3800
  • HUmanEmber41st
    #2037
    Jó képek :)
  • Freedom88
    #2036
    nappal szembe ne fotózz, mert sötét lesz.
    Süssön a mozdonyra a nap, mert akkor szép lesz a kép.
    ha ivben fotózol ne legyen sötét a belső oldala, menj magasabb pontra.
    Jah és ne legyen homályos:)

    Sok sikert!!!
  • V43 1105
    #2035
    Jó is lenne,ha már Sissyk lennének..Inkább Sissy mint,egy olyan Szili amelyik még akár agyonis****hat...:S
  • Nohab
    #2034
    Ja és bocsi a bunkóságom miatt (elfelejtettem)
    É
    BB U U ÉÉÉÉ K K !!
    B B U U É K K !!
    BB U U ÉÉÉ KK !!
    B B U U É K K
    BB U ÉÉÉÉ K K !!
  • Nohab
    #2033
    Hát igen mostanság egy mozdony vagy, szép vagy
  • Tuvok #2032
    Egyedül a Sissy-kkel egyeznék ki, mint Szili helyére érkező géppel ...
  • Nohab
    #2031
    Igen a Sziszi(?) egy nagyon szép mozdony. Szerencsére gyakran látható az egyes vonalon (Budapest-Bécs) egy Eurégiókat vontatva. Meg egyszer volt egy három mozdonyos szerelvény (osztrák Teknő-Sziszi-Sziszi). Mostanság kezdek gyakrabban fotózni, úgyhogy teszek majd be képeket :)
  • B0B0
    #2030
    BUÉK!

    Szép ez a mozdony! :)
  • Nohab
    #2029
    Hát ez nem jött be... Na akkor csapó kettő




  • Nohab
    #2028
    Üdv!
    Kezdésnek berakok néhány általam csinált képet.





    Ui.: Remélem sikerül.
  • Tothenkopf
    #2027
  • V43 1105
    #2026
    LOL:D
  • Tuvok #2025
    Jaj, erről az a klasszikus vicc jut eszembe, mikor Szibériában a szovjet vonat már egy órája áll, mire egy utas kiszól:
    - Miért állunk már egy órája ??
    - Mozdonyt cserélünk !
    - Miért ?
    - Vodkáért !
  • Freedom88
    #2024
    honnan tudjuk? már ne haragudj, nem vagyunk menetrend irok.
    Mondjuk mert több helyen áll meg a vonat, vagy mondjuk 120as helyett csak 100as lett a vonat. Fogalmam sincs!
  • Tertovan
    #2023
    na joooo
    azthittem hogy kozelebb vagytok a tuzhoz es tudtok valami hasznos infot mondani hogy pl ezentul jarjak busszal mert ugyse fog mar gyorsulni stb....
    azert meg varok hatha...
  • HUmanEmber41st
    #2022
    Azt sajnálom, h Tertovan nem respektálja itt a válaszainkat :(, pedig mennyire igyekszünk :)
  • Freedom88
    #2021
    vagy hogy jó ásón támaszkodnak e
  • B0B0
    #2020
    Szerintem meg a vonatot vitték azért volt annyira lassú. Azt is meg kéne kérdezni, jó helyre érkezett-e! :))
  • HUmanEmber41st
    #2019
    És nem láttál a vonat mellett sínszálakat cipelő barna bőrű embereket? :) :)
  • Tuvok #2018
    Biztos nem a menetrendváltozás miatt, hm :)
  • Freedom88
    #2017
    de akkor a távolságnak is kisebbnek kéne lennie:)
  • mstummer
    #2016
    az ok nagyon egyszerű.a hidegben összemennek a tárgyak, ergo a kerekek is...ebből következik hogy lassabban megy a vonat. :)
  • HUmanEmber41st
    #2015
    Defektet cseréltek útközben :) :) :)
  • V43 1105
    #2014
    Tél miatt,műszakiokokból kitudja..:S
  • Tertovan
    #2013
    Hello

    Esetleg nemtudjatok hogy mert lett 180-perc helyet 220-230 perc a menetido kanizsa es bp-kozt?
    csak a tel miatt vagy valami mas okbol?
  • Freedom88
    #2012
    Utolag is:)

  • Freedom88
    #2011
    Boldog Karácsonyt!!!!
  • HUmanEmber41st
    #2010
    Boldog Karit és sok ajándékot mindenkinek!
  • B0B0
    #2009
    Vasutasok! Boldog karácsonyt neketek! :)

  • Tuvok #2008
    Boldog Karácsonyt a vasútbarátoknak :)

  • Rumcájsz61
    #2007
    Hát azért lehet keverni. Mert ha túl nagy a vasúton a hómagasság, akkor maga alá gyűrheti és már repül is, hiába a kötött pálya, ugyanott landol, mint a repülő, a pálya mellett. És ugyanúgy, mint a repülésnél, meg minden közlekedésnél, a télre föl lehet készülni, de megelőzni nem. Ezt felejtik el sokan és szidják azt a közlekedési ágat amelyikkel épp utaznának, de a működéséhez nem sokat értenek. Egyszer jártam úgy egy gyorssal, hogy egy kb. egy méteres hófalnak mentem, ami kb. ötven méter hosszú volt. 120 km/h-ról 2 mp alatt lelassúlt a vonat 90 km/h-ra. Gondolhatod az utasok mit élhettek át a kocsikban, mikor én is felpaszírolódtam a szélvédőre.
  • Freedom88
    #2006
    azért a MALÉV és a MÁVot szerintem fogjuk két különböző dolgokra. Nem mindegy hogy 160-180km/h val landoló gép csúszik meg a jegen, vagy egy kiépitett nyomvonalú pályán halad a vonat. Szóval ne keverjük a kosútot a vasúttal
  • Rumcájsz61
    #2005
    Két centi hótól még nem állt meg a vasút, sőt még 20cm-től sem, amikor a közutakon már minden állt. A süsükről meg annyit, hogy tényleg csak arra valók, hogy szétrozsdásodjanak. Tavaly télen a MALÉV már nem fogadott repülőket, de a vasút még mindíg ment, ha lassabban is, amikor leesett 20cm hó. a Nyugati balestre visszatérve tényleg a mozdonyvezető hibázott és felelősségre is kell vonni. De azt meg tudomásul kell venni, hogy csak az hibázhat, aki dolgozik.
  • HUmanEmber41st
    #2004

    sorry sorry sorry
  • B0B0
    #2003
    Ha a tied tört volna el akkor te is zúzásról beszélnél, hidd el! :D
  • Freedom88
    #2002
    csak két láb törött el
  • Tuvok #2001
    Na mindjárt kiutalok neked pár büntit :P
  • HUmanEmber41st
    #2000
    hogy enyém legyen a 2000-es TÉK!!!
  • HUmanEmber41st
    #1999
    Ez a hsz csak azért íródik,
  • V43 1105
    #1998
    Semmi,mégcsak anyagikársem keletkezett...