Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1522
Ha túl közel megyek a gömbhöz szedi le az energiámat.
#1521
Köszi, de a gömb fölött vagy alatta?
zeli
#1520
ott már voltam😄
a második részbe van ugye, ahol az a nagy gömb forog???
mert ott rá kell pattanni egy ló****-ra, ami ott forog aztán az visz minket tovább😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1519
Ismét egy kis segítség kellene , HL Episode1- hogyan kell tovább jutni ott ahol az a hatalmas energia gömb van?
Neox1992
#1518
Köszönöm mindenkinek mire írtatok már meg is oldottam😊
Úgyh már nem kell segítség

Neox1992
#1517
😞

Neox1992
#1516
És nem ment

Neox1992
#1515
De a dobozokról is próbáltam

Neox1992
#1514
Nah akkor annyi h az egyik pályánn van mikor 1 ilyen disko félecégben vok és 4 nagy hangszóróba kell beledobálni 4 csávót egyszerre.Nah ez kész van és a 2-es gombal követtem az a zöld jelet és elvitt a legfelsõ emelethez és ott volt 1 ajtó.Bementem és volt 2 csákó kinyírtam õket és volt ott 2 nagy doboz próbáltam felugrani ahhoz a jelhöz de nem bírtam(nem is lehet sztem)és itt akadtam el ide kéne a segítség h itt mit kell csinálni.Nah valaki majd írjon azé=)

zeli
#1513
Bakker.mért kell priviben?több ész lehet, hogy hamarabb megoldja😄
elõször mi lenne ha leírnátoka problémát?

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Neox1992
#1512
Ha igen akkor írjon priviben

ngcsnet
#1511
3d Driving School

Neox1992
#1510
Tudna valaki segíteni a Bloodrayne2-ben?

Saddalim
#1509
aha, tudom mikre gondolsz, én is már régóta nézek ilyet, hogy szép nyugodtan taxizol és nem lõnek rád minden utcasarokról mint a városos játékokban szokás...
és mivel keresek, ezért még nem tudok, de ha találok valamit szólok

Saddalim
#1508
na létezik egy starforce nightmare nevû progi. azt tölcsd le (meg ne kérdezd hogy honnan mert dühbe jövök). ha tört starforce-s játékod van, általában van mellette readme hogy miket kell leállítani. (a nightmare le tudja állítani a cd-ket, merevlemezt, memóriát, szóval egy hardver-i/o nagyjából). megteszed amit írnak, és élvezkedsz
/ez a readme fájl lehet hogy a csapatról kapta a nevét, lehet Deviance, Nightmare, és egyebek, nézd végig a mappákat a cd-n/

#1507
Tudna valaki segiteni Half Life Episode 1 ügyben?
Saddalim
#1506
hehe meglesz :-)

Kandurex
#1505
[email protected] -ra dobj levelet névvel + topik címmel + igénnyel + okkal + stb. 😊

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Saddalim
#1504
#1501: hosszú lesz, holnap nézek...
#1503: bonyolult, alszom rá egyet 😛

#1503
hello'
Toca race driver 3om hoz kernek segitseget
star forces jatekot hogykell feltorni?
segitsetek pls
bye
zeli
#1502
ha valaki nem válaszol az azt jeleni, hogy:
1. a kérdés baromság
2. nem nagyon érdekel senkit😄😄
nem kell mégegyszer bemásolni!!!
Saddalim, ha akarod csinálhatunk egy fórumot😄😄
belinkeljül ide, hogy ezentúl ide mennyenek...
és ott mi lehetnénk a modik😄😄😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Atti12
#1501
na mivel nem válaszolt senki ezért felrakom ujra a kérdést 😊.
"Azt szeretném kérdezni hogy nem tud el valaki egy olyan autó szimulátort, amiben normális utcai autokkal kell menni a városba, szabályosan. Ha van ilyen akkor légyszi irjátok be a nevét."

Saddalim
#1500
tényleg, mi kell ahhoz, hogy valaki házigazda legyen?

Saddalim
#1499
oh mily hízelgõ. ha így folytatom talán én leszek a házigazda 😛

Saddalim
#1498
khmm...
1. nem kell 2x leírni, ha nem vagyok itt, leírhatod 200x nem fogok rá válaszolni...
2. FPS=First Person Shooter - magyarul olyan lövöldözõs játék, amiben "elsõ nézetben" (elsõ személy nézetében) vagy. ez nem szögezi leazt, hogy külsõ vagy belsõ (gondolj csak a SW battlefronts I/II-re... mellesleg nem tök mind1 hogy honnan nézed? mész egy csávóval, lõsz. ennyi.
röviden tehát: NEM, nem "felülnézetes" stratégia stb. (egyébként "felülnézetes" FPS az nem FPS, az "FPS" jelentésébõl kifolyólag)

remélem elég bõszavú voltam...

DJ YAYO
#1497
Látom a képeket hogy FPS csak van pár kép külsûnézetbõl!
PL.: itt!!!
Na most ball oldalról az a koma ott van.
Az lenne a character-em?
Vagy az csak túl küzeljött a képhez (komához)??

U.I.:Vagy valaki, akárki!<#szomoru1><#szomoru1><#help>

zeli
#1496
nem mindenhez értek énse.
amit nemértek, arra énse tudok válaszolni😊
de csak arra gondoltam, hogy több segítõ lehetne "segítséget késõ" helyett

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1495
Igen, ezt már észrevettem, mikor visszaolvastam, hogy az emberek többsége csak segítséget kérni jön ide, de segíteni senki nem akar, na persze néha tisztelet a kivételnek...<#papakacsint>Ha tudnék segíteni, akkor én is megtenném, de sajnos nem értek a szakmai dolgokhoz.

zeli
#1494
személy szerint te nem, de nem veszed észre, hogy ide csak mindneki a baját leírja és várja választ. itt scak te szoktál segíteni😄 (meg én néha)
de ha mi nemismerjük, az = azzal, hogy itt nem kap segítséget😛
legyne egy új topik, neve: Saddalim & zeli helpdeskje😄😄😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

DJ YAYO
#1493
Látom a képeket hogy FPS csak van pár kép külsûnézetbõl!
PL.: itt!!!
Na most ball oldalról az a koma ott van.
Az lenne a character-em?
Vagy az csak túl küzeljött a képhez (komához)??

#1492
Sziasztok ha lehet gyorsan válaszszoljatok.....
Hogy lehet olyat egy portálon(G-portal)Hogy Flash menü mint pl itt. Tudom flashbuttons .com de nem nem értem mit hova!PLT HELP!!!!<#help><#help><#help><#wilting>

c115

Saddalim
#1491
én személy szerint nem...

#1490
Senki sem ismeri a Turtle Odyssey-t? Látom nem nagyon tudtok segítnei...

Saddalim
#1489
DJ YAYO
#1488
Szasztok!
A ''GHOST RECON: ADVANCED WARFIGHTER'' FPS vagy külsõnézetes?

zeli
#1487
egyszerûbb nem Windowst használni😊
(de énis azt használok😄😄)

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1486
szerintem DX-frissítés is. Nem kell minden sz...ral egybõl a Windowst újratelepíteni.

ngcsnet
#1485
sztem ha game dll akkor benne kéne lennie a gémben, de sztem oylan dll-eket is le lehet szedni netrõl

Saddalim
#1484
na ezaz tisztelt NöGöCsö haverom 😛
ha win dll, akkor esetleg megmondjuk neki hogy hova rakja, vagy adunk neki linket.
ha game dll, az már kicsit más dolog, minden játék más helyen tárolja
(hehe még jó hogy ismerjük egymást :-) )

ngcsnet
#1483
nem kell, leírod a dll nevét, gugliba beírod és letöltöd. nekem is volt sokszor dll problémám, rengeteget le lehet tölteni netrõl, azt berakod a windows könyvtárba, vagy a játék könyvtárába és kész.

ngcsnet
#1482
légyszíves, köszönöm, vagy valami...

Saddalim
#1481
attól függ. melyik dll kell neki?

#1480
Sziasztok!
A Heroes 5 és a Paradise is .dll hiba miatt nem indul, meg még volt egy-két játék ami szintén nem, ezt ugye egy oprendszer ujrainstall megoldja?

Kandurex
#1479
...szívesen...

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Atti12
#1478
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy nem tud el valaki egy olyan autó szimulátort, amiben normális utcai autokkal kell menni a városba, szabályosan. Ha van ilyen akkor légyszi irjátok be a nevét.

Kandurex
#1477
GT3W-24X2-XS8Y-E4G2-69DA
YW3T-3YDS-TX2T-GYY3-AE86
HKHE-3T2D-X3SP-UYH3-F309
3PTP-2HY2-YSGU-SX32-AE69
TTDP-SPU3-D2YW-E3TS-4A8C
XPED-3XUW-T3S2-2TX3-967F
D2YW-4P33-SK4E-PED4-7356
S2WS-TWEH-EXKH-G8ST-6869
P4GU-SE8T-YYKW-DXPS-1CD3


itt egy pár

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

stargate
#1476
meg?

Saddalim
#1475
és ne légy türelmetlen fõleg ilyen témában

stargate
#1474
meg tudhattom?

Saddalim
#1473
nicht warez