Tokio Hotel
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dicsõség
http://enmagam.freeblog.hu/archives/2006/07/09/1692247/#comments
a 13 éves kissrác polóját nézzétek meg! 😄
<#idiota>#idiota>
erre az undormányra nem lehet szavakat tálálni ha zenét akarsz halgatni és VALÓDI ROCK-Ot akkor hallags Kornt!!<#vigyor3>#vigyor3><#vigyor3>#vigyor3><#vigyor3>#vigyor3><#vigyor3>#vigyor3>
és ezen a bandán anyira látszik hogy csak EGY ÁTSZELLEMÜLT KOPI AKIKET A SÓBIZNISZ AZAZ A MENEDZZSER A SZTÁLYLISZT EMG AZ ILYEN HASONLO FIGURÁK TETTEK A KÖZÖNSÉGELÉ KÜLDHETÕNEK ÉS FELMERKOLJÁK ÉRTÜK A LÓVÉT mert semit nem jelentenek ... egyébként egy kicsit jobban átnéztem a dalszövegeiket ... nem más mint kiplírozott emlékezet ....
beidéznék egy dalszöveget:
"Mától a napok csak fele olyan hosszúak,
és nincs min nevetni már.
A tegnap százezer éve volt,
a holnapot még senki nem ismeri.
Mától visszaszámol az óra,
a nap éjszaka is ragyog.
Bocsánat, csak egy kicsit elgondolkodtam,
pedig erre most tényleg nincs idõ." Aki érrti mire gondolok az
tudja is ... enyi a tokio hotel .... ( a Nevüket sem õk talállták ki és meleslegszólva nekem semit nem mnod ... csak anyit hogy egy populális dollárhajhász agyszülménye aki tudja hogy a világ egyik legnagyobb ságerét annak ideén Hotel California néven adták ki ...és erröl az együtes tagoknak szerintem gõzük sincs mivel akkor még nem hiszem hogy elég befogadóképeségük lettvona ehhez az információra)
Mellesleg szerintem a Bili meg ezze a msotani hosszú hajal jól néz ki ... jól áll neki a smink ... márha annak lehet nevezni mert nics benen túl sok fantázia ...
...vágod?
Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dicsõség
EZ AZ EGYÜTTES A ZENÉIVEL EGYÜTT EGY NAGY FOS!!!!!!!!!!!!!
Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dicsõség
...vágod?
Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dicsõség
...vágod?
Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dicsõség
...vágod?
Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dicsõség
Az EDDA-t tessék kihagyni ebbõl.
...vágod?
no comment
http://img240.imageshack.us/img240/4396/bt501zm.jpg
ehez se😄
http://www.beepworld.de/memberdateien/members85/shorty260989/billfake.jpg
mint a drogos...
http://img348.imageshack.us/img348/9540/hptom7pg.jpg
tök gizda😄
http://i24.photobucket.com/albums/c6/mu_666/toh-rtlpunkt_60.jpg
megtörétnt esemény...
http://img70.imageshack.us/img70/9812/imperatorkaulitzfertig6oh.jpg
ez loool
http://i1.tinypic.com/mkcf38.jpg
hópihe
hüü de kemény itt valaki...😄
na ez igaz....
hmm...
ezek télleg buzik😄
lol (no comment)
sztm totál füves

hópihe
ha vártok, akkor a 1 klipp is felmegy😄
hópihe
Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dicsõség
mert kis kártevõk (ezen anno még gyözikén is gondolkodtam hogy lefújom) 😄😄
hópihe
ket eve nagy slager volt a roman numanumaje. a szomszed hazbol a kiscsaj parszor leengedte egymas utan, elvezze az egesz utca 😊 tegnap en is ilyen elvetemult voltam - kitettem a cseresznefa ala a creative hangfalakat es mehat. de en csak Electric light orchestrat halgattam es nem is volt annyira hangos. mara valami mas szunyogriaszto kellene
Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dicsõség
De mondok egyszerûbbet: "hímringyó".
kis takonypocnak meg nagy pancsi
Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dicsõség
es szenvedj a gyonyorusegtol
Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dicsõség
már rég mutál - tavaly nyáron teljesen más volt a hangja.
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
Szóval a kérdésem adott, kinek van igaza?
És még1 dolog: Ezek nemcsak, hogy szánalmasak, de még kurvaszarok is ráadásul, hogy a fenébe lehet ilyet hallgatni? Van köztetek ilyen elvetemült? OMG mik vannak ma <#lama>#lama><#wilting>#wilting>
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dicsõség
"a takarítón? az ?rület határát súrolja, aztán a légifolyosót mossa föl"
Sokan emberekben hisznek, Soknak kell a pénz, a név, Soknak tudás kell, és sejtés, Szerelem és dicsõség