3800
  • B0B0
    #2959
    De én tudom, hogy te naaaaaaagyon jóindulatú vagy! :D
  • gz8
    #2958
    Nagy jóindulattal akár annak is be lehet tudni. De csak naaaaagy jóindulattal :))
  • B0B0
    #2957
    Vedd úgy, hogy a srácok a műszaki megvalósíthatóság költségelemzését boncolgatják! :)
  • gz8
    #2956
    Politikát kérem befejezni!
  • Christo
    #2955
    Demszky azért erőltette ennyire a 4-es metrót, hogy még abba a ciklusba essen az építése amiben ő írányít. Így le tudja nyúlni a lét. Gondolj bele mennyi mindent le lehet nyúlni egy metróberuházásnál, mennyi beton, szigetelés, berendezések, vállalatok... nem véletlenül kerül az többe mint amennyit igazából érne. A különbözet mind megy a zsebekbe.
  • Pluskast
    #2954
    Na igen csak a gond az, hogy a négysre sincs pénz sőt egyes elképzelések szerint nem is fogják soha 100%-an befejezni, és akkor ez az idegbeteg barom ott a fővárosban meg ötös metró terveket szövöget. Tiszta patyomkin.
  • B0B0
    #2953
    Hát mondjuk az 5-ös metró pont az, amit csinálni kéne, mert nagy szükség lenne rá, nem úgy mint arra a szar 4-esre!
  • Pluskast
    #2952
    Meg az 5-ös metro... A négyes kész sincs de már - amit meg megépítettek úgy szar ahogy van meg logikátlan stb - tervezzük az ötöst. Agyrém ez is csak nemigaz országban lehetséges.
  • B0B0
    #2951
    Pl. 4-es metró ugyebár :/
  • Pluskast
    #2950
    Sajna itt minden megszünik ami logikus és egyértelmű. Az elképzelhetetlen dolgok meg sorra valósúlnak meg....
  • Christo
    #2949
    Vonat ferihegyre: egy régebbi hír, viszont van benne egy kis történeti áttekintés
  • Tuvok #2948
    Egyszer ha értelmesen összerakják, akkor használható is lesz .
    Amúgy MSTS motorra épül, de ezt a kezelő erősen tagadta mikor kérdeztem .
  • Tuvok #2947
    Én 11 hónapot, de elég is volt egy életre
  • B0B0
    #2946
    Igen, ezt néztem a TV-ben. Klafa
  • mstummer
    #2945
    Egy kis érdekesség az origoról: MÁV mozdonyszimulátor
  • HUmanEmber41st
    #2944
    Ez nem is igazán érdekes hír.
    Ha egy férfi gázolna halálra egy teherszerelvényt, na az már igen..
  • Nohab
    #2943
    Egy ideig megmenekült a 38 vasútvonal.
  • csgery
    #2942
    Végülis mozdonyok, tehát ezt is írhatom ide:
    Tőlünk (ahol lakom) néhány száz méterre baleset történt. cikk! egy férfit gázolt halálra egy teherszerelvény
  • B0B0
    #2941
    Direkt így van megkonstruálva a gép. Vannak olyan kis modellmotor-vezérlők, amik zenéltetik a modellmotorokat. Olyan frekivel forgatják őket, hogy zenei hangot adjon.
  • gz8
    #2940
    Nem, Pokolgép... ^^
  • Freedom88
    #2939
    amivel megy az csinálja:)
  • csgery
    #2938
    Sziasztok:D egy kérdés, remélem értelems választ kapok rá:D
    Szerintem más is így van vele, hogy a Taurusnak gyönyörű hngja van,amikor indul:D Mitől van ez a szolmizációs hang?
  • B0B0
    #2937
    Ízi rájder öcsém?? :DD
  • gz8
    #2936
    meg vadnak születtél, ugye? :DD
  • B0B0
    #2935
    :DD

    A sínek közt születtem! :DDDD
  • gz8
    #2934
    Néztem is nagyot, hogy ennyire öreg még te sem lehetsz :DDD
  • B0B0
    #2933
    Huhh, most nézem, hogy kihagytam egy vessző! 1,1 évig dolgoztam a MÁVnál :S
  • gz8
    #2932
    A dimplomamunkám is ezzel kapcsolatos, csak azok az emlékek olyan régiek máááár :))))

    (na jó, :/ )
  • B0B0
    #2931
    Én csupán 11 évig dolgoztam a MÁV-nál, nem kell bemutatni ;)
  • gz8
    #2930
    Szüntet, ü.

    Egy volt tankörtársam a MÁV-nál dolgozik mérnökként, és hát volt egy-két hajmeresztő sztorija.
    Főleg az a gáz, hogy nagyon sok fontos poszton szívszorítóan buta, ugyanakkor a pozíciójához foggal-körömmel ragaszkodó (itt mindenki azt a jelzőt gondolja, ami jól esik) van.
  • B0B0
    #2929
    Hát igen. Szomorú. Egész Európában virágkorát éli a vasút, nálunk meg szűntetik meg
  • gz8
    #2928
    Ezt viszont már csak linklelni merem: http://www.youtube.com/watch?v=xirxJDgUk88&feature=related
  • gz8
    #2927
  • gz8
    #2926
    Tegnap ti. egyáltalán nem volt látható, sőt, maga a kép sem volt elérhető. Bizti a tárhellyel lehetett valami gubanc :)
  • B0B0
    #2925
  • Tuvok #2924
    Nem kormánynegyed kéne, hanem negyed kormány ...
  • B0B0
    #2923
    Semmi. Ott van a helyén.
  • gz8
    #2922
    Mi törpént a bannerrel?
  • Christo
    #2921
    Kormányzati negyed - vajon mi lesz a megoldás?
  • gz8
    #2920
    Á, pont jó :)))