309
ÜberSoldier
  • #187
    Elvileg igen.Én telepítettem,cracket rá,aztán az uncut valamit,és simán indult.
  • alebardo
    #186
    Elvileg ha crackelem, simán el is indul?
  • alebardo
    #185
    Pár százszor crackeltem már, szerintem most is jól csináltam...vagy ennyire gyökér lennék? Többször is próbálkoztam, ennyiszer biztos nem hibázok...
  • #184
    Biztos jól crackeltél?
  • alebardo
    #183
    Hello!

    Én crackeltem és utána is kéri ezt a rohadt serialt...
  • Schelotto
    #182
    Én crackeltem és kér serialt ez miért van?
  • Maxtreme
    #181
    Mindnekinél? :) (mmint akinél szar)
  • #180
    Nagyon szépen köszönöm.
    Torrentspy nem találta.
  • NeoMaN
    #179
    Nekem nem csinál ilyeneket, lehet valami drivergond.
  • Ma2ska
    #178
    A Condemned a demo alapján elég korrektül van optimalizálva pl. Nem fikázom ezt a játékot se mert végigvittem, helyenként jól szórakoztam, de attól még igaz, optimalizálatlan, bugos /egy helyen valami gödörbe szépen beragadtam/, és ha a fizikát nem rakják bele, viszonylag normális módon, játszhatatlanul gyenge lenne.
  • NeoMaN
    #177
    7600GT és AMD64 3800+ társaságában amúgy 200 és 40 között ugrál az fps, minden max, 4AA, 8AF.
  • NeoMaN
    #176
    Egyetértek, de mivel mostanában nincs más FPS, ráfanyalodtam.
    :D
  • grebber
    #175
    Itt fenntvan.
  • #174
    Köszi!
    Akkor utána nézek torrenten,hátha megtalálom.
  • grebber
    #173
    Hát szerintem az hogy német semmi másban :D
    Bár sokan úgy tartják hogy a német verziók bugosabbak az angol verziokon kicsit javitanak.Hogy ez tényleg igy van-e azt nemtudom.
    De tény hogy a Stalin Subway is optimalizálatlan mint az atom pedig az még csunyább is mint ez az ÜberSoldier.
  • mucsácsó
    #172
    Nem német, dehogyis, hanem asszem a Stalin Subway nevű gameről van szó...
    asszem :D
  • Harly18
    #171
    A RELOADED verzió német nyelvű?? Vagy mi a német?
  • #170
    És miben különbözik a német,a még megnem jelent angoltól?Ezt lehet már tudni?
  • mucsácsó
    #169
    Crackeld......
    és hoppá, minnyá nem kér serialt...
  • mucsácsó
    #168
    jó..figyi...én azért ezt tudom Shep, és el is hiszem...ez sajnos így van, gyakran a sürgetés...de akkoris, engem az zavar, hogy:
    -VOLT EGY OROSZ DEMO...(szaggatott...mondtuk hogy oké, ez még valszeg ilyen pre-pre demo lehet, és azért...)
    -KIJÖTT AZ ANGOL DEMO (talán rá olyan...2-4 hónappal...bocs ha túlzok, de így emlékszem..) aztis kipróbáltuk, szaggat...[reménykedtünk, hátha csak majd a végére marad az optimizáció]
    -KIJÖTT A FULL, ami totál ugyanúgy szaggat mint a demo...és olyan bugos is...

    szóval ezért volt ez a véleménynyílvánításom, lehetne ebből egy jó játék, de ez nem jött össze...SZVSZ...
  • np
    #167
    nekem telepítés után kéri a cd kulcsot ha valaki tudja leírhatná
  • grebber
    #166
    Demó van meg német full verzió!
  • Gerisone
    #165
    hát igen! ebbe a témába bele lehetne merülni!
  • Shep
    #164
    Hát igen, de a fejlesztő meg rá van utalva, hogy azt csinálja amit a kiadó diktál, különben nincs lóvé, meg további támogatás.
  • Gerisone
    #163
    csak az a szar h a kis kugli laikusok, nagyik meg apuk és anyuk megveszik karácsonyra a kis unokának meg minden és koppannak egy lóf*sz nagyot! Oroszok már nagyon kezdenek lebőgni! ott van pl a lada racing club! botrány! persze még mielőtt oltanék egy gémet, előbb felteszem és megnézem! de elismerem azokat a fickókat (akik ezeket a játékokat csinálták) Én nemtudnék játékot fejleszteni! De felhasználó vagyok! és ha nemtudnék "olcsón" hozzájutni, és meg kellene vennem, akko nagyon bosszús lennék, ha egy ekkora szarér attam ki pénzt!
  • Shep
    #162
    igen
  • Gerisone
    #161
    ja mongyuk ez is egy perspektíva!

    de visszatérve: csak ez az egy képesség van?
  • Shep
    #160
    Ja és ez nem kitaláció, nem az én rémálmom stb.
  • Shep
    #159
    Hallod mielőtt a készítőket szidod gondolkozzál már egy pillanatra, legtöbbször a kiadó sürgeti a kiadást, ezért szerencsétlenek éjt nappallá téve dolgoznak, hogy a lényeg meglegyen, tesztelésre meg optimalizációra alig marad idő. Gondolj bele, a kiadó azt mondja, hát a francot nem fizetek a fejlesztőknek még 2 hónapot fizetni az optimalizációért meg a tesztelésért, a játék működik, nagy gond nincsen, akkor gyerünk a sokszorosítóba, a fejlesztők meg kezdhetik az új projektet.
  • Gerisone
    #158
    igazad van! az optimalizáció már nemnaon tartozik bele a játékfejlesztésekbe!

    Egyébként csak ez az egy rohadék burok a különleges képesség?
  • mucsácsó
    #157
    lolmár, ez egy szar game, erről nem is kell vitázni...szar, optimizálatlan szarrakat...menjen a jó büdös f*szba a Burut...nem tudnak ezek a skacok semmit...Kreed utánra még kaptak egy esélyt...de ííígy...ilyen szennyt...

    optimizáció rlz...utóbbi időben ez nagyon ismeretlen fogalom....

    BEZZEG A HALF LIFE 2....
  • #156
    A Stalin subway egyébként kijött már?
  • Gabe18
    #155
    "nekem se telik király gépre , szervizelni kell az Xboxot , PS2t , GameCubet meg a PSPt"

    Mért mindent tönkretettél?

    Amugy nehogy már azt mond hogy az jó játék hogy megyek egy tök üres folyosón,és egyszer mikor neki ugy lesz kedve az egész játékmenet átvált képregénybe,pedig előtte 4-5 emberes tűzharcnál még semmi baja nem volt.

    Én is elkezdtem játszani,rányomtam egy "auto detect-et" vagy mi az ami bekonfigurálja ahogy szerinte jó,abból még levettem,na igy aránylag jól eldöcög.Amugy egyedül a fizikai dolgok a játékban ami némileg is magyarázatot adhat erre a igen nagy gépigényre.Mert mire játszahó szintre hozza az ember,addigra a grafika már régen nem nagy szám.
  • Maxtreme
    #154

    Igazad van, erre nem gondoltam

  • valaminick
    #153
    hehe
  • Zsoldos
    #152
    Mert ennyire elethu jatek meg sosem keszult. A 2 kep kozott annyi a kulonbseg, hogy a masodiknal a cpu mar elkezdte szamolni a holttestek bomlasanak a kemiajat.
  • valaminick
    #151
    jóhát nyugika:D ez van
  • Maxtreme
    #150
    Ki kezdett el fikázni/ócsárolni/személyeskedni? :)
    Nembaj, eddig terjed az Iq-ja faszikámnak..
  • valaminick
    #149
    De lehet nemkéne egy játékon igy veszekedni:)
  • Maxtreme
    #148
    Igyexik az ember:)