62
  • danyr
    #62
  • Tomalak
    #61
    Sztem ez ugy ahogy van baromsàg, hogy osszehasonlitjuk a kettot. Inkabb xbox ès ps2 mellet vagy ellen kellene hadakozni egyértelmu hogy a pc jobb es mindig is jobb lessz mar csak kategoriàja miatt is. Aztàn az hogy mennyibe kerul senkit nem erdekel mive szerintem rohadt sok ember megtudja venni sot vki mèg pc-t is ès konzolt is tart. Es pl egy auto àràhoz kèpest elenyèszo ami szintèn rengeteg embernek van. Meg pl szinte mindeki dohànyzik ha arra van pènz akkor gondolom erre is.
  • zsoltgsm
    #60
    és mennyi gond is van vele, és jön egy új játék aminek új videókártya kell minimális minöségi javuláshoz...mig ps2-t egyszer megveszed és abba ami Ps2 jön ki azt teszed bvele semmilyen plusz ráköltés nélkül.. én mindkét táborhoz tartozom
  • Balumann
    #59
    Hát igen, meghát PC-vel nemcsak hogy jobban futnak a játékok, mennyi mindent lehet csinálni egy PC-n, most van egy PS2, játékokat venni kell rá, mást nem is tud (filmeket letudjá tsznai). Egy PC-vel meg fel se lehet sorolni mennyi mindent lehet csinálni...
  • Balumann
    #58
    Egyetértek, PC-re sztem kevesebben veszik a játékot mint warezről vagy valahonnan letöltik sztem. PS2-re nem igazán töltenek, akinek PS2-je van annak gyakran van olya gépe internettel amivel játékokat tölt le rá, inkább megveszik.
  • zeki
    #57
    Hy nekem sokáig volt PS2-m de most vettem egy elég fain PC-t és meg változott a véleményem a játékokról sokkal SZEBBEK és ÉLVEZHETŐBB,nem beszélve a mentésekről!!!!!
  • Mihail
    #56
    persze h kelendőbbek mivel pcre elterjedtebb a warez..
  • syabica
    #55
    vgez: majdnem, 32 fő kissebb terület, repülőgépek nélkül! a pc-s multiban amúgy pont a repülőket nem szeretem...
  • vgez
    #54
    erre csak annyit mondok Battlefield 2 64 player multiban VoIP-vel, konzol tud ilyent?
  • p00h
    #53
    olvass már vissza mielőtt beírsz...
  • reloader
    #52
    A Nintendonak én is drukkolok. Utolsó konzolom is egy SNES volt, előtte természetesen egy NES és hát bizony ott volt a hangulat.

    Szerintem lesz rá némi esély azért, hogy sikerül megnyernie, tartogat még meglepetéseket a Nintendo is.

    A Nintendonak is hirtelen jött a PS, pedig folyamatosan fejlesztettek, de én remélem, hogy tapasztalatukkal képesek lesznek kirukkolni valami olyannal amitől mindenkinek tátva marad a szája.

    Tényleg drukkolok nekik, meglátjuk mit fog mutatni a Revolution.

  • jimmy127
    #51
    szerintem a következő genereciós konzol háborut a nintendonak kéne megnyernie mert ő egyedi a játékaival nem áll be a sorba mint a többi bologató jancsi,és ráadásul dizájnos is jól néz ki stb. de nagyon csekély esély van erre mert ha megszűnik a nintendo akkor máriot kézikonzolokra gyártanak majd vagy multiplatform lesz vagy azt csinálják majd mint a sega a nagyobb neveket átviszik majd x-boxra.de nem feltétlenül lehet hogy ps2-re.de márionak mindig is léteznie kell engem egy mario ezerszer jobban letud kötni mint egy hiper szuper fps.mert remek hangulata van szinte minden marionak.
  • reloader
    #50
    Nah, látom most nem éppen az Intel AMD háború dúl, hanem a PC vs Konzol.

    Szerintem nagyon sok PC-ést a legkevésbé érdekel a grafika.

    Azzal viszont vitatkoznék, hogy Konzolra több játék jelenik meg, mert így ebben a formában szerintem nem igaz. A jobbal nem vitatkozom, mert inge, hát a konzol játékra van, és valszeg oda gyúrnak, de persze ne felejtsük el, hogy a nagy játékok közül, szinte mindegyik(pár kivételtől eltekintve) előbb-utóbb kijön PC-re is.

    Ez ugyancsak üzletpolitika, ezzel nem lehet mit tenni, de ne úgy kezejük már, mintha két külön világról lenne szó. Egyszerűen van elég léjük a konzolgyártóknak ahhoz, hogy még a nevesebb kiadókat is lefizessék, hogy csak nekik írjanak játékot.
    Egyébiránt még kompatibilitási problémák is felmerülhetnek amit hajlamosak sokan elfelejteni, tehát lehet, hogy a PS3-on sehol nem lesz egy ilyen PGR3 mert nem fogják megcsinálni az átiratot, de akiknek PS3-a lesz az meg lehet, hogy röhögni fog a markában, hogy Ő olyan játékkal játszat ami a sz@r XBox360-asosoknak soha nem lehet meg.

    Dúl keményen a konzolháború, a PC-sek meg csak türelmesen várnak, a jó játékok többsége úgyis kijön PC-re, addig meg van pár mostani sé régebbi amik ugyan grafikailag nincsenek a toppon, de nagyon hangulatosak.
  • jimmy127
    #49
    már bocs de a pgr 3 nagy durranás és még valami ez nem neked szól de általában a pécéseket csak a garfika érdekli semmi más ha éppen nem igy van akkor azzal jönnek több játék jelenik meg pécén ez meg hazugság konzolra több és jobb játék jelenik meg.raffaello már bocs de egy konzol 6 évig pc 2évig jó akkor miről is beszélünk.


  • reloader
    #48
    Ez a PGR 3 semmi, érted. Tőlem tanulhatsz, 3D grafikus vavyok, úgyhogy neked oszthatom az észt, mint a robot az IC lábait.

    Persze, hogy ismerik a hardvert. Csak tudod ez üzletpolitika.

    Miért, szerintedn egy PC-ben a videókártya nem a játékokra van kihegyezve?
    Szerinted a 3D Mark tesztek mire vannak?

    Egyébként a grafika még nem minden, de ezt már megtanulhattuk volna. Hidd el nem irigykedem, csak próbálom felnyitni a szemedet, nem lyan nagy durranás ez a PGR3 mint ahogyan Te azt hiszed.
  • Sadist
    #47
    És egy játék színvonala ki is merül a grafikában...
  • Rafaelo
    #46
    pc 3 év alatt elavul
    konzol 3 év alatt elavul szoval miről ugattnak itt eggyesek?
  • jin
    #45
    Ez az amikor egy irigy ember nem lát tovább az orrától. Hangsúlyozozm: Jeleleg nincsen pécén még csak hasonló grafikájú autós játék sem, mint a PGR3! És ez még csak egy nyitó cím! Nagyot akartál mondani a programozók szakértelmével, hogy már 100%-ig ismerik a hardwert, csak nem akarják kihozni belőle a maximumuot. LoL
    nekem van pécém, bagyon is bivaly, de azon csak az Fps és a Stratégia jöhet szóba, minden más csak konzolon. Az még egy nagy ökörség, hogy aki konzolt használ az hülye a pécéhez! Aki ilyeneket mondd, az vagy irigy vagy buta.
    A pécé hardwert meg hülyeség a konzoloséval összehasonlítani, mert a pécé változik. Hiába van egy pécében ugyanúgy 3.2 gigás proci meg egy bivaly videokari, mint az xboxban, ha a box ezt jobban kitudja használni, mert ott minde a játékokra van kihegyezve! Az meg mindent elmond, hogy a régi xbox-on a forza és ps2-őn a GT4 még mindig a legszebb autós játékok az Xbox 360-as PGR3 után!
  • reloader
    #44
    Nha, megnéztem egy PGR shoot-ot, hát mit ne mondjak, nagyon ne vagyok tőle elragadtatva.

    Megjegyzem nem összekeverendő egy In-game shoot egy pre-renderelt animációval.

    A z In-game shoot pedig nem votl nagy durranás, csak mntha nem festett, hanem digitálisan bevitt textúrákat alkalmaztak volna.

    Ennyi, nem estem hasra tőle.
  • reloader
    #43
    Egyébként ez a Joó Ildikó is elbaxta, mert hány gamer is szerezheti be Magyarországon PC-re a játékot?

    A bevétel lehet arányaiban nagyobb, de a népszerűségen ezzel a nővel is elvitatkoznék.

    Az Electronic Arts-nak is le kéne váltania az ilyen lámert. Jó, nem lámer, nagyon is eszes mert tudja, hogy csak a hivatalos eladási statisztikákat lehet lebegtetni és nekik ez jól jön.
  • reloader
    #42
    Eztetet mikor mondták neked? Szerinted mennyi lehet egy "A" kategóriás játék átlagos fejlesztési ideje?

    Azonkívűl, hogy Te tényleg azt hiszed, hogy a srácok vakon fejlesztenek, és majd még csak most ismerik ki a vasat?:)

    Figyelj, ennyire nem kéne szemellenzősnek lenned. Akik ilyen fejlesztéseket csinálnak azok pontosan tisztában vannak a hardver-rel, az MS is tisztában volt már állítom 2 évvel ezelőtt, hogy milyen hardver lesz a most kiadott XBox-ban. Sőt, ennél jobb és szebb grafika is létezik, csak a fogyasztói társadalomnak soha nem a maximumot szokták odavetni, de ezt már megtanulhattad volna.

    Így van, nem kell fejlesztened egy szebb játékért a gépedet, mert jól átvertek.
  • reloader
    #41
    Mondom, megértem én azokat is akik inkább választják a konzolt, csak azt a hozzáállást nem szeretem amikor már le van szólva a PC egy az egyben, hogy az milyen ócska, meg milyen szuper grafikájú játékok jönnek ki a konzolokra. Hiába no, nem akarják megérteni egyesek, hogy a konzolos játék is PC-n van fejlesztve, tehát az a vas is ugyanúgy viszi azt a grafikát. A konzolpiacon én már látom a marketinget keményen, de a legundorítóbb fajtájából. Ott van pl. a Kameo, állítólag nagyon jó játék, és nagyon szép is csak rövid, na bumm, és miért rövid? Csak nem azért mert muszáj volt a nyitólistára tenni?
    De bizony azért.

    A PC világ sokkal nagyobb lehetőségeket kínál, abban egyetértek, hogy kényelmesebb egy konzol, de mint már írták, csak akkor éri ha tényleg játszani akarsz.
    Más, konzolon lehet másolt DVD-t is használni?
  • PAtr0n
    #40
    Hát igen, szép.....
    Ízlések és pofonok...
    Ha már csak a marketing részéről beszélünk a dolgoknak (csak a játékok részéről), a konzolok politikája a legundorítóbb. Amikor is egy vérbeli PC-s játékot, előszőr konzolra adnak ki, és kb 3hónapra rá PC-re. Igen, eltaláltátok... a GTA San Andreas-ról van szó, és még sorolhatnám a többit, mert még van egy pár. Innen kezdve kár vitázni az eladási stat-okról. Egyszerűen undorító.
    Másrészről: Mi van akkor ha a csúcsszuper gigakonzol egyszer beszarik? Elviszitek megjavíttatni? Mert kb. annyiért megcsinálják, mintha újat vennél.
    A konzol azoknak jó egyrészt: akik PC-hez hülyék, másrészt: az egyszerűség kedvelőinek.
    A grafikáról megint kár a vita "Olyan grafikát mutattot fel a gép (xbox360), amit egy pécé talán csak 2 év múlva fog", akkor a kedves fórumozó még nem látta az unreal 3.0 engine-t...no comment. Az viszont igaz hogy ahoz kemény hardver kell.
    Mindkettőnek megvan az előnye és hátránya, és az már az ember személyiségétől/felfogásától függ, melyiket szeretné leginkább.
  • jin
    #39
    Ez egy marhaság, amiről beszélsz! Két év múlva még szebb játékok lesznek Xbox 360-on, mert akkora már jobbaa kiismerik a hardwerét. Ja, és a szebb játékért nem kell fejlesztenem a gépet. Most meg menj, vedd a fáradságot és neézd meg, hogy milyen is valójában az a játék, aztán beszélj. Vigyázz, nehogy beájulj a látványtól:)
  • zzebi
    #38
    Már megint ezek a barom idézetek. Churchill mondott egy baromságot, miért kell felemlegetni szegénynek ezt állandóan?
    Aki kicsit járatos a természet-tudományokban, az tudja jól, hogy a pont a statisztika az, ami igazi bizonyítékokat szolgáltat!

    Más.

    Azon mit nem lehet felfogni, hogy egy 3 éves csúcsgép játékra ma már egy halom ócskavas? Amikor én vettem a gépemet, a legjobb nV kártya a GF4 Ti 4600 volt. Én megvettem a Ti 4400-at. A második legjobbat. Már nem emléxem mennyi volt, de kb 50-60 rugó lehetett.
    Na most, mikor is jött ki a Doom3? Na és a HalfLife2? Na meg a Far Cry? Több mint egy éve!
    Érdemes megnézni, hogy milyen khmm "simán" futnak 8x6 felbontásban, low detail-en. Szánalmas...

    Ja, költenem kellett volna évi 50 rongyot videókártyára és memóriára? Bocs, de akkor már a konzol jobbnak tűnik.

    Mégegyszer mondom, sohasem volt konzolom, szóval csak simán siránkozom azon, hogy miért ilyen rohadt drága egy PC-t fenntartani.

    A következő szgép vásárlásom alkalmával veszek majd egy 200ezres notebook-ot és egy PS3-at.
    3 évre rá sem fogok panaszkodni. A szövegszerkesztésre, netezésre ott lesz a notebook, a játékra meg még évekig ott a konzol, vadonatúj, egyre szebb és jobb játékokkal.

    Ja a mostani gépemet meg kihajítom az ablakon. Ki áll alá, hogy elkapja? :-)
  • jimmy127
    #37
    nem akarom megsérteni a pécés nézeteidet de konzol szerintem csak azért jobb mert kényelmesebb az igaz egyetértek pc több mindenre használható ok,de tegyük fel pl:ha haza jösz a munkából fáradtan és kicsit ki szeretnél kapcsolodni mitcsinálnál.telepitenél szarakodnál vagy inkább beülsz a fotelbe és kényelmesen játszol.és szerintem jobb a játékélmény konzolon de mondjuk ez ember függö nem utálom én a pécéket csak csalodtam bennük állandoan csak a gond van a pécével inkább mindenmásra használom a pécémet csak játékra nem.netezek,töltögetek,közben konzolon játszom.szóval inkább egyévbe veszek 5 játékot 16 000-ért kényelmesen nyugodtan játszok vele vagy megchipeltetem és úgy még több játékal játszom.meg én konzolora jobban szeretem az ilyen japán szamurájos meg gta játékokat.egyébként fpseket is egész kényelmes konzolon játszani.és nem azért nem játszok pécén mert nem értek hozzá csak mert nincs annyi szarakodás.szóval kinek a pap kinek a paplan.
  • p00h
    #36
    hát most is kb ennyibe van 1 csúcsgép, és ez akkor az volt...
  • Pash
    #35
    Én évente átlagban nem költök 50 ezernél többet a gépre, mégis minden program max beállítással megy. El nem tudom képzelni hogy sikerült 350 ezret elbasznod egyszerre.
    Xp-t ha egy évben kétszer újra kell raknom, akkor már tudom hogy valamit elbasztam...
    Statisztikák... Tudjátok erre van egy-két jó mondás Churchill bácsitól...

    Pooh, szerinted tíz pc-ből hányon vannak eredeti szoftverek? És itt most játékszoftverekre gondolok... Elárulom neked, hogy kb 1...Vagy még annyi sem. Csak azt a játékot veszik meg eredetiben, amelyeknél a neten való játékhoz eredeti kulcs kell. Szóval hagyjuk ezt a hasonlítgatást.

  • p00h
    #34
    igen, de nem is mondtam 1 szóval sem h nem kell a gép, írtam is h a többire ott a gép, ha kicsit figyelmesen végigolvasod amit írtam akkor azt is elolvashatod h nincs konzolom! grat! és igen a konzol télleg csak játékra való, de mellé elég úgyis az ember aktuális gépe, minen mást ami szükséges megy egy 500mhzes gépen is, amit megkapsz ma 10ért. lapozz fel 1 4 évvel ezelőtti katalógust gépalkatrészegből! 1800as xp, 256 ddr rammal, gef 3al az akkor 350ből jött ki nagykeráron, ne vagdalkozz olyan dolgokkal amiől fogalmad sincs cicababa... arra amit a 20 programról írtál, sztem nézd meg a feladatkezelődet és akkor beszélj... antivirus, virtaulcd progi, hálózatkezelő, bluetooth kezelő szoftver, codecpack és egyéb háttérben futó faszságok... ez elég sok főleg úgy h van ami 2-3 dolgot futtat. és nem buktam meg a gépek világában, úgy fikázol h nem is ismersz, nemtom ki fikáz itt kit, magadba nézhetnél igazán... és az okosak azt mondják h az xp-t igazából 2 havonta újra kéne rakni... én értek hozzá és majdnem évente szoktam újrarakni, mert lusta vok meg tudok rá vigyázni ennyire.
  • reloader
    #33
    XBOX 365-ös nyitójátékok:
    "Amped 3" (2K Sports)
    "Call of Duty 2" (Activision)
    "Condemned: Criminal Origins" (SEGA)
    "FIFA 06: Road to FIFA World Cup" (Electronic Arts)
    "GUN" (Activision)
    "Kameo: Elements of Power" (Microsoft Game Studios)
    "Perfect Dark Zero" (Microsoft Game Studios)
    "Peter Jackson's King Kong: The Official Game of the Movie" (Ubisoft)
    "Madden NFL 06" (Electronic Arts)
    "NBA Live 06" (Electronic Arts)
    "Need for Speed: Most Wanted" (Electronic Arts)
    "Project Gotham Racing 3" (Microsoft Game Studios)
    "Quake 4" (Activision, id software and Raven Software Corp.)
    "Tiger Woods PGA TOUR 06" (Electronic Arts)
    "Tony Hawk's American Wasteland" (Activision)

    Ebből 8 megjelenik sima Xbox-ra is, és csupán négy játék nem jelent meg eddig PC-re.

    Nah, ennyit a konzolokról.
  • reloader
    #32
    Akkor nagyon elbaszhattad, ha 350 ezerért az 3-4 éves géped ma már semmire sem jó. Akkor nem is csodlákozom, hogy átálltál a konzolra, mert valóban neked találták ki.
    Megbuktál a PC-k világában így neked az előre összerakott, fix kis dobozok nagyon jók lettek hirtelenjében.

    Aki azt mondja, hogy a konzol sokkal jobban megéri, annak csak játékra kell a masina, és akkor igaza is van, az ne is vegyen PC-t.

    A Konzol leszámítva a régi nagy öregeket, NES,SNES, Sega(Mert akkor még valóban volt értelme a konzoloknak, és meg si őrűltem volna ha egy Castlevaniát gépen kell lenyomnom) már csak agyhalott hülegyerekeknek való.
  • reloader
    #31
    Mindenki hajlamos a saját gyermekét a legszebbnek látni.

    Vegyünk mondjuk egy Fable-t. PC-re a bővített javított, feltúrbózott kiadás jött ki. Rengeteg ilyen eset van, arról nem is beszélve, hogy ha Te most látnád, hogy 2 év múlva milyen PC-s játékok lesznek, akkor a Gotham Racingedet lehúznád a WC-n és befizetnél egy bika PC-re.

  • reloader
    #30
    Ez nem konzolutálat, csak nekem pl. Luxus egy számítógépet és egy konzolt is tartani. Miért? Mert én a gépet másra is használom.

    Szerinted a konzolos játékokat konzolon írják?:) Ez üzletstratégia, persze, hogy nem adnak ki jópár játékot szgépre, mert meg akarják tartani a konzolpiícot is és bizony ebből látszik, hogy a konzolokat csak az tartja fenn, ha visszafogják a játékokat a PC-s piacra.

    Te is simán csuklóból fikázol, mert ki beszélt itt 20 programról, meg párhavonta Windows újrahúzásról? Látod, ebből látszik, hogy fikázol. Aki ért egy kicsit is a géphez annak elég egy évben egyszer Windowst ráncigálni, és nem kell 20 programot lefuttatni. A DirectX verziókra kell figyelni, de kb egy évben jó ha egyet lépnek, bár mostmár több mint egy éve nem is léptek.

    Nekem soha nem votl csúcsgépem, anyagilag nem engedhettem meg magamnak, de mndig sikerült olyan konfigot összeállítanom amin a legújabb játékok is elmentek simán, ha nem is is max. beállításokkal.
  • TeDDyRuSh
    #29
    Nemtom srácok,én egy konzol kölcsönzőben dolgozom. A legújabb gépek és játékok társaságában. Én mindezek ellenére PC hívő vok. És sajnálom azokat az összehasonlításokat,amelyek csupán a PC játékok minőségét hasonlítják össze. Azért a PC-d lényegesen több mindenre tod használni,és az igaz,ha PC játékra fejlesztéséről van szó akkor tulajdonképpen memóriáról és videokártyáról beszélünk "csak". Ha cserélhető lenne a PS-ben ugyanezek,akkor talán nem is vitatkoznánk erről. A lehetőség teremti ezeket a nézeteltéréseket.
  • jin
    #28
    Én megvettem, az xboxot 2002-ben,azóta egy vasat sem kellett rá költenem. Viszont a pc-re azóta ráköltöttem a gatyámat! pécén ezentúl csak stratégiát és fps játszok. Ott van a forza x-en, pécén még csak olyan gamé sincs, ami megközelítené grafikailag, kezelhetőségről nem is beszélve. Most hasonlítottam össze a pécés NFSMW-el grafikailag, ezt látni kell!! Az x360-at tegnap volt módomban kipróbálni a Project Gotham Racing 3-al. Olyan grafikát mutattot fel a gép, amit egy pécé talán csak 2 év múlva fog. Hihetetlen!
  • BiroAndras
    #27
    Próbáljuk meg reálisan összehasonlítani a PC-t a konzollal költség szempontjából:
    Csak azokat a dolgokat számoljuk bele, ami kifejezetten a játékhoz kell. A PC-nél így szinte csak a videokártya marad. A konzolnál meg a TV-t nem kell számolni. Ha így nézzük, nincs nagy különbség a HW árak között, akkor sem, ha 2 kártya cserét számolunk 1 konzol cserére. A játékok meg vagy warez és akkor ingyen van, vagy bolti, akkor meg a konzolos sokkal drágább.
    Szóval szerintem semmivel sem olcsóbb konzolt tartani.
  • p00h
    #26
    annyira elvakult vagy, és sok hülyeséget írtál...
    -tény h nincs ugyanannyi warez konzolra, de minden játék megjelenik így ami számít és ennyi.
    -én gépen csúcsgép volt 350ért 3-4 éve, mostmeg mindennel lowon kell jáccanom, pedig már fejlesztettem azóta, ami elég kiábrándító, még akkor is jobban jönnék ki konzollal ha minden játékot eredetiben vennék meg (és értek a gépekhez még mielőtt azt írod h biztos átbasztak)
    -a konzolok 3 éves elavulása is hülyeség, mert 5-6 évente jönnek ki.
    -semmivel se magasabb a pc-s játékok színvonala a konzolokéhoz képest, sőt, rengeteg lényegesen jobb konzolos játékot ismerek
    -és rohadt nagy baromság a konzol hadverét a gépéhez hasonlítani...
    És igen, sokkal kényelmesebb a konzol h nem kell annyit telepítgetni mint a gépre, nem kell 20 egyéb programot futtatni, nemkell winfost félteni meg telepítgetni párhavonta, szal jobb a konzol mind kényelmi szempontból, mind anyagi szempontból, nemtom miért alakult ki ez a konzolutálat, de nyugodtan be lehetne látni ezt, ahelyett h kész érvek nélkül fikáztok...
  • p00h
    #25
    manapság minden kalóz cucc ugyanúgy megjelenik konzolra is... de ha nem is 6szorossal számolunk, akkor jelentősen nagyobb a konzol piac mint a PC-s...
    pont ez a lényege a konzolnak, h nem kell fejleszteni 6 éveg! pont ezért éri meg mert 1szeri beruházás és az sem a csúcsgép ára, ami 3-400e huf, és nemkell további 10ezreket kiadni a fejlesztésekre. csak a hülye hajtogatja h szar konzol meg isten pc... és mondom manapság játékot sem kell megvenned 15ért, ha ügyesen csinálod. Nekem se volt konzolom, de ha játszanék annyit, akkor inkább azt vennék mint gépet. gépből meg elég mellé 1 retek is h fusson rajta a CS meg az msn :D...
    És nagyon jól szólt zzebi!
  • TeDDyRuSh
    #24
    Egy valami azért kimaradt az összehasonlításból. Mivel a játék eladásokból következtettek erre az eredményre, azért figyelembe kellett volna venni,h PC-re sokkal könnyebb beszerezni a kalóz verziókat,mint PS-re. A PC fejlesztésekhez meg annyit,h PS-re nincs panasz persze,mert egy adott platformra csinálják a játékot,az fix. Te meg ha akarsz vagy van lóvéd,akkor veszel jobb kártyát és mindjár szebb a cuccos.
  • laksai
    #23
    ne vegyetek x360-at mertv gagyi már játszottam ele