Segítséget kérek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ha haverodnál se megy, akkor sima cd-hiba, szerezz/tölts másikat. ha ott megy, akkor teszteld le az olvasódat, hogy ok-e. ha jó, akkor valami más baj lehet (ide, memória, ilyesmi), vagy sima winfos reinstall
vagy próbáld meg azt, hogy készítesz hozzá egy telepítõt😄
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Intel P4 HT 3.06 Ghz, Intel 865GLC, Sapphire Radeon X1300 Pro, 4x512MB Samsung RAM (DC)
-------------------------------------
azt probáltad már hogy a patchet bemásolod a játék könyvtárába és ugy inditod el a patch telepitését ?
-------------------------------------
© Adam350 2006. júl. 17. 22:59 | Privát | Válasz | #1684
Arról, hogy nem teljesen rakta fel magát a Call of Duty 2-m, és hogy amit nem rakott fel azt én manuálisan a DVD-rõl bemásoltam, megy a játék, minden OK, DE!
Nem "jegyezte fel magát" a feltelepített dolgoknál, mert ugy neki egyedül nem sikerült... E miatt én nem tudom felrakni a MP v1.2 patchet, mert az megnézi, hogy installálva van-e. Ezért szeretném megtudni, hogy hogyan lehet "elhitetni" a géppel ( XP-vel ), hogy nekem az igen is FENN VAN!
Intel P4 HT 3.06 Ghz, Intel 865GLC, Sapphire Radeon X1300 Pro, 4x512MB Samsung RAM (DC)
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt
a nfs carbon nak meg van topikja csak ezt akartam mondani de mind1. így érthetõ
???
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
arra kiváncsi vagyok. a Pokoli Szomszédokat bírtam😛
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
Elõre is köszi
max emulátor de játéktermi emulátort még nem láttam
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
szerintem 99% esély, hogy nincs PC-n..
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
a source a 2 höz!
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Válaszokat köszöngetve: Wargabi <#lama>#lama>
szívsen
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/
Nagyon régen keresek már én egy játékot, még anno a Balatonnál játszottam játtéggépen nagyon régen vele. Na ez egy dínós gém volt, asszem az volt a neve hogy Jurassic Park, vagy The Lost World, de annyi ilyen nevû dínós gém van hogy....Leírnám nagyvonalakban hogy milyen és ha tudtok segíteni akkor azt megköszönném. Tehát: Játékgépen játszottam vele, fegyver volt a géphez kötve és azon keresztül kellett írtani a dínókat. Úgy kezdõdött a gém, hogy voltunk egy helyen szemben volt velünk egy hangár. Bementünk és jöttek a raptorok. Aztán volt egy olyan pálya hogy egy T-Rex követt minket éjszaka, autóval voltunk, zuhogott az esõ és a kocsiból kellett lõni a dögöt. Az ember akivel voltunk az magától ment elõre nekünk csak lõni kellett, mint pl. a House of the Dead-ban. Sztem ez a Jurassic Park 1 de nemtom pontosan mert már naon régen volt. Ha így nektek rémlik vmi akkor írjátok már le a pontos címét és hogy honnan lehet megszerezni, vagy hogy egyáltalán kijött-e PC-re. Elõre is Kösz!!!
Nagyon régen keresek már én egy játékot, még anno a Balatonnál játszottam játtéggépen nagyon régen vele. Na ez egy dínós gém volt, asszem az volt a neve hogy Jurassic Park, vagy The Lost World, de annyi ilyen nevû dínós gém van hogy....Leírnám nagyvonalakban hogy milyen és ha tudtok segíteni akkor azt megköszönném. Tehát: Játékgépen játszottam vele, fegyver volt a géphez kötve és azon keresztül kellett írtani a dínókat. Úgy kezdõdött a gém, hogy voltunk egy helyen szemben volt velünk egy hangár. Bementünk és jöttek a raptorok. Aztán volt egy olyan pálya hogy egy T-Rex követt minket éjszaka, autóval voltunk, zuhogott az esõ és a kocsiból kellett lõni a dögöt. Az ember akivel voltunk az magától ment elõre nekünk csak lõni kellett, mint pl. a House of the Dead-ban. Sztem ez a Jurassic Park 1 de nemtom pontosan mert már naon régen volt. Ha így nektek rémlik vmi akkor írjátok már le a pontos címét és hogy honnan lehet megszerezni, vagy hogy egyáltalán kijött-e PC-re. Elõre is Kösz!!!
A SPHINX and the mummyval játszok és megakadtam!Tud valaki segiteni?
