11406



A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.



Kösz.

  • zolihonfi
    #11119
    sziasztok
    Az lenne a problémám, hogy játék (pc) közben hirtelen elmegy a kép és nem jön vissza. Nem lehet resetelni, csak kikapcsolás után nagy nehezen tudom visszakapcsolni.A monitor nem kap jelet. Emellett, ha resetelni próbálom, akkor érdekes, zúgó hangot ad. Mi lehet a baj?
  • hugopareiros
    #11118
    Sziasztok!
    Egy olyan PC játékot keresek amiben énekelni kell.
    Hasonlít a Guitar Herohoz.
    Emlékeim szerint a számok szövege is látszik, és a hangmagasságot kell eltalálni.

    Köszönöm a segítséget.
  • Anonymusx
    #11117
    Az xbox live-hoz (és más oldalakhoz) elvileg lehetne pontokat szerezni, a bing rewards-o keresztül. Elég sok mindent lehetne onnan szerezni, csakhogy egyedül csak az Usa-ban érhető el, viszont proxyn keresztül megoldható.

    A rewards címe: http://www.bing.com/explore/rewards


    Proxy nélkül is el lehet érni, ezen a linken:

    http://go.microsoft.com/?linkid=9778718&rrid=_9d3db4a1-575a-43f8-c198-0f89f1bd7a3b


    A proxify.com -on lévő progival (egy napos trial) is elérhető az oldal.

    Viszont regisztrációnál ezt írja: "We are not able to create your profile"


    Erre van valakinek ötlete? Vagy valaki próbálta ezt már?
  • Anonymusx
    #11116
    Nekem pont ez az egy ami nagyon nem jött be, azért is mert nem lehetett elléptetni a helyszíneket, így meg elég lassú
  • Anonymusx
    #11115
    Ez egy 3 részes játék, Az első része a Post mortem, utána jön a Stil life 1,2
    Amúgy a Still life 1 tényleg nagyon jó (talán a legjobb kalandjáték), viszont a 2. része nagyon rossz..

    Amikhez még van magyarítás:
    Broken Sword 1-4 (van 2,5 is)
    A New Beginning - Final Cut
    Back to the Future: The Game
    Belief & Betrayal
    Beneath a Steel Sky (nagyon régi)
    Darkness within 1,2
    The Black Mirror 1-3
    Art of murder 2-vagy 3 részes..

    hirtelen ennyi, na meg itt van egy régebbi lista:

    http://www.adventuregames.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=816&Itemid=77

  • genndy
    #11114
    Syberia 1-2. Mindkettőhöz van magyarítás. Igaz kicsit régicskék (2002, 2004). De a hátterek még mindig nagyon szépek.
  • Mr_no_NaMe
    #11113
    Fú ez nagyon jónak tűnik. Igen sajnos magyar nyelvű kéne, hogy értsük a dörgést :/ Barátnőmmel rá vagyunk állva most ezekre, aztán éjszakákat toltuk a Jumurdzsákot is.

    Ehhez van magyarítás, most nézem! Köszönöm :D
  • Anonymusx
    #11112
    Élő felvételes nem nagyon van, csak angol nyelven, még évtizedekkel ezelőttről..

    Magyar nyelv mennyire kell hozzá?

    Ilyesmi jó:?

    http://www.youtube.com/watch?v=AzxrmZLnU1k
  • Mr_no_NaMe
    #11111
    Sziasztok! Tudnátok mondani nyomozós játékokat amik olyanok mint a Jumurdzsák Gyűrűje? Asszony nagyon rákattant és rágja a fülemet.
  • zsoltika841230
    #11110
    sziasztok. segítséget szeretnék kérni az age of empires online-hoz. Norse fajjal egyből a 20as szintre rak. Hogy lehet az 1 szinttől kezdeni a várost? remélem tud valaki segíteni.
    köszönöm
  • dragon11
    #11109
    Ide.
  • metasoft
    #11108
    szisztok! van egy egyszerű kérdésem.. kaptam egy tiltást az nfs world fórumon ez három kicsi háromszög bennük felkiáltójel, mekkora időtartamra szólhat ez vajon?? (ez volt kb egy hónapja, mellesleg vettem egy 3 hónapos VIP hozzáférést is..) köszi
  • ezy
    #11107
    Sziasztok.
    Segítséget szeretnék kérni 1 játék témában.Régebben láttam a silkroad játékról fórumot.Most nem találom...Létezik ez még?Fontos lenne nekem.Rengeteg mindenem van abban a játékban,de már nem használom.Örülnék,ha gazdát találnák neki.
  • Darth9
    #11106
    Sziasztok!

    Újraraktam többször is, de nem jó.A vidi karit azért furcsállom, mert 2 hónapig nem volt baja és csak a diablo 2-nél(bár ritkábban) csinálja még.Elvileg vinnie kéne a vidi karinak, most egy olyan játékkal játszom full grafon, hogy magam is elcsodálkozom, hogy miért nem laggol.
  • dragon11
    #11105
    Ott a videókarival lesz baj.. esetleg frissíts directX-et.. de a legjobb az lenne, ha újraraknád. Ha akkor is rossz, akk valszeg videókártya.

    szajmon28: Itt próbálkozz.
  • szajmon28
    #11104
    sziasztok
    A heroes 6-al kapcsolatban lenne egy kérdésem, nem lehet valahogy az elért dinasztia eredményeket 0-ázni és előlről kezdeni mindent, vagy esetleg új néven regelni?
  • Darth9
    #11103
    sziasztok! Itt már mindent leírtam :http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4444566-miert-villogvibral-a-warcraft-3-es-tobbi-jatek
  • dragon11
    #11102
    videókártya driver?:D
    flash player, ha nem chromeot használsz
    filmezésekhez codek, pl k-lite, illetve lejátszó pl. vlc
    skype?:D
  • do2
    #11101
    Sziasztok,kellene egy kis segítség.windows alá a directxen kívül már kütelező feltenni egy csomó más kiegészítőt miklennének azok ? nem ugranak be,valami visual akármi is kellene meg NET Framework kérlek írjátok le milyen kiegészítőkre van még szükség
    Köszi
  • gaben26
    #11100
    hali. itt van ez a ZENO CLASH nevű játék és nemtalálok hozzá magyar nyelvi fájlokat, mert ahova felvoltak rakva ott már nem elérhetőek. valaki tudna segíteni hogy szerezzem meg? esetleg akinek megvan feltudná valahova tölteni?
  • mágnes
    #11099
    Sziasztok, egy online játékot keresek, 1-2 éve volt fent a startlapjátékok oldalon, mára eltűnt. Cserélgetős játék (ha 3 egyforma kerül egymás mellé, eltűnnek), őserdős téma, bambuszokat és liánokat kell egymás mellé tenni és be lehet őket forgatni, hogy összekapcsolódjanak. Valaki tudja esetleg a nevét? Köszi!
  • Daniel09
    #11098
    Sziasztok,
    szükségem lenne egy jó GTA III magyarosításra csak nem találok olyat, amilyen pont nekem jó lenne, ha valaki tud ebben segíteni, akkor küldjön már egy értesítést erre a címre: [email protected]
  • Prince23
    #11097
    Volt egy kékhalálom a PC-vel
    de nem írt ki semmit hogy mi... egy kezdetleges játékról lenne szó, aminek a menüje először kifagyott, majd visszatért és kis idő után, amikor a Quit-re nyomtam, nem reagált semmit majd bedobta a kékhalált. A kékhalál semmilyen utalást nem írt ki, hogy miért kékhalálozott be. Nem azért dobta be a kékhalált, mert nem tudott reagálni hirtelen a PC?

    most ez a játék vagy a rendszer hibája?
  • Tappancs83
    #11096
    Köszi.
  • j0nNyKa
    #11095
    igen

    Rendszerkövetelmények
    Támogatott operációs rendszerek: Windows 7

    ja nem.

    neked az old version kell
  • Tappancs83
    #11094
    Nekem win xp sp2-esre kellene, és nem win 7-esre. Ugyan ez megfelelő nekem is?
  • BenceYCE
    #11093
    Az lehet a gond, h a Win8-ad csak alap verzió, amely nem támogatja a dinamikus köteteket. (tipp)
  • BenceYCE
    #11092
    Innen :)
  • genndy
    #11091
    Ez egy turn-based (körökre osztott) stratégiai játék. Viszont csak egyszemélyes. Tehát egyedül tudsz csak játszani a gépi ellenfelek ellen. A multiplayerhez konkrétan újra kéne programozni a játékot...
  • Tappancs83
    #11090
    http://data.hu/get/6500337/ASC.rar
  • Tappancs83
    #11089
    [URL=http://data.hu/get/6500337/ASC.rar][/URL]
    erről volna szó, ez is egy általam már módosított változat, csak sajnos nem tudom megcsinálni, hogy multy player legyen belőle.
  • Tappancs83
    #11088
    Ezt nekem valaki át tudná- e írni legalább 2 játékosra? Hogy 2 személy játszhassa a játékot egy idejűleg, úgy nevezett turnbase módban kellene működnie. Az én tudományomat ez meghaladja. Valamiért a játék kifagy a változtatást követően. Az utolsó üzemképes verziót mellékelem kicsit később. Azt kellene kicsit átírni. Ha valaki tud, kéremsegítsen. Előre is köszönöm.
  • fery02
    #11087
    Nincs is a listában sajnos, de akkor felteszem inkább a kérdést egy HW topikban.

    Nem is néztem eddig, hogy Játékosok fórumában van ez a topik, most veszem csak észre :)
  • genndy
    #11086
    Nézd meg a Sajátgép - Lemezkezelés-en belül. Szerintem ott van az, csak nem kapott betűjelet (vagy ütközik valamelyik létezővel). Adj neki egyet kézzel.
    Ez amúgy inkább általános HW-kérdés, nem kimondottan játékos...
  • fery02
    #11085
    Sziasztok!

    Van nekem egy ilyen külső rack-em benne egy laptop vinyóval és az a bajom, hogy asztali gépre (Win 8) ha rádugom, nem történik semmi se. Rack-en világít a led és ennyi.

    Laptop-ra kötve gond nélkül működik, szóval nem a rack-nek van baja.

    Az az érdekes, hogy van nekem egy másik külső rack-em is, egy ősrégi IDE-s cucc, azt meg látja aztali gép ugyanazon az USB porton keresztül.

    Hogyan tudnám életre kelteni ezt a rack-et asztali gépen?
  • Tappancs83
    #11084
    Egy régi hangkártya, megoldja a hang kérdést, ami ráadásul nem annyira nagy gond.De mi a helyzet a multi player beépítésével? A dos4gw nem zavart nagyon be a notepad++-nak, azzal egy kicsit sikerült átírnom a játékot, így most a hajót is újra tölti teljesen a lemerült fegyverekkel együtt az utántöltő berendezés, és nem csak egyszer használható egy fordulóban, hanem 5- ször. Lényegében ez volt az egyik cél amit el szerettem volna érni, ez sikerült. Virtual PC progim sajnos nincs. Nemtudom, hogy azt hol lehet szerezni. A multiplayer beépítésére van megoldás? Úgy volna a legjobb, ha lan csatlakozáson keresztül menne úgynevezett realtime stílusban, egymástól függetlenül játszhatna a 2 játékos, de egy terepen és egy idejűleg.
  • BenceYCE
    #11083
    Vegyél bontóban egy nagyon régi gépet :) Vagy Virtual PC :)
  • Tappancs83
    #11082
    Üdv. Nekem egy kis segítség kellene, egy régi játék (1994, vagy1995 a kiadási éve)kisebb átalakításához. A legjobban a DOS4GW által nyújtott védelem zavar. Megoldás kéne, ha van rá, hogy a játék felismerje az újab gyártmányú grafikus- és hangkártyát, szerencsére a grafikus kártyámat a játék felismerte, bár sokkal újabb gyártmány mint a játék, de a hangkártyám már nem ismerte fel, így nincs hang, de legalább működik. Átszerkesztés: multiplayer mod LAN kaocsolaton keresztül, valamint pár játékon belüli cucc karakterisztikáinak átírása. Az effajta fájl tartalmának átírását gátolja a DOS4GW fájl, aminek a síma törlése a játék totális halálát jelenti. Ha belenyólsz csak úgy símán bármelyik fájl tartalmába, a játék szintén használhatatlanná vállik a d4gw fájlnak köszönhetően. A játék neve Ascendancy. A Logicfactory cég gyártmánya, annak is tudnék örülni, ha a dos4gw féle írásvédelmet valamiképpen meglehetne kerülni, vagy meglehetne szüntetni. Remélem valaki tud segííteni, előre is köszönöm.
  • tommygear
    #11081
    sziasztok
    van valami tippetek esetleg hogy a max payne 3 miért indul nálam így:

    tehát indítom a játékot és nem vált át az ablak, csak a játék ikonja villog lent a tálcán narancssárgán, majd ha az egérrel kattintok egyet akkor átvált a játékba, ezt egy lefagyás óta produkálja, fél évig működött normálisan, kb mindent megpróbáltam már a játék és a win beállításaiban is de semmi, a rockstar support sem tudott érdemi választ adni, csak a sablon dolgokat, semmi alt+tab meg hasonló megoldások nem segítenek... sőt közbejött egy win reinstall is az se segített :D és a neten se találok semmit ilyen hibajelenségről, és egyedül ez a játék csinálja ezt, kicsit bosszantó
  • j0nNyKa
    #11080
    eltekintve attól hogy mi a lófasznak csalsz, és hogy nem találtad meg a topicját, miért nem... írod bele azt a sort?