Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1724
1000thx

Saddalim
#1723
partition magic.
mellesleg winfos újratelepítés után a winfosól az összes particiót FORMÁZNI KELL!!! (különben vagy nem láccik, vagy kisebbnek láccik (!))(sajátgép tudja)

#1722
o.k. kössz!
tobias88
#1721
Hell, nem tudtok egy winchester partició átalakító progit Windowson belül?? Mert újratelepítés után 200 gb-ól észrevettem hogy 130 van csak!
Saddalim
#1720
mit tud egy topik házigazdája?

Saddalim
#1719
remélem is... 😛
---
tud valaki olyan programról, ami egyszerre töb vágólapot tud kezelni?
(tehát mondjuk a második vágólap ctrl+r ctrl+t-vel mûködik)

#1718
pár napopn belül meglessz az új gépem, talán azon jólessz

Gigabyte GA-8I945PL-G, Intel 3GHz DC,Kingmax 2x1Gb, Samsung 500Gb, Sapphire HD4850 Dualslot, Razer Diamondback, Razer Tarantulla, Razer Mantis(speed)

#1717
pár napopn belül meglessz az új gépem, talán azon jólessz

Gigabyte GA-8I945PL-G, Intel 3GHz DC,Kingmax 2x1Gb, Samsung 500Gb, Sapphire HD4850 Dualslot, Razer Diamondback, Razer Tarantulla, Razer Mantis(speed)

Saddalim
#1716
újabbinstallsild felrakása?

Saddalim
#1715
winfos reinstall?

#1714
sajna nem jó

Gigabyte GA-8I945PL-G, Intel 3GHz DC,Kingmax 2x1Gb, Samsung 500Gb, Sapphire HD4850 Dualslot, Razer Diamondback, Razer Tarantulla, Razer Mantis(speed)

Saddalim
#1713
bocs, van-e után pont van 😛

Saddalim
#1712
nézd meg ctrl alt deletével a folyamatoknál hogy ott van-e nekem a heroes3 telepítõ csinálja, hogy végigmegy az elõkészítés, eltûnik és kb 2-3 perc múlva bejön az insatll

#1711
kitja, hogy install setup wizard vagy mi *** aztán 1 mp mólva

Gigabyte GA-8I945PL-G, Intel 3GHz DC,Kingmax 2x1Gb, Samsung 500Gb, Sapphire HD4850 Dualslot, Razer Diamondback, Razer Tarantulla, Razer Mantis(speed)

WazheadBoci
#1710
valszeg nem támogatja a vid kártyádat a játék vagy tõccsé le hozzá drájvert vagy patchet a gammához

vagy vedd meg de az meg tré

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

WazheadBoci
#1709
hááát konzolos semiképpen se <#ejnye1>
és mivel a c64 a számgépek elõdje innen már nehéz kitalálni

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

Törölt felhasználó
#1708
Letöltöttem a Lego Star Wars c játékot.Nem akart elindulni mert valami pixer shade 1.1 videokártya támogatás miatt mert az nincs nekem.Erre letöltöttem a 3d-analyser nevû programot.Állítgattam valamit elindította a játékot de nem jó mert a képek egybeolvadnak meg minden... Szerintem a játék futna simán csak nem bírom beállítani a 3d-analysert.Lécci segítsetek
Msn:[email protected]
#1707
hello!
nem tudnátok +mondani, hogy ha én commodore 64-en játszok(igazi c64-en és nem emulátorban)akkor én konzolos vagyok, vagy szgép jétékos?
Ryleh
#1706
dc nem ok....nekem már sok vinyót hazavágott.

Saddalim
#1705
dc?

Ryleh
#1704
sziasztok...én a hegemonia,vagy haegemonia c.gamét hajtom,ha lehet nem magyarul....torrenten nem láttam seholsem..valami info??..a kieg(solon heritage megvan,de az nem önállo)azért érdekelne ez a game mert nagyon sok SW világában lévõ mod van hozzá!!.....Köszi

GoKu x
#1703
ITT egy torrent. nem próbáltam de asszme jóó.

toysoldier
#1702
Azért kérdeztem mer én nem találtam

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

#1701
Egyszer régen játszottam egy játékkal az volt a cime:
Sid Meier's Pirates!Nem tudom megszerezni! Ha valaki tud segitsen!Elöre is köszönöm.






[Jakuza]
#1700
Boulder Dash

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

GoKu x
#1699
xDDD

zeli
#1698

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

toysoldier
#1697
Jah és vki tud olyan modot vagy vmit h minenki ingyen igazolható? (TCM 2004)

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

toysoldier
#1696
Sziasztok! vki megtudja mondani h melyik fájlba mit kell átírni ahhoz h könnyebb legyen a football fusion meccs a TCM 2004-ben? mer az inijét nem találom és nem akarok vmit elszarni<#help>elég fontos lenne, elõre is köszi

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

zeli
#1695
mûködik?célnak megfelel?😛

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

w77d
#1694
kössz <#taps><#vigyor2>

zeli
#1693
nem tudom, milyen csítek vannak benne, próbáld ki

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zeli
#1692

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

w77d
#1691
HAli!
A Ghost Recon Advanced Warfighterhez tud valaki cheat-eket? fontos lenne mert hamar kifogy az ammo( nem vagyok egy spórolós fajta, ha jön az ellen jól megszórom <#vigyor2>)

#1690
Szasztok!

Mi volt annak a játéknak a neve, ami arról szólt, hogy:
- minél több kristály gömböt szedjünk össze
- de vigyázni, mert amikor mozgunk a figuránkkal, akkor ha egy kö alá érünk az ránkzuhanhat
- és a kristályok felett is lehet kõ
- úgy emlékszem 2D-s gém volt

Nagyon régi játék, és szeretném mobilra megkeresni. LÉÉÉÉCI

Saddalim
#1689
ícrj egy mailt a [email protected] és megtudod

#1688
Ebben tudok segíteni ha még mindig kell!Valóban egy bug okozza a problémát.

#1687
helló!
valaki tudna nekem segíteni az NBA Live 06-ot leszedtem de nincs hozzá kód ha valaki tudja v tudja h jussak hozzá az jó lenne ha írna
#1686
azt probáltad már hogy a patchet bemásolod a játék könyvtárába és ugy inditod el a patch telepitését ?
Saddalim
#1685
ja! :-)
hát ez már elég kemény registry átírás lenne (neve, helye, belsõ azonosító és még párezer felesleges adat amit az xp tárol)...
próbáltad már újrainstallálni? egyáltalán mit ír, amikor elszáll a setup?

#1684
Arról, hogy nem teljesen rakta fel magát a Call of Duty 2-m, és hogy amit nem rakott fel azt én manuálisan a DVD-rõl bemásoltam, megy a játék, minden OK, DE!
Nem "jegyezte fel magát" a feltelepített dolgoknál, mert ugy neki egyedül nem sikerült... E miatt én nem tudom felrakni a MP v1.2 patchet, mert az megnézi, hogy installálva van-e. Ezért szeretném megtudni, hogy hogyan lehet "elhitetni" a géppel ( XP-vel ), hogy nekem az igen is FENN VAN! <#help>

Intel P4 HT 3.06 Ghz, Intel 865GLC, Sapphire Radeon X1300 Pro, 4x512MB Samsung RAM (DC)

toysoldier
#1683
nagyon fontos lenne<#help><#help><#help><#help><#help><#help>

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

toysoldier
#1682
Kösz de nem találom az inijét<#szomoru1>meg ott mit is kéne átírni? a Fifában beállítottam de nem jó

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

[Jakuza]
#1681
Talan a FIFA 2004 inijeben ha atirod, vagy kulon eloszor abban beallitod a nehezsegi fokozatot.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

toysoldier
#1680
sziasztok! vki tudja h hol lehet a TCM 2004-ben a nehézséget beállítani a football fusionbe?

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

zeli
#1679
meg az, hogy gyosr, az hasznodra válik a Sanandreasban. például mikor ruhát kell venni, akkor kibe megy az ajtón..az idegesítõ

Érdekelnek valakit San Andreasos bugok???mert megadok egy honlapcímet, od atettem fel😛

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

zeli
#1678
vagy viddfel a felbontást 1280X1024-re😄
és nyomd fel a textúrarészletességet..nekem akkor a játék meg k***a lassú
de én örülnék, ha egy gém gyorsabb lenne😛
na persze ez idegesítõ, de én úgy felnyomnám a videóbeállításokat, hogy ki is akadna😄😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#1677
az lényegtelen.
mikor írja? amikor mindent beállitottál, és az installt kezdené, vagy amikor el akarod inditani a setupot?

#1676
írd be a lelassító kodot<#email>

Gigabyte GA-8I945PL-G, Intel 3GHz DC,Kingmax 2x1Gb, Samsung 500Gb, Sapphire HD4850 Dualslot, Razer Diamondback, Razer Tarantulla, Razer Mantis(speed)

#1675
meg úgy nemtudom telepíteni, hogy ugye daemonnal be mountolom, na akkor elõkéne jönni a telepítõnek ,de nem jön elõ!

Gigabyte GA-8I945PL-G, Intel 3GHz DC,Kingmax 2x1Gb, Samsung 500Gb, Sapphire HD4850 Dualslot, Razer Diamondback, Razer Tarantulla, Razer Mantis(speed)