Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1322
Na erre a procira tényleg ráfér a húzás!!!!!!!!!
Milyen játékkal tudsz te így játszani???
Ha teheted inkább cseréld le,a húzás itt szart sem fog érni.

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

#1321
és azt honan tudom leszedni

#1320
Bocsi elfelejtettem, amúgy Intel 815 Ep alaplap, Celeron 850MHZ processzor

Saddalim
#1319
talán rakd fel az 1.3-at patchet... <#falbav>

#1318
lene egy gondom amikor felekarom telepiteni a Battlefield 2 Armored Fury-t akkor ezt irja ki Battlefield 2:Armored Fury Pack requires version 1.3 or later to be installed first.nem tudja valaki ilyenkor mi a teendö.

#1317
Itt elsõsorban a játékokkal kapcsolatban kérdezünk.
Egyébként az ujabb alaplapokon már a biosba lehet húzni,nem kell neki külön progi.
Milyen az alaplapod?

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

#1316
Hello, valaki tudna nekem olyan modszert mondani amivel fel lehet egy kicsit húzni a processzor sebeségét?

#1315
Hello
A Panzer Elit Action játék kijött már a boltokba?
Vagy honnan lehetne leszedni?
Köszi.
A tumi

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

Saddalim
#1314
dx8= DirectX 8
én is próbáltam az ati-ról frissiteni de nem újabb drivert adott hanem valami .NET keretrendszer 2.0-t :S

#1313
hogyan kell felrakni a Pirates of the Caribbean-hez kódot mert itt azt írja gogy rakjam be a Gamdir-ba de a játéknak nincs Gamdir könyvtára. Itt a kód:Elõször másolj át 2 fájlt a ../Program könyvtárból a játék megfelelõ könyvtáraiba:
../Program/seadogs.c fájlt a ../Gamedir/Program könyvtárba.
../Program/Controls/init_pc.c fájlt pedig a ../Gamedir/Program/Controls könyvtárba.
Utána használhatod a következõ billentyûket:

Y Sérthetetlenség be/ki
U First person mód (belsõ nézet) be/ki
I 100000 aranyat kapsz
O 50 skill pontot kapsz
P Az összes nemzetnél semleges lesz a hírneved
Cobra.
#1312
30-at adtál egy 9600XT-ért <#guluszem1> Ez elég drága vétel volt, ennyiért már 6600GT-t lehet venni használtan és az kétszer olyan gyors.
Zsolti, a legújabb drivert a www.ati.com -ról lehet leszedni (mily meglepõ <#vigyor>), de azzal is ha el is indul a játék, élvezhetõ nem lesz.
DirectX 8-as kártyákhoz készült ugya negy nemhivatalos patch, hogy elinduljon a játék, de nem játszható, olyan grafikai hibák vannak tõle.

Hide and fear, Cobra Commander is here !

#1311
Bf2 nem támogatja a 9200-as ati kártyát.Én vettem 9600xt-t kb 30K-ból megvolt,ennek kb 5 hónapja azóta tuti lement az ára

\"Azt nem tudom a Harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvivni de a negyediket biztosan kövekkel és botokkal\" Albert Einstein

#1310
most nézem van hozzá egy nvidia driver az baj lenne ha felraknám, de nekem ati-m van.
#1309
és azt nem tod hogy honnét lehet letölteni az ati legujabb driverjét, amit még hiba nélkul fetok rakni,amit még elfogad ez a video kártya? Az lehet hogy elég, nem?Mer annak a haveromnak is állitolag fönn van egy ujabb driver és neki hibátlanul megy.
#1308
4x-re állitottam az AGP-t és tuddtam játszani vele egy 2percet kb. csak utána léptetett ki.Mi az a dx8?
Saddalim
#1307
ejj hát igen. ha mindenkétt bf2-zni akarsz, akkor veszel egy újabb videokártyát (9600 már ok, viszont kissé (kissé...khmm...nagyon) drága módszer). Viszont hallottam valahol egy butított bf2-rõl (nemtom létezik-e), ami elvileg megy dx8-al is. ez persze nem garancia hogy létezik 😛

Cobra.
#1306
Érdekes lenne, ha neki vagy neked menne egy DX8-as kártyán, amikor kell a játéknak a PS2.0, ez meg csak 1.4-es.

Hide and fear, Cobra Commander is here !

#1305
ati radeon 9200-am van és föl is van rakva a driverja és ez az alap géphez már beszerelve volt.A haveromnak is ien videokártyálya van és neki megy.
Cobra.
#1304
Milyen videókártya melyik driverrel? Alaplapi driver ugye fent van?

Hide and fear, Cobra Commander is here !

#1303
Igy sem mükszik,ugyan addig jüt el benne a játék mint elöbb ,de viszont egyböl az 1x és a 2x nemengedi kiválasztani.
#1302
Kösz saddalim kiprobálom.
Saddalim
#1301
megjelenés/videokártya beállításnál a grafikus gyorsítást (AGP) vedd le 0-ra. gépet újrainditod. ha megy, akkor 2x-re, restart, és így tovább amíg megy

#1300
Szasztok!
Segítség kéne a Battlefield 2-höz, mert nem tok játszani vele, azért mert a menünél lefagy az egész és kiléptet azzal a szöveggel hogy a grafikus gyorsitó nem válaszol és ezért alapra kellet állítani a grafikus gyorsítot.Mit tegyek?
#1299
Üdv!
Aliens vs. predator 2-höz ha valaki tudna nekem mondani magyar servert, megköszönném (jó lenne bármilyen, sehogy sem találtam akár külföldit...)
kösz!
Saddalim
#1298
#1296: ide semmiképp. megy a privi 😛
#1297: ilyen patch nem szokott létezni, mert ehhez a paorgram mûködési alapjait kéne átírni, vagyis tulajdonképpen kiadják az új verziót

#1297
Hali!!a motoracer 3-hoz honnan lehet leszedni patch-et hogy fusson xp-n???
valaki segítsen
DaemoonHunter
#1296
Helloo!

A MasterpieceFishing-et le lehet szedni valahonnan?
Persze nem a shareware változatot 8 napos😞
Aki tudna megírná nekem ide vagy privbe

#1295
Helló
Most találtam meg az egyik régi játékomat az Imperium Galactika 2.
Tudna valaki segíteni, hogy hogyan tudok vele egy haverommal játszani a neten?
PLS
Saddalim
#1294
és szerinted #1237 mire vonatkozik?
igen, többek között rád is...

#1293
ezt én is mondthatnám,2x kérdeztem ugyan azt senki nem válaszolt rá,de ha nem tudjátok akkor mondjátok meg hogy NEM és akkor nem kell az idõmet pazarolni!<#szomoru1><#szomoru2>

viktor8806

Saddalim
#1292
luxus visszaolvasni? #1237

Kandurex
#1291
6600GT

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#1290
Megoldódott a problémám, a bridgeval volt gond. Szerintetek melyik a jobb grafikus kártya: Geforce 6600GT 128 ram vagy Ati x550 256ram ?

MSI B450 TOMAHAWK MAX, AMD 3700X 3.6GHz, GIGABYTE 2070 WINDFORCE 2X 8G, HyperX 16GB KIT DDR4 3200MHz, Samsung 860 EVO 250GB, SATA3 WD1000GB 7200rpm Black 64MB, Fortron FSP600W-50ARN, Zalman Z3

#1289
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni! Leszedtem a Keresztapa clonecd-s változatát. Feltelepítem elindul minden rendben. Aztán 2. indításkor nem indul el csak sötét képernyõ, és csak a ctrl+alt+del segít. Leszedtem hozzá két különbõzõ cracket, újrateleoítettem párszor, de mindig ua. Szal aki tudja a megoldást légyszi írjon!
#1288
Régen régen játszottam olyanokkal, hogy Kyrandia, Amazon stb. Ehhez hasonlókat készítenek ma még? Pár éve csak stratégiai játékokkal játszottam, de most újra örülnék ilyeneknek.
The FlashBack
#1287
The Da Vinci Code
😄DD

Saddalim
#1286
monkey island, simon, stb

#1285
Sziasztok! Új vagyok itt, és nem tudom hol kéne feltennem a kérdést, bocs, ha nem jó topicba írok.
Kalandjátékokat keresek, mászkálós-megtalálós-megfejtõs típust. Tudtok segíteni esetleg?
#1284
Sziasztok
Segítséget kérek mindazoktól, aki megtudják mondani a Riddick Imyke által fordított játék honosításának kódjait.Sajna az imyke2000.sync.hu oldalon nem találom,bár ott van,hogy letölthetõ.A jatekhonositas.atw.hu sem jött be.
Akinek megvan kérem segítsen.

Köszönöm szépen email: [email protected] Vagy : [email protected]
Saddalim
#1283
hehe 😄

The FlashBack
#1282
sose értettem, hogy "vegyél fel msnre..."
Nade mindegy😊

Saddalim
#1281
inkább te vegyél fel, tudod szar az msn-em és mindkettõnknek fel kell venni egymást :-(

The FlashBack
#1280
mond itt, hogy mi a problémád!

#1279
Egy jó fordítót keresek aki tudna segíteni!!! Elöre is kössz!!! Aki jó angolos az vegyen fel MSN-re!!! [email protected] !!!

#1278
Sziasztok!
Tudja valaki mit kezdhetek az ékkövekkel a Newerviner-ben? Olyasmire gondolok mint ami a Diablóban volt. Bele lehet rakni a cuccokba, vagy csak eladni lehet õket?
köszi
#1277
Kedves SADDALIM!Nagyon köszönöm a segítséget.Sajnos nem jó a kód.Hol a hiba?Valami ötlet? [email protected]
#1276
Sziasztok 1 segítséget kérnék tõletek.A gondom a következõ:anno megvásároltam a PC Guru DVD-s kiadását melynek teljes játéka a HAEGEMONIA- A SOLON HAGYATÉK.A Játékhoz szeretnék új MP pályákat letölteni,de a hivatalos oldalon található letöltések közöt nem találok,csak HIBÁS! módosításokat azért mondom hogy hibás mert letöltöttem mind a kettöt de nem volt hajlandó müködni egyiksem.A választ elöre is köszönöm.
Kandurex
#1275
Ha itt most elkezdjük tiltani a warezt, akkor az userek a többi topikba fognak sírni miatta, ez kerülendõen volt ennek a topiknak megnyitásnak. Szóval, marad a formája, mint segélykérõ részleg.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

The FlashBack
#1274
azlesz

Saddalim
#1273
kérd meg kandurexet vagy vmelyik modot