27
  • spk202
    #27
    Hát igen.....ez meg a Pac Man.........igazi játékok......minden játék ősatja: aki ezeket lenézi az a mai (pl.:gta;GofFhater stb.)játékokat nézi le.Ezeket nem lehet lenézni!!!!
  • Ádám79
    #26
    Boldog Szülinapot!! Ha A Tetris Plustól Jobb Játékot Csinálnának Nagyon Boldog Lennék!
  • Sidewinder
    #25
    Boldog Szülinapot Tetris!
    Hajrá Oroszok,remélem még sok ilyen jó játékot csináltok nekünk!
  • SFKS
    #24
    Szerettem, sokáig el tudtam vinni de már egyáltalán nem játszom vele és nem is fogok
  • Jagi
    #23
    LOL! :DDDDD
  • Buco
    #17
    Mi mostanában baromi sokat tetris-ezünk, egész konkréten Quadra-zunk! Ismeritek? Neten játszható egymás elleni "frag" alapú tetris:

    http://quadra.sourceforge.net/

    Iszonyat jó!
  • schrank
    #16
    azért két full laikusnak 1 vs 1 rubikkockázni elég hosszadalmas lenne akkor maradok a tetrisnél
  • Hegyikecske
    #15
    nekem a rubukkocka jut eszembe róla. Annak is megvolt a maga kalandos története, bármilyen hihetetlen az magyar találmány volt, mégis egy hasonló ballépés folytán nem a magyarok húzták belőle a legnagyobb hasznot
  • joofiu17
    #14
    Szerintem is tuti jatek es nem fikazni mert mindig kez ala kerulhet es meg lehet kedvelni, sot ezt kell is kedvelni!!!
  • schrank
    #13
    az ne fikázza ezt a játékot aki még nem játszotta egymás ellen ugyanis megunhatatlan
  • hypno
    #12
    Az ilyen játékok azok, amiket az ember időről időre elővesz, és nem a csúcsgamák.
  • Darth Sith
    #11
    ne rossz, de nekem már 10 évvel ezelőtt is herótom volt tőle. De aki szereti, had játszon vele. Boldog szülinapot! ;)
  • zolo
    #10
    elfelejtettem ez válasz Luciferke üzenetére
  • zolo
    #9
    Időmilliomosok és agyalágyultak játéka
  • Luciferke
    #8
    Akiknek esetleg nehéz lenne a játék:

    Tetris 1D

  • sweech
    #7
    :DDDDDDDDDDDDDDD
  • Runo
    #6
  • rolika
    #5
    jó játék, sokat toltam, meg változatait is :)
    remélem uwe boll nem filmesíti meg
  • Evil Merodak
    #4
    Éljen soká!
  • Roli
    #3
    Boldog szülinapot! Hajrá oroszok! a Tetris igen jó játék valóban!
    Remélem a Ladaracing is hasonló élvezetes és szórakoztató lesz!
  • Rafaelo
    #2
    én 5perc után meguntam de azé joa :D
  • hypno
    #1
    Boldog szülinapot. Gratula