989
Aláírásgyűjtés a petárdázás topic bezárásáért



Ha támogatod, ennyit írj be: TÁMOGATOM

Ha nem támogatod, akkor: NEM TÁMOGATOM



A téma bezárásához 100 szavazatnak kell összegyűlnie. Az ellenszavazatok mínusznak számítanak.

  • St
    #989
    mivel a témának nincs továbbiakban túl sok értelme, ezért lezárom
  • Gabesz amd64
    #988
    Panelba lakom,és az első emeleten egy bernáthegyit tartanak egy 59 négyzetméteren.ennyit az állatkinzásról.
  • Sephi
    #987
    Az en dragasagos ket kandurom mar attol is total fraszt kap amikor a hulye tuzijatekok vannak unnepekkor. Ohh ha valaki nekem megijeszti oket annak nem josolok egeseges eletet...

    Semmi sem hoz ki jobban a sodrombol mintsem ha bantanak valakit akit szeretek.
  • Goth
    #986
    És ez teljesen igaz
  • akyyy
    #985
    Aki nem kertes házba tart kutyát, hanem bezárva, bérlakásba, az, akármennyire szereti az állatokat, állatkínzást végezz!!!
    Kertesházba meg lehet kötni bárhol, esetleg ha szereti ha sétáltatják, hosz miért ne, az év bármelyik napján el lehet menni vele, de csak gratulálni tok annak aki pont szilveszter tjékán teszi ezt:(
  • quack
    #984
    jaj nemtudok írni, úgy gondoltam hogy állatvédős VAGY/ÉS antipetárda topik
    sry oO
  • Tomo15
    #983
  • quack
    #982
    ez egy hülye topik...mondjuk ok legyen állatvédős fujjahülyepetárda topik, de ez a zárjuk be a topikot topik ez szánalmas szerintem
  • TITA 2004
    #981
    látszik nem vagy állatbarát, és kutyád sincs, ezé nem is sétáltathattad szilveszterkor, így nem ismered ezt a jelenséget. Kár, pedig soxor egy kutya értékesseb, mint egy gonosz ember, aki hátba szúr.
    [a szúrást csak metaforának értsd]
  • a_n_d_r_e_w
    #980
    nem, szerintem itt nem az állatkinzó petárdázók vs állatvédők vita folyik, hanem inkább az petárdázók (ami nem zárja ki hogy állatbarát) vs elvakult fanatikusok
  • SoDI---
    #979
    Bécsben ilyen miért nem történik?
    Berlinben ilyen miért nem történik?
    Pozsonyban ilyen miért nem történik?

    Csak Budapesten történik ilyen? Ugyan már!
  • TITA 2004
    #978
    Inteligencia, nem tartozik a tárgyhoz, az összeszedéses hsz-ed, de gyereked lessz a sz*** pellust kidobod? vagy???

    #968 sodi kedves, volt poráz rajta, de mivel egy 82 éves bácsi volt az exem nagyapja, a kutya az ijedségtől kitépte a keziből a pórázt, és azzal eggyütt szaladt el, köszi.
  • SoDI---
    #977
    Mér baj az, hogy vezetjük? :)
  • SoDI---
    #976
    Az a mai Index cikk is milyen izgalmas!
    Ideges tekintetek, jönnek-e a fináncok...
    Meg van ez a titkos küldetés feeling benne :)
  • Kaszi46
    #975
    csodálatos ez a nap, ez a topic! ha másra nem is,de arra jo volt, hogy röpke pillanatokra bár, de Sodiban is megláttam az embert, illetve Vlalá rol is megtudtam a sok "warezellenes kampányolás" után hogy igen jó humora van!
  • Vlala #974
    Oké, srácok, leállhattok a termeléssel, egy órája vezetjülk a legnépszerűbb topicok listáját. Elég lesz.

    Erről a "törvény tiltja" dologról annyit, hogy karácsonyfás hasonlatomhoz hű maradva disznóságnak tartom az egészet. Legalább tegyenek ki "petárdázásra kijelölt hely" táblákat, és aki nem petárdapárti, az nem megy oda.

    Tudom, hogy ez mekkora baromság. :)
  • SoDI---
    #973
    Üldözött tiltott gyülömcs.
    Izgalmas kaland, mert bújkálni kell a rendőrök elöl.
    Amúgy is mindenki csinálja.
    Nem is olyan egészségtelen, mint a drog.

    Ez hívják úgy, hogy jó buli :D
  • SoDI---
    #972
    Sok a barom, de annyira azért nem sok.

    Na nem baj, ha félni kell, attól csak még izgalmasabb a petárdázás, mert férfiembernek kellemes érzés az attól felszökő adrenalin, hogy van-e a rendőr a közelben. :DDD
  • bigfoot
    #971
    nem támogatom
    (szeret petárdázni és nem szokta állatokra dobálni)
  • SoDI---
    #970
    Mondtam különben egy szóval is, hogy petárdázni fogok.

    Eddig csak annyi történt, hogy nem mondtam, hogy nem fogok.

    Vágod :D
  • Mike at home
    #969
    az a baj, hogy a kultúráltan petárdázók jelenleg kissebbségben vannak
  • SoDI---
    #968
    Póráz, szájkosár.
    Ha meg is ijed, nem tud elszökni.
  • SoDI---
    #967
    szerintem idén se petárdázzál, mert tudjuk a címed :)))

    Asziszed bazze', itthon bulizok? :D
  • SoDI---
    #966
    Figyelj, erről nekem a Dragonball betiltása jut eszembe.
    Kisgyermeket szülők kiverték a balhét, hogy a cucc károk a gyerekekre.
    Ahelyett, hogy egyszerűen nem engedték volna leülni elé a kölyköt, ha megy.
    Ezzel elrontották egy csomó idősebb ember szórakozását.
    Néhány 8-10 éves kölyök miatt.

    Na, itt a petárdánál van néhány barom, aki kutyára dobja, meg ilyenek.
    Ezzel az üldöztetést vonja azokra, akik kultúráltan petárdáznának.

    A gáz az, hogy a kutyát petárdázó barmok a tiltástól nem lesznek kevesebben.
    Őket pedig amúgy is meg lehetne büntetni.

    Ezért tartom baromságnak az általános tiltást.
  • Goth
    #965
    A világon minden dolog veszélyes egy bizonyos szintig. Arra , hogy a petárda kiviszi valakinek a szemét , annyi esély van, vagy talán kevesebb, mint arra, hogy elüt a villamos, vagy bármiféle más közúti balesetet szenvedsz. Már kétszer is láttam 2 év alatt olyat, hogy elütött egy embert a villamos.
    Múltkor épen az a villamos amin én ültem, hát nagy élmény volt látni, hogy az asszonyt húzták ki a villamos alól. És hétköznaponként 10 percet utazok villamossal... Mennyi baleset történhet akkor a napok maradék 23 óra 50 percében egyetlen városban. Akkor inkább ne is üljünk autóba sem, és nyissunk közlekedés-ellenes topikot. Mert egy rossz helyre és rossz időben eldobott petárda egyetlen állat lelkivilágát károsítja meg, egy baleset pedig az elhunyt összes hozzátartozójáét.
  • unknown nick
    #964
    "A kisgyereket nem muszáj kivinni szilveszterkór, de a kutyát minimum kétszer igen, főleg ha megy a hasa, és nem hiszem hogy egy pl rotweilert, vagy nagyobb testü kutyát a vc-re lehet ültetni, me kinn petárdáznak, má szilveszter reggelétől."

    Gondolom viszed a zacskót és a hasmenésből eredő kutyapiszkot össze is szeded.
  • Mike at home
    #963
    szerintem idén se petárdázzál, mert tudjuk a címed :)))
  • SoDI---
    #962
    akkor francé' szivacc :?D
  • Vlala #961
    Ez tök jó... mindenki ismeri a jogait, de csak azokat, amiből neki előnye származik, és azt szajkózza. Ismerek egy népcsoportot, amelyet pont ezért útálnak az országban :)

    Egyébként akkora nyitoptt kaput dönget mindkét oldal, mint a bécsi kapu.
    Sodi oldaláról annyit, hogy az állatvédfő törvény nem azt mondja, hogy szilveszterre le kell lőni a kutyát. Petárdázzatok ott, ahol nincs kutya.

    Az állatvédők felé pedig annyit, hogy nem minden petárdázó pdetárdázik csak azért, hogy a kutyánkat ba... zavarja vele.

    Ha valaki nemcsak a saját véleményét hangoztatná, hanem kompromisszumokra is képes lenne, rá lehetne jönni, hogy a petárdázók és az állatvédők elférnek egymás mellett.
  • Mike at home
    #960
    nem, de amikor gebasz van, akkor bizony ezek alapján fognak megbüntetni
  • SoDI---
    #959
    Tavaly már rájöhettek volna, hogy ha nem tiltják, akkor KEVESEBBEN PETÁRDÁZNAK!

    A tiltott gyömölcs, az, ami most annyira édes.

    Tavaly törvényes volt, hát így már nem is olyan jó móka.

    Nem is petárdáztam. _:DD
  • A Pirotechnikus
    #958
    Bye 2! Gladiator sorry. I leave the battlefield! vagy hogy kellett volna írni. Egyszóval ádíosz ámígosz!
  • Mike at home
    #957
    :)))

    tudtam :)
  • SoDI---
    #956
    komcsi -> "ne már, tényleg"?

    szleng
  • SoDI---
    #955
    komcsi --> "komolyan".
  • SoDI---
    #954
    Nem törvény, rendelet. :)

    Különben nem hangzott el felszólító mód.
    Nem írtam ilyet, hogy "mindenki juszt is petárdázzon, gyerünk, emberek".

    Csak azt írtam, hogy nevetséges ez a szabály, hogy egyszer szabad, máskor nem.
    Nem lehet komolyan venni.
    Egyszerűen tényleg csak az eminens nyomikról tudja elképzelni az ember, hogy komolyan veszi valami olyas valaminek a tiltását, ami az EU-ban mindenhol máshol szabad.
  • Mike at home
    #953
    jaja, most már nekiállok saját szájtot csinálni én is, és ott majd kiélem magam
  • jefferson83
    #952
    Komolyan? Ezt írta :)
  • Kaszi46
    #951
    szerintem a 2 érintett topic most vonuljon vissza, változzon petárdázok a petárdázok ellen, állatvédők az állatvédők ellen topiccá, majd űzzék el a túl szélsőséges, esetlegesen primkó társaikat. ezután ujra egyesülve, a fenmaradó, remélhetőleg értelmes felhasználok beszéljek meg azt amit még ugy érzik meg kell ebben a témában aztán meg.......
  • Mike at home
    #950
    ki komcsi?