Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DJ YAYO
#1422
Hali!!
Kéne help a ''Soldiers Of Anarchy''-hoz!!!!
A cd-t újsággal kaptam csak mikor beraktam a gépbe letelepítettem és kéri a CD kulcsot tudjátok azt a 4 számsort!!!!
Na a tokon lenne csak elkallódott a tok és nem tom a cd-kulcsot!!
Valaki megmondaná?????
Köszike!!

Törölt felhasználó
#1421
Még régen feltettem a call of duty 2-t.Akkor még meg volt a dvd.De azt elvesztettem és nem másoltam le.A géprõl ami az activision mappában van mind lemásoltam egy dvd-re.Most visszaraktam és nem akarja feltenni az 1.2-es és 1.3-mas patchet.Ha valaki tudna segíteni kérlek írja meg nekem.
DJ YAYO
#1420
Hali!!
Kéne help a ''Soldiers Of Anarchy''-hoz!!!!
A cd-t újsággal kaptam csak mikor beraktam a gépbe letelepítettem és kéri a CD kulcsot tudjátok azt a 4 számsort!!!!
Na a tokon lenne csak elkallódott a tok és nem tom a cd-kulcsot!!
Valaki megmondaná?????
Köszike!!

#1419
Hello
Kellene egy kis segítség a FlashGet-hez.
Elõre is köszi

#1418
Ha beteszem a DVD-t akkor is ugyanezt írja ki!

#1417
csá!most más a hiba meg crackeltem újból és most azt a hibát találja hogy 5 cím nem jó!
(unknown)(0):game.data+241950 Debug:😛ost StaticInit+3390
(unknown)(0):game.data+2293599 UnicodeString::UnicodeString+55606
(unknown)(0):game.data+232489 GameClientRandomVarible::getValue+15977
(unknown)(0):game.data+6447835 Xfer::~Xfer+118290
(unknown)(0):kernel32.dll+93519 RegisterWaitForInputIdle+73

Ezek a hibásak!Mit csináljak????<#help>SEGÍTSETEK!!!!!

mila69en
#1416
Válasz 'aadam' üzenetére (#1411)

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

zeli
#1415
ezt kinek mondtad?😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

ngcsnet
#1414
lol a kis angolzseni

zeli
#1413
ez azt jelenti, hogy be van mountolva ugye?? Alcohollal?? mert a másolásvédelem észrevette...
ilyenkor crack-kell

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#1412
rakd be a cd-t

#1411
Csá mindenkinek nekem a Gyûrûk Ura: Harc Középföldéért 2-höz kellen segítség mert egy ideje nem injdul el a játék,és egy hibaüzenetet dob fel: Please insert correct DVD-ROM,select OK and restart applicatin! Lécci segítsetek!!!
Nem tudom mit csináljak!

Saddalim
#1410
pontosan...

ngcsnet
#1409
#1405 :l

#1408
Hello
Keresném a Joan Of Arc c. játékot,ami úgy tudom kijött magyar verzióba.
Segítsetek!!!
Torrent lenne a legjobb,de vevõ vagyok mindenre.

\"A jövő nagy csatáit a páncélosok fogják megvívni.\" Heinz Guderian a páncélosok atyja 1936

zeli
#1407
akkor írd ki az ISO fájlt egy CD-re, a Nero meg tudja nyitni.VAGY csináld azt, hogy meghnyitod a WinRAR-ral..asszem az meg tudja nyitni😊
remélem ezt méár tudod micsoda...

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1406
NEM MEGY!!!! Letöltöttem, instaláltam aztán elindítottam az óra mellõl. Betallóztam a fájlt aztán MEGNYITÁS Elindítom a sajátggépet és a virtuális meghajtónál ezt írja ki: :"A Windows nem tudja olvasni a lemezt. A lemez lehet, hogy sérült, vagy olyan formátumot használ ami nem kompatibilis a Windows rendszerrel."
Saddalim
#1405
nicht warez!

#1404
Valaki tudna nekem nfl head coach cd kódot, esetleg crack(ha kell hozzá)et "mondani".köszönöm
zeli
#1403
a Daemoon Toolsal csináld! azt töltsd le, aztán indítsd el! alul a tálcán az óra mellett megjelenik egy piros villám jel. arra rákattintas az egérrel(balgomb) és kiválasztod, hogy pl.: Device 0 . arra rákattintasz, megkeresed a gépeden az ISO fájlt és ennyi. aztán a Sajátgépben már látos is.
A Daemoon Toolst letöltheted innen

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

ngcsnet
#1402
daemon toolsal kell mountolni

#1401
Mégsem megy😞 Létrehoztam a virtuális meghajtót. Mountolni hogy kell? ahoz is kell valami progi? Ha simán (mountolás nélkül) megnyitom a virtuális meghajtót ezt írja ki:"A Windows nem tudja olvasni a lemezt. A lemez lehet, hogy sérült, vagy olyan formátumot használ ami nem kompatibilis a Windows rendszerrel." Mit csináljak?
#1400
köszi
zeli
#1399
egy ISO fájlt többféleképpen lehet. kiírod CD-re.a nero megnyitja és írja ki lemezre. de van egyszeûrbb is: a Daemoon toolsal megnyitod. az egy vitruális képfájl "manager" ami csinál egy virtuális meghajtót, és abba be tudod "mountolni" és ennyi

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1398
Leírná nekem valaki RÉSZLETESEN hogy kell egy ISO fájlt kicsomagolni?! Topic is elég.
Elõre is köszi.
Az email címemre is írhattok: [email protected]
#1397
A gépem az 3.0 ghz intel 4, 1024 ram, ati x550 256 dd 128bit és az internet kapcsolatom 512 kbite/sec

MSI B450 TOMAHAWK MAX, AMD 3700X 3.6GHz, GIGABYTE 2070 WINDFORCE 2X 8G, HyperX 16GB KIT DDR4 3200MHz, Samsung 860 EVO 250GB, SATA3 WD1000GB 7200rpm Black 64MB, Fortron FSP600W-50ARN, Zalman Z3

#1396
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni abban,hogy valaki tudja e ki a Total Overdose fõcímdalának az elõadója és, hoy mi a szám címe? Elõre is köszi!
baajos
#1395
Hali. Lehet,hogy nem a legujabb és nem a legtrendibb, de nekem a Zuma a kedvenc játékom már régóta. Ha valaki tud folytatásárol VÁROM! Zuma,MonteZuma,Zuma Deluxe neveken lelhetõ fel. Én a sajátomnak már eljutottam a legvégéig,fogytam is 5 kilót. Kár, hogy nem rendeznek ebbõl versenyt! Mennék!

Pet

#1394
Elíndítottam és utána bejött h continuo vagy terminate de utána meg hibajelentést írt ki.Mi lehet a baj?

AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+,2048 MB 533DDR2,Nvidia 7600GT,Sound Blaster Audigy

#1393
A Trainz Railrod Simulator 2006-hoz honnan tudod MÁV-os vonatokat letölteni?Elõre is köszi!

AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+,2048 MB 533DDR2,Nvidia 7600GT,Sound Blaster Audigy

#1392
Császtok! A Medal of Honor Allied Assult-hoz tudtok 100% mentést adni???? Az email címem:[email protected]

zeli
#1391
Nero Waveditor😊
szerintem abban is van sistergésszûrés..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#1390
jajj... 😄

mila69en
#1389
😮 hat biztosan találok olcsóbban is😄D csak a nevét kéne tudni<#ravasz1>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Saddalim
#1388
párszázezerért biztos találsz valami profit amivel ki lehet szûrni, de név szerint nem tudok

mila69en
#1387
hy nem tud valakai mondani egy olyan progit amivel az mp3-at le lehetne tisztázni, vagyis van pl: egy radioból felvett musicom, de sistergés van a háttérben.... ezt el lehetne valahogy tüntetni? vagy nem igazán?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#1386
köszi😞
valaki nem tudná elmondani nekem,hogy van a Waterpark5.rész...
és ott van sok jeges medve,meg ilyeneke,és sok hegy körbe!!
de valahova felkéne jutni,azt írta a tábla,és ott vmi koponyát kéne csinálni....de szinte ennek nincsen semmi értelme! vagyis lehet hogy van,csak énnem tudom😞
Valaki léccike segítsen nekem!! köcce
Swy
#1385
bocsi hülyeséget mondtam, de ha lessz ott lessz elõször!
Ari csajszi!! 😉

http://bf2s.com/player/swy/

Swy
#1384
de nincs ott semmi most nézem

http://bf2s.com/player/swy/

zeli
#1383
Zsolt: hagyd a büdös pi*****ba
Ari csajszi: a Jégkorszak 2-nevû játék asszem nem rég jelent meg, úgyhogy szerintem még nincs hozzá magyarítás. arról sem hallottam, hogy lesz hozzá..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Swy
#1382

http://bf2s.com/player/swy/

Swy
#1381
kevés ram meg hát 512 az meg hát 512 az nem sok!

http://bf2s.com/player/swy/

#1380
sZIASZTOK! kÉRNÉK EGYK IS SEGÍTSÉGET...
az Ice Age 2 magyarosítását honnan lehet letölteni? mert értem a játékot,de mégsem jön össze😞 pls adatok linket vagy vmit! elöre is köcce
Ari csaj
#1379
Sziasztok!
Végre le tudtam szedni az ati legujab videodriverjét(6.5)de most telepiteni nem tom.a telepitás végén ezt a két hiba uzenetet irja ki: INF hiba.Nem sikerult megtalálni a video vezérlöt. a másik: a telepitö nem tudja befejezni a telepitést.probálja meg VGA vezérlövel beállitani a megjelenitö (nekem atim van!)illeszöt,majd futtassa ujra a telepitöt.Mitt tegyek?
Saddalim
#1378
ejj nem igazán találok persze meglehet hogy béna vagyok. de gyere msn-re mondok egy dolgot amivel talán tudsz angolul játszani vele, csak azt itt nem lehet 😛

Saddalim
#1377
lol hivatalos oldal szerint nincs angol verzió <#merges2><#merges2><#merges2>

Saddalim
#1376
angolosítás 😄😄😄
utánanézek de szerintem lesz kapásból magyarosítás is...

Saddalim
#1375
az

ngcsnet
#1374
Sziasztok! Angolosítást keresek a Hard Truck Tycoonhoz! Ugyanis nekem szlovák/cseh verzió van meg. köszönöm.

zeli
#1373
mágneses helikopter???az, amikor egy ilyen nagy terep bam, és vannak ott modelltankok, meg ilyenek???

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.