Tokio Hotel

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

berlinboy6329
#668
Póráz 😄

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

Beast Machine
#667
VOLTMÁÁÁÁÁÁR!!!

...vágod?

RatBaG
#666
uristen mi van ennek a nyakán

Per Aspera Ad Inferi.

#665

Szabi84
#664
LOAAAL

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Jano
#661

- Have you ever had déja-vu? - Didn't you just ask me that?

#660
Töketlen Huligánok

#658
Teljes átalakulás 😊

#657
az utolsó kép fikció, hogy "majd ilyen lesz"

flippy
#656
Lány vagyok, mégse tudtam megkülönböztetni:S:S:S:S

Stark
#655
lol bazzeg, pedig totál bevesezm ha nem mondod😄
(bakker, má félek magamtól, nem ismerem meg a nõket😄)

hópihe

#654
Az utolsó képen nem õ van. <#nyes> <#mf1>

Stark
#653
fõleg az utolsó képen...

hópihe

Stark
#652


aztarohatt....
ha nemtudnám hogy ez bill, még azt montam volna, hogy valami nõ....

hópihe

#651
Még maga Ternovszky Béla mondta egy beszélgetõs mûsorban...

Mivel ezt is õ rendezi, én bízom benne, hogy ugyanolyan minõségi darab lesz.

Stark
#650
BRAVO: Jelenleg van olyan, hogy nem jön be a kép magatokról az újságokban?

Bill: Néha tiszta bénának találom magam a fotókon. (mi is, csak mi buzisnak)

Gustav: Engem meg mindig rossz pillanatban kapnak le. (mit álltalában mindenkit...)

BRAVO: Van olyan téma, amirõl nem tudtok beszélgetni?

Tom: Mindenrõl tudunk beszélni. (arról is, hogy mekkora kis buzik?😄)

Bill: A szomszédokkal is jól eldumálok, még ha a zene túl hangos is. (gondolom ök se csípik a kis buzikat, de hát akinél a pénz annál a hatalom...)

Georg: Hát persze, megint õ nyer.

Bill: Néha a másik nem tudja mit akart már mondani.




szóval ez tök komoly😄

hópihe

Beast Machine
#649
nebassz, ha olyan színvonalú lesz, mint a bumbi 2, akkor megölöm a készítõket

...vágod?

Voltan
#648
Azért ez röhej:
T. H. tévhitek:

"- A Kaulitz-testvérek szeretik az okos csajokat

- Gustav szereti a szõke hajú lányokat"

És a végén:
"Tehát ha valahol ezeket látjátok, az 100%-ig valótlan!"
Magyarul: Kaulitzék csakis az agyhalott groupie lotyókat szeretik, lehetõleg 15 év alatt. Gratulálok! Most már a magyar rajongóknak is van esélye.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

prezi
#647
majd én szabályzom -.-

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

zakika
#646
Az jo, magyar rajzfilmeket szeretek. Neha jobbak mint az amerikai superstar filmek. Menyi filozofia van egy doktor Buboban 😊

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

#645
Jaja, készül a második rész <#wink>

zakika
#644
mentam, megmontam, nemmegmotam - no kinyiras, egetes, gyalazas, aldozas. elvis is meghalt pedig o volt a Khiraj (meg persze Zugo Dzimi)

a Pokiorol a Macskafogo magyar rajzfilm jut eszembe

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

Narcotic Syntax
#642
mikezek ^^

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

#641
Én csak szóban trágárkodok. Írásba nem adom.

#640
relatív hogy mi csúnya szó -.-

prezi
#639
közérdekû közlemény: mindenki lesz szíves kulturáltan fórumozni, nem írunk trágár szavakat sehova a fórumon TEHÁT ide sem <#wink>

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

#638
Beast Machine - Takonyban Hempergõk
Oliverspy - Tutijó Fotel 😄

XenonIceX
#637
Tokio Fotel

\"Szemed az úton, pedál a padlón, tiéd a pálya, nyomd tövig!\" KeloX Csoport [www.kelox.extra.hu]

#636
Én már alig várom...

#635
Eccer úgyis megdölgenek. Élet rendje D:

#634
Bocs "csõdbe" akart lenni csak elírtam.
#633
valahogy csódbe kéne jutattni a Takonyban Hempergõket csak még nem tudom hogyan.
Beast Machine
#632
A "szertartásosan feláldozom"-ot kihagytad.

...vágod?

#631
nem szánalmas =)

#630
csak próbálom kicsit tényekkel emelni a topikot, hogy ne csak az legyen hogy "elégetem", "kinyirom", "földbe taposom" stb., mert az igen szánalmas.

Olvassátok el a #619-est - lehet értelmesen is kommunikálni.

#629
Direkt cukkolsz mindenkit?
#628
<#falbav><#wilting>
#627
fú gecc ez beteg 😮
desajnálom :C

flippy
#625
<#wilting>

Beast Machine
#624
<#falbav><#lama><#help><#guluszem1><#rinya><#kocsog><#levele><#boxer><#ticking>

...vágod?

#623
billy girlt

#622
úristen...

#621
"A fiúk közül elõször Bill, aztán sorra Tom, Georg és Gustav is elment a kordon elõtt. Én a kordon legszélén álltam, és Virág utólag mesélte szó szerint "A Bill tök fapofával ment, és amikor te ott benyújtottad a kezed, elkezdett mosolyogni!" És tényleg így volt, Bill végigballagott elõttünk, de én kapcsoltam, és bepasszíroztam magam a kordon legszélére, és tényleg: MEGFOGTA A KEZEM (egyébként furán száraz volt a bõre-) ÉS RÁMMOSOLYGOTT! Tökre elolvadtam, és elkezdtem bõgni, annyira boldog voltam! Legalább 2 órán keresztül ki voltam ütve, mert Bill a kedvencem, és pont õ rámmosolyog! Azonnal felhívtam az egész baráti kört, és (mivel tombolt a háttérben a zene) mindenkinek üvöltve mondtam a telefonba: "NEM FOGOD ELHINNI MI TÖRTÉNT! ITT VAGYOK A VIVA COMETEN, ÉS BILL MEGFOGTA A KEZEM!!!!!!!!"

http://gportal.hu/gindex.php?pg=9663997

zakika
#620
nem tudtam vegigolvasni
de ez a kep jo

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

#619
#618
Inkább a Grindcore isteneinek áldozd fel, az sokkal látványosabb. <#vigyor>

Beast Machine
#617
Nem, a fangirlt, akinek a TH-pólója van, és akit szertartásosan áldozunk fel a Hevi Metál isteneinek. Persze, csak miután meggyaláztuk. Prioritás vazze, prioritás😄

s hogy el nem felejtsétek: Hevvi Metááál!

...vágod?

zakika
#616
billy boyt?

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

#615
megdugjuk xD

#614
Nincs az a szint ami alá ember ne tudna süllyedni