309
ÜberSoldier
  • valaminick
    #147
    Jól nyomjátok:D
  • Maxtreme
    #146
    Te már csak tudod.. :)

    Azthiszem ez teljesen ideillő kép..

    Részemről befejeztem a veled való társalgást. Ha neked jól ment, örülj neki.
  • UltimateGamR
    #145
    ,,gazdag anyu + apu" --> nevetséges , már rég nem velük élek , és magamat és a családomat tartom el , MAX téged tartanak el kisgamer
  • UltimateGamR
    #144
    nekem se telik király gépre , szervizelni kell az Xboxot , PS2t , GameCubet meg a PSPt
    lényeg ami lényeg... nekem egyszer se reccent meg , kivéve mikor indul a pálya de az is max 3-4 mpig tartott
  • Maxtreme
    #143
    Ez 1 jó kérdés. Elvileg a Hellforces és a Stalin Subway motorja ugyanaz ahogy néztem. :)
    Az előbbi úgy ahogy volt valamilyen szinten optimalizáva. Az utóbbi NC :D
  • Maxtreme
    #142
    Azthiszem senki nem személyeskedett veled szemben faszikám, te sem tedd!

    Bírom mikor így neten keresztül qrva nagy a pofája valkakinek..
  • Maxtreme
    #141
    Tudod nekem erre telik, nem gazdag anyu + apu pénzel mint 1eseket..
    Egyébként meg ennek a játéknak a gépemen kifogástalanul kellene futni, ha normálisan megcsinálták volna.
    Nameg ahogy előttem is írták, ezexerint mindenkinek szar a gépe.. Még a játék hivatalos forummában is anyázzák őket a külföldiek. Ugyanilyen problémájuk van. Gondolom az Ő gépük is 1től 1ig szar. ( http://www.cdv-forum.com/cdvboard/english/showthread.php?t=52967 )

    Talán gondolkodj és tájékozódj mielőtt baromságokat fröcsögsz.
  • Newfronter
    #140
    LOL és szerinted mindenkinek szar a gépe mi? Nem zavar, hogy sokaknak ugyanez a bajuk?
  • valaminick
    #139
    Tényleg televan értelmetlen lassulással a játék... mondjuk már töröltem is, de lehet egy patch orvosolni fogja, ha adnak ki, mert igy kegyetlen lassú sok helyszinen...
  • UltimateGamR
    #138
    ,,Egytől egyig átlagon aluli, minősíthetetlen szenyhalom." --> a te játékod még ennél is szennyebb...
    ,,vége a múvinak, a gameplay 0 (!!!) Fps " --> szar a konfigod , nekem sose esett le az FPS és minden bevan kapcsolva
  • UltimateGamR
    #137
    törlés oka:
    1. szar a géped hozzá vagy tulvetted a grafikát
    2.egyszerűen idióta vagy .... 80-90 %ot kapott offline lapokban
  • mucsácsó
    #136
    nekem is :D
  • Shep
    #135
    Az ugyanez az engine?
  • Shep
    #134
    Teljesen jó ez a játék, nekem a sebességgel se volt gondom, a játékmenet is pörgős, vannak benne látványos és jópofa dolgok. Ami viszont gáz az a főhős szinkronja, na az vmi ultra gyenge még a magyar szinkronoktól is gyengébb, a másik gyenge pont az átvezetők, olyan semmire valóak.
  • fistin
    #133
    aahahaha, az a honlap télleg vicces xD
  • fistin
    #132
    ugyanez, TELLLLJESEN UGYANEZ !!!!!!!!! FULLLLL UGYANEZ!!!!
  • #131
    Nah erre rékeresek,az érdekel.
  • grebber
    #130
    Jaja német verzió, angol nemtom mikor jön.
  • #129
    A demót én is láttam.Neked fullban van meg?
  • grebber
    #128
    Nekem megvan a The Stalin Subway az is hasonlóan optimalizálatlan mint ez :(
  • Methylisocloro
    #127
    OFF
    Egyébként ez az rpg kategóriára is igaz, hogy az oroszok hihetetlen szar cuccokat adnak ki
  • Maxtreme
    #126
    Használhatatlna? Igen. Akkor tehát szar :D
    1ébként maga a gameplay lehet hogy nem lenne rossz, sajna erről a dologról nem tudtam levonni következtetéseket a 0 fps mellett:)
  • grebber
    #125
    Nem szar csak optimalizálatlan.
  • urbijoe
    #124
    hát én ekkora szar játékot még nem láttam 10 perc után töröltem a gépröl.
  • Maxtreme
    #123
    1ébként mit vár ha az ember ha még a honlapjuk is bugos

    Ezt de szépen megfogalmaztam :]

    NAszóval:
    1ébként mit várjon tőlük az ember, ha még a honlapjuk is bugos..

    :)
  • Maxtreme
    #122
    Pontosan... Színvonal powa.. :/
    Mindenesetre 2 kiadótól származó játékot soha többet nem próbálok ki az fix..

    BURUT & BUKA mind 2jük alkotása KUKA

    1ébként ti már láttatok használható orosz fejlesztésű fps-t? Mert én baromira nem..
    Hellforces
    Vivisector
    East front (aka Übersoldier)
    Kreed
    Operation: Matriarchy
    Pathologic
    Psychotoxic
    The Stalin Subway
    MARCH!: Offworld Recon

    Egytől egyig átlagon aluli, minősíthetetlen szenyhalom.. Miért kell nekik erölködni? Miért eröltetik ami nem megy?

    1ébként szórakoztam még az este a game-el, hátha jutok valamire.
    Game elindít fraps nélkül... Kiindulási pont 100fps+ folyosó szintén.. hoppá...
    Bemegyek 1 ajtón, jön 1 film (ami már szaggat is) vége a múvinak, a gameplay 0 (!!!) Fps..

    1ébként mit vár ha az ember ha még a honlapjuk is bugos..
    http://www.burut.ru/htmleng/index.php

    Próbáljatok rálépni valamelyik almenüre..
  • Gabe18
    #121
    A nagyobb gond az,hogy ez a drasztikus sebesség zuhanás már a játék orosz nyelvű demójában is megvolt,ami azért már jóval korábban jött.És csak ide (illetve a másik topicjába) irták többen hogy baj van vele,szóval nem hiszem hogy a készitőkhöz ne ment volna infó hogy bizonyos esetkeben érdekes dolgokat produkák a progi.Na most hogy ezek után igy kiadták a full-t...
  • Shep
    #120
    Hát igen, de gondolom a kiadó sürgette a dolgot, mert legtöbbször úgy szokott lenni.
  • mucsácsó
    #119
    talán jobb lett volna ha az egész csak 3-5 hónap múlva jön...addig optimizáltak is volna rajta...hihetetlen...
  • Shep
    #118
    Végigvittem, jó volt, de az utolsó video bevágás érdekes volt, szóval a történeten meg a videokon lett volna még mit csiszolni.
  • Shep
    #117
    jópofa bár nállam minden rendben volt eddig, fizikai bugon kívül mással nem talákoztam, pedig már a vége fele vagyok.
  • Maxtreme
    #116
    Az optimalizáció és a programozói tudás csodája ez a játék..
    A két kép között mindössze annyi történt hogy kimentem a folyosóra, és vissza.. Grafikát nem állítottam ezidő közben..





    GG

    Jó lenne ha elgondolkoznának a BURUT-os srácok azon, hogy nem ártana valami használható cuccot is kiadni végre. Eddigi pályafutásuk alatt ez nemigazán sikerült nekik..
  • Shep
    #115
    Szerinted
  • fistin
    #114
    nem akarok fikázódni, de ez szar xD
  • Shep
    #113
    Hát ez nem túl jó hír, mert most kezdtem a nyolcadikat, bár a játék elég jó.
  • #112
    12
  • toza #111
    igazabol meg nem vittem vegig:D de van jopar!valtozatos kornyezet!kint is bent is..szal nem fear depo!
  • Shep
    #110
    Hány pályás?
  • toza #109
    reload os biztonsagi masolathoz nem kell!csak olvass nfo t!!
  • toza #108
    uncut pach torrenten..ha esetleg erdekel vkit..kicsit izgisebb igy..viszont mindenkeppen nagyon kohogos jatek!fizika szvsz durvabb eddigi nagy gamakenal!hangulat erdekes,modellekert kar,videok eleg gagyak ahogy sztori is,de fegyverek meg celzas szvsz mocsok jol el van talalva,ahogy kornyezet is valoban uber szep meg stb...fps ek meg mostanaban mindig 1 naposak ,szoval jobb lenne mar esetleg tartalomra epiteni..

    probat meger! nekem teccet!

    (bar hl1 et is vegig lehet tolni 48 perc alatt:D szoval tok mindegy:D:D)