9806
Foci EB 2008
  • 5w0rdf15h
    #365
    A TÖRÖK VÁLOGATOTT VÉGLEGES EB-KERETE:

    Kapusok: Volkan Demirel (Fenerbahce), Rüstü Recber (Besiktas), Tolga Zengin (Trabzonspor)

    Védők: Sabri Sarioglu (Galatasaray), Gökhan Zan (Besiktas), Emre Aºık (Galatasaray), Servet Çetin (Galatasaray), Hakan Balta (Galatasaray), Ugur Boral (Fenerbahce), Emre Güngör (Galatasaray)

    Középpályások: Mehmet Aurélio (Fenerbahce), Mehmet Topal (Galatasaray), Emre Belözoglu (Newcastle United), Tümer Metin (Lárisza), Hamit Altintop (Bayern München), Ayhan Akman (Galatasaray), Arda Turan (Galatasaray), Tuncay Sanli (Middlesbrough), Kazim Kazim (Fenerbahce), Gökdeniz Karadeniz (Rubin Kazany)

    Csatárok: Nihat Kahveci (Villarreal), Semih Sentürk (Fenerbahce), Mevlüt Erding (Sochaux)



    A FRANCIA KERET

    Kapusok: Gregory Coupet (Olympique Lyon), Sebastien Frey (Fiorentina), Steve Mandanda (Olympique Marseille)

    Védők: Eric Abidal (FC Barcelona), Jean-Alain Boumsong (Olympique Lyon), Francois Clerc (Olympique Lyon), Sebastien Squillaci (Olympique Lyon), William Gallas (Arsenal), Patrice Evra (Manchester United), Willy Sagnol (Bayern München), Lilian Thuram (FC Barcelona)

    Középpályások: Lassana Diarra (Portsmouth), Claude Makelele (Chelsea), Jeremy Toulalan (Olympique Lyon), Patrick Vieira (Internazionale), Florent Malouda (Chelsea), Franck Ribéry (Bayern München)

    Támadók: Nicolas Anelka (Chelsea), Karim Benzema (Olympique Lyon), Sidney Govou (Olympique Lyon), Samir Nasri (Olympique Marseille), Bafetimbi Gomis (Saint-Étienne), Thierry Henry (FC Barcelona)

    Nem normális ez a Domenech....kihagyta Flaminit, Ben Arfat, Cissét meg Mexest....és kiviszi Vierat meg Makelelet, meg a tapasztalatlan Gomist, hát bakker....
  • miki36
    #366
    Boumsong Mexes helyett?
    valóban nem normális.
  • 5w0rdf15h
    #367
    nah lehet szemezgetni... :)

    AZ OSZTRÁK KERET

    Kapusok: Alexander Manninger (AC Siena), Jürgen Macho (AEK Athén), Ramazan Özcan (TSG 1899 Hoffenheim)

    Védők: Martin Stranzl (Szpartak Moszkva), Emanuel Pogatetz (FC
    Middlesbrough), Markus Katzer (SK Rapid Wien), Garics György (SSC Napoli), Sebastian Prödl (SK Sturm Graz), Ronald Gercaliu (FK Austria Wien), Martin Hiden (SK Austria Kärnten), Jürgen Patocka (SK Rapid Wien)

    Középpályások: Joachim Standfest (FK Austria Wien), Christian Fuchs (SV Mattersburg), Rene Aufhauser (Red Bull Salzburg), Ivica Vastic (LASK Linz), Christoph Leitgeb (Red Bull Salzburg), Andreas Ivanschitz (Panathinaikosz), Jürgen Säumel (SK Sturm Graz), Ümit Korkmaz (SK Rapid Wien)

    Csatárok: Martin Harnik (Werder Bremen), Roland Linz (SC Braga), Roman Kienast (Ham-Kam), Erwin Hoffer (SK Rapid Wien)

    A LENGYELEK VÉGLEGES EB-KERETE

    Kapusok: Artur Boruc (Celtic), Lukasz Fabianski (Arsenal), Tomasz Kuszczak (Manchester United)

    Védők: Jacek Bak (Austria Wien), Pawel Golanski (Steaua Bucauresti), Mariusz Jop (FK Moszkva), Adam Kokoszka (Wisla Kraków), Marcin Wasilewski (Anderlecht), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Michal Zewlakow (Olympiakosz)

    Középpályás: Jakub Blaszczykowski (Borussia Dortmund), Dariusz Dudka (Wisla Kraków), Lukasz Gargula (Belchatów), Roger Guerreiro (Legia Warszawa), Jacek Krzynówek (Wolfsburg), Mariusz Lewandowski (Sahtar Doneck), Rafal Murawski (Lech Poznan), Michal Pazdan (Górnik Zabrze)

    Csatárok: Wojciech Lobodzinski (Wisla Kraków), Marek Saganowski (Southampton), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Maciej Zurawski (Lárisza)

    A VÉGLEGES CSEH KERET

    Kapusok: Jaromir Blazek (1. FC Nürnberg), Petr Cech (Chelsea), Daniel Zitka (RSC Anderlecht)

    Védők: Zdenek Grygera (Juventus), Marek Jankulovski (AC Milan), Michal Kadlec, Tomas Sivok (mindkettő Sparta Praha), Radoslav Kovac (Szpartak Moszkva), Zdenek Pospech (FC Köbenhavn), David Rozehnal (SS Lazio), Tomas Ujfalusi (Fiorentina)

    Középpályások: Tomas Galasek (1. FC Nürnberg), David Jarolim (Hamburger SV), Marek Matejovsky (Reading), Jaroslav Plasil (Osasuna), Jan Polak (RSC Anderlecht), Libor Sionko (FC Köbenhavn), Rudolf Skacel (Hertha BSC), Stanislav Vlcek (RSC Anderlecht)

    Csatárok: Milan Baros (Portsmouth), Martin Fenin (Eintracht Frankfurt), Jan Koller (1. FC Nürnberg), Vaclav Sverkos (Banik Ostrava)
  • Count Adyn
    #368
    Aki Olaszországba játszik az nem lehet francia válogatott ugy látszik:DDDDD
  • Csesza
    #369
    ott van Vieira :)
  • Count Adyn
    #370
    Jaj tényleg, ő a kivétel, a fekete ló:DD
  • ForzaInter
    #371
    Vieira a csapatkapitány, am Mexes se egy éeltbiztosítás...

    Cisset és Trezeguet nem vitte ki, ez óriási hiba...
  • 5w0rdf15h
    #372
    Viera már egy fos....Flamonak meg et az eddigi legjobb szezonja volt...

    Boumsong meg szintén nyomorék, Mexes a Romaba jobban tolta szvsz
  • ForzaInter
    #373
    Vieira fos? szezon elején tényleg nem volt vmi jó Interbe, de akkor tért vissza hosszú sérüléséből, de a tavszi szezonban legjobbak közt volt, emg hát a ő csapatkapitány, rádáasul psoztján még mindig legjobb francia, szte m az ő neve megkérődjelezhetetlen...
  • focieb2008
    #374
    Sziasztok!
    Ha további információkat szeretnétek megtudni látogassátok meg a www.focieb2008.cwi.hu -t. Hírek,Képek,Videók,Tippek,Fórum,Statisztikák,Szavazás-Minden ami Svájc/Ausztria Eb!
    Gyertek és nem bánjátok meg!!
  • Csesza
    #375
    túl nagy ez bannernek :S
  • 5w0rdf15h
    #376
    mivel a fehér részt nem vágta le róla :D

    de az aljából és tetejéből le lehet vágni és akkor már nem akkora
  • Csesza
    #377
    én csak belinkeltem a modi topikba és gabber mondta, hogy túlnagy :S
  • Csesza
    #378
    ooo faszdmeg :D én nem láttam, hogy ez így van ez a kép :D

    levágom
  • SLICK
    #379
    hát igen sajnos :((
  • Csesza
    #380
    csináld meg plz ha megy, mert valami nemkápise, mivel a paint az csak ezt az euro2008as képet jeleníti meg a fehér részt pedig nem, mert ha letöltöd és rendesen megnyitod akkor akkor jó de ha így nézed akkor marad ugyanerkkora a kép :S
  • Gunnersboy
    #381
    és Clichy sincs ott mondjuk..hát ennyit ér a PL álomcsapatában lenni
  • QPR
    #382
    Pogrebnyakot még a 20. perc előtt (pár perccel fantasztikus 30 méteres szabadrúgásgólja után) sérülés (!) miatt le kellett cseréni a mai orosz-szerb (2-1) felkészülési meccsen.
    Néztem és megmondom őszintén csalódtam a zbornajaban. Nem fognak most sem sok vízet zavarni, ha nem változik semmi. (Egyedül a csoportjukban bizhatnak)
  • Breki33
    #383
    a fehér rész a böngésződ P

    DE csináltam egyet

  • Csesza
    #384
    igen, de nagyon nagy volt a méret

    nemtudtam máshogy megfogalmazni :D

    thx!
  • Breki33
    #385
    játékosokkal

  • Csesza
    #386
  • Breki33
    #387
    Lehet ilyen lenne a legjobb, deha túl nagy nem csinálom meg végig feleslegesen

  • Csesza
    #388
    gabber-t kéne megkérdezni, mivel nincs hg ezért ö dönti el, hogy mehet e vagy nem
  • gabber_saviola
    #389
    simán jó ezis, akkor ezt rakjam be miszter?
  • 5w0rdf15h
    #390
    előbb talán írja be a többi csapat nevét is nem? :D
  • ProGabe #391
    csak szerintem elcseszett ez a két figura?ha japó vb lenne,még megérteném,de ilyet hogy követhettek el svájciak (na jó,meg osztrákok)?! :S
  • gabber_saviola
    #392
    :Ddd
  • QPR
    #393
    sok bába közt elveszik a gyerek...
  • Duby
    #394
    Amúgy mi a véleményetek a csoportokról? Mondjuk először is ki mit jósol az A csoport (Csehország, Portugália, Svájc, Töröko.) végeredményére?

    Szerintem meglepetés születik, és Svájc továbbmegy másodikként, tekintettel a hazai pályára, ennek lélektani feldobó erejére, a várható játékvezetői támogatásra, és a csehek meggyengült csapatára. De bárhogy is, egyből a nyitómeccs döntheti el a csoport második helyét, aki itt győz, az a portugálok mögött tovább megy sztem. Szóval én 1. Portugália, 2. Svájc, 3. Csehország, 4. Törökországot jósolok.
  • bubu13
    #395
    1.Portugália
    2.Csehország
    3.Törökország
    4.Svájc
  • Csesza
    #396
    Portugál
    Török
    Svájc
    Cseh
  • daviddavid
    #397
    1. Portugália
    2. Törökország
    3. Svájc
    4. Csehország
  • QPR
    #398
    Portugál
    Cseh
    Svájc
    Török
  • freebet
    #399
    Hello srácok,
    ezt nézzétek meg, szerintem titeket érdekelni fog:
    focieb2008.net
  • vmvr
    #400
    Portugál
    Svájc
    Cseh
    Török
  • focieb2008
    #401
    -nincs reklám az sg-n-
  • szucsy89
    #402
    látom a portugál 1.helyben nagy egyetértés van:D

    ez is kemény csoport lesz ám..:D
  • DJ BP
    #403
    ez nagyon kemény EB lesz, Ausztrián kívül nincs könnyű ellenfél. Vagy nagyon szép meccsek lesznek, vagy sok 0-0-ás, 1-0-ás meccs
  • Csesza
    #404
    Ausztria se lesz olyan könnyű ellenfél, hisz hazai pályán vannak, nem akarnak majd leégni, biztos vagyok benne, hogy mindent beleadnak, netán ha még segíti is őket a hazai pálya előnye akkor mindenkinek nehéz dolga lesz velük