammo boxra mentem. Tegnap a belépés után 5 másodperccel kilépett(mindig), úgy ma leszedtem újra és fölraktam. Az updatet megvártam és most meg nem akar indulni.
    Egyébként a hackerek tényleg idegesítőek és még nekik is áll feljebb. Pl.: laggolok mint majd minden magyar, jön hacker(repülve, kezében RPG és folyton lő vele) leszedem g36c-vel laggból mert a földön volt erre elkezd anyázni.
  • RAZOR27
    #1357
    Direkt erre vadásznak, hogy valami olyat mondj ami okot ad a bann-ra
    nyomnak egy printscreen-t és örülnek a fejüknek.
    ilyenkor ajánlatos nekedis sűrűn képeket menteni, hogy betudd védeni.
  • WNW
    #1356
    1. Ne legy rasszista, nem borszintol fugg, ki a patkany..
    2. Alltalaban a csalok szoktak legjobban kiabalni, hogy Te csalsz, es fenyegetni, hogy bannoltatnak..
  • MURopi
    #1355
    Hát gratulálok K2 network!A karakteremet megint bannolták és a ticketet el se fogadták viszont válaszoltak.

    Ugy konkrétan ez volt a levélben amit vissza kaptam:
    A karakteredet véglegesen töröltük.Lehet hogy 3rd party softwaraekat használtál( azaz csaltál) vagy rasszista voltál.Káromkodtál vagy csalóktól a csaló oldalt kérted el.Stb, Stb, Stb.

    A dolog igazából nem nagyon bánt de én ezt nem nagyon értem.Be léptem reggel, fel mentem az Első játékmódban játszani 1 picit aztán büszkén meg jegyeztem hogy a Második játékmod sokkal gyorsabb.Át mentem oda, fel mentem 1 Montana-ra és hát mit hozott a sors, fennt volt 2 darab csaló.Az 1ik a NIU-ban a másik a DERBARAN-ban volt, oké mondom nekik hogy kérlek haggyátok abba, nincs értelme ezt csinálni mert ugy is bannolnak titeket.Aztán 1 kicsit rasszistáskodtam mert utobb ki derült a NIU-ban lévő csaló Néger volt és 1 kicsit K**va anyáztam őket hogy mi a rákért csalnak.És mit hozott a sors?Azok a csalók még mindig ott bent virítanak a játékban engem meg bannoltak rasszizmus miatt.Nagyon szépen köszönöm, nagyon meg értő ez a játék!
  • karajjj
    #1354
    valaki mondja már meg nekem, hogy mért van az még mindig, hogy keresztben van a kezemben a fegyver, vagy a kisebb dolgok nem is látszanak... :S
  • MURopi
    #1353
    szép :p de ez tők szívás! se g36 se psg se famas se ai_aw... lehet veszek premiumot:D ugy is akarok már m60at :D
  • paja007
    #1352
    Bocsi, talán kényelmesebb így lesz ;)
  • paja007
    #1351
    A minap játszottam egy kicsit, íme az eredmény: :D
    http://href.hu/x/5b70
  • brutalg
    #1350
    A mi regünk még a szigorítás előtti. Sztem ezért megy még mindig a game, de még senkit nem hallotam hogy bannoltak volna azért mert nem koreai.
  • aadam
    #1349
    és hogy lehet vkinek olyan skóriója ha vesz prémiumot akkkor ahhoz lehet nyerni?
  • MURopi
    #1348
    a skorpiót tudtam tapasztalni angol barátaimtól :) a dupla skorpióban úgy tudom 42 töltény van és olyan mint a glock, körülbelül 2 másodperc alatt ki köp 42 töltényt szóval elég jó.
  • aadam
    #1347
    valaki tudja mien az uj fegyo?
  • WNW
    #1346
    Szeretik az izgalmat... Tudod valakik orosz ruletteznek, valakik adoellenornek mennek, valakik a bannra varnak....
  • MURopi
    #1345
    de ti miért Kóreaival toljátok?? ha meg tudják h nem vagytok kóreaiak ugy bannolnak titeket hogy a lábatok sem éri a földet...
  • WNW
    #1344
    Megint 2 uj palya..: Red Clover, Cold Clave...
  • brutalg
    #1343
    Szerintem nem a bugok miatt, hanem próbálják a koreai verzió már bevált szokásait átvenni ami nem is ártana mert még mindig klasszisokkal jobb.
    A khali pedig egy régi pálya de vannak újjak is.
    bővebb infót itt találtok
  • RAZOR27
    #1342
    jogos mondjuk xD, de mértnem javították meg, mintsem kiszedni....
  • aadam
    #1341
    Én ugy tudom a kuszás azért került ki mert fekve lehet a legtöbb bugba belemmeni.
  • MURopi
    #1340
    Bocsi ha nem olvastam el a dolgokat de az ujjítások ezek:A laggot kissebbre rakták, úgy értem, hogy már nem olyan sokat laggol a játék bár nekem néha elég nagy lagg van.Az új fegyver az a MP4a1 azt hiszem.Régebben csak eventről lehetett szerezni de most 1 kissebb összegért és persze prémiumért meg vásárolhatod.Érdemes fegyver, mindenkinek ajánlhatom.A frissités még a fekvést is újjította.Az első módban már nem lehet le hasalni csak gugolni, ez elősegíti hogy könnyebben fel derísd a "Kemper"-eket és pörgősebbé teszi a játékot azzal hogy az emberek nem kúszva mennek végig a pályán.Új pálya úgy tudom a Khali nevű elég érdekes pálya.Én nem nagyon szeretem a pályát, van akinek tetszik de engem irritál már-már.

    Röviden ennyi.
  • aadam
    #1339
    engem az idegesített fel a legjobban mostanába hogy csomoszor kidob a szerver meg egyre többször van kib***ott nagy lagg van.
  • brutalg
    #1338
    Ez a lag. Sajna
  • WNW
    #1337
    Azt mondja meg valaki nekem, hogy barmit probaltam, tobbszor elojon az, hogy legicsatanal az ellenfel olyan messzirol mar befog raketaval, mikor en meg nem is latom, pedig szembe repulunk.. Eleg idegesito.. A masik, hogy nehany ficko kepes egy-ket raketaval leloni, mikozben nekem 4-5 is kell... Legutoljara az volt az igazi, mikor 8 legvedelmi raketa se szedett le egy helikoptert, pedig mind betalalt.. A ficko meg vidaman repult tovabb...
  • Dani088
    #1336
    Sziasztok!
    Akinek a hangal lenne probléma annak ajánlom a következő linket: http://forum.warrock.net/index.php?showtopic=100945%22 .
    War Rock forumán utána néztem a dolognak mivel nekem sem volt hangom, és az egyik topicban meg is találtam a megoldást.
  • sharpwrz
    #1335
    Sziasztok!
    most meg az van, hogy mikor elinditanám a játékot, akkor ezt írja ki:
    Cannot get a file [updater.zip]! Letöltöm, bemásolom, de semmi...
    Mi lehet a baj?
  • roberto67
    #1334
    Sziaszto!
    Nekem is ugyanez a problémám lenne...újratelepítés nem segíthetne?
  • WNW
    #1333
    Nekem meg egyre jobban laggol az egesz... Vicces.....