11406



A téma használatának egyszerű módja:

- Átnézed a bannerban található két nagy kék linket

- Ha esetleg nem találod benne amit szeretnél, akkor kérdezel.

- Ha 48 órán belül nem válaszol senki, írj mégegyet, hátha csak véletlen kihagytuk.

- Várakozási idő tehát 48 óra, NEM 2-3 perc.



Kösz.

  • Aaron1212
    #10679
    Hali.

    AZt szeretném kérdeznmi hogy lehet topicot csinálni?
  • Krista5
    #10678
    Sziasztok!

    ECDL vizsgázni fogok és lenne 1 kérdésem.
    Mikor számítógépen keresünk mappákat , fileokat stb. akkor az a feladat , hogy ,mentsük el a keresést..
    FILE menü és KERESÉS MENTÉSE.. eddig ok , le is mentem az asztalra , megnyitom de üres az ablak , nincs ott a keresés..
    Ez hogy van?
    PrtScrn. gombot is kell használni?
    Előre löszi!
  • szdori
    #10677
    hali!

    nem tudom jó helyen járok-e a kérdésemmel, de keresek egy régi pc játékot.
    Annyira emlékszem, h farmon, v legalábbis zöld területen játszódott és voltak veteményesek, fák, tehenek (!) és időre kellett v begyűjteni ezeket v ilyesmi, mert egy idő után jöttek a piros kis démonok és megettek/szétromboltak mindent. Van esély rá, h erre vhol még rábukkanok és futni fog mien gépen?
    Köszi előre is!
  • Doom 4
    #10676
    Hali! Az lenne a problémám hogy van egy STOPZillla nevezetű akármi, de nem tudom letörölni sehogy sem és folyamatosan fut a háttérben.
  • Forcee
    #10675
    sziasztok
    nemtudok DVD+R DL lemezeket irni mert egyszerüen hibát ir a meghajtomra arra gondoltam h fölrakok egy uj frimwaret már le is töltöttem de ieneket ir a readme h xd:

    Connect the drive as·°master·±by it self, on the secondary IDE controller
    with no other device on the same IDE cable, making note to set the jumper
    on the back of the drive to the·°master·±position.



    ez mi az istent jelent ? xD mert nemmerem elkezdeni és nemtudom h megéri-e megkockáztatni.
  • dinomano
    #10674
    Sziasztok! Sima, régi CORE X-box-360om van... Most szeretnek egy 66cm-s HD-ready tv-t beszerezni. Eddig SD-tv-n jatszottam, RGB-kábellel. A kérdésem: 66cm-s, HD-ready TV-nel (ami tud 1080I-t is)eleg-e ez az RGB-kábel, hogy szép képet kapjak? Ill.,mivel ezen a típuson HDMI-csatl.még nincs, van-e valami jó átalakítós csatlakozó,ami szép képet adna,és kihasználná maximálisan a tv képességeit?
  • foldi6
    #10673
    sziasztok
    A gta 4-ben ott tartok amikor az utolsó küldetésnél, Peg-et üldözöm, hogy kinyírjam. egyszerűen nem tudok felmászni a helikopterre, miután a motorral ugratva a helikopterre röpítettem magam.
    irja, hogy nyomjam a space-t de nem csinál semmit....
    esetleg vki segíthetne...köszi előre is
  • juhfark
    #10672
    Sziasztok! Aki játszott valaha is a galactic civilizations II-vel, az kérem segítsen. A játék forumába most irtam be. Előre is köszönöm!!!
  • flatszeru
    #10671
    virtual vcr. kicsi,gyors,egyszerű.
  • TuxSkajvok
    #10670
    Sszieasztok, tudnátok ajánlani, egy időzíthető videofelvevő progit? Online szemináium lessz délelőtt, és sajnos nem leszek otthon abban az időben, és fel kellene venni...
  • flatszeru
    #10669
    sziasztok!
    Live os játékoknál a telepítés során a következő hibaüzenetet kapom:
    failed to verify package majd csak kilépni lehet.
    Valakinek van ötlete a probléma megoldására?
    köszi
  • zeli
    #10668
    A Magyarítások portál szerint fordítás alatt áll.
  • bejja77
    #10667
    Sziasztok!!
    Segitsetek már nekem,hol tudnám leszedni a devil may cry 4 magyarosítását?köszi
  • dayton
    #10666
    Sziasztok! Feltelepítettem a sims3 kiegészítő cuccokat(bemásoltam a download mappába-majd telepítővel telepítés-kiírta sikeres.Mégse látom a játékba az új dolgokatpl. auto , frizura , ruhák stb. Tudna valaki segíteni?
  • vitymaolva
    #10665
    Köszönöm a tippet, ez az egyetlen lehetőségem, hogy kipróbálom, nagyon úgy látszik. A víruskeresés sem volt megoldás.Nagyon köszönöm még egyszer!
  • zeli
    #10664
    Próbáld ki a cFosSpeed nevű programot. Link
  • vitymaolva
    #10663
    Az a helyzet,hogy gyakorlatilag minden ki van kapcsolva,csak a cs megy, és így ennyi sajna.A haverom azt mondta, hogy esetleg az eredeti cs-vel jobb lesz(eddig portable-t használtam), de semmi.Sőt még a víruskeresőt is kikapcsoltam semmi :-(. A vírusirtás az egyetlen remény, ha így se sikerül, felakasztom magam :-S.
  • Fabio Capello
    #10662
    főleg az msn-t, annál nagyobb netzabálót én még nem láttam, ha fut, simán összejön 180-200-as ping is... :|
  • Fresh Duke
    #10661
    ping = géped és szerver közötti válaszidő

    Ha éppen letöltesz, vagy feltöltesz, akkor megnő a ping. Ha netes alkalmazások futnak a háttérben (MSN, Firefox, stb.), attól is megnőhet a ping. Ha meg van osztva a net, és a másik gépen neteznek, letöltenek, attól is megnőhet.
    Próbálj meg kikapcsolni minden netet használó programot, illetve kérd meg a többieket is, hogy ne használják a netet, és akkor talán jobb lesz.

    A magas pinget esetleg még valamilyen vírus okozhatja, ha az előzőek nem segítettek, akkor javaslok egy vírusírtást.
  • vitymaolva
    #10660
    az a 100-is 1000-ig akart lenni :-)
  • vitymaolva
    #10659
    Sziasztok!
    Az a problémám,hogy mindig ki vagyok rúgva a cs szerverekről a pingem miatt.Általában olyan 150-280 között szokott lenni, de már előfordult hogy volt 100 vagy 300 fölé ment. Nem tudtok valami módszert arra hogy valamennyi javulást lehessen elérni?Már idegesítő, hogy ott ahol elvileg 100-is lehet játszani, a 200-as pingemmel is kivágnak (Tisztelet a kivételnek :-))Előre is nagyon kösz!
  • Kontrakcio
    #10658
    halisztok. Nem tudjátok h Win7/64-en a RA1-et h tudnám működésre birni? (dosboxon kivül) telepitésnél megakad mert kompatibilitási hibára hivatkozik mert 64 bites rendszerem van.

    előre is köszi.
  • Doom 4
    #10657
    ok köszi
  • dragon11
    #10656
    Neroval adatként írod ki, de nem CDre hanem iso fájlként.:)
  • a1020
    #10655
    Hali!
    Egy szimpla Nero-val vagy egy power iso-val. Én ezeket használom.
  • Doom 4
    #10654
    Hali! Apám vett egy laptopot és elindította rajta régi játékainkat.
    Ezek: Star Trek Elite Force, Porsche 5, Star Wars Rogue Squadron. Igazából ez mind1 is, a kérdésem az lenne hogy, ne a cd-k kopjanak, hogyan tudok ezekből a lemezekből olyan fájlt csinálni amit később bemountolhatok Daemon Tools-ba? (Pl. Iso, mdf, mds stb.)
  • F1re
    #10653
    nem neked írtam :S:D
  • Drina79
    #10652
    Köszönöm.Megnézem,ha nem jó akkor írok megint :)
  • KAKOLUKIA
    #10651
    Sziasztok!
    A The Sims "-ben hogy lehet videót készíteni?
    (nem arra gondolok, hogy megnyomom a v betűt, hanem ilyenre pl.:
    http://www.youtube.com/watch?v=YMBcgm2U-W4)
  • F1re
    #10650
    elvileg a modemed 1be van építve szvsz 1 routerrel.
    ennek az oldalnak meg működnie kell ha nincs nagy problem http://whatismyipaddress.com/ szal ide felmész és amit ki ír ip-t arra kell csatlakozni tehát az ip és utána írod a portot pl 85.12.51.2:.27015

    azt hogy a modemed routere 1ben könnyen letod tesztelni beírod böngészőbe h 192.168.0.1 ha nem dob ki semmit akkor 192.168.1.1 v 192.168.2.1 ill 192.168.123.254 ezek közül vmeik ha behoz 1 weboldalt ami felhasz neve ill kódot kér akkor alap esetben admin,admin a kod és név is ez a router ill modem beállító oldala
  • Drina79
    #10649
    Sziasztok!
    Segítséget kérnék.
    Kb 1 hónapja vásároltam egy routert,mert sajnos a régi tönkrement.Na most ezzel az uj routerel D-Link DIR-600 nem tudok hálóba játszani Lef4-et,mivel belépek,játszok és kb 5-10 perc után kidob azzal hogy megszünt a szerver,pedig nem.Ha én csinálok szervert akkor a többieket dobja igy ki.Portok be vannak álitva,a játékhoz.Mintha egy pillanatra leszakadna a netröl,csak azt nem tudom,minek és hogy miért csinálja ezt.Ip-vel meg egyátalán nem tudnak csatlakozni hozzám.
    A segítséget,ötleteket elöre is köszi.
  • a1020
    #10648
    Hát, igen, tényleg nincs router, legalábbis, itt nincs, nem szeretlek be egyet ingyé:D

    Akkor megvárom a profibbat:D
  • Kombinator1991
    #10647
    A szerveredre akik nincsenek veled helyi hálózaton azok a netes külső IP-del tudnak rádcsatlakozni amit pár honlapon keresztül megtudhatsz. pl.: http://whatismyipaddress.com/

    A másik, hogy a routereden portátirányításra lehet szükség van ezt routertöl függően más-más módon belehet álltítani.

    Ha nincs router, hanem télleg csak modem van és ennek megfelelően nincs kezelői felület, akkor azt mondja meg vmi profibb, hogy hogyan kell.
  • a1020
    #10646
    Helló!

    Egy olyan gondom lenne, hogy miért nem tudok netes szervert csinálni.

    Szóval: eddig tudtam. Ez eddig tök poén, csak hogy most nem :D. Szóval, annyi változott az egész történetben, hogy kicserélték a modemünket, mert IP tv lett beszerelve. Nos, a számítógépen annyi változott, gondolom ebből következően, hogy az IP címe a kapcsolatnak egy helyi hálózatos IP lett (192.168.0.11), és a DNS kiszolgálóim lettek a az IP(-jiem?). Eddig csak annyi, volt, hogy megnyitottam az XY játékot, rámentem, hogy Create server, és csináltam egy online szervert.
    Én így érzem, hogy egyedül ebben van hiba, mivel Hamachis szervert simán tudok csinálni. Viszont, netes szerveren azt az IP-t generálja nekem, hogy 192.168.0.11.27015 (nem másoltam, fejből írtam, remélem jól), azaz nem a netre csatlakozik, hanem a modemre.

    Valakinek bármilyen jellegű konstruktív ötlete, azon kívül, hogy forduljak egy számítástechnikushoz?:D

    Előre is kösz mindenkinek a választ!

    ui.: Hogyha terjedelmesebb, küldd ide: [email protected]
  • Kombinator1991
    #10645
    Üdvözlet.
    Nagy hackerek figyelem!
    Én CoD-ozni akarok de a koleszos neten levan tiltva a böngésző az FTP a skype és az MSN kivételével minden port. Ennek ellenére én akarok CoD-ozni. Van bárkinek bármi ötlete? A "beszélj a rendszergizdával" és a "törd fel"-en kívül.
  • CharrDen
    #10644
    Sziasztok! Ma vettem egy új gépházat, aminek az elején van jack bemenet. Azt rákötöttem az alaplapra. Elöl beudgtam a mikrofon/hangot (headset, jackes), hátul pedig a hangfalat (szintén jack). Alaplapra integrált hangkártyám van, és azt szeretném megtudni, hogy hogyan lehetne kettéválasztani a hangot, hogy a ventri/ts/skype legyen a headseten, minden más pedig a hangfalon. Realtek digital outputot lát csak, meg még valamit, amit ha választok nincs hang.
  • palfigym
    #10643
    Valaki tudna segíteni? Nem indul a cod2 multiplayer mert azt írja ki hogy "Nem végezhető el az alábbi memóriaterületen:"számok" az alábbi művelet:"read" " mi a baj? légyszi írjatok!
  • BenceYCE
    #10642
    A vistásat megpróbálhatod, de sztem a gyártó oldalán találsz vin7-hez újabbat is.
  • Forcee
    #10641
    oks és még egy olyan kérdésem lenne h az alaplaphoz 2 cdt kaptam 1 xpset meg egy vistásat és ugye a hálozati kártya drivere is azon van és nemtom h akkor hogy rakjam föl ha win 7-em lesz
  • BenceYCE
    #10640
    Válts nyugodtan, legfeljebb ha nem tetszik, vissza rakod.