3800
  • whiskeyman
    #3279
    egy kis verseny :D
  • Freedom88
    #3278
    jaj ez a Bz:) most volt vizsga belőle...blöeee van tőle:) sok hülye separ szürő:)
  • Tuvok #3277
  • MM2
    #3276
    Van Bzmot fan weboldal: ITT

  • DWO
    #3275
    http://darth.tx.hu
  • Web mester
    #3274
    Nagyon szép kép!
  • MM2
    #3273
    Bz-mot
    Túl nagy kép, így linkelem...
  • Tuvok #3272
    Volt, de úgy hívták "állam", és amit befektettél, azt kezelési költség címszó alatt mind el is vesztetted :D
  • B0B0
    #3271
    Tényleg! Vajon volt az ruszkiknál takarékpénztár? XDD
  • HUmanEmber41st
    #3270
    :D :D :D
  • B0B0
    #3269
    Túldízelfelvétel-védelemről meg valószínüleg nem hallottak a ruszik (max. kevésdízelfelvétel-védelemről, nehogy már túl keveset fogyasszon!) :)))
  • Tuvok #3268
    A nemlétező túláram védelem nyilván dolgozik rendesen :D
  • B0B0
    #3267
    Biztos lejtőn indult el! :DD
  • HUmanEmber41st
    #3266
    De... nincs nagyon megterhelve szegény Szergej? :D :D
  • B0B0
    #3265
    Jajj de cééép :)
  • whiskeyman
    #3264
    aha, most már ok
  • Tuvok #3263
    Hát csak tipp, de régebben nyíregynek volt egy teheres csörgős fordája, amihez Db adta a gépet, talán az van még meg
  • csgery
    #3262


    Néhány napja Ő járt errefele:) (aki nem Nyíregyháza után lakik annak lehet ez normális, de errefele nagyon ritka a dízelmozdony, főleg egy Szergej:))

    Jah és Záhonyfele többször szokott menni gépmenetbe egy Csörgő, nemtudja valami, miért?:D
  • whiskeyman
    #3261
    milyen gázolás volt ma Cegléd környékén?
  • Tuvok #3260
    A munkavezeték szabványos magassága 6000 mm, egyvágányú tápvezetékkel ellátott pályán, nyílt vonalon 5700 mm a sínkorona felett .
  • Freedom88
    #3259
    nem mindenhol egységes...alagút, aluljáró..ott alacsonyabb, meg néhol tényleg az:) átlag asszem annyi, vagy az a max már igy hirtelen nem tudom pontosan
  • csgery
    #3258
    Én 5.8 at tudok:) (Várda állomáson annyi van kiírva minden póznára. (a sínkoronától mérve)
  • Freedom88
    #3257
    felsővezeték ha jól tudom 6,2m-re van a sinkoronától mérve
  • Truck Driver001
    #3256
    Több mint 500tonnás maga a mozdony?Uramisten...A Gigant mennyit nyom?120-at?Négyszer többet nyomna nála?Nem semmi..utakon a kurva nagy kamionoktól tartok,sínek közelében a kurva nagy vonatoktól:DD [sehol nincs biztonság:/] Egypk vlhol olvastam,hogy a Szili 80Tonnás vagy mennyi..és ügye a magassága 4,5méter.Na most abban az áramszedő is benne van,vagy csak tetőig értik?:DD
    Nekem egyszer egy román kamionsoffőr mesélte,hogy vlmi érintőlegesen elkapta a vonat,az elötte álló turista buszt,és ügye kicsit vissza lökte a vonat,rá a kamionjára.Na most azt mondta,hogy a busz elejét,vlmennyire így megbontotta a vonat,de ő meg erre az egész busz hátulját kinyitotta.Mondta hogy még nem látott annyi embert egyszerre egy pillanat alatt előre dőlni,aztán hirtelen hátra:D De nem esett senkinek baja.
  • Freedom88
    #3255
    hát oda szólt a fuvar, ami nem sok van és amikor nincs akkor irány K.barcika
  • Nohab
    #3254
    Akkor kirándultak egy jót. Az 1-en jöttek Komárom felől.
  • Freedom88
    #3253
    2 van neki igen..általában kazincbarcikán álldogállnak az 1. vágányon
  • Nohab
    #3252
    Az Eurocomnak most két új gépe van? Szombaton sikerült a 481 001-0-ról egy képet csinálni, csak elcsesztem és ronda lett. A gép mögött egy másik 481-es és ugyan az a cég logó van rajta, de egész más a festése.
  • Web mester
    #3251
    A 328-as Szili felújítását tegnap kezdték el:
  • Nohab
    #3250
    Én csak kiegészítettem.
  • SpeedXHUN
    #3249
    Ahogy Tuvok írta az teljesen igaz:)
  • SpeedXHUN
    #3248
    Román gép lol:D nem kell mindenfélét beírni:D
  • Nohab
    #3247
    Svéd gép, és Komáromba van a honállomása.
  • B0B0
    #3246
    ÚÚÚ, télleg román, pont nem szláv :DD
  • Tuvok #3245
    Ez az ún. román gigant, vagy idiótább magyar nevén a Csaurusz (Csaucseszku Taurusa) .
    Bődületes erő van benne, valami 7000 ló, de olyan légvesztes, hogy egy állomáson nem lehet vele átgurulni kikapcsolt légsűrítővel, ráadásul D2-es fékezőszelep van rajta, pedig hosszú tehervonatra tervezték . A vonatrajárás is felér vele egy kiadós lóbaszással .
    Eredeti neve "Class 40" (Vmax=120 km/h), ennek van továbbfejlesztett változata, a "Class 41" (160 km/h) és "Class 4"2 (200 km/h), utóbbiból ha jól tudom csak 1 db készült .
    A képen az MMV (Magyar Magánvasút ZRt.) mozdonya van, ha jól tudom Class 40-es, de erre most nem vennék mérget .
  • leho94
    #3244
    Ez teccik :)
  • B0B0
    #3243
    Fúú, ez valami szláv mozdony, keleten nagy kultusza van csak azt nem tom hirtelen, hogy szolvák, vagy szerb (esetleg bolgár)
  • whiskeyman
    #3242
    tegnap lőttem Kiskunfélegyházán...miféle mozdony ez?

  • B0B0
    #3241
    Fúú, azt hiszem tudtam volna párat fényképezni én is! :)
  • Tuvok #3240
    Az rendben van, de vannak olyan szolgálatok, ahol 12 órából 10-11-et pörög a tengely és nincs közbeváltó .