Tokio Hotel

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#718
Ne bántsál ne bántsál !

Stark
#717
ezek nem ugy néznek ki mint brtini meg sakira kicsiben?

hópihe

prezi
#716
nemtudnám elviselni ha információ hiányban szenvednétek 😛

Blog 27

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

Beast Machine
#715
ENNYIRE azért nem hinném. Nekem köztudottan titániumötvözetbõl vannak az idegeim, de ez a két apakomlexusos díszcsitri még nekem is sok volt...

...vágod?

zakika
#714
mit jelent hogy durva? gorogul horognek blackmetalra polka ritmusban es kozben jaccik a buzuki?

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dicsõség

Stark
#713
sztm inkább menny az ogrish.com mer a blog 27 sokkal durváb...

hópihe

zakika
#712
kemeny emberbol vagyok

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dicsõség

Beast Machine
#711
Ha eddig nem tudtad, most se nagyon akard, a te érdekedben mondom. Bár felnõtt embör vagy, azért még tud lelki sebeket okozni egy ilyen fokú xar, ráadásul elég súlyosakat!!!!

...vágod?

zakika
#710
miaza blog27?

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dicsõség

disorder14
#709
Hát úgy látszik azt az "eggyüttest" nem szeretik annyian mint ezt.....(pffff.....)<#levele>
(Remélem egy gyengécske iróniát azért lehet észlelni)

#708
Várható volt...

berlinboy6329
#707
Nemis.Close lett.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

disorder14
#706
Ajánlom mindenki figelmébe a blog 27 tápikot.Most nyilt lehet menni oda is alázni<#vigyor><#eplus2>

Stark
#705
ha német kell, halgass Digger-t (angolul énekelnek, de néemtek😄 tök joo😄)

hópihe

zakika
#704
mar azt hittem tokio hotelt irsz a nemetnel
eloszor is megszerettetni vele a zenet. nalam mindig megy valami, tehat remelm nem lesz nehez. a bergenditol szereti az iskolataskat, mert o is peti

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

zakika
#703
arra ramentem es ugyanaz jott ki
nem szeretik a kulfoldieket

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

Beast Machine
#702
Azért a DC még nem egészséges egy 3 éves ivadéknak... De a Deep Purple, esetleg a Sweet(ha ismerõs a név), minimális Pink Floyd. DE késõbb jöhet keméynebb is, csak arra figyelj, hogy se a Black Sabbath-ot, se az AC/DC-t ne hagyd ki. Ja, és ha már tanul németül gyühet a Rámmstájn😊

...vágod?

#701
akkor mégegyszer leírom 😊

igen, kijön a hibaüzenet, de ott van az URL is... arra kell rákattintani.

zakika
#700
Hozzáférés megtagadva.
A hozzáférési konfigurációban beállítottak alapján kérését jelenleg nem tudjuk teljesíteni. Kérjük, forduljon szolgáltatójához amennyiben a szerver helytelen beállításában látja a hiba okát.



Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

#699
ja, sztm gportal védelem
kattincs rá a linkre, majd megint kattincs rá amikor feljön a hibaüzenet.
Ilyen fekete/sárga kombót még nem láttam.

http://gportal.hu/portal/tokiohotel/image/gallery/1140975547.jpg

http://gportal.hu/portal/tokiohotel/image/gallery/1140975582.jpg

zakika
#698
nem jon elo a kep

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

#697
zakika
#696
inkabb a rockot halgatom tehat uriah heep, deep purple, meat loaf... ilyen regisegek
az ABBA teccet neki a multkor

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

Stark
#695
lol😄
ez komoly😄


amugy hallgatas vele Judast- meg AC/DCt ezek még Light-osak😊
majd ha felnõ akkor jöhetnek a durvábbak😊

hópihe

zakika
#694
koszonom koszonom kosozonom
masik egyed kulomben en vagyok. most eppen centis a hajam 😊 es fekete szorzet ektelenkedik a pofamon. majdnem nem adtak ki tegnap az utlevelemet, hogy nem hasonlitok a kepre...

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

Beast Machine
#693
Gracca, ilyen neveltetésû kölkökre szükség lesz a jövõ generációban!!! Csak így tobább!!

...vágod?

zakika
#692
tavalyi nyaralasrol

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

zakika
#691
harom lessz

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

Stark
#690
hányéves😊

hópihe

zakika
#689
ma mar a kis takynpoc is ajronmeden polot akart 😊

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

Stark
#688
höhö, fater is nagy rocker volt, meg a nagybáttyám😄
apámál találtam AC/DC bakelitet😄, nagybáttyámtól meg behúztam az Iron Maiden-es pólóit, meg az Ossian kazettáit😄

hópihe

MM2
#687
Köszönöm Sg.hu!!!!, hogy feltöltötted a képet!<#worship><#worship>
<#worship>

zakika
#686
miert nem jo, ha legalabb tanulnak egy kicsit a jobb zenebol is. tegnap elokotortam a 15 eves Iron Maiden polomat es mentem a kertbe melozni 😊 kis takonypocom meg - nem teccik a csunya bacsi rajta, vedd le

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

#685
Senki sem él hiába, mindenkinek hatása van mások életére. Az meg, hogy elkezdenek más rockot hallgatni, relatív hogy pozitív hatás-e =)

zakika
#684
ateltem a Depeche mode, New kids on the block, Take that, Numetal es mas oruleteket. ez is egyszer elmulik. kulomben a gyerekek akik ezt halgatjak veletlenul unalmukban elkezdenek halgatni mas rockot is es meg veletlenul megteccik, akkor megsem eltek hiaba a gyerekek

Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dics&otilde;ség

Beast Machine
#683
Háááát... papírzacskót a fejére, hogy ne lássam, osztán felõlem mehet!!!😄

...vágod?

sufnituning
#682
Nem tudom megérteni azokat akik rajonganak értük! Mire föl kell így rajongani 4 taknyos kölyökért akik közül az énekes ráadásul úgy néz ki mint egy rossz buzi?! De sajnos egyre többen szeretik õket, remélem nem tart már sokáig!!!

For sale: thedronewebshop.com

#681
Dugnád ? <#nyes>

Beast Machine
#680
Vazze, milyen jó nõõõõõ<#wow1><#kocsog><#gonosz1>

...vágod?

#679
<#wow1><#wow2><#merges2><#ijedt>

#676
Remek már ezt is tudjuk...<#vigyor4>

Szeressük a zacskós tejet

#675
te kis serlokholmsz

Krissszy
#674
Azzal az Acidos történettel csak az a gond hogy ugye állítólag Acid Georg tesója csak kár hogy Georgnak nincs tesója!!!

Beast Machine
#673
Huhh, mi lesz, he ezek felfedezik Dévid Hásszelhoffot! Õ lesz a múzsájuk!!!!!!

...vágod?

#672
Mostmár vele is lehet ijesztegetni a gyerekeket.

#671
májkelcsekszon

#670
Majd örülnek neki a krisnások...

Beast Machine
#669
Na, képzelem a következõ számuknak a szövegét:

"háre krisnáá, háre krisnáá, háré rámmááá, háréé háréé...."

...vágod?