Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Saddalim
#1574
minek klón? ezen simán elmegy

#1573
Heló all! Ha valaki kudna nekem szerezni egy gta klónt ami fut egy P4 Intel Celeron 2.4 Ghz-es procin, egy 512-es Ram-on és egy Nvidia Geforce Mx4000-es 128 megás videokártyán, azt nagyon megkösszönném.<#vigyor2>

A legfrisseb hírek, cikkek, letöltések a Grand Theft Auto világából >>> www.gtarevolution.extra.hu

Saddalim
#1572
én is találtam de azok nem igen jönnek :-(

#1571
Sziasztok! Segítség kéne!nem tudok multi game-et csinálni a Cossack 2 Napoleonic wars-ban. inaktiv a multiplayer gomb. mit tegyek?<#nemtudom><#conf>
zeli
#1570
nem nagyon tudom, hogy mirõl beszélsz, de nekem olyan volt pl.: az AOE3-nál, hogy volt 20 RAR fájl és 30 ismeretlen nekem az ismeretleneket is a WinRAR ki tudta csomagolni..aztán ott volt a CUE fájl aztán mount és kész😄
de ha akarod keresek egy ISO változatot, és ott csak ISO fájl van..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#1569
73 db r00,r01,r02,r03,r04,stb,stb...
ezeket tcmd-vel összefûzni, de miven nincs hozzá crc (ami megmondaná a formátumot, mód. idõt, stb.), ezért kéne hozzá szerezni kiterjesztést (azaz meg kéne tudni hogy mi a kiterjesztése az összerakott fájlnak, hogy át tudd nevezni és úgy mountolni)

ngcsnet
#1568
öhm, olvasd el a kézikönyvet amit a játékod dobozában megtalálsz<#smile>
vagy keresd meg a faq-t a játék könyvtárában...
hameg warez, akkor töröld le😊

zeli
#1567
Saddalim: Igen, magyar játék, de van angol verziója is.
és nem értem, hogyhogy "összefûzted"?😄
úgy volt, hogy van 73 RAR fájl???
mert akkor egy helyre kell csomagolni, aztán a Daemoonnal bemountolni😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1566
csá! a BF2 SF telepítése után nem indul el a game! de az alap BF2 se(az SF telepítése után)!!!! mit csináljak???
Saddalim
#1565
letöltöttem a cod2-t torrentet, összefûztem mind a 73 darabot, csak nemtom hogy mi a kiterjesztése. zeli tucc segiteni?

Saddalim
#1564
lol a swine magyar játék nem???

#1563
hi all!hogyan tudom magyarosítani a swin-ét letöltöttem hozzá de nem megy a játék sem indul el???help
zeli
#1562
Doglegy:ja és a MOHPA-s kérdésre annyit tudok mondani, hogy próbáld ki a DirectX frissítést!

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zeli
#1561
hoppá, bocsi, elcsesztem..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zeli
#1560
Doglegy: az #1428-nál direkt neked írtam egy torrentet, na mind1. bemásolom, mit írtam Neked:
"doglegy:szerintem jobbban jársz, ha mégegyszer letöltöd az egészet.találtam egy Torrentet, onnan le tudod szedni."
4,17GBCall of Duty 2 Torrent 4,17GB

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Törölt felhasználó
#1559
Saddalim gyors volt a cod 2 torrentje???
És lécci mond meg hogy honnan szedted le!!!
Törölt felhasználó
#1558
Egy kis segítséget kérnék feltettem a medal of honor pacific assaultot és mikor elakarom indítani ezt írja ki:Medal of Honor Pacific assault requires a video cards have been tested DirectX 8.1the following
3D video cards under Windows 2000 and Windows XP:

ATI Radeon 8500, 9000 Pro, 9200, 9500, 9600, 9700, 9800
ATI Radeon x300, x600, x800
Nvidia GeForce 3, GeForce3 Ti 200
Nvidia GeForce4 Ti 4200 with AGP8X, GeForce Ti 4600, GeForce4 Ti 4800 SE
Nvidia GeForceFX 5200, 5300, 5500, 5600, 5700, 5750, 5800, 5900, and 5950
Nvidia GeForce 6800


Lécci segítsetek ha lehet még ma.
#1557
Sziasztok.Tudna valaki ebben segiteni? Letöltöttem a Pro evolution soocer 4 magyaritását Dkz fájl(füzetlapocska),irja mellette egy readmi jegyzettömbe hogy kell hozzá egy Dkz Studio nevezetü progi, azt is irja hogy honnan lehet letölteni de nem lehet.Tud valaki erröl valamit? Kössz a segitséget elöre is.
zeli
#1556
lehetne egy kérdésem: neked hány MB-os a Videókártyád?
mert olvastam, hogy a Lost Coasthoz valóban Bika gép kell. minimum 1GB-os memóriakártya😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1555
Ok, már megoldottam. Már kicsit se szaggat. Sõr 30-70 fps között mozog a gamma még maxon is! Hehe.

De azér az fura, hogy egy serious sam 2 akad maxon. Najó azér beismerem elég jó grafja van. De a lost coastnál is jobb???
Sznte csak nagyobb a gépigénye, meg a valvenak jobb motorja van.

#1554
csá!
haveromnak kéne mentés a SWAT3-hoz nem tudjátok honnan lehet letölteni??

#1553
Figyelj a NFS:MW-hez nincs crack be kell tenni az 1-es cd-t a imagébe utána el kell indítani a hide-olós progit és mikor kirakta az asztalra azt az ikon,h backup akkor indulni fog ha elsõre nem akkor pár nyomogatás után biztos indulni fog,csak a total commander v valami ilyesmi ne legyen bekapcsolva,mert az néha bezavar(nálam legalábbis).
Ja és a hide progiban rá kell kattintani arra az óriási gombra,h HIDE...
#1552
A Lost Coast szvsz inkább gépteszt, mint pálya, apait-anyait beleadtak a Valve-es fiúk. Ne csodáld, ha szaggat rajta...

#1551
Sziasztok!

Valaki nem tudna nekem a half-life 2-höz egy jó Nvidia drivert ajánlani 7900gt kártyához??? A 84.24 nem az igazi. A lost coast még kis grafikán is akadozott vele, de ugyanolyan szinten, mint full grafikán.

Már a régebbi geforce 4-esemen is ugyanúgy bajom volt ezzel a driverral, de gondoltam, csak mert gagyi a kártyám. De ez a kártyagagyiság már nem aktuális 😊.
Más gammák jól mennek ezzel a driverrel, de a source motor nem bírja vhogy.

THX!!!

remus500
#1550
help....
valaki nem tudna nekem a LORD OF THE RINGS THE BATTLE FOR MIDDLE EARTH 2 v1.03 verzió trainert? nagyon fontos lenne,.
aki tud az küldje el erre a címre mellékletben
[email protected]
elõre is köszi

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy , be kell rúgni...

DJ YAYO
#1549
Ha GTA tanács kell csak szóljatok!
Az enyém 100%-on van!

DJ YAYO
#1548
Az 1 másik csaj!
Las Ventoras ban 1 küldinél fox vele találkozni!
Amikor kiakarja WOOZY, meg CJ rabolni a Caligula-t!
Azért kell a csaj mert tõle kell szereznünk 1 ruhát meg 1 azonosító kártyát hogy bejussunk a páncél terembe!<#vigyor3><#beka2>

DJ YAYO
#1547
Figyelj és tanulj!!!!!
Amikor megkérdezi hogy szteroid meg ilyesmi akkor azt mondja hogy ''hm de izmosz fasza pasi vagy akarsz a barátom lenni? Y igen N nem!''
Nyomd meg az Y-t és amikor elfordul akkor HAGYD BÉKÉN!!!!!!!!!!
Menny el blueberry-bõl jó messzire és mikor elmentél jó messzire nyisd ki a térképet!!!!!
Ott lessz 1 ikon 1 szív ikon!!!
Na most ha odamész akkor ott van a barátnõd!!!
Na elmondom az információkat mit kell vele csinálni STB!!!

HELENA WANKSTEIN

Találkozóhely: Blueberry, az Ammu-Nation tetjén lövöldözik
Lakóhely: Flint Country, az RS Haullal szemben lévõ farm
Elérhetõ: 08:00-12:00 és 14:00-02:00
Ízlés: átlagos izomzat, magas sex appeal
Kajálás: Los Santos, Rodeo étterem
Tánc: Los Santos, Alhambra
Vezetés: lassan a farm körül
Specialitás: -
Jutalom: 0% fegyverek, 50% autó (Bandito), 100% farmer ruha, szex 70%-tól

Örülök hogy segíthettem!<#vigyor>

james69holden
#1546
Üdv!

/A NFS Most Wanted topicban nem jó a FAQ menü, így itt is megkérdem.../

a 4CD-s HK Zonda verzióm van. az lenne a kérdésem, hogy van e már hozzá crack, és ha igen akkor hol találom? <#confused>

Live! gamertag: Holden HUN | Forza Juve!

technodome
#1545
hali.
Segítséget szeretnék kérni attól aki játszott már a KING KONG-al.
Amikor elsõnek vagyok kongal és a repülõ szörnyek elrabolját a csajszit akkor felmászok egy hegyszerûségre. Ott hogyan kell kinyírni azt a madárgenyót. Kb 2szer belémkarmol és szevasz. Help aki tud

szabolcs15
#1544
Ha tugya valaki hogy mi a Vietcong2 telepitõkódja irja meg<#vigyor3>

ngcsnet
#1543
én megöltem :C
amúgy barátnõ lesz asszem..de egy darabig nem lehet csinálni semmit asszem, majd 1 küldinél taláxol vele

#1542
Nekem is segítség kéne a san andreas-hoz...
A blueberry-s ammu nation tetején áll egy csaj azzal mit kell csinálni?
Mindig megkérdezi,h mitõl vok ilyen izmos tán szteroidokat szedtem be reggelire és akár az n akár a y gombot nyomom meg akkor is elfordul és lövi tovább a cél táblát szóval nem tudja valaki,h mit a fast lehet vele csinálni?
#1541
Szerintem állj be a géppuskába az gyorsab,mint a mellete lévõ légelhárító így azzal egy kevés kis gyakorlással ki lehet nyiffantani a japcsikat...
#1540
hello!
MohPA-zok, és vmi hendersonairfielden vok.
az a feladat, hogy védjük meg a hangárokat, aztán meg szedjük le a japcsikat egy géprõl.
de akármit csinálok, mindig leszedik azt a gépet émmeg kinyiffanok.
nm tudna vki segíteni?
DJ YAYO
#1539
Na most komolyan!
Nézd meg a honlapot és keresd ki benne nekem PS2-õn a ghost recon 3-at!<#integet2>

Saddalim
#1538
nemtom mi bajod van. az hogy esetleg sg-s vagy nem változtat semmin. nem akarok senkit megbántani csak nem értettem mi bajod volt #1529-el...

DJ YAYO
#1537
Nem-nem-nem!
Már rájöttem hogy kell megcsinálni a MISSION-t!
Boccs hogy nem írtam hogy már nem kell az infó!
Amúgy ki a lúzer?
Elõször nick-re kattints és aztán dumálj jó Aladin?

Tudod van a HSZ szám mellett 1 URL használd ha lehet ok?
<#pias>

Saddalim
#1536
DirectX SDK Árpilis
ezt felpakolni, ha nem megy, akkor ha lehet winfos reinstall (ez biztos megoldja), ha nem akarod, írj vissza, leírom pontosan hogy mit...

#1535
HELP! Hali! SpellForce2 vel kapcs írok.Sikresen el tudom indítani a gamet a MiniImage segítségével, beírom a kódot, fut a game , én meg happy vok! AZTÁN kiválasztom a Campaign módot, a Tutorialt Onon hagyom,miközben tölti be a pályát ilyeneket ír ki:Fatal DX9 Error, (D3DERR_INCVALIDCALL) in CDspBaseMain DX9::CopyRenderTarget()' + még egy hasonlkó infot. Esc nyomogatásával egyfolytában megjelenik, ha mindig OKzom, akkor betölt! de nem müxik, csak mutiban tolja magát! Van vkinek elképzelése h mi lehet a probléma? Ha már eddig összeküzdöttem nehogy már ezek után ne tudjam tolni! PLEASE!!!!

Saddalim
#1534
basszus ne legyél már ennyire lúzer (már bocs...)
Mellesleg 2 kattintás volt a lenti linkrõl...

DJ YAYO
#1533
Én elolvasnám csak nem tom hol van!
Nem tudna valaki 1 konkrét linket ahol G.R.:adanced warfighter walkthrough ok vannak vagy mi???????
<#szomoru1><#szomoru1><#szomoru1><#szomoru1><#szomoru1><#szomoru1><#szomoru1><#szomoru1><#szomoru1><#szomoru1>

ngcsnet
#1532
hát olvasd el a walkthroughot, abba benne van -,-

DJ YAYO
#1531
Reménytelen én konkrét válasz kérnék nem linket ok?

Saddalim
#1530
letöltöttem a cod2-t torrenttel (deviance). összeraktam a 73 darabot, csak nem tudmo hogy mi a kiterjesztése... próbáltam már iso,mdf,bin, egyik se jó...

DJ YAYO
#1528
Help!
A ''GHOST RECON: ADVANCED WARFIGHTER''-ben kéne segítség!
Abban a küldetésben mikor a tankokat kell megvédeni és már bementek a hangárba !!!
Na akkor jön 1 helikopter azt kinyírom de utána valamikor jön 1 tank a hegyen!!!
Na azt hogy kell kinyírni?
Már vagy százat löttem a gránátlövõs puskával ami gépfegyver<#violent> is de semmi!
Na akkor mit kell csinálni?
Addig amit eddig is csináltam, csak rosszul célozok?
Vagy kell hozzá a társam is?
Hm?
Köszke!
Várom az üzenete!
Lehet VIP-ban is de itt gyorsabb!!!!


LOLVASNI!!!!!<#papakacsint><#papakacsint><#zavart1>

<#nezze><#nezze><#nezze>

Atti12
#1525
ok köszi 😊

#1524
De melyik szintrõl?
Azon a szinten vagyok ahol pont szemben van a gömb alatta pedig egy létra.
zeli
#1523
tényleg?😮
ott forog egy bigyó a gömbbel együtt...én arra mentem..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.