152
It\'s...
  • Connie Corleone
    #72
    16 tonnás?:) Vagy van 20? (nem láttam sajna az összeset:(( )
    Egyébként: ananász!

  • Connie Corleone
    #71
    Make tea, not love!

    Hell's Grannies
  • Lacee
    #70
    és a 20 tonnás súly az semmi!
  • Connie Corleone
    #69
    John Cleese imád üvöltözni:)))))))))
    Tök jól állt neki Hilter szerepe is...És milyen komoly volt már a gramofonos tapsgép:))
  • Connie Corleone
    #68
    Él. Ne tévesszen meg, hogy a lábát odaszögeltem a fához...
    De mondok én valamit! Ha este az utcán megtámad egy vérengző őrült egy marék szederrel, ne hozzám jöjj sírni!
  • Lacee
    #67
    (kész a tea!)
  • Prof William
    #66
    Péppé zúzza a nyavajás söpedéket! Szájbarugja őket hogy fájjon!!!!
    Ölj! ölj! ÖLJJJJ!
    Gyűlölöm a rohad vörös komcsikaaaat! ÁÁÁÁÁÁÁ! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
  • Connie Corleone
    #65
    Ez mekkora:))))))))))))))))))))))))))
  • Prof William
    #64
    Cöhhh én még 1916-ban találkoztam a Connie Gambolputty de von Ausfern-Schplenden-Schlitter-Crasscrenbon-Fried-Digger-Dingle-Dangle-Dongle-Dungle-Burstein-Von-Knacker-Thrasher-Apple-Banger-Horowitz-Ticolensic-Grander-Knotty-Spelltinkle-Grandlich-Grumblemeyer-Spelterwasser-Kurstlich-Himbleeisen-Bahnwagen-Gutenabend-Bitte-Ein-Nürnberger-Bratwurstle-Gerspurten-Mitz-Weimache-Luber-Hundsfut-Gumberaber-Schönendanker-Kalbsfleisch-Mittler-Aucher von Hautkopft - lányával a szépséges

    Natalia Gambolputty de von Ausfern-Schplenden-Schlitter-Crasscrenbon-Fried-Digger-Dingle-Dangle-Dongle-Dungle-Burstein-Von-Knacker-Thrasher-Apple-Banger-Horowitz-Ticolensic-Grander-Knotty-Spelltinkle-Grandlich-Grumblemeyer-Spelterwasser-Kurstlich-Himbleeisen-Bahnwagen-Gutenabend-Bitte-Ein-Nürnberger-Bratwurstle-Gerspurten-Mitz-Weimache-Luber-Hundsfut-Gumberaber-Schönendanker-Kalbsfleisch-Mittler-Aucher von Hautkopft-al.

    Össze is házasodunk és születet egy gyönyörű gyerekünk név szerint Marci Gambolputty de von Ausfern-Schplenden-Schlitter-Crasscrenbon-Fried-Digger-Dingle-Dangle-Dongle-Dungle-Burstein-Von-Knacker-Thrasher-Apple-Banger-Horowitz-Ticolensic-Grander-Knotty-Spelltinkle-Grandlich-Grumblemeyer-Spelterwasser-Kurstlich-Himbleeisen-Bahnwagen-Gutenabend-Bitte-Ein-Nürnberger-Bratwurstle-Gerspurten-Mitz-Weimache-Luber-Hundsfut-Gumberaber-Schönendanker-Kalbsfleisch-Mittler-Aucher von Hautkopft
  • Lacee
    #63
    ja Dennis Moore, aki a gazdagok összes farkasbabját ellopja.

    ez a papagáj még él?
  • Connie Corleone
    #62
    a farkasbab az valami robin hood-paródiából van? nem láttam sajna, csak olvastam vhol erről...:)

    amúgy én nyitnék egy butikot.
  • Connie Corleone
    #61
    a teásdobozban énekelned is kellene? nudge, nudge;))
  • Lacee
    #60
    nem, ő húzna zsákot rá... én meg állhatnék megint a teásdobozba, és azt utálom! majdnem annyira, mint a farkasbabot...
  • Connie Corleone
    #59
    de ha mégis kimondanám azt, hogy matrac, akkor zsákot kellene húznom a fejemre?
  • Lacee
    #58
    igazából menne, de kérem hogy ha a másik úrral beszél akkor a matrac helyett mondja azt, hogy kutyakarám.

    citromos curry?
  • Pheel
    #57
    Eeeez kéééész! Totál hülyék vagytok, de imádom. Folytassátok!
  • Connie Corleone
    #56
    ne haragudj, nem értem. nem tudnád magasabb hangon mondani?
  • Lacee
    #55
    egy ember, akinek magnó van az orrában.
  • Connie Corleone
    #54
    And Now For Something Completely Different
  • Connie Corleone
    #53
    De, én vagyok az:)) Meséljek róla egy picit? Hát, mikor először találkoztam az ulmi Johann Gambolputty de von Ausfern-Schplenden-Schlitter-Crasscrenbon-Fried-Digger-Dingle-Dangle-Dongle-Dungle-Burstein-Von-Knacker-Thrasher-Apple-Banger-Horowitz-Ticolensic-Grander-Knotty-Spelltinkle-Grandlich-Grumblemeyer-Spelterwasser-Kurstlich-Himbleeisen-Bahnwagen-Gutenabend-Bitte-Ein-Nürnberger-Bratwurstle-Gerspurten-Mitz-Weimache-Luber-Hundsfut-Gumberaber-Schönendanker-Kalbsfleisch-Mittler-Aucher von Hautkopfttal, épp a feleségével volt, Sarah Gambolputty de von...
  • Lacee
    #52
    csak nem a híres művész rokona vagy? Connie Gambolputty de von Ausfern-Schplenden-Schlitter-Crasscrenbon-Fried-Digger-Dingle-Dangle-Dongle-Dungle-Burstein-Von-Knacker-Thrasher-Apple-Banger-Horowitz-Ticolensic-Grander-Knotty-Spelltinkle-Grandlich-Grumblemeyer-Spelterwasser-Kurstlich-Himbleeisen-Bahnwagen-Gutenabend-Bitte-Ein-Nürnberger-Bratwurstle-Gerspurten-Mitz-Weimache-Luber-Hundsfut-Gumberaber-Schönendanker-Kalbsfleisch-Mittler-Aucher von Hautkopft?
  • Connie Corleone
    #51
    Sziasztok!
    szeretném megkérdezni, hogy van-e olyan hely, ahonnan már letölthetőek a pythonok, galla felirataival? én sajna eddig csak a brian életét és a gyalog-galoppot láttam, amikor a flying circus ment anno az mtv-n, még nem bírtam fennmaradni olyan sokáig:)) most viszont már nem lesz filmmúzeumom sem, pedig kezdek egyre inkább mpfc-függő lenni. szóval nagy szükségem lenne a részekre:)) segítsetek!!!:) legalább arra való tekintettel, hogy kedvenc zeneszerzőm az ulmi Johann Gambolputty de von Ausfern-Schplenden-Schlitter-Crasscrenbon-Fried-Digger-Dingle-Dangle-Dongle-Dungle-Burstein-Von-Knacker-Thrasher-Apple-Banger-Horowitz-Ticolensic-Grander-Knotty-Spelltinkle-Grandlich-Grumblemeyer-Spelterwasser-Kurstlich-Himbleeisen-Bahnwagen-Gutenabend-Bitte-Ein-Nürnberger-Bratwurstle-Gerspurten-Mitz-Weimache-Luber-Hundsfut-Gumberaber-Schönendanker-Kalbsfleisch-Mittler-Aucher von Hautkopft.

    előre is hálás köszönettel:
    cc.

  • Gorii
    #50
    pwned:)
  • nxfn
    #49
    áur hiro -.-
  • Punker
    #48
    legnagyobb :)
  • Loál János #47
    Bájszikül ripermen! Bát háo?
  • Dzsini
    #46

    Ahol a kerékpárok eltörnek vagy a nemzetközi kommunizmus fenyegeti őket, a Biciklijavító Ember tettre kész!
  • Quantumleap
    #45
    Imádom ezt a sorozatot. Felvettem a szilveszteri ismétléseket. Tegnap megnéztem belőle három epizódot. Rendesen le is fáradtam. Kedvencem a mindig tettrekész Biciklijavító!
  • fifi
    #44
    ahha
    köszi
  • Quantumleap
    #43
    Csak bizonyos kategóriájú előfizetők nem foghatják januártól.
  • Dynamic
    #42
    Szilveszter tiszteletére:)
  • Aquir
    #41
    költői kérdés következik:

    jól látom hogy szombaton 18:30-tól 0:30-ig levetítenek most 10 részt? :):)
  • nxfn
    #40
    nem
  • fifi
    #39
    OFF:
    igaz, hogy a FilmMúzeum megszűnik?
  • Lacee
    #38
    jó kis szilveszter :D
  • Dzsini
    #37
    december 31-i műsor Filmmúzeumon:
    18:30 Monty Python repülő cirkusza (angol tévéfilmsorozat, 1969 - 1.)
    19:05 Monty Python repülő cirkusza (angol tévéfilmsorozat, 1969 - 2.)
    19:40 Monty Python repülő cirkusza (angol tévéfilmsorozat, 1969 - 3.)
    20:15 Monty Python repülő cirkusza (angol tévéfilmsorozat, 1969 - 4.)
    20:50 Monty Python repülő cirkusza (angol tévéfilmsorozat, 1969 - 5.)
    21:25 Monty Python repülő cirkusza (angol tévéfilmsorozat, 1969 - 6.)
    22:00 Monty Python repülő cirkusza (angol tévéfilmsorozat, 1969 - 7.)
    22:35 Monty Python repülő cirkusza (angol tévéfilmsorozat, 1969 - 8.)
    23:10 Monty Python repülő cirkusza (angol tévéfilmsorozat, 1969 - 9.)
    23:45 Monty Python repülő cirkusza (angol tévéfilmsorozat, 1969 - 10.)

    kellemes nézelődést
  • fifi
    #36
    felesleges, mert bevinni nem tudlak, ha meg bent lennél akkor látnád a cuccot.

    szerintem várj türelmesen.
  • Lacee
    #35
    gondolom magánba sem tudnád megadni a helyet, ugye? :)
  • fifi
    #34
    egy nem publikus helyen...
    várj egy kicsit, lassan ki kell szivárognia DC-re is. Egy rész sample nélkül 495mega.
  • Lacee
    #33
    és ezt honnan lehet leszedni? nem találom a név alapján sem.