Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Saddalim
#1774
bezony 😛
ha haverodnál se megy, akkor sima cd-hiba, szerezz/tölts másikat. ha ott megy, akkor teszteld le az olvasódat, hogy ok-e. ha jó, akkor valami más baj lehet (ide, memória, ilyesmi), vagy sima winfos reinstall

zeli
#1773
hát ehhez a registry-t kéne berhelni, de asszem Saddalim már írta...
vagy próbáld meg azt, hogy készítesz hozzá egy telepítõt😄

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1772
hopp... véletlen 1024... bocsika... De így legalább észreveszitek... 😛

Intel P4 HT 3.06 Ghz, Intel 865GLC, Sapphire Radeon X1300 Pro, 4x512MB Samsung RAM (DC)

#1771
Próbáltam, nem megy...
-------------------------------------
azt probáltad már hogy a patchet bemásolod a játék könyvtárába és ugy inditod el a patch telepitését ?
-------------------------------------
© Adam350 2006. júl. 17. 22:59 | Privát | Válasz | #1684
Arról, hogy nem teljesen rakta fel magát a Call of Duty 2-m, és hogy amit nem rakott fel azt én manuálisan a DVD-rõl bemásoltam, megy a játék, minden OK, DE!
Nem "jegyezte fel magát" a feltelepített dolgoknál, mert ugy neki egyedül nem sikerült... E miatt én nem tudom felrakni a MP v1.2 patchet, mert az megnézi, hogy installálva van-e. Ezért szeretném megtudni, hogy hogyan lehet "elhitetni" a géppel ( XP-vel ), hogy nekem az igen is FENN VAN!

Intel P4 HT 3.06 Ghz, Intel 865GLC, Sapphire Radeon X1300 Pro, 4x512MB Samsung RAM (DC)

Saddalim
#1770
ó király 😛

#1769
ja, és tériszonya van 😊) de tényleg, mert amikor lenézünk vele a magasból, elkezd szédelegni, és nyomi lesz a látása
#1768
A call of cthulhu egy nagyon jó kis horror játék. Nyomozó vagy aki meg fog õrülni.
#1767
WazheadBoci
#1766
bõvebben... plíz

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

#1765
egy horror game
zeli
#1764
nemtom

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Saddalim
#1763
mi az a call of cthulhu?

ngcsnet
#1762
googleban egy értelmes találat sincs, talán nincs hozzá kód.

#1761
helló. Nem tudja valaki a Call of cthulhu gyogytás kódját? Fontos lenne.kössz.
ngcsnet
#1760
viper racing

cicai
#1759
Nem tudja vki annak a játéknak a NEVÉT, amelyikben dodge viper ekkel kell szálguldozni? régi játék, de a grafója elég jó

De a pénztől 20 nőből 10 boldog. A maradékból 1-nek szerelem kell 8-nak diszkó drog 10 szerelmes nőből 1-et szeretnek csak viszont. Mert 10-ből 8-an nem szerelmet keresnek csak viszonyt

WazheadBoci
#1758
nos az avatár a kis képecskééd a hozászólásoknnál nálam az a piros hl logó neked meg a demon
a nfs carbon nak meg van topikja csak ezt akartam mondani de mind1. így érthetõ
???

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

#1757
Hát nem igazán értem a hózzászólásodat de talán azt akartad írni hogy nem jó helyre írtam a hozzászólásomat?"avartárod"a nick képemre gondolsz?Kicsit jobban írhattál volna mert nem nagyon értelek!várom a válaszod!

WazheadBoci
#1756
ööö asszem nem ez a tipokja de nem baj király az avartárod <#mf1><#mf1>

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

#1755
Én az NFS:Carbon-t nagyon várom!

#1754
Állítólag 2007 év végen jön!

technodome
#1753
köszi

#1752
Nekem úgy volt hogy felszálltam a tutajra Jimmyhez, mögöttünk Carl és Hayes is felszállt egyre és autómatikusan elindultunk a folyón

WazheadBoci
#1751
írd be a 3 at is 😛

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

zeli
#1750
tényleg?
arra kiváncsi vagyok. a Pokoli Szomszédokat bírtam😛

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

WazheadBoci
#1749
nézz utánna keresõbe amúgy nem tok róla semmit

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

#1748
A Pokoli Szomszédok3-ról tudtok valamit!???(én annyit tudok róla hogy karácsonyos lessz tehát karácsony lessz és akkor kell megszivatni a szomszédot!)

WazheadBoci
#1747
sajna nem jáccottam vele 😞(

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

technodome
#1746
hali. tud vki segíteni? elakadtam a king kong-ban. Jackel vagyok és felszálok Jimmy mellé a tutajra de onnantó sehova😞 Mit kell csinálni?
Elõre is köszi

WazheadBoci
#1745
jaja valszeg bukó ninöcsö pöcön!!!

max emulátor de játéktermi emulátort még nem láttam

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

zeli
#1744
hát mintha emlékeznék, hogy eccer játékterembe jáccottam ijen Jurassic-ossal..asszem 10 másodpercig bírtam, de ez nem lényeg😄
szerintem 99% esély, hogy nincs PC-n..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#1743
Vki nem tud segíteni?

WazheadBoci
#1742
elõferdül ne baj

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

WazheadBoci
#1741
zer gern

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

#1740
dánke sõn
barret
#1739
Hoppa,azt elneztem akkor😛
A source lemaradt...

Bérbe vehet? reklámfelület...

WazheadBoci
#1738
hagában nem fog futni mivel hl2 mod tehát KELL hozzá a hl 2<#mf1>

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

WazheadBoci
#1737
neeem <#ejnye1><#ejnye1><#ejnye1>
a source a 2 höz!

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

barret
#1736
Ez a kieg Hl1-hez van.

Bérbe vehet? reklámfelület...

zeli
#1735

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

technodome
#1734
Hali. Szeretnék magyarosítást keresni a King Kong game-hez. Azt hallottam h megjelent magyar verzióba is, ez tényleg igaz??? Köszi

#1733
Üdv ! Szeretnék játszani a Day of Defeat Source játékkal, Steam-en keresztül. Kell vennem HL2-öt is hozzá, vagy fut magában a játék? Ha megkell venni a játékot, akkor a HL2 Episode One is jó?

Válaszokat köszöngetve: Wargabi <#lama>
WazheadBoci
#1732
<#vigyor4>
szívsen

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

Fülüke
#1731
Kössz!

De k*rvajó géped van istenem....

WazheadBoci
#1730
bármelyik nagyobb vagy "modernebb" progi vágja ajánlanám a photoshopot vagy corel draw ot vagy esetleg pint shop pro legújabb de inkább az elsõ

WazheadBoci__ Royal Hunting Club - \"Big Game for the Best\" Az élijen azért élijen mert a födön nem él iyen XD http://atomcsapas-inc.atw.hu/

#1729
Bocs a 2 hsz.-ért

#1728
Sziasztok!
Nagyon régen keresek már én egy játékot, még anno a Balatonnál játszottam játtéggépen nagyon régen vele. Na ez egy dínós gém volt, asszem az volt a neve hogy Jurassic Park, vagy The Lost World, de annyi ilyen nevû dínós gém van hogy....Leírnám nagyvonalakban hogy milyen és ha tudtok segíteni akkor azt megköszönném. Tehát: Játékgépen játszottam vele, fegyver volt a géphez kötve és azon keresztül kellett írtani a dínókat. Úgy kezdõdött a gém, hogy voltunk egy helyen szemben volt velünk egy hangár. Bementünk és jöttek a raptorok. Aztán volt egy olyan pálya hogy egy T-Rex követt minket éjszaka, autóval voltunk, zuhogott az esõ és a kocsiból kellett lõni a dögöt. Az ember akivel voltunk az magától ment elõre nekünk csak lõni kellett, mint pl. a House of the Dead-ban. Sztem ez a Jurassic Park 1 de nemtom pontosan mert már naon régen volt. Ha így nektek rémlik vmi akkor írjátok már le a pontos címét és hogy honnan lehet megszerezni, vagy hogy egyáltalán kijött-e PC-re. Elõre is Kösz!!!

#1727
Sziasztok!
Nagyon régen keresek már én egy játékot, még anno a Balatonnál játszottam játtéggépen nagyon régen vele. Na ez egy dínós gém volt, asszem az volt a neve hogy Jurassic Park, vagy The Lost World, de annyi ilyen nevû dínós gém van hogy....Leírnám nagyvonalakban hogy milyen és ha tudtok segíteni akkor azt megköszönném. Tehát: Játékgépen játszottam vele, fegyver volt a géphez kötve és azon keresztül kellett írtani a dínókat. Úgy kezdõdött a gém, hogy voltunk egy helyen szemben volt velünk egy hangár. Bementünk és jöttek a raptorok. Aztán volt egy olyan pálya hogy egy T-Rex követt minket éjszaka, autóval voltunk, zuhogott az esõ és a kocsiból kellett lõni a dögöt. Az ember akivel voltunk az magától ment elõre nekünk csak lõni kellett, mint pl. a House of the Dead-ban. Sztem ez a Jurassic Park 1 de nemtom pontosan mert már naon régen volt. Ha így nektek rémlik vmi akkor írjátok már le a pontos címét és hogy honnan lehet megszerezni, vagy hogy egyáltalán kijött-e PC-re. Elõre is Kösz!!!

#1726
Sziasztok!
A SPHINX and the mummyval játszok és megakadtam!Tud valaki segiteni?
Fülüke
#1725
NEm tud valaki olyan programot amvel bizonyos helyeket, pontokat PL:emberfej stb. ki lehet satírozni, elmosni?

De k*rvajó géped van istenem....