Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

stargate
#1472
mi a call of egy cd kódja?

#1471
A Turtle Odyssey játékban a 6. pályánál megáll a játék. Bejön a pálya és az elsõ képnél nem tud továbbmenni a fõszereplõ semerre sem. Pedig a teljes verzió van meg. Másnak is vannak ilyen problémái? Hogy lehet ezt a hibát kiküszöbölni, hogy tovább tudjam folytatni a játékot?

#1470
<#help>
Tudna valaki segíteni? Olyan játékokat keresek, melyek mind stílusilag, mind kinézetre hasonlítanak a Brave Dwarves-re. Tehát egy kis erdõ mélyén lehessen mászkálni varázslatos lényekkel (kobold, tündér, manó stb...).
Elõre is köszönöm a segítséget.

ngcsnet
#1469
origo.hu szoftverbázis<#idiota>

Kandurex
#1468
DC-Torrent

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#1467
Sziasztok

Hol lehet ingyen játékokat le szedni?

elõre is köszike
#1466
Hi All!!

A crashday 1.0 miért olyan tetû lassu hogy a menüje több perc mig betölt és egy pálya betöltése 5-7 perc???

Tudna valaki segiteni???
Kérem irjon privibe vagy emailt: [email protected]

Köszi!

Dave
#1465
Hi!

Hamachin (virtual lan) akarnank most wantedot nyomni, a krealt gameket latjuk, de a konnektalas mindig timeoutos. Vkinek otlet?
#1464
Nah hy all!!

A Kotor 1el lenne problem mer egy ideig müködött aztán hirtelen minden betöltésnél kifagy de ugy hogy hibajelentés küldése ablak és fingom sincs mi a baja!plzz help
Kandurex
#1463
Talán, itt...

persze kell hozzá mame emu, vagy más

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

vizes
#1462
Emléxik még valaki erre a játéktermes gémre?

Le lehet szedni valahonnan?

[/img]

" Az integrált pluralista szocializmusban az alternatív demokrácia objektív frekventáltsága stagnált "

#1461
Még 1 kérdés! azt hogy lehet a windows feladatkezelõnél hogy " beleágyazni" az éppen futó progit a winfosba? Ez alatt azt értem hogy Ismét a trénerrel ügyeskedek, elinditom, majd a játékot s utánna nem veszi be a jeleket csak ha leteszem a tálcára DE akkor ez a szar kilép! plz help! én arra is gondoltam még hogy a gémet baszkurálni kicsit! 😊 elöre is köcce!

Ugyse érdekel senkit, hogy milyen gépem van, ergó nem írom le! 8)

#1460
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ VÁZMÖG! sima ctrl! Kösze a helpet! 😛

Ugyse érdekel senkit, hogy milyen gépem van, ergó nem írom le! 8)

Saddalim
#1459
ja jólvan 😄
nemrég voltam arrafelé, és én is láttam az strg-t. nem emlékszem pontosan hogy melyik, de az biztos (szerintem 😛), hogy ezek közül valamelyik:
Shift, Alt, Ctrl

#1458
Valakinek nincs meg véletlenül a No One Lives Forever 2 Végigjátszása? Ha igen elküldhetné ide [email protected] . Köszönöm
#1457
Na elõrõl! Azt olvastam hogy az STRG billenytyü csak német klaviatúrán található! és nekem azért kéne mert a trainer-hez kombináció kell! Pl: Hotkey: + <1>= add 1000$! Ez a Restricted area ban van! na kb enyi helpet kérek! ha valami mindig nem tiszta itt az msn-em: [email protected]

Ugyse érdekel senkit, hogy milyen gépem van, ergó nem írom le! 8)

Saddalim
#1456
jó sok
csak nem deluxe-d van?

Törölt felhasználó
#1455
Megmondaná valaki mi a különbség a sima Sim city 4 és a Sim city 4 Rush Hour között???
Saddalim
#1454
reklám

#1453
Sziasztok!

Az alábbi oldalt érdemes megnézni, jó kis fórum található itt.<#crazya><#crazya>

http://www.topbb.com/blans/index.php?mforum=blans
DJ YAYO
#1452
PLZ!
Metal Arms Glitch In The System magyar végigjátszás!
Lehetne videó?
De az sem gond ha leírás!

zeli
#1451
csatlakozom Saddalim kollégához<#vigyor>
egy kukkot sem értettem írd le elõlröl, érthetõen😛

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#1450
???
leírnád érthetõen? trainer bill.kombinációval?!?

#1449
Nem játék hanem Trainer! Restricted area-hoz kéne fateromnak! 😊

Ugyse érdekel senkit, hogy milyen gépem van, ergó nem írom le! 8)

jogipok
#1448
sziasztok

a játékdemonál nektek se jön be a játékról kép?

zeli
#1447
Varga: szerintem a menü alatt van egy olyan, hogy keresés. ha azt beállítod Fórumtémák-ra és beírod, hogy Ghost Recon 3, akkor biztos kiad valamit. ha nem, akkor még nincs, ideje csinálni<#vigyor>

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1446
Hol van a Ghost Recon 3 topic-ja vagy van is egyátalán???

ngcsnet
#1445
milyen játék?

#1444
Hello! 1 kis segitség kéne: az STRG-t milyen billentyü kombinációval érhetem el? PLÍZ HELP!

Ugyse érdekel senkit, hogy milyen gépem van, ergó nem írom le! 8)

DJ YAYO
#1443
PLZ!!!
Magyar Jak3 oldalt valaki tud mondani????

tobias88
#1442
hell, nem tud valaki Yu-Gi-Oh Power of Chaoshoz regsetup.exe-t bárhonnan???
#1441
Hello!
a W3:TFT nevû örökérvényû játékban akadt gondom: a gép csak úgy kikapcsol lanozás közben (Cel 2,4; ATI 9550; 512MB RAM). Arra jutottam, hogy a proci melegszik túl, de nem ment 55 fok fölé. Úgy 45 percet enged általában, de mindig változik, általában kevesebb. Help me please.

nincs, nem is lesz...

Saddalim
#1440
#1435: a gyártó honlapjáról
#1439: gondolom a cod:uo vagy a peccs közben. CoD reinstall.

#1439
hello mindenkinek!
Aki ebben tud segíteni írjon:setup cold not locate a valid installation of call of duty (cod install közben irja ki majd kilép az installból)
#1438
csá!Újra megy a Harc Középföldéért 2!Újratettem és most megy, örök hála Saddalim!

Sland
#1437
nem jó egyik sem😞

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Törölt felhasználó
#1436
Letudok torrenteset szedni van is programom, de unom, hogy lassabb mint a normál letöltés ha tudtok olyan servert ahonnan gyors a torrentes letöltés nekem az is jó, csak egyben legyen!
#1435
Szevasztok figyeljetek már tudom h ez nem ide tartozik de vettem infrát és nem akarja felismerni a gép azt is mondták már nekem h driver kellene hozzá mer lehet h ami van az hibás de honnan tudok letölteni hozzá ?? ha vki tud segíteni írjon már privibe! Kössz.
zeli
#1434
a válasz egyszerû: Sega Emulator kell hozzá!😊
most nem találok pontosan olyat, de
tessék lehet válogatni

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Sland
#1433
Hi

Letöltöttem egy Scud race nevû Sega játékot amit emulálni kéne valamivel

itt van róla infó


innen szedtem le.

Ehhez milyen emulátor kéne? Valaki segítsen legyenszíves!

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

zeli
#1432
mit kérdeztél volna??😛

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

SHADOWEYES7
#1431
Én is ezt kérdeztem volna!!
De a válasz már jött!!

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

SHADOWEYES7
#1430
Tenksz!
Te valami csúcs vagy!!!

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

zeli
#1429
ja és doglegy, ha nem tudod, hogyan kell Torrentrõl szedni, akkor jelezd😉

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zeli
#1428
DJ YAYO: akkor mûködött a CD-kulcs? találtam egy honlapot:Soldiers Of Anarchy patches
Saddalim: mért, ne hogy azt mondd, hogy neked eredeti<#vigyor>
doglegy:szerintem jobbban jársz, ha mégegyszer letöltöd az egészet.találtam egy Torrentet, onnan le tudod szedni.Call Of Duty 2 Torrent 4,17GB

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

DJ YAYO
#1427
Hali!
Írnátok 1 listát a Soldiers Of Anarchy hoz pár PATCH-et?
Tenksz!!

Törölt felhasználó
#1426
Lehet, hogy megbírnám oldani ha lenne cod 2-es crackem, de sajna nincsen.Lécci mondjatok egy linket ahonnan lelehet tölteni, vagy ahonnan a teljes gamet, erre az e-mailra küldjétek el:[email protected]
nagyon megköszönném.
DJ YAYO
#1425
óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó A JÓBÜDI KURVI ELETBE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TE AZ ISTENEK AJÁNDÉKA VAGY!!!!!!!!!!!!!!
ADÓSOD VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AZ 1. EMBER AKI MEGMONDTA A VÁLASZT A KÉRDÉSEMRE!!!!!!!!!!!!!!!

Saddalim
#1424
szar a crack. egészet leszeded, újra felrakod (NE a reinstall funkcióval (ha van), hanem elõbb uninstall és aztán megint felrakni). innentõl elvileg nem segíthetnék, de tisztelt zeli barátunk már warezelt az elõbb... szóval ha nem eredeti (mer' gondolom hogy nem az 😛), akkor másik crack. ha eredeti, akkor talán nem kéne crackelni...

zeli
#1423
személyi Helpdesk😛
Kis Drága: írd le, mi abajod a FlashGettel, mert énis használom!
DJ YAYO: CPB0-4Y9Q-NUME-H891<<ezt az interneten találtam, nem biztos, hogy mûxik
doglegy: azért nem megy, mert a Call of Duty 2-t kiírtad, mint adatlemezt.mivel nincs telepítve a patch nem vezsi észre, mert egy patchet csak akkor tudsz telepíteni, ha a játék is telepítve van. szóval meg kell keresned a telepítõlemezt, különben elfelejtheted apatchet!

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.