11406



A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.



Kösz.

  • R3nton
    #11160
    Köszi szépen! Akkor inkább felrakom, ahogy szeretné a játék, hogy zökkenő mentesen fusson!
  • genndy
    #11159
    Nem lesz. Ha a játék támogatja, akkor általában a menüjében lehet választani a Dx9 és 11 között (vagy külön exe-je van, vagy paraméterrel kell indítani, ennek játékonként utána kell nézni). De ha eddig 11-el állítottad be akkor az nem állítódik el.
    De még nagyon sok játék Dx9-en biztosan fut, legfeljebb jófejségből belerakják a 11-et is.
  • R3nton
    #11158
    És akkor nem lesz mondjuk az, hogy újabb játékok nem indulnak el, vagy gyengébb graffal futnak? (World of Tanks, War Thunder)
  • genndy
    #11157
    Hiába van fönt a 11, ha a játéknak 9 kell. Tedd fel a Dx9-et (legjobban azzal jársz ami a játékkal együtt töltődöt le, ott lesz a könyvtárában).
  • R3nton
    #11156
    Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy vettem a steamen egy Humble Bundle-t, és felraktam a Total War Medeival 2-t, viszont az install végénél a DirectX setupot kilőttem, mivel nekem Win7em van dx11-el (minek rakjam akkor fel a 9-est???!!!). Viszont most hibaüzenetet dob az elején, igaz belépve a játékba már tökéletesen fut, de idegesít a hibaüzenet és az is, hogy nem látom emiatt a launcher setupot. Sajna nem vagyok, most otthon, de ha jól emlékszem nem is dx hibát ír ki, hanem .net keretrendszer hibát. Futni fut a program, de lehet ezt valahogy orvosolni??! Köszi!
  • lace31
    #11155
    Helló!
    Kérem javasoljatok játékot vga/cpu terheléstesztre.
    A programot arra szeretném használni, hogy (vélhetően) hibás vga-t és cpu-t terheljek le vele. Nagyon fontos, hogy beállítható legyen rajta a hosszas automatikus futás (pl. játékban beállított teszt pálya, amint a frame/sec értéket méri, tehát ne kelljen valakinek a gép előtt ülnie hozzá), és lehetőleg minél erősebb, újabb effekteket kihasználó program legyen. A műfaja lényegtelen, de a játékosok által általánosabban használt programot keresek.
    u.i.: a szintetikus teszteket (3dmark, unigine programok, furmark) nem kívánom használni, mindenképp ténylegesen felhasználók által játszott programot keresek!
    Köszi a segítséget!
  • karipapa
    #11154
    hali.
    nem tudna nekem valaki abban segíteni hogy küldjön 1 linket amiről le lehet tölteni az nvidia 9400gt win 7 64 bites drivert.mert az a baj hogy nem jeleníti meg az állatokat a játékba.multkor is ez volt a baja de sajna nem írtam ki cd-re a drivert és a winyóm meghalt:(
    kérlek titeket segítsetek.köszönöm
  • gibson9
    #11153
    Sziasztok!
    Hosszú idő után újratettem a gépemet, de a videókártyával valami gond van. Lehet meglepő, de nekem még xp-m van és most is azt tettem fel. Geforce 9800 GT videókártyám van. A rendszertulajdonságok/hardver/eszközkezelőben egy fekete felkiáltójel vaan sárga körben. Ha a tulajdonságokra rámegyek, akkor azt írja, hogy:
    "Az eszköz nem indítható el. (Kód: 10)"
    Akármilyen drivert próbálok telepíteni rá nem működik. Próbáltam már újra csatlakoztatni is, de semmi.
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • Környei Attila
    #11152
    Üdvözlök mindenkit!
    Aki tud kérem segítsen.Hogy müködik a MIXFILE REMIXER?A WRC 4-be szeretném betenni a Csökő Zoli hangját,esetleg egy új autót,de a softwer mindíg hibajelentést küld.Az a segítség,ami a net.-en található,nekem nem jön be.

    Környei Attila
  • koxxx
    #11151
    Szevasztok!
    Megvettem az Ubisoft egyik csodáját: Brothers In Arms Hel1's Highway címmel
    Érdeklődnék,hogy multihoz honnan tudok beszerezni rajongói kódot?
  • ozimak
    #11150
  • genndy
    #11149
    Szívesen.
    Hát akkor legyen magyar is:
    TinmanHU (végigjátszások kommentárral, legismertebb tőle talán a Dark Souls végigjátszás)
    Oszkár (Winkler Studio) (végigjátszások kommentárral; Blood, Mortal Kombat, Minecraft, ...)
    András Ruzsics (Melan) (inkább rövidebb játékbemutatók kommentárral)
  • ozimak
    #11148
    Jó!!! Pont "ilyesvalakire" gondoltam! :) Köszönöm szépen!!! Jöhet még ha van! :)
  • genndy
    #11147
    Én Gopher-t szoktam követni (Skyrim, Fallout 3, Fallout NV, Metro...)
  • ozimak
    #11146
    Tud valaki ajánlani olyan youtube game kommentátorokat mint pl. "FrankieOnPC1080p" vagy "Ocedmytoaster"? Mostanában azzal foglalom le magam, hogy benyomok egy lejátszási listát és pihenek :) Őket szeretem a legjobban, de Frankie-nek már az összes videóját láttam, Oced meg úgy néz ki abbahagyta az egészet(am neki is láttam az összes videóját). Mivel másokat nagyon nem ismerek, ezért gondoltam hátha tud valaki még ilyen normális érettebb embereket a youtube-on akik csinálnak "Let's play"-t vagy "commentary"-t. Köszönöm!
  • Aky78
    #11145
    Sziasztok!
    Elkezdtem a saját cockpitem építésébe, s jelenleg már a fordulatszámmérő beizzításán dolgoztam (de itt el is akadtam). Nagyon örülnék, ha valaki segítene abban,hogy a Rev Burner nevű átalakítót készítene,mert eléggé macerás megszerezni.
    Előre is köszönöm mindenféle segítséget!
    Üdv! Ákos
  • RED BULL F
    #11144
    Sziasztok. Hosszú éveken át, eddig sikertelenül kutatok egy játék után. Így hát bepróbálkozom most itt is, hát ha akad valaki, aki netán szintén belefutott ebbe a játékba. Annyit tudok elmondani róla, hogy egy Demolemezen volt rajta olyan játékok demoinak társaságában, mint a Hitman: Codename 47, Vampire: The Masquerade - Redemption, Hellboy: Dogs of the night (Vagy Asylum Seeker, a franc tudja milyen néven fut az a szenny), Vyruz, In Cold Blood, Evolva. A keresett játék egy jövőben játszódó, felülnézetes játék volt. Azt nem tudom pontosan felidézni, hogy point 'n click volt-e vagy sem, csak azt, hogy felső nézetből kellett irányítani a karaktert és hogy a HUD-on egy nagy szív jelezte az életerőt, a páncélt meg egy agy. Valami űrhajóféleségen játszódhatott a demopálya, de ennél többre nemigen emlékszem.

    Ui: Tényleg, valakinek nincs még meg véletlenül ez a kék lemez? Egy teljes játéklistát szívesen elfogadnék róla, ha már így megemlítettem.
  • pasztva1
    #11143
    sziasztok! segítségeteket szeretném kérni a Gothic 3 1.73 CP magyar nyelvű kézikönyvének a letöltéséhez. egyszer már letöltöttem, de sajnos a vinyóm bedobta a kulcsot, most meg képtelen vagyok hozzá férni. előre is örök hálám!
  • Ironman2
    #11142
    vannak sims topikok (sims3 pl.) odairj,mert azt többen olvassák!
  • trident
    #11140
    Köszönöm!
  • genndy
    #11139
    Ha a játéknak Dx9 kell, akkor nem lesz jó a Dx11. Telepítsd nyugodtan, függetlenek egymástól, nem cseszi szét.
  • trident
    #11138
    A spore-t szeretném kipróbálni. Telepítésél nem hagytam futni a directx 9 telepítését, hiszen directx 11 van a gépen - windows 7 sp1.

    A spore-t futtatva nem indul, hiányolja a d3dx9_27.dll-t.

    Ha telepítem a dx9-et (így lehet), akkor nem csesződik el a dx11?
  • lindinyuszi
    #11137
    Sziasztok egy kétségbeesett lány vagyok, nagyon szeretem játszani a The Sims nevű játékokat de valamiért mindig azt írja nincs a meghajtóban vagy nemjó verzió stb.... sajnos nem értek ilyesmikhez itt az e-mail címem : [email protected] aki tudna nekem segíteni kérem írjon akár a Sims2 vagy a Sims3-ban is előre is köszönöm, várom mihamarabbi segítségetek mert már több mint 1 hónapja ezzel szenvedek, ti vagytok az egyetlen reményem:( sziasztok sok puszi:)
  • lindinyuszi
    #11136
    Sziasztok egy kétségbeesett lány vagyok, nagyon szeretem játszani a The Sims nevű játékokat de valamiért mindig azt írja nincs a meghajtóban vagy nemjó verzió stb.... sajnos nem értek ilyesmikhez itt az e-mail címem : [email protected] aki tudna nekem segíteni kérem írjon akár a Sims2 vagy a Sims3-ban is előre is köszönöm, várom mihamarabbi segítségetek mert már több mint 1 hónapja ezzel szenvedek, ti vagytok az egyetlen reményem:( sziasztok sok puszi:)
  • genndy
    #11135
    DA topik
  • Tom6
    #11134
    Sziasztok valaki tudna segiteni a dragon age originsben eredeti gamemvan de nem enged felregisztrálni a szervelre pedig régen már fent voltam felmentem a honlapra és ott is megvagyok még jelszót is változtatam meg minden de mégsem engedi a játék valaki tud segíteni?
  • j0nNyKa
    #11133
    igen, ez gyanús sajnos
  • kemotox
    #11132
    Hát ez sajna nem lesz jó. Ha jól értem a rendes igazi 2g-nek más a bootloaderje mint az én "állítólag 3g de valójában 2g" modellemnek, és ezért nem jó.
  • j0nNyKa
    #11131
    hát nézd, ha bármi esélyed is van erre (mondjuk egy ios 5-re), az a whited00r féle jailbreak lehet, pl. itt olvashatsz róla
  • kemotox
    #11130
    Aham, gondoltam, mindegy nem gáz, karácsonyra lesz új telefonom ha minden igaz, 7 év után lecserélem végre a drága kis k800i-t, meg hát akkor az ipod is nyugdíjba megy valszeg. Csak kíváncsi voltam, hogy addig is tudnám-e értelmesen használni, mert most a zenelejátszón kívül kemény két darab appot használok... Köszi azért.
  • j0nNyKa
    #11129
    szerintem 4.3.2 az utolsó, ami esélyes, de nagyon gányolós, én nem biztos, hogy rászánnám az időt / energiát
    ráadásul ugye a 4.x sem támogatott már, 5.x-et meg 0% esélyed van rárakni, nem bírja a hardware
  • kemotox
    #11128
    Sziasztok!
    iPod Taccs 2g-m van. (papíron 3g, de a később kiadott 8gigás modellről van szó, ami hardverileg megegyzik a 2g-vel) 3.1.akármi vagy valami ilyesmi verziószámú a legutolsó támogatott iOS rá. Ez egy fos sajnos. Már kb 0 app támogatja, semmit nem tudok letölteni rá.
    Valahogy lehet rá újabbat breakelni? Ha igen akkor az érdekelne még nagyon, hogy melyiket ajánlatos, melyiktől nem szarja össze magát a már eléggé elavultnak számító hardware.
    Köszi.
  • Firerock
    #11127
    Sziasztok!
    Kicsit off. Vettem egy Samsung LED tv-t.
    Legtöbbet az Allsharen keresztüli történő filmnézésre használom.
    Elmentem egy hétre melózni és mire hazaértem nem működik a program. Nem működik a szerver,próbáljam a tűzfalat ellenőrizni meg hasonló szövegekkel. Kikapcsoltam a Nod32-t és a Windows tűzfalat is. De a probléma így is fennáll. Eddig semmi probléma nem volt vele. Azóta Revo uninstallerrel letöröltem majd újra felraktam ujraindítás után,de semmi változás.
    Valaki van valami ötlete?
  • genndy
    #11126
    Lehet.
    Vista vagy Win7 alatt át lehet irányítani a könyvtárat. 'mklink' parancsra keress rá, és a mentési könyvtárakat szépen irányítgasd át a pendrivera. Csak szerintem akkor kell neki, hogy gépindításkor már legyen bedugva, különben hibákat fog dobálni.
  • dragon11
    #11125
    sztem ezt nem lehet. de a mentéseket ált megtalálod a dokumentumok/mysave vagy a játék létrehoz oda egy saját mappát vagy esetleg a telepített helyén a /save mappában. aztán másold át azokat rá. :)
  • ibiza87
    #11124
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni.
    Hogyan tudnám azt beállítani, hogy a feltelepített játékok, egy pendrive-ra mentsenek?
  • zolihonfi
    #11123
    rendben, köszönöm szépen!
  • genndy
    #11122
    Vagy próbálkozz a legegyszerűbbel, hátha csak annyi a baja: csatlakozók megmozgatása, portalanítás, pucolgatás, gépház porszívózás.
    De én határozottan azt mondom, táp.
  • zolihonfi
    #11121
    értem. érdekes, mert csak néha csinálja. ha megtörténik, újraindításnál a windows jel betöltéséig jut el, utána megint "kifagy".
  • genndy
    #11120
    Táp. Sürgősen szerezz be egy újat, mielőtt megsüti az egész gépedet (elvileg az újabbak már nem, de jobb félni mint megijedni). Vagy az alaplapod döglődik. Ezt a kettőt nézd meg legelőször, de inkább táp. Kérj egyet kölcsön, hogy azzal is produkálja-e.
    Van még egy olyan tippem hogy a játék nem jó felbontás/képfrissítés értéket küld a monitornak, de az nem játék közben jelentkezne.