Segítséget kérek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#1522
Ha túl közel megyek a gömbhöz szedi le az energiámat.
#1521
Köszi, de a gömb fölött vagy alatta?
ott már voltam😄
a második részbe van ugye, ahol az a nagy gömb forog???
mert ott rá kell pattanni egy ló****-ra, ami ott forog aztán az visz minket tovább😄
a második részbe van ugye, ahol az a nagy gömb forog???
mert ott rá kell pattanni egy ló****-ra, ami ott forog aztán az visz minket tovább😄
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
#1519
Ismét egy kis segítség kellene , HL Episode1- hogyan kell tovább jutni ott ahol az a hatalmas energia gömb van?
Nah akkor annyi h az egyik pályánn van mikor 1 ilyen disko félecégben vok és 4 nagy hangszóróba kell beledobálni 4 csávót egyszerre.Nah ez kész van és a 2-es gombal követtem az a zöld jelet és elvitt a legfelsõ emelethez és ott volt 1 ajtó.Bementem és volt 2 csákó kinyírtam õket és volt ott 2 nagy doboz próbáltam felugrani ahhoz a jelhöz de nem bírtam(nem is lehet sztem)és itt akadtam el ide kéne a segítség h itt mit kell csinálni.Nah valaki majd írjon azé=)
aha, tudom mikre gondolsz, én is már régóta nézek ilyet, hogy szép nyugodtan taxizol és nem lõnek rád minden utcasarokról mint a városos játékokban szokás...
és mivel keresek, ezért még nem tudok, de ha találok valamit szólok
és mivel keresek, ezért még nem tudok, de ha találok valamit szólok
na létezik egy starforce nightmare nevû progi. azt tölcsd le (meg ne kérdezd hogy honnan mert dühbe jövök). ha tört starforce-s játékod van, általában van mellette readme hogy miket kell leállítani. (a nightmare le tudja állítani a cd-ket, merevlemezt, memóriát, szóval egy hardver-i/o nagyjából). megteszed amit írnak, és élvezkedsz
/ez a readme fájl lehet hogy a csapatról kapta a nevét, lehet Deviance, Nightmare, és egyebek, nézd végig a mappákat a cd-n/
/ez a readme fájl lehet hogy a csapatról kapta a nevét, lehet Deviance, Nightmare, és egyebek, nézd végig a mappákat a cd-n/
#1507
Tudna valaki segiteni Half Life Episode 1 ügyben?
[email protected] -ra dobj levelet névvel + topik címmel + igénnyel + okkal + stb. 😊
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
#1503
hello'
Toca race driver 3om hoz kernek segitseget
star forces jatekot hogykell feltorni?
segitsetek pls
bye
Toca race driver 3om hoz kernek segitseget
star forces jatekot hogykell feltorni?
segitsetek pls
bye
ha valaki nem válaszol az azt jeleni, hogy:
1. a kérdés baromság
2. nem nagyon érdekel senkit😄😄
nem kell mégegyszer bemásolni!!!
Saddalim, ha akarod csinálhatunk egy fórumot😄😄
belinkeljül ide, hogy ezentúl ide mennyenek...
és ott mi lehetnénk a modik😄😄😄
1. a kérdés baromság
2. nem nagyon érdekel senkit😄😄
nem kell mégegyszer bemásolni!!!
Saddalim, ha akarod csinálhatunk egy fórumot😄😄
belinkeljül ide, hogy ezentúl ide mennyenek...
és ott mi lehetnénk a modik😄😄😄
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
na mivel nem válaszolt senki ezért felrakom ujra a kérdést 😊.
"Azt szeretném kérdezni hogy nem tud el valaki egy olyan autó szimulátort, amiben normális utcai autokkal kell menni a városba, szabályosan. Ha van ilyen akkor légyszi irjátok be a nevét."
"Azt szeretném kérdezni hogy nem tud el valaki egy olyan autó szimulátort, amiben normális utcai autokkal kell menni a városba, szabályosan. Ha van ilyen akkor légyszi irjátok be a nevét."
khmm...
1. nem kell 2x leírni, ha nem vagyok itt, leírhatod 200x nem fogok rá válaszolni...
2. FPS=First Person Shooter - magyarul olyan lövöldözõs játék, amiben "elsõ nézetben" (elsõ személy nézetében) vagy. ez nem szögezi leazt, hogy külsõ vagy belsõ (gondolj csak a SW battlefronts I/II-re... mellesleg nem tök mind1 hogy honnan nézed? mész egy csávóval, lõsz. ennyi.
röviden tehát: NEM, nem "felülnézetes" stratégia stb. (egyébként "felülnézetes" FPS az nem FPS, az "FPS" jelentésébõl kifolyólag)
remélem elég bõszavú voltam...
1. nem kell 2x leírni, ha nem vagyok itt, leírhatod 200x nem fogok rá válaszolni...
2. FPS=First Person Shooter - magyarul olyan lövöldözõs játék, amiben "elsõ nézetben" (elsõ személy nézetében) vagy. ez nem szögezi leazt, hogy külsõ vagy belsõ (gondolj csak a SW battlefronts I/II-re... mellesleg nem tök mind1 hogy honnan nézed? mész egy csávóval, lõsz. ennyi.
röviden tehát: NEM, nem "felülnézetes" stratégia stb. (egyébként "felülnézetes" FPS az nem FPS, az "FPS" jelentésébõl kifolyólag)
remélem elég bõszavú voltam...
Látom a képeket hogy FPS csak van pár kép külsûnézetbõl!
PL.: itt!!!
Na most ball oldalról az a koma ott van.
Az lenne a character-em?
Vagy az csak túl küzeljött a képhez (komához)??
U.I.:Vagy valaki, akárki!<#szomoru1>#szomoru1><#szomoru1>#szomoru1><#help>#help>
PL.: itt!!!
Na most ball oldalról az a koma ott van.
Az lenne a character-em?
Vagy az csak túl küzeljött a képhez (komához)??
U.I.:Vagy valaki, akárki!<#szomoru1>#szomoru1><#szomoru1>#szomoru1><#help>#help>
nem mindenhez értek énse.
amit nemértek, arra énse tudok válaszolni😊
de csak arra gondoltam, hogy több segítõ lehetne "segítséget késõ" helyett
amit nemértek, arra énse tudok válaszolni😊
de csak arra gondoltam, hogy több segítõ lehetne "segítséget késõ" helyett
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
#1495
Igen, ezt már észrevettem, mikor visszaolvastam, hogy az emberek többsége csak segítséget kérni jön ide, de segíteni senki nem akar, na persze néha tisztelet a kivételnek...<#papakacsint>#papakacsint>Ha tudnék segíteni, akkor én is megtenném, de sajnos nem értek a szakmai dolgokhoz.
személy szerint te nem, de nem veszed észre, hogy ide csak mindneki a baját leírja és várja választ. itt scak te szoktál segíteni😄 (meg én néha)
de ha mi nemismerjük, az = azzal, hogy itt nem kap segítséget😛
legyne egy új topik, neve: Saddalim & zeli helpdeskje😄😄😄
de ha mi nemismerjük, az = azzal, hogy itt nem kap segítséget😛
legyne egy új topik, neve: Saddalim & zeli helpdeskje😄😄😄
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Látom a képeket hogy FPS csak van pár kép külsûnézetbõl!
PL.: itt!!!
Na most ball oldalról az a koma ott van.
Az lenne a character-em?
Vagy az csak túl küzeljött a képhez (komához)??
PL.: itt!!!
Na most ball oldalról az a koma ott van.
Az lenne a character-em?
Vagy az csak túl küzeljött a képhez (komához)??
#1492
Sziasztok ha lehet gyorsan válaszszoljatok.....
Hogy lehet olyat egy portálon(G-portal)Hogy Flash menü mint pl itt. Tudom flashbuttons .com de nem nem értem mit hova!PLT HELP!!!!<#help>#help><#help>#help><#help>#help><#wilting>#wilting>
Hogy lehet olyat egy portálon(G-portal)Hogy Flash menü mint pl itt. Tudom flashbuttons .com de nem nem értem mit hova!PLT HELP!!!!<#help>#help><#help>#help><#help>#help><#wilting>#wilting>
c115
#1490
Senki sem ismeri a Turtle Odyssey-t? Látom nem nagyon tudtok segítnei...
egyszerûbb nem Windowst használni😊
(de énis azt használok😄😄)
(de énis azt használok😄😄)
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
#1486
szerintem DX-frissítés is. Nem kell minden sz...ral egybõl a Windowst újratelepíteni.
sztem ha game dll akkor benne kéne lennie a gémben, de sztem oylan dll-eket is le lehet szedni netrõl
na ezaz tisztelt NöGöCsö haverom 😛
ha win dll, akkor esetleg megmondjuk neki hogy hova rakja, vagy adunk neki linket.
ha game dll, az már kicsit más dolog, minden játék más helyen tárolja
(hehe még jó hogy ismerjük egymást :-) )
ha win dll, akkor esetleg megmondjuk neki hogy hova rakja, vagy adunk neki linket.
ha game dll, az már kicsit más dolog, minden játék más helyen tárolja
(hehe még jó hogy ismerjük egymást :-) )
nem kell, leírod a dll nevét, gugliba beírod és letöltöd. nekem is volt sokszor dll problémám, rengeteget le lehet tölteni netrõl, azt berakod a windows könyvtárba, vagy a játék könyvtárába és kész.
#1480
Sziasztok!
A Heroes 5 és a Paradise is .dll hiba miatt nem indul, meg még volt egy-két játék ami szintén nem, ezt ugye egy oprendszer ujrainstall megoldja?
A Heroes 5 és a Paradise is .dll hiba miatt nem indul, meg még volt egy-két játék ami szintén nem, ezt ugye egy oprendszer ujrainstall megoldja?
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy nem tud el valaki egy olyan autó szimulátort, amiben normális utcai autokkal kell menni a városba, szabályosan. Ha van ilyen akkor légyszi irjátok be a nevét.
GT3W-24X2-XS8Y-E4G2-69DA
YW3T-3YDS-TX2T-GYY3-AE86
HKHE-3T2D-X3SP-UYH3-F309
3PTP-2HY2-YSGU-SX32-AE69
TTDP-SPU3-D2YW-E3TS-4A8C
XPED-3XUW-T3S2-2TX3-967F
D2YW-4P33-SK4E-PED4-7356
S2WS-TWEH-EXKH-G8ST-6869
P4GU-SE8T-YYKW-DXPS-1CD3
itt egy pár
YW3T-3YDS-TX2T-GYY3-AE86
HKHE-3T2D-X3SP-UYH3-F309
3PTP-2HY2-YSGU-SX32-AE69
TTDP-SPU3-D2YW-E3TS-4A8C
XPED-3XUW-T3S2-2TX3-967F
D2YW-4P33-SK4E-PED4-7356
S2WS-TWEH-EXKH-G8ST-6869
P4GU-SE8T-YYKW-DXPS-1CD3
itt egy pár
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯