2614

TrackMania Nations (Forever)


TrackMania Forever FAQ
  • Aquir
    #2574
    hmmm
  • tototto
    #2573
    steamen 7.5€ a Trackmania United csak ma
  • tototto
    #2572
    igen de csak két hete, előtte rohadt sokáig nem volt, nálunk csapatból ketten is vettek azonnal egyet ahogy újra kapható lett
  • [HUN]FaTaL
    #2571
    Persze a borítót sikerült elcseszni :DD
  • MerlinW
    #2570
    Hoppá, ez új:)
  • [HUN]FaTaL
    #2569
    Ehhez képest 2690ft a cdgalaxisban:

    Link
  • MerlinW
    #2568
    Jaja, én is akkor vettem. 1-2 éve viszont szinte beszerezhetetlen sajnos.
  • [HUN]FaTaL
    #2567
    Hoppá, na ezt nem tudtam. Én még a sima unitedet vettem meg 3 éve, már akkor is 2000 ft volt.
  • MerlinW
    #2566
    A probléma ott van, hogy már nem nagyon lehet kapni, csak online 30€-ért.
  • [HUN]FaTaL
    #2565
    Mondjuk akinek nem ér meg 1-2 ezer forintot a united az...
  • Zomil
    #2564
    én nemrég elövettem ujra az ingyenes verziot és eléggé le lett korlátozva...az emlitett max. 5pálya egymás után, meg nem mehetsz fel minden szerverre, csak az ingyenesekre...
  • [HUN]FaTaL
    #2563
    Ez mióta van így? Mert eleinte nem volt korlátozva. Igaz elég rég TMeztem, a TMNF-el meg sosem, mert még azelőtt megvettem a Unitedet, hogy megjelent a TMNF. :)
  • Misi az ezredes
    #2562
    Hello, akinek free a tmnf annak 5 pajat kovetoen 1 et pihenni kell. Majd ujra jatszhatsz. Engem is eleinte zavart, mert nem tudtam mi van de megertettem es sokszor mar fel sem tunik az a nehany perc szunet.
  • Günter93hehe
    #2561
    Sziasztok!
    Meg lehetne oldani ezeket a problémákat valahogy, és ha igen akkor hogyan?:
    -Ha pl haverommal szertnék játszani LAN-on(hamachi) akkor nem látjuk egymást a local networkon...ha interneten csinálunk akkor látjuk egymást, de belépni nem tudunk a szerverre
    - Ha fölmegyek egy ajánlott szerverre(mert másra nem tudok:ez is egy probléma lenne), akkor egy idő után nem mehetek...
    A választ előre is köszönöm!
  • MerlinW
    #2560
    TM2 majd csak év végén vagy jövőre jelenik meg. Tudomásom szerint nem lesz ingyenes verziója.

    Autókat a www.trackmania-carpark.com oldalon találsz.
  • xrally
    #2559
    sziasztok!
    szeretnék érdeklődni, mikor tudom a trackmania 2 -őt (CANYON) letölteni.
    és hogy még az elözzőhöz (az ingyeneshez) hol tudok autókat letüölteni.
    előre is köszi!
  • steweee
    #2558
    köszi, erre voltam kíváncsi
  • MerlinW
    #2557
    Star Edition
  • sznus
    #2556
    TrackMania Nations Forever az ingyenes verzió. Ebben csak Stadium környezet van. TrackMania United Forever a fizetős.
  • steweee
    #2555
    melyik a legutolsó megjelenés címe, amiben minden korábbi benne van tartalmilag ? a forever ?
  • cspedro
    #2554
    ha töltenék le egy kocsit és több link van melyiket kell? ja és nevet hogy kell cserélni?
  • artschi
    #2553
    game.co.uk-n 15 fontért láttam, barátibb, mint a 30 euro a Steam-en.
  • tototto
    #2552
    nem lehet kapni sehol az országban, max valami tescoban elfekvőben belelehet botolni
    ha neten valahol találtok szóljatok mert a klánban kellene, de sehol se találunk, an-tecnél is azt irják van, de megrendelés után jött a mail hogy nincs nekik se (pedig ők a forgalmazók)
  • artschi
    #2551
    köszi!
  • MerlinW
    #2550
    Sima United-ot keresd, a Forever és a Star ingyenes kiegészítők. Én anno 2000 Ft-ért vettem a TMU-t a CDGalaxisban.
  • artschi
    #2549
    Helló!

    Olcsón a United Forever Edition-t hol lehet megvenni? Steam-en a 30 euro-t kissé sokallom.
  • gabee19930511
    #2548
    Sziasztok!

    Lenne két kérdésem:

    Az egyik az hogy az usbTMFserver-nél miért nem aktív az apache?
    A másik kérdésem pedig az hogy hogyan tudok portot engedélyezni? ( Linksys WRT54GL routerem van)
  • Aquir
    #2547
    =)
  • Steel Painter
    #2546
    Sziasztok!
    Kész lettem egy új járművel a TrackMania-hoz!




    És persze egy kis teszt kőr a már bemutatott jaguarXJ13-sal
  • Tibi7
    #2545
    Igazából csak kíváncsi vagyok :D szóval köszi a választ.
  • MerlinW
    #2544
    Sima kék-piros. Kb 5 percig fogod bírni, tehát max az érdekesség miatt jó.
  • Tibi7
    #2543
    Sziasztok! Szeretném kipróbálni a 3d módot, de nem tudom hogy milyen szemüveg kell hozzá. A cián-piros párosítás jó?
  • Steel Painter
    #2542
    így néz ki beillesztve a játékba. persze még nincs rajta a bump mapping shader és az üveg alpha sincs beállítva.

  • Steel Painter
    #2541
    Ha már sikerült ki rippelnem, akkor akár be is rakom a TrackMania-ba.

  • Steel Painter
    #2540
    Egy kis sci-fi a TrackMania-hoz!

    Lassan ez is elkészül.
  • Steel Painter
    #2539
    Természetes hogy van különbség moderátor és moderátor között.
    És én nekem pont egy ilyen jutott.

    Minden esetre ezen azért el lehet gondolkodni.
    Mert bár az ember megérti ha elmondják neki a frankót.

    De amikor hebegnek habognak, és nem képesek alátámasztani tetteiket, hogy pontosan miét tette amit tett, akkor alakul ki az ellenszenv.
  • ngcsnet
    #2538
    ne komplikáld már túl ennyire..."tiszta politika", hogyha alapvető követelményeknek megfelel az autód (pl. játékon belüli festőműhelyben festhető) akkor senki nem fogja letörölni.

    nagyon ritkán törlünk le autókat, és ha olyan jól összerakott autót tettél fel mint a Skoda amit mutattál lentebb, akkor pedig végképp nem értem, ki és miért akart mindenképp megszabadulni tőle

    nincs itt semmiféle "zárt társaság"-ról szól, minden egyes új autónak nagyon örülünk, hiszen alig 10-en vannak kb akik rendszeresen csinálnak új autókat...

    szóval ha valami nem tiszta, írj akár nekem is nyugodtan, nem szeretném, hogy rossz képet kapj a Carparkról egy ilyen félreértés miatt
  • Steel Painter
    #2537
    A carpark-al csak az a baj hogy csak akkor marad fenn a modellje valakinek ha előtte lebratyizik valamelyik moderátorral.

    Ezt sajnos személyes tapasztalatból tudom :(
    Ugyanis elküldtem egy két modellemet és bár egy nap alatt elérte a 187 letöltök számát
    tehát volt kereslet a modell iránt, az egyik moderátor lezárta a megosztást és törölte a modellemet.

    Aztán mikor e-mailban szóvá tettem, illetve kérdőre vontam a moderátort hogy miért tette ezt.

    Azt a választ kaptam hogy neki nem tetszett a modell mert a képek alapján amit felraktam, túl alacsonynak találta a polygon (sokszögek)számát: magyarul nem volt neki elég részletes a modell ezért letörölte.

    Semmi gond, böngésztem az oldalukon és azt vettem észre hogy bizony ez a szabály valamiért másokra nem vonatkozik.

    Ezen felbuzdulva megpróbáltam még egy kőrt a moderátornál.
    Amiben kiemeltem pár az enyémhez hasonló bár sokkal alacsonyabb részletességű modellt, és újra megcímeztem a már szívemen viselt moderátort.

    Az eredmény megdöbbentett mert aki 3D-ben modellezik az biztos hogy egy ilyen választól padlót fogna.

    Azzal érvelt hogy a többi modellnek bizony alacsony a részletessége az, az, a polygon száma, de a polygon minősége jobb!!!
    És ők nem engedhetik meg hogy bárki bármilyen silány minőségű modellt felrakjon az oldalukra.

    - kérdem én mi van? (O_O)

    Persze most beszélhetnék olyanokról, hogy a polygonok-nak vagyis a sokszögeknek mennyiségük van ami a létszámukból adódik így az a modelleknek a részletességét szolgálja.

    Ez helyett nekem azt akarta beadni, hogy NEM a mennyiséggel van a baj, hanem a sokszögeknek a minőségével. ???

    Nos amennyire én tudom a sokszögeknek vagyis polygonok minősége az elkódolásban értendő ami a modell fizikai méretéből és a bonyolult matematikai élkódolásából adódik.
    Amit egy szabványos eljárás során lehet csak a játékhoz elvégezni a modelleken.

    Gondolom nem kel többet erről írnom, hogy rájöjjetek mi folyik itt.
    Kitalált mindenféle indokot csak hogy lekerüljön a modellem az oldalról.

    Ugyanis minden feltöltött modell részt vesz az oldalukon egy helyezésen.
    Ami a letöltések számától függ.

    Én azt látom ez tiszta politika. Ismeretség nélkül nem fogsz bekerülni a körbe, alkothatsz akármekkorát, előtte ki kell nyalni pár hátsót!
  • [HUN]FaTaL
    #2536
    Mert akinél láttad annak a united van meg :)
  • pisztácia
    #2535
    Köszi. Amúgy nekem is csak a free van meg, és láttam ilyen batmobil-t meg csomó más autót.