2614

TrackMania Nations (Forever)


TrackMania Forever FAQ
  • lolSL
    #2534
    http://www.trackmania-carpark.com/
    nyugodtan berakhatod nem bannolnak, de a többiek csak akkor fogják látni, ha fizetős (united) játékod van.
  • pisztácia
    #2533
    Üdv!

    Lehet letölteni valahogy autókat? Nem bannolnak miatta? illetve kell ehez a game-hez cfg?
  • IXEMGabeo
    #2532
    nice sündőrség akcióban
  • Steel Painter
    #2531
    Hello mindenki!
    Most lettem kész az új kocsival! :D


  • Basic
    #2530
    Sziasztok! Már mindenképp muszáj segítséget kérnem, mert sehogy sem tudom elindítani a Trackmania Nations Forevert a notebookomon.
    Az a helyzet, h el akarom indítani a játékot, megjelenik a játék ablakának körvonala, és kb egy másodperc múlva el is tűnik, és ennyi.
    Win7-es oprendszerem van fent a gépen, de nem lehet ez a probléma, mert a másik gépemen simán fut a játék szintén windows 7 alatt. Amit megpróbáltam már csinálni, az a játék újrainstallálása, adminisztrátori jogokkal, játék indítása adminisztrátori jogokkal, steam-ről is installáltam már, graf kártya driverét frissítettem, directx11 van a gépen, és telepítettem a régebbi hiányzó d3dx_xx.dll és hasonló fájlokat. Rengeteget keresgéltem neten, de semmi sem segített. Már másfél hete naponta próbálkozom, hátha sikerül valahogy. Nagyon boldog lennék ha valakinek lenne ötlete.
  • vajo
    #2529
    Nem volt hozzá kedv...de most kiviszem.. :D
  • MerlinW
    #2528
    Még 3-4 évvel ezelőtt, jah:)
  • Koridor
    #2527
    Valaki már eljutott a fekete pályáig?
  • vajo
    #2526
    jah..már 4 éve nem tudom letenni XDXD
  • IXEMGabeo
    #2525
    mekkora jó game:) vigyázat, mert ezt nagyon nehéz letenni rendesen el lehet az időt ütni vele:D
  • tototto
    #2524
    a settingsben futtass le egy banchmarkot magyarul teljesítménytesztet, ahol a felbontást meg a minőséget állítod ott van valahol asszem
  • miki10
    #2523
    sziasztok!

    fel telepitetem a trackmaniat és mikor el akkarom inditani ezt írja ki:

    Your video card performance has not been found.
    A quick bench will be run.

    és utána nem indul el a játék

    mi lehet a baj? h lehetne megcsinálni h elinduljon?
  • [HUN]FaTaL
    #2522
    United kell hozzá.
  • FSpofon
    #2521
    magyar boltokban sok minden olcsóbb, a legtöbb új game is 40%-al olcsóbb mint nyugat európában. egészen addig amíg nem vezetik be az eurot.
  • Rapid81
    #2520
    Köszi az infót. Érdekes, hogy online több, mint 8ezerbe kerül:
    http://focus.gamesplanet.com/game-trackmania-united-forever.html
  • tototto
    #2519
    ezt kell megvenned és akár felse kell telepitened ha a többi játékmód nem érdekel, csak belépsz és a profilodban a nation-os accodat unitedessé upgradeled a cd kulcs segítségével
  • Rapid81
    #2518
    Sziasztok!
    Mi kell ahhoz, hogy a berakott autómat mások is lássák. Mondták a játékban a többiek, hogy vegyem meg a játékot, de nem értem, mert a nations forever az ingyenes, tehát nem tudom, hogy hogyan tudnám megvenni.
    Pls help!
  • Arkun
    #2517
    www.track-mania.hu
    Leírások, Interjúk, eSport, Videók, és sok sok érdekességet találtok az oldalon. Például lehet fogadni a trackmania klánok mérkőzéseire is! Érdemes naponta visszalátogatni...
  • Since
    #2516
    Csak hogyan kell beállítani az opciókat hogy a legjobb legyen? Gondolom szemüvegtől függ.
  • Since
    #2515
    Van 3D-s természetfilmem amihez adtak 3D-s szemüveget, majd kipróbálom ha lesz egy kis időm hogy működik e vele.
  • adamfesto
    #2514
    Ha megveszed az e havi I.P.M.-et, akkor találsz benne egy anaglyph szemüveget amivel működik a game.
  • adamfesto
    #2513
    A Nations Forevert töltöttem le, ez teljesen ingyenes, és elég szép a 3D is benne. Tudod szemüveggel is használni és van benne szemüveg nélküli 3D is! Néha tériszonyom van benne nagyobb ugrásoknál, elég jó.
    Szerintem kezdő játéknak elég, ha meg kinövöd, csak akkor érdemes költeni rá.
  • Since
    #2512
    Azt is néztem, hog elvilegbe 3D-s szemüveggel is lehet játszani? Ez emmnyire kifejlett a játékban?
  • MerlinW
    #2511
    Unitet Forever Star Edition a legfrissebb. Persze ha találsz sima United-et az is jó (olcsóbb), a Forever és a Star Edition ingyen letölthető hozzá.

    Egyébként idén jön a Trackmania 2 is.
  • tototto
    #2510
    trackmania united forevert vedd meg abban minden benne van
    a nations forever tulajdonképpen az intedből a stadium környezetet tartalmazza, és ingyenes
    a legtöbb szerver nationshöz van szal ha nincsenek extra igényeid hogy pl coppert gyűjts, lássák mások az autódat legyen extra avatarod ne csak a magyar zászló, a többi játékos is hallja a dudádat, akkor nem ekll pénzt se áldoznod rá és elég a nations forever, ha nem sajnálod azt a párezer forintot akkor meg a united forevert vedd meg abban minden benne van a sima trackmania, a sunrise járművei és környezetei is
  • Since
    #2509
    Sziasztok. Kicsit elvagyok tájolódva, ugyanis annyi Trackmania játék van, hogy azt se tudom hogy melyikkel érdemes játszani, illetve hogy melyiket érdemesebb megvenni. Van egy olyan hogy Trackmania United forever, Trackmania Nations, illetve sima Trackmania, akkor Trackmania sunrise...Melyiket érdemes megvenni hogy a legtöbb tartalomhoz jussak? Köszönöm előre is a válaszokat!
  • MerlinW
    #2508
    Ha ranked szervert szeretnél, akkor azt valahogy hitelesítetned kell Nadeo-val. Hogyan, azt nem tudom, de a hivatalos és nem hivatalos oldalakon kivesézik ezeket rendesen.
  • biciklipumpa
    #2507
    alvileg bal oldalt kéne írni h azon a mapon világon kik mentek a legjobb időt nem? nah most ha csinálok servert pontot se kapok és az időket se írja :S
  • MerlinW
    #2506
    ASECO megy Forever-el is szinte a megjelenése óta.
  • biciklipumpa
    #2505
    sziasztok

    szeretnék kérni egy kis felvilágosítást a nation-ról és az unitedről... mert én letöltöttem a forever unitedet, nem akarok semmit se gyűjteni se a kocsikat átálítani csak anyi h foreverben tudjak csinálni szervert ahol van aseco meg minden... régebben csináltam a nationhoz, egy csomo helyen le is írja h kell de foreverhez nem írja... ahoz még nem csinált senki vagy? :D előre is köszönöm a válaszokat... és ha tudtok olyan oldalt ahol leírja pls küldjétek el ide :D
  • ngcsnet
    #2504
    Hello!

    Ne a face-t fordísd el, hanem csak az objektum pivotját. Így hirtelen meg nem mondom neked milyen fül alatt találod, de a jobb oldalsó menüsor tetején lévő szekciókban található, edit pivot vagy ilyesmi. Carparkon találsz konkrét infót, még talán képet is, emlékszem szúrtam be oda képet már többször is, hol és hogyan kell a pivotot beállítani.
  • Steel Painter
    #2503
    Hello!
    Valaki közületek készített kocsit a TrackMania-hoz?
    Mert elakadtam.

    Valahogy nem sikerül a kocsi árnyékát bepozicionálni, ezért mindig a felét vetíti a kocsi alá a játékban.

    próbáltam az árnyék polygon modell face-t megfordítani, az origó pozícióját a kézikönyv szerint beállítani de semmi nem változott.
    3ds max7-est használok. Valami javaslat?
    Vagy olyan leírás ami működik is?
  • MerlinW
    #2502
    Szuper videó lett:)

  • tototto
    #2501
    XP alatt, én azt használom vistánál, 7nél nemtudom :)
    C:\Documents and Settings\XPfelahsználóneved\Dokumentumok\TrackMania\Tracks\Challenges\My Challenges
  • njozef1984
    #2500
    Sziasztok. Kérlek nézzétek el nekem, lehet hogy ezt már a kérdést feltették már korábban. A Trackmania Nations Forever-ben hova kell bemásolni a letöltött pályákat? Kérlek segítsetek. Köszönöm.
  • sznus
    #2499
    Közben kiderült, hogy a internet szolgáltatómnál akadozik a külföldi irányba történő forgalom, azért nem tudok játszani. :(
  • Misi az ezredes
    #2498
    Igen
  • sznus
    #2497
    tm.maniazones.com nektek bejön?
  • sznus
    #2496
    Igen, fenntvan a javítás. Eddig semmi gond nem volt vele... ment gond nélkül. :S (MSN is döglődik, máshol azt írták vírus miatt lehet. Ha valóban az, akkor elég okos, hogy a leggyakrabban látogatott oldalakat és a legjobban használt alkalmazásaim futtatását tiltja... :D)
  • MerlinW
    #2495
    A napokban megjelent javítást feltetted? (StarEdition Update) Launcher letölti.