116
Neked melyik az a game, ami legjobban felidegesített?
  • bubu13
    #116
    Engem a Moto gp 07 amikor az utolsó kanyarban elesek és megelőz az egész mezőny
  • mucsácsó
    #115
    az NFS-ek...
    EA már szerintem élvezi, hogy ennyit szidják az emberek a játék nehézségét :DD
  • mucsácsó
    #114
    Sofia Martinez...a rohadt kurva édes anyját :D
    Na meg a Jack geci se semmi... az is úgy elhúz...
    Sofia...hát az egyszerűen...az több mint egy csíter na :D
  • MaT
    #113
    Need for Speed Underground! Jhaaaj mikor 7 körös verseny volt és egy kör ilyen 2 perc és akkor az utolsó körben csodálatos módon valahogy utólérnek az emberek holott vezettem előttük legalább fél perccel és az utolsó kanyarban kilöknek! Nemáááááá! AZ Underground 2-vel nem is mertem játszani mert féltettem a billentyűzetemet! Ugyanis az első rész után billentyűzetet kellett cserélnem! :) Szegény kapta a dózist rendesen! :)
  • k8bal
    #112
    Jaja! Az a kis köcsög pina (nem jut eszembe a neve) állandóan csítel! Még öröknitróval se lehet nyerni néha!
    Bezzeg multiba mindig nyerek mindent!
  • k8bal
    #111
    arra van mod, hogy a katonák ne legyenek ilyen médiumok!
  • kastil
    #110
    Az ősgeci az Oblivion, elmegyek hatszaztizenynégy kilométerre attol a kibaszott katonatol, es meg mindig megtalal egy kibaszott bokor mögött, ahol meg a kurva mokus sem járt soha
  • mucsácsó
    #109
    éppen a FlatOut 2 baszta totálisan az idegeimet szét :D
  • Police88
    #108
    összeszenved az ember egy autót és szarrázúzza 3mp alatt XD meg volt h elnyelt a beton xD télleg idegölő
  • k8bal
    #107
    up!
    Street Legal - Racing Redline!!! Állandóan kifagy a kis mocsok, lehetetlen irányítani (kormány, bill, gamepad)...
  • csgj
    #106
    én a heroes V-el is sokat vacakoltam. érdekes módon, a gép, akkor is keményebb csapatot állít össze nekünk, ha már überül felfejlesztettük a harcosinkat
  • N3TuddKi
    #105
    engem a fifa 2006 idegesít, ahogy a kollégáim üvöltöznek amikor játszanak vele...
  • Lucifair
    #104
    Engem a blood omen kettő húzott fel de nagyon.
  • _Atti_
    #103
    Ta-ban nem nagyon megy a rush főleg a commander miatt:)
  • mucsácsó
    #102
    hehe, aszittem már kihűlt totál ez a topic, de akkor látom hogy nem teljesen halt meg még ^^
  • Rage47
    #101
    prince of persia - warrior within
    imádom a pop játékokat, de ez a része ecerüen úgy felidegesitett egyszer, hogy egyböl uninstall. azóta sem játszottam vele:)
  • mucsácsó
    #100
    ték
    #100 ^^ :DDD
  • tigeroo
    #99
    prince of persia - warrior within ^^,

    egy heti játékmentésemet baszta el a gép ^^
  • Newfronter
    Szüli
    #98
    A haveromat a Total Annihilation idegesítette fel, órákig tudott egy pályán bíbelődni, nem értem miért nem rohanta le az ellent az elején. Már kukoricát is vittem és úgy néztem hogy játszik.
  • Police88
    #97
    Akkor van gáz ha idáig fajulnak a dolgok :D
    katt
    katt2
    boomheadshot
  • matyi08
    #96
    nem értitek, hogy a most wanted-ba ha mindíg nyersz soha nem veszítesz, akkor te is kapsz egy-két utánégetőt, olyant, amit a gép is használ? ti nem kaptatok?:DDD
  • Newfronter
    Szüli
    #95
    Én meg imádom szívatni a rendőrök köcsög fejét! :DDDDDDDDDD
  • JancsiPapa
    #94
    Prince of Persia ofkorsz!
  • Iceman89
    #93
    szerintem a NFS Most Wanted is rohadt idegesítő, főleg a rendőrös soha nem sikerülő küldetések...
  • mucsácsó
    #92
    nem csak neked, a Quake 4 télleg ritka szar lett...olyan unalmas..pf
  • mucsácsó
    #91
    jóvanna, hát de mégis tudják miről van szó nem?
  • Web mester
    #90
    Simcity!!!Az egy idegroncsolo játék!!!
  • ThugEdge
    #89
    sztem igaziból idegesítő gém nincs
    van nehéz,túl könnyű és rohadt unalams
    a többi meg jó gém
    pl nekem-kövezzetek meg-de a quake4 rohadt uncsi,vmiért nem tudok rápörögni,néha megyek 1-1 pályát,de közben letolok más játékokat,pedig jól néz ki,jól fut,nem tom kicsit siváros nekem
  • tomo
    #88
    a topik cime igy nagyon gáz.
    nem lett volna egyszerubb es szebb az "idegesítő játékok" cim?

    ez a gameek, olyan mintha valami szaros kecske mekegne
  • ngcsnet
    #87
    nem:)
  • mucsácsó
    #86
    nem tudtad? :)
  • ngcsnet
    #85
    jó tudni.
  • Newfronter
    Szüli
    #84
    Gyere MSN-re, megmondom a megoldást!
  • mucsácsó
    #83
    hehh ..... béna ember ....
    de az a büdös rabló kurva anyját ennek a mocskos szaros pop3-nak, úgy elakadtam...nem tom merre kell menni...ez tud legjobban feligesíteni
  • ssk3
    #82
    Most attól hogy van béna ember a POP ok kurva jók
    Sajnos a 3. még nincs meg:(
  • mucsácsó
    #81
    nem csak téged :DDD POPWW legidegesítőbb...mondjuk a T2T sem semmi...habár eddig még nem vészes, ameddig elvittem, csak néhányszor vertem a billenytyűzetet érte :D
  • Newfronter
    Szüli
    #80
    POP1-2-3, ez idegesített eddig legjobban. De attól még jó játék :))
  • mucsácsó
    #79
    hát lehet...sztem én vagyok az egyetlen, kövezzetek meg, de nekem nem jött be a Mafia =/ :(
  • báttyó02
    #78
    mafia-t semmi se fogja megszorongatni az tuti
  • báttyó02
    #77
    jaja