152
It\'s...
  • Panzermeyer
    #112
    Remélem nem érti senki, mert ha vki egy szót is ért a következő viccből, akkor az 2 hétre kórházba kerül. Ez ugyanis a világ leghalálosabb vicce németre lefordítva.

    - Wenn ist der nur Stug geht uns Slotemeyer?
    - Ja! Bayer Hund das Unter die Flipperballs gespuckt!

    And now, something completely different!
    #1. The Larch.

  • Lacee
    #111
    már megint farkasbab?
  • Lyan Kyj
    #110
    Dennis Moore, Dennis Moore, Dam dam dam az éjben.
    Dennis Moore, Dennis Moore, Dam di dam dam igéretét.
    Rabol dam dam dam, És dam dam dam di.
    Dennis dam, Dennis di, dam dam dam.
  • Aquir
    #109
    htx :)
  • zorden
    #108
    25. epizod 10. jelenet (utso).
    http://www.mailmsg.com/SPAM_python.htm
  • Prof William
    #107
    Valami étteremben volt hogy mi a menü és csak spam volt. Erre a szomszédos aasztalnál űlő viking harcosok kezdték ezt énekelni. :)
  • Aquir
    #106
    ilyenre nem emlékszem benne
  • Prof William
    #105
    SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM
  • Aquir
    #104
    Deja vu:)
  • Lyan Kyj
    #103
    #1: The Larch
  • Cuchulainn
    #102
    Coud you recognise any tree from quite a long way away?
  • Calver
    #101
    épp a You're No Fun Any More c. részt nézem
  • Lacee
    #100
    topic UP, meg ték :D
  • Lacee
    #99
    nemnem, ön bűcsésze!
  • sure
    #98
    Senki sem számít a spanyol inkvizícióra! Kivéve talán az ulmi Johann Gambolputty de von Ausfern-Schplenden-Schlitter-Crasscrenbon-Fried-Digger-Dingle-Dangle-Dongle-Dungle-Burstein-Von-Knacker-Thrasher-Apple-Banger-Horowitz-Ticolensic-Grander-Knotty-Spelltinkle-Grandlich-Grumblemeyer-Spelterwasser-Kurstlich-Himbleeisen-Bahnwagen-Gutenabend-Bitte-Ein-Nürnberger-Bratwurstle-Gerspurten-Mitz-Weimache-Luber-Hundsfut-Gumberaber-Schönendanker-Kalbsfleisch-Mittler-Aucher von Hautkopft!
  • zorden
    #97
    Es van egyaltalan valaki itt koztetek, aki szamit a spanyol inkviziciora? :-) Csak gyorsan, mert jon a vegefocim ;-)
  • Connie Corleone
    #96
    Burma.
  • Connie Corleone
    #95
    Albatrosz!
  • Dzsini
    #94
  • fifi
    #93
    megvan a "Papagáj jelenet nincs benne" válogatás is...
    fasza...
  • Quantumleap
    #92
    Ne feledjétek, 13.10-kor indul a nagy ismétlés!
  • fifi
    #91
    Nagy Sándoralizátor...
  • Connie Corleone
    #90
    I wish to complain, British-Railways Person.
  • Lacee
    #89
    nonono, this is Ipswitch!
  • Connie Corleone
    #88
    most, hogy megbizonyosodtatok arról, kedvenc zeneszerzőm valóban az ulmi Johann Gambolputty de von Ausfern-Schplenden-Schlitter-Crasscrenbon-Fried-Digger-Dingle-Dangle-Dongle-Dungle-Burstein-Von-Knacker-Thrasher-Apple-Banger-Horowitz-Ticolensic-Grander-Knotty-Spelltinkle-Grandlich-Grumblemeyer-Spelterwasser-Kurstlich-Himbleeisen-Bahnwagen-Gutenabend-Bitte-Ein-Nürnberger-Bratwurstle-Gerspurten-Mitz-Weimache-Luber-Hundsfut-Gumberaber-Schönendanker-Kalbsfleisch-Mittler-Aucher von Hautkopft,
    és nem csak azért találtam ezt ki, hogy szimpátiát ébresszek a többi Johann Gambolputty de von Ausfern-Schplenden-Schlitter-Crasscrenbon-Fried-Digger-Dingle-Dangle-Dongle-Dungle-Burstein-Von-Knacker-Thrasher-Apple-Banger-Horowitz-Ticolensic-Grander-Knotty-Spelltinkle-Grandlich-Grumblemeyer-Spelterwasser-Kurstlich-Himbleeisen-Bahnwagen-Gutenabend-Bitte-Ein-Nürnberger-Bratwurstle-Gerspurten-Mitz-Weimache-Luber-Hundsfut-Gumberaber-Schönendanker-Kalbsfleisch-Mittler-Aucher von Hautkopft-rajongókban,
    még egyszer megkérdem, nem tud valamelyikötök egy netes címmel megdobni, ahonnan elérhetem a pythonok cirkuszát, galla felirataival?

    nem lennék hálátlan. előadnám cincorgonán és biciklicsengőn kedvenc zeneszerzőm, az ulmi Johann Gambolputty de von Ausfern-Schplenden-Schlitter-Crasscrenbon-Fried-Digger-Dingle-Dangle-Dongle-Dungle-Burstein-Von-Knacker-Thrasher-Apple-Banger-Horowitz-Ticolensic-Grander-Knotty-Spelltinkle-Grandlich-Grumblemeyer-Spelterwasser-Kurstlich-Himbleeisen-Bahnwagen-Gutenabend-Bitte-Ein-Nürnberger-Bratwurstle-Gerspurten-Mitz-Weimache-Luber-Hundsfut-Gumberaber-Schönendanker-Kalbsfleisch-Mittler-Aucher von Hautkopft valamelyik szerzeményét.

    cc.
  • Connie Corleone
    #87
    This is Bolton?
  • Loál János #86
    I say, Lionel, catch!
  • Connie Corleone
    #85
    And now:
    Nr.1.
    The Larch
  • Loál János #84
  • Connie Corleone
    #83
    Csak nem Sztálingrádét? Nudge, nudge:)
  • Connie Corleone
    #82
    Én pedig nem voltam 10 évig a Gestapo vezetője. Csak hat évig...öööö...Azaz egyáltalán nem voltam a vezetője.
  • Lacee
    #81
    (abban zseniális a bevezető és az utószó Steve Martintól is egyébként :)
    nem emlékszem pontosan, de valami ilyesmi a vége: "those zany guys from Monty Python. but where might they be now?" erre kinyit egy szekrényt és ott állnak :D)
  • Pheel
    #80
    Parrot sketch is not included :P
  • Lacee
    #79
    ah valóban, micsoda buta angol személy is vagy, nem igaz Mr Ron Vibbentrop?
  • Pheel
    #78
    Rossz térképet tanulmányoz Mr Hilter! :)
  • Connie Corleone
    #77
    Ha már engem (akinek kedvenc zeneszerzője az ulmi Johann Gambolputty de von Ausfern-Schplenden-Schlitter-Crasscrenbon-Fried-Digger-Dingle-Dangle-Dongle-Dungle-Burstein-Von-Knacker-Thrasher-Apple-Banger-Horowitz-Ticolensic-Grander-Knotty-Spelltinkle-Grandlich-Grumblemeyer-Spelterwasser-Kurstlich-Himbleeisen-Bahnwagen-Gutenabend-Bitte-Ein-Nürnberger-Bratwurstle-Gerspurten-Mitz-Weimache-Luber-Hundsfut-Gumberaber-Schönendanker-Kalbsfleisch-Mittler-Aucher von Hautkopft) kérdeztek, akkor szerintem az alsóbb osztályok otthonait bombákkal és rakétákkal kell támadni, és amikor kiszaladnak az utcára védtelenül, le kell őket géppisztolyozni. Utána jöhetnek a keselyűk. Tudom, e nézetek nem népszerűek, de én sohasem hajhásztam a népszerűséget.
  • Connie Corleone
    #76
    Tiltakozom! Én is egy magas épületben dolgozom, és még soha...áááááá!
  • Connie Corleone
    #75
    Oké, én elfogadom, hogy eszel néha egy-két mókust. Ettől még nem vagy rasszista.
  • Lacee
    #74
    hadd jegyezzem meg, hogy számos favágót ismerek, és közülük csak néhány transzvesztita!

    üdvözlettel:
    Lacee dandártábornok-asszony
  • Prof William
    #73
    Osz mibajod azzal? Hát eszek én néha mókust? Na jó néha egy kettőt! DE szabad oszágban élünk!