Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1624
Help me!
Valaki megtudná mondani mi a CITY LIFE cd kulcsa. Nagyon kéne!
Köszi elõre is Szolina!

Gladiator
#1623
Nos, nekem olyan problémám lenne, hogy az Ultima IX-et szeretném emgvenni eredetiben, de sehol sem találom, még amazonon sem. MAx használtan tudnám megrendelni, ha amcsi lennék, de ugyebár nem vagyok az. Vkinek vmi 5let, hogy honnan lehetne egy 99-es játékot megszerezni? amúgy érdekes, mert az elõzõ részét még magyarországon is lehet kapni...

#1622
Én sem szoktam, de haver rátalált erre a Hamachira és sztem ez kib***ott jó progi.
Már Splinter Cell CT-ztünk, de másban még nem próbáltuk. Találtunk 1 listát amin rajta vannak a tesztelt játékok, de amelyik gameben van lan abban müxik.
Szal akkor valaki más nem tudja hogy hogyan lehet doom 3 Co-opozni?
Csomó peccset próbáltünk meg opencoop verziókat...
Nagyon megköszönném a HELP-et
Saddalim
#1621
na valakit felülírtam :-)
1628=1618 bocs 😛

Saddalim
#1620
#1617: na most 2 lehetõség van. vagy pont eltaláltad vagy nagyon nem :-)
#1628: bocs, nem szokásom lövöldözõs-zombis játékokkal jáccani, szoval ezt nemtom 😛
#1616: hát ez tényleg érdekes. windows reinstall volt már?

Saddalim
#1619
#1617: na most 2 lehetõség van. vagy pont eltaláltad vagy nagyon nem :-)
#1628: bocs, nem szokásom lövöldözõs-zombis játékokkal jáccani, szoval ezt nemtom 😛
#1616: hát ez tényleg érdekes. windows reinstall volt már?

#1618
valaki leírná szóról szóra h hogyan tudnék haverral doom 3 coopot nyomni?
Hányas pecs, esetleg crack, hányas opencoop mod stb..
elõre is kösz
GoKu x
#1617
mindenki tudja sztem<#vigyor2>

GoKu x
#1616
már ujból lett rakva, volt elsõnek a D-n, utána kipróbáltam a c-n nehogy az legyen a baja. Most végig néztem és nincs sárga 3szög 1iknél sem. Sza akkor nem tod mi lehet a baj? én már sok mindenkit megkérdeztem de azt mondták h ilyet nem láttak..

ngcsnet
#1615
én tudom 😄D

zeli
#1614
Saddalim, egy kérdés, de csak érdekel azért: te hányéves vagy?

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#1613
érdekes.
akkor az utolsó 5letem hogy telepitsd újra az obliviont.
ja, jut eszembe, amivel én is megtaláltam a hibát 1szer.
futatásba dxdiag. csíkot megvárod. felül átkapcsolsz a DirectX fjlok/DirectX files-re és végignézed az összeset hogy van-e valamelyik mellett sárga háromszög

zeli
#1612
bakker nem azért, de ez a link lol!
belinkeltél egy fájlt a gépedrõl??😄😄😄😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

GoKu x
#1611
nah mind1 asszem ugy tom h 300w a tápam. NAh itt a válasz

GoKu x
#1610
sry szarul linkeltem be<#buck>

GoKu x
#1609
konfigom
ha ez igy segít vmit.

GoKu x
#1608
everestbe 1általán meg lehet nézni?

GoKu x
#1607
inkább megnézem everestben mert ki kéne kapni a helyérõl a tápot h megnézhessem. kicsit szar a házam.

Saddalim
#1606
ilyet szerintem nem lehet, de kapcsold be az egér nyomhúzását. hasonló 😛

GoKu x
#1605
oks, és sry h ekkora láma vok. <#vigyor2>

Saddalim
#1604
rajta kell hogy legyen, keresd csak...

Saddalim
#1603
az a 230v az v mint volt, feszültség
neked w mint wattot kell keresned rajta, teljesítményt

Saddalim
#1602
jah télleg

GoKu x
#1601
Nah szted mi lehet a baj?

ngcsnet
#1600
de õ nem az oldalára akarja

Saddalim
#1599
ez egy egyszerû script. az én oldalaom is van ilyen 😛 csak IE. kell a forráskód?

ngcsnet
#1598
a gépeden szerintem ilyet nem tudsz használni, ilyet nem enged a windows, legalábbis én még sosem láttam ilyet windowson...

#1597
Sziasztok!!
tdna vki segiteni nekem nem játék de máshova nemtudtam irni ezen a honlapon:
http://gportal.hu/gindex.php?pg=351670
ien furcsa a kurzor azt szeretném hogy az egész gépemen ien legyen és nemtom hogy honan lehet letölteni vakaki fetudná rakni hogy honan kehet letölteni??
GoKu x
#1596
hát vmi "230v". ilyet találtam h az e vagy sem azt ne mtom,de ez nagyon kevésnek tünik ha az..

Saddalim
#1595
keress rá a szövegükre guglin

Buci
#1594
hi all
számok cíémt kéne megmondani, ha tudjátok
ebbõl a videoból
a 2:58-nál lévõ szám és az utána lévõ, és az 5:30-nál lévõ számok kellenének
köszi elõre is

carpe diem

#1593
Hali. Nem tudjátok véletlenül a legelsõ vodafonos reklám zenéjének a címét?

Saddalim
#1592
szedd le a házad elõlrõl nézve jobb oldalát (ahol az alaplap van). a táp azon oldalán rá van írva hogy mekkora

GoKu x
#1591
204w jött ki, akkor ehez hozzáadok 60-70w, legyen 274w. Csak az a baj h nem tom h milyen a tápom, de sztem 300wos lehet, de annyit tok h az a leggyengébb láncszem.
Lehet hogy kicsit kozkázatos gyenge táppal üzemeltetni a gépemet. nah a lényeg ez most jót jelent h ennyi lett vagy nem? vagy most ilyenkor mi van?

Saddalim
#1590
nemtom nem hiszem azért nézd meg
Itt kiszámolhatod hogy mennyit fogyaszt a géped, adj hosszá 60-70W-ot a égeredményhez és hasonlítsd össz a tápoddaé

GoKu x
#1589
az alaplapom bírja a 8x agp-t (msi 865pe neo-2), és fel engedélyezve van 8xagp-re a vga. sza ezért nem értem h mi lehet a gond? talán a táp az befolyásolhatja ezt??

Saddalim
#1588
akkor nézd meg a videokártyádnál (club3d-nél nemtom sajna hogy hol lehet, keress), hogy az AGP engedélyezve van-e és ha igen hányszoros.
a videokártyád 8x-t bír, az alaplapodat nemtom milyen nézd meg, hogy hányat bír. told fel addig, ha nem volt magasra (magyarul a lehetõ legnagyobbra rakd amit még bír a videok. és az alaplap)

GoKu x
#1587
DirectX Version: Direct 9.0c (4.09.0000.0904)

Saddalim
#1586
a futtatásba írd be: dxdiag
várd meg amug bal alul végigmegy a csík
legalsónál (Direct-X verzió/Direct-X version) mit ír? (zárójeles résszel együtt)

GoKu x
#1585
akadozik, fel le ugrál az fps. ha az egyik terepnél ment normálisan a játék és a közeli ládából kiveszek vmit akkor lessz vagy 4fps, és ugy is marad. sza ez sztem nem normális igy. már szinte mindnet kipróbáltam h jól menjen de sikertelenül. tanácstalan vok már. Ha vki tud vagy te akkor help PLS

Saddalim
#1584
mi az hogy nem megy normálisan?
---
tud valaki tie fighterhez editort?

GoKu x
#1583
pls help mert ez így nagyon idegesit

GoKu x
#1582
A saját topicjábna már megkérdeztem de vagy ne mtudja senki vagy nincs kedvük válaszolni.

GoKu x
#1581
felraktam az obliviont, de sehogy nem akar normálisan menni, pedig kéne.PIV 3.0Ghz
club3d gf6600gt(agp), 2x512mb ram(kingston). A háttérben lévõ folyamatok száma 25, az nem lehet baj. amugy most lett leformatálva a vinyom csak is h menjen a game normálisan. kipróbáltam különbözõ driverekt de semmi. 84.21, 84.25 és most 91.31-el tolom de így se müxik. a felbontást tök mind1 milyenre állitom mert sok különbség nincs az akadás közt. sza nem hinném h gyenge lenne a gép a játékhoz.

ngcsnet
#1580
ha nincs crack, akkor semmi más lehetõség nincs...

Saddalim
#1579
clonecd uninstall. daemon toolsal mountold a cd-képet (ha arról megy). ha ígyse, akkor használj sd4hide-t

#1578
Sziasztok!!

Tudna nekem valaki végigjátszást küldeni a The Punisher címü játékhoz.
Elõre is köszi.
#1577
nics crack. más ötlet?
ngcsnet
#1576
cracket tedd fel-.-

#1575
hello
van egy játékom amit feltelepítettem kitette az ikont az asztalra. eddig minden jó.de amikor el akartam indítani ezt írta ki:Conflict with Disc Emulator Software detected. See http://www.securom.com/emulation_detected for more details.
most mit csináljak?