1532


War Rock Regisztrációs Útmutató (Koreai verzióhoz)




WarRock - Ingyenes online FPS


Magyar WR rajongói oldal


  • RAZOR27
    #1452
    húú, ez az adamsko név ismerős a game-ből... asszem egy klánba voltunk...a bme-ben, már emlékszem. Én voltam az a grafikus kölök aki taglistát meg minden szart csinált és mindíg g36-al ugrált.Még dereng, hogy első napomon egyből tgf után klánháborúra kellet mennem, mert nemvolt ember :) de lehet rosszul emlékszem, akkor bocsi.

    Ha jól emlékszem c0llect0r néven nyomultam (lvl 15-17 körül)
  • dada1993
    #1451
    ELADO WARROCK MAGAS LVL NICK...ERDEKLODNI : [email protected] [email protected] [email protected] xfire:danika122; matyi1; adams55
  • RAZOR27
    #1450
    Én már másfél éve is láttam napi 2-3 hackert (azaz hack használót)... bár mostanság nem játszok, de, ha jól látom jobban is teszem :D
  • Varikova
    #1449
    ja, én regisztráltam újra. van egy pár nap, amikor sehol sem találok hackert, de tegnap például egy 8 fős szobában 6 hacker volt (csak azok használnak hacket, akik nem tudnak normálisan játszani, és ezek szerint a németek különösen szerencsétlenek) nekem most már végképp elegem van ebből a játékból. másfél éve még 1 darab hackert sem láttam, 10 hónapja elvétve akadt 1-2, 6 hónapja meg tele van velük a tököm is.
  • WNW
    #1448
    Gyak. nemigen vesztettel semmit, hogy nem jutottal be.. Minden szobara jut legalab 2 hacker, vagy granatot dobalnak, vagy a levegoben ugralnak, vagy rpg-vel lonek agyon, vagy az epuleten bellul ugy, hogy ott sincsenek, es egybol fejbe, es ami a legujabb, hogy felgyorsulva mozogva rohangasznak..... Ja, a chat reszen meg sorba futnak a spamrobotok, hogy hol lehet hackhez jutni... Hat a jatek tulaja nem tudom mit csinal, de ezket a dolgokat mar reg ki kellet volna szurni, erre egyre tobb barom van....
  • GodzillaHUN
    #1447
    CSIBUSZ: mer úgy szar, ahogy van

    Varikova: warrock.net-en bejelentkezve "submit a ticket" címszó alatt jelezheted a problémádat, vagy a War Rock hivatalos fórumon.

    A HackShield minket, játékosokat véd a játék használata közben előforduló betörési kísérletek ellen (elvileg). A hackerek és csíterek ellensége a PunkBuster.. bár az is egy szar...
  • Varikova
    #1446
    sziasztok! kicsit régóta nem jöttem fel ide. nekem már legalább fél éve ESS van fent, és még nem jelzett ez idő alatt. viszont lenne egy kérdésem:
    ugye nem mondok újdonságot, ha kijelentem: a Hacker Shield sem ér semmit, ugyan úgy vannak hackrek. ám én hogyan tudhatom meg, hogy mi a rákért zároltak???!!! nem csináltam semmit. a p90-hez kellett volna még 300 dínár, tegnap fel akartam menni, hogy megszerváljam, erre meg sem mukkant. amikor be akartam jelentkezni nem csinált semmit. amikor fölmentem a www.warrock.net -re, és beléptem, állapotomhoz azt írta ki, hogy locked. engem egyszer már bannoltak lvl23-ról, most meg lvl14-ről. nem akaródzik újat kezdeni és ráadásul most semmit sem tettem, csak irtottam a hackereket (simán, hack nélkül!). hol lehet beszélni ezekkel a hülyékkel?
  • Csibusz
    #1445
    Hello, megszeretném kérdezni... hogy jó gépem előre leszögezem. Miért nem lehet az Optionsba úgy beállítani az Fx-nél a Shader alatti beállításokat On-ra tenni...
  • szeki87
    #1444
    csá most vlmér nem nyitja meg ajátékot de még a hivatakos oldalt se
    mit csiáltatok
  • DRPCDoki
    #1443
    A mostani frissítés nem vírusos ESS szerint se.
  • hmark02
    #1442
  • hmark02
    #1441
    Hi valaki küldjön egy frissítést hogy elinduljon a játék please könyörgöm
  • DRPCDoki
    #1440
    Ja hát igen, rend van az asztalon, a fele se kéne oda. Majd rendet rakok...egyszer. ESS trial verzió, és most talán nincs rajta semmi fix, és mégis 31 napon marad a próbaidő mindig. De lehet, hogy benne felejtettem valami fixet, nem tudom már. A mostani frissítést is vírusnak látja az ESS. Ez már szerintem legalább az 5. ilyen frissítés...
  • szeki87
    #1439
    nme tom nekem az avast nem jelzi ki különben szépek amapáid nekem is volt mikor igy nézet ki agépem a nod 32 d eredeti vagy netes feltört??
  • DRPCDoki
    #1438
    ESS szerint van benne...
  • szeki87
    #1437
    már megoldották
    az uj frisitések már nem virusosak
  • Ronin07
    #1436
    Pacsi!
    Jó lenne, ha lépnének valamit, mert most egyáltalán nem lehet játszani!
    Máskor is voltak csalók, de ami most megy az már durva.
    Próbáltam játszani, de 10-ből egyszer sem sikerült!Fullon vannak a szerverek csalókkal.Inkább nem is tolom, csakhogy a prémium meg ugye szépen lejár!
  • brutalg
    #1435
    Sziasztok!
    A frissítés tényleng vírusos volt, és nem véletlenül.
    Ugyanis ezzel vizsgálták a meglévő csalásokat és csalókat(kb 3300 csaló)!
    Az adatgyűjtés után remélhetőleg mihamarabb kiadják az új antihack frissítést és reméljük eltünnek a csalók a nemzetközi wr-ből is, mert koreában ezt a problémát már rég megoldották!
  • Geri488
    #1434
    Bakker ez most az egyik kedvenc játékom most minden talált vírust karanténba tettem.Az exe. file t a Spírewire terminatorom fogta meg de nem akartam törölni ezért karanténba tettem és így meg nemtok vele játszani a frissítés meg a win32 vel volt fertőzve azt a nod 32 m fogta ki most mit csináljak? Mindegyik karanténba van engedjem ki amíg játszok? nekem azért még kell a gépem!na mind 1 azért ha tudtok vmit akkor lécci segítsetek mert naon hiányzik már...
  • magus4884
    #1433
    Hellósztok!!Láttom nem csak nekem van problémám ezel!!!Hát igen én is inkább úgy döntöttem hogy karanténba rakom mindig mer hát még is csak trójainak jelzi és be engedni nem kéne mind ,bár én már sokkat be engetem de remélem nem lesz belöle probléma!
    De jó hogy írtátok ezeket e figyelmeztetéseket de utóbbi két napba edig mindig karanténba raktam ezt a virust!Most én azt nem értem hogy én nem is heckelek de ez a program annyira jó ra sikeredet hogy engem 10perc után mindig kidob azzal az üzenttel hogy hack atack és kidob az aztalra!!Hát ilyen fos talicska programot még nem láttam,nem tudom minek kellet ezt a játékba tenni?Hogy el rontsák?Mer heckerek így is meg úgy is leszenek!ÉS én is azt vettem egyébként észre hogy sokkal több volt a hacker!:(Reménykedjünk a legjobban hogy ezt a progit nemsokára kiveszik a játékból és újra jó lesz a game!!:)Addig játszok az eredeti Stalkeromal:)
  • szeki87
    #1432
    nekem is ezvolt én azthitem avirusirto hülyült meg
    kiis kapcsoltam de kösz hogy irtál most inkább viszakapcsolom
  • GodzillaHUN
    #1431
    K2-nél ugy magyarázzák a dolgot, hogy a víruskereső (és spyware kereső) téves találata.
    Nem tudom mit gondoljak. Egy időre hanyagolom a wr-t. Asszem kibírom :D
  • GodzillaHUN
    #1430
    nagyon úgy fest, hogy a legutóbbi frissítés fertőzött. az én víruskeresőm is megfogta.

    mindenki a saját biztonsága érdekében legyen körültekintő!

    "Trojan.Crypt.XPACK.Gen (trójai)

    A Trojan.Crypt.XPACK károkozó elindulását követően számtalan helyen beépül az operációs rendszer mélyebb rétegeibe, majd rögtön megpróbál többféle Windows sebezhetőség kihasználásával a helyi hálózaton tovább terjedni. A lenyomott billentyűk naplózásával jelszavakat és személyes adatokat gyűjt, míg a háttérben több megvásárolt alkalmazás és játék licenckulcsát kigyűjti, és eljuttatja távoli gazdái számára. A kémprogram ezen felül további károkozók letöltésére és futtatására is alkalmas, így a bűnözők később tetszőleges feladatokra felhasználhatják a számítógép erőforrásait."

    forrás:
    spamblog.hu
  • szeki87
    #1429
    nem enged be beirom a jelszavam azt lefagy
    mit cináljak??
  • magus4884
    #1428
    Na és akkor most ezzel mit lehet csinálni??Amíg ez a frissités marad adig most ne jászak vele?Mert minden indításnál 3szor is jelzi a virusirtom hogy vírusos,de én biztos vagyok benne hogy nem vírusos ,mer már egyszer tovább engetem és nem lett semmi baja a gépemnek!!És aza legborzasztóbb hogy itt a szünet és nem tudok vele játszani:(::(:
  • DRPCDoki
    #1427
    ESS karanténba dobja a frissítés fájljait nálam is.
  • magus4884
    #1426
    A legutobbi frissités ota nem müködik a warrock:(:( Ez a HAck pro össze akad a virus irtomal???Nektek mködik ezel az uj frissitésel a war rock?
    Ti virus irtótókal nem akad ösze?NYugotan be engethetem ezt a virust nem lesz bajom?Mer a kedvenc gamém és nem hiszem el hogy virusos!!Nektek hogy müködig a game?
  • GodzillaHUN
    #1425
    http://warrock.gamersfirst.com/index.php belép és a személyes beállításoknál megváltoztatja. feltéve ha még tudja a biztonsági kérdésekre a választ.
  • pinduri
    #1424
    Sziasztok! Idióta öcsémnek valaki állandó jelleggel használja az accát és nem tud gémelni és már kezd az agyamra menni:( nem tudjátok hogy hol lehetne megváltoztatni a jelszót??? Nagyon fontos lenne mert megadta az egyik gyík haverjának aki természetesen mindig hamarabb ér haza mint ő és nem tud eleget jáccani:)1000 köszike mindenkinek...
  • Varikova
    #1423
    Volt 300-as pingem, bezártam a windows messenger-t, erre lett 200-as pingem. Aztán bezártam a MSN messengert, így most 80-as pingem van. Kicsit élvezetesebb a játék.
  • Xflax
    #1422
    Az velem is gyakran megesik. Rákérdek miért erre azt kapom, hogy laggolok amikor a pingem 0, másnak meg 999 és ténylegesen laggol.
  • Varikova
    #1421
    Na végre, összejött a lvl a p90-hez. Aprítok mint a fene, de állandóan kidobnak szobákból, csak azt nem mondják meg, hogy miért.
  • Varikova
    #1420
    Rosszabb is van. Én most játszottam valami spanyol játékossal, a nevét nem jegyeztem meg. A 300-ból ő 135-ször halt meg. és sikerült megölnie 0 ellenséget. Egyébként miért van az, hogy mindig, az első lövésnél, leteszi tálcára?
  • Xflax
    #1419
    Megtaláltam a világ legbénább játékosát. az Usa vs Eu szerveren szokott lenni, a neve: LOOOOL99
  • Xflax
    #1418
    meggyőztél:D (te is Razor)
  • Varikova
    #1417
    Én tuti azt veszek, csak kellm ég hozzá 2 level és 2000 dinár. Csak ne laggolnék annyira:(
  • RAZOR27
    #1416
    Kis területen, épületekben a legjobb barát szvsz.Én vettem 3szor, totál megérte (de attólmég g36+psg a fav)
  • Xflax
    #1415
    egy kérdés.
    Szeretnék Medic-el menni mert tudom magam healelni (hasznos kis dolog)
    és a kérdésem az lenne, hogy érdemes-e megvennem a p900-at?
  • Xflax
    #1414
    ahhhaaa mostmár értem
  • Varikova
    #1413
    Szobát bárki csinálhat, de aki nem prémium nem tud minden pályát megnyitni és asszem csak prémium csinálhat jelszavas szobát.