309
ÜberSoldier
  • strebacom
    #268
    Ja szerintem is frankó, bár sokaknak gagyi, de ugyan miért??
  • grebber
    #267
    Fasza a játék csak fegyverhangok és egyéb hangok nélkül kurvára kiábránditó de mostmár leszarom végigtolom igy.
  • grebber
    #266
    Miért nincs fegyverhang nekem?Csak a zenét hallom semmi más se a beszédeket se semmi mást.
  • #265
    Nincs :(
  • streetlegal13
    #264
    sziasztok
    lenne 1 kérdésem:az Übersoldier-ben van multiplayer ?
  • grebber
    #263
    Nagyon jó a demóban is használtam sokat!
  • Shep
    #262
    Pedig jópofa
  • Gabe18
    #261
    Idézet egy másik fórumból:

    "Amikor a pajzs fehérré változik és elkezdenek rád lőni te kikapcsolod a pajzsot és visszalövi rájuk a gólyóikat... a"

    Ezt nem is tudtam...,meg már kipróbálni sem tudom mert letöröltem...
  • Shep
    #260
    Miért, miért? Azért mert csak egy ideig tarté egyébként jó kis cucc, mert a golyókkal nekirontva az ellennek meghalnak.
  • Örm
    #259
    Kösz sikerült! Elég rövid ez a játék szerintem!
  • Mikiller
    #258
    Köszi Gerison és Gabe, nem használok torrentet, csak google adta ki a torrentes helyeket, mikor rákerestem.
  • Jhon Balu
    #257
    sajna énis ugyanígy jártam a gaméval....
  • Gabe18
    #256
    Semmi...
    Lövöd aztán egyszer csak szikrázva megadja magát...Legalábbis én semmi extra trükköt nem fedeztem fel...
  • Örm
    #255
    Hello!
    Annál a résznél vagyok amikor az Incubatornál kell egy szuper katonát megölni. Lövőm veszettül néha energia pajzzsal veszi körül magát, de nem pusztul meg. Mi ennek a résznek a trükkje?
  • Gerisone
    #254
    felraktam ezt az unkutpecsszart azóta hibaüzenettel kilép a játékból állandóan
    ezen kicsit flk*rtam magam
  • Gerisone
    #253
    egyszerre raktuk fel

    jók vagyunk! na láttyátok ti többiek ez a telepátia!
  • Gabe18
    #252
    Na ezt jól megcsináltuk...lol
  • Gabe18
    #251
    Mondjuk ha torrenten megvan,mért nem szeded le onnan?
    Na mindegy.

    Uncut Patch
  • Gerisone
    #250
    Mai menü:
    Sajtal sonkával töltött headshot, sült Unkut Peccsel!
    Jó étvágyat mindenkinek!
  • Mikiller
    #249
    Ezt a Ubersoldier.UNCUT.PATCH-RELOADED vki rakja már fel egy helyre, mert csak torrentes oldalakon található, máshol nem találom, gondolom nem nagy méret.
    Köszi!
  • NitroX
    #248
    Be tud pöccenteni az hogy én csak a lábát látom a komának de már le vagyok lőve, elég sokat kell betölteni a mentett állást és sokáig is tölti, hardon nem könnyű szerintem. Na meg hogy rendesen ki kell bújni a fedezékből mert elakad a töltény vagy mi. A gránátozás és az effektek nekem nagyon tetszenek, a rongybabázáson meg olyanokat szoktam röhögni hogy még....egész jó kis játék. Nekem MI problémám nem nagyon van, lehet hogy a hard miatt, de általában az első lövés az övék, nagy ritkán van bambulás ilyenek, néha nem jönnek csak kiabálnak hogy náci, de megállnak, utána persze asalnak hogy jaj gránát, de már késő bánat
  • Gerisone
    #247
    zsír ez oan volt mint a l'art pour l'art tól a vinetu
  • Gabe18
    #246
    A bátor német katona fegyvertelenül is feláll a motor tetejére hogy jobban belássa a terepet...



    A bátor német katona arcon lőve is tovább őrködik hogy a gaz ellenség ne tudjon behatolni a fontos területre...



    A bátor német katona arcon és fejen löve is példát mutat társainak és bátran szembenéz a gaz ellenségel...

  • Gerisone
    #245
    jaaa félreértettem! csak megnéztem azt a regdollos videót és ott összevissza hajigája a hullákat! azthittem h lehet ezt is! pfff de szar

    baszki! ha má visszahozták a halálból akkor már többet is tudhatna!
    Rohadék pajzs? csak ennyi tellett?? legalább lehetne kifele lőni! és mitől TIMEshield az a shield? mi köze van neki az időhöz? esküszöm nem vágom!
  • mucsácsó
    #244
    pfff, CSAK PAJZS VAN , SEMMI MÁS, ÉRTSD MÁR MEG PLS!!! :DDD
  • Gerisone
    #243
    és mik és hogyan?
  • Shep
    #242
    Már egyszer írtam, hogy igen.
  • Gabe18
    #241
    Hát én nem találtam mást.
  • Gerisone
    #240
    akko mekkérdezem mégeccer! csak ez az egy pajzs erő van? léci!
  • Gerisone
    #239
    igaz igaz
  • Skyline
    #238
    Hát...Megszerváltam mert itt agybadícsértétek...Eltoltam az első 3 pályát...
    Szerintem ez egy átlag game semmi több..
    Az MI BUTA! a rongybaba effekt jójó de nevetséges pozíciókba terül el az ellen...
    Fizika ügyben láttam már sokkal jobbat is.
    A grafika szintjéhez képest nevetséges a gépigény (ennél szebb game röccenésmentesen futott fullon ezmeg mediumban nyöszörög néha)..
    Maga a játékmenet pedig tucathent ami nemlennebaj ha legalább lenne benne némi MI de nincs...
    Ez a game nállam olyan 60 max 70%-os...
  • Skyline
    #237
    thx
  • Gabe18
    #236
    Vérhez kell ez: "Ubersoldier.UNCUT.PATCH-RELOADED"
  • Skyline
    #235
    Hi!
    Skacok nekem a RELOADED-es verzió van meg lehet benne választani hogy angolul indítsam (szerintem alapból is angolul indítja) de egy gram vér nincs a játékban,sem az említett fejbelövéses cucc,semmi....Mi a megoldás?:) Thx!
  • Gerisone
    #234
    Halli! Csak ez az egy pajzs erő van?
  • alebardo
    #233
    The dll "cpuinf32dll" can not be loaded -indítás után sötét képernyő majd pár perc után ez a hibaüzenet...tudtok valamit erre mondani?
  • Shep
    #232
    Igazából az emberek még mindig úgy csúsznak le a lépcsőn mintha nem lennének nehezebbek 1-2 kilónál
  • Shep
    #231
    Na azért nem egészen olyan fizikai bugokkal találkoztam, hogy csak lestem, de kétségkívül ezektől eltkekintve nagyon jó
  • grebber
    #230
    Hát tényleg kéne egy patch ami optimalizálja a gamet bár szerintem ez Boiling Point lesz hogy nem lesz az a patch ami javítsa az akadást.

    Ez a fizikai video is mutatja nagyon karaj a game csakhát elbasszák optimalizáció hiányával.
  • Gabe18
    #229
    Hát ja,ami ebben a játékban kitűnő az a fizika.Én ma már ragdoll nélkül fps-t ki se engednék adni...